• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Kači, Sárinka je nádherná... Nemam vůbec slov... David vás pozdravuje, už jí taky viděl... :wink:
25. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz
kaci ahojcek, to je od teba mile, ze si nas prisla pozdravit :grinning: malinka je nadhernaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
nech len teda pekne pribera, aj ked je skoda, ze s nou nemozes byt v nemocnicic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz
zatím ne protože je na dětské jip, i když proto není závažnější důvod, je tam opravdu jen proto že musí břibrat, je to děsnej hubeňour:slight_smile: ale aspoň je vidět že nechtějí nic nechat náhodě a perfektně se o ní starají, až to bude možné tak tam budu s ní
25. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
ahoj Kačenko, tak tě vítám mezi námi :slight_smile: , pustily tě brzičko, viď?? tak je vidět, že vše proběhlo v pořádku. Sárinka je malinkatá, to je takový zlatíčko - máš vůbec tak malinký věcičky??? :wink: :slight_smile: Přeju hodně zdaru a síly. Ještě jednoiu velká gratulace! :wink: :slight_smile:
25. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz
kačenko ještě jednou ti gratuluju k Sárince, je to rozkošná holčička :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 14:05  • Odpověz
holky děkuji moc,
lenu oblečení mám, ona je opravdu spíš hubená než malá :wink:
25. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz
autor
přeju všem moc hezký a ničím ani nikým nerušený víkend :wink: :slight_smile:
25. črc 2008 v 15:57  • Odpověz
Sárinka je fantastická :dizzy_face:!!!
Gratuluju moc!
25. črc 2008 v 17:02  • Odpověz
Ahoj jsem se tu dostala až teď. Muco velká gratulace k Tvým narozeninám a všechno nejlepší!!!!!!!!
25. črc 2008 v 17:20  • Odpověz
Je Kačenko ty už doma?
Sára je úžasná :dizzy_face: já jedu taky z porodnice a vyděla jsem a držela mrňouse narozeného ve stejném dnu. :dizzy_face:
25. črc 2008 v 17:22  • Odpověz
A Klárince blahopřeji tedy k těm narozkám :dizzy_face:.
25. črc 2008 v 17:23  • Odpověz
Kačenko čauky, no nádhera, Sárinka je krááásná, prdelka malinká :grinning: :grinning:
Ještě jednou blahopřeju šťastným rodičům a přeji, ať máte Sárinku brzo doma!!!!

Nikul, co ty???????? Koukej doplnit teplotu, kvůli tomu lezu na net i v sobotu po ránu :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
Ahojky Gan, teplotka nic moc.. Opět klesla...

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83

Uvidíme, co zítra... Ale počítam radši s madam.. Prsa bolí pořád míň a míň... Jako vždycky 2 dny před příchodem madam...
26. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
ahojte
kacenka, tak mala Sarinka je fakt velmi krasna, musite byt obaja velmi statni ze uz je na svete. To nevadi, ze musela este ostat v nemocnici, tam na nu daju pozor a potom ak ju prepustia budes si ju uzivat 24h denne. :slight_smile: :slight_smile:

muco, aj ja sa pripajam ku gratulacii, aj ked trochu oneskorene. takze vsetko naj naj, nech sa vsetko splni podla tvojich priani :wink: :slight_smile:

U nas nic noveho..........maly viktorko kope coraz viac a viac a manzel sa z toho velmi vytesuje.
Chcela som sa vas spytat tehulky, ci aj vas pali zaha, lebo u mna je to niekedy katastroficke. a to hlavne vecer ked si lahnem a predtym som jedla ovocie, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: cez den to nepocitujem. Hovori sa, ze babatko bude mat velke vlasky a to vlastne matku pali, no ale neviem :grinning:
26. črc 2008 v 09:47  • Odpověz
niku tak cakam, co dnes grafik alebo teda ine "priznaky"
andy ja mam brutal kyselinu.. to vies, bud vraciam, alebo kyselina :stuck_out_tongue_closed_eyes: celkom pomahaju natural mandle, teda neprazene, nesolene, nelupane.. alebo vincentka
27. črc 2008 v 08:31  • Odpověz
no haloooo, kde ste vsetky? :astonished:
28. črc 2008 v 07:36  • Odpověz
Ahoj kukačky,

tak dneska bude pařáček a my se budem pařit v práci... :frowning2:

Jinak, víkend super, sobotní oslava se vydařila, jen včera jsme polehávali a ani jsme se nešli koupat, protože jsme byli utahaní... Jinak mi D. konečně přivrtal poličku do ložnice, takže jsem konečnš happy....

Dneska jsem měla nutkání testíkovat, ale etě počkam, jak se vyvine teplota v následujících 2 dnech... U mě je možný úplně všechno, jak víme... :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
28. črc 2008 v 07:36  • Odpověz
no nikuuuuu :dizzy_face: ale pssssst cakame, trpezlivost ruze prinasa.. bol by to super zlom, zacala by si dalsiu varku snaziliek, co budu mamickami :grinning:
ja mam inak uz dofcu, ale som doma, kedze manza setri dofcu na november.. tak ma caka umyvanie okien, musim spravit zoznam mimi veci, ktore uz mame a co nam treba kupit
28. črc 2008 v 07:55  • Odpověz
niku...ta teplotka vyzera supeeer :wink: ....odivujem tvoju trpezlivost...ja som testovala uz 11DPO, lebo sa mi pacili teploty a bola som chora ako pes :grinning:

bez.....potom mi mozes poslat taky zoznam :wink: ....pravda ak to nie je "vyrobne" tajomstvo :confused:
28. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
miri urcite poslem, len chcem pouzivat latkovky a je ich strasne mrte druhov, uz aj rezertka mi posielala svoj zoznam, musim si spravit prehlad aj o nich.. :wink:
28. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
bréé dopoledne :grinning:
koukám, že některé z vás, tu byli aj o víkendu :wink: :slight_smile:
nikčo, nechci nic říkat, raději mlčím, ale víš co si myslím???? :zipper_mouth: :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

víkend byl super, strávili jsme ho s manžou u vody, půjčili jsme si i šlapadla, a bylo to úžasný - dneska vedro pokračuje, tak odpolko máme v plánu zajít k tchánovcům, mají alespoń malý bazén, :wink:
28. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
bez...aj ja chcem pouzivat latkove plienky.....mam v nich riadny misung :frowning2: nafotila som si pre kamaratku pupok....a nevyzera to az tak hrozne.....mozno ho dam casom aj do albumu :grinning:
28. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
autor
miru my jsme taky kamarádky, tak nám ho taky ukaž, jo:???? :grinning: :grinning:
28. črc 2008 v 10:27  • Odpověz
ozi aj ja som si chcela odfotit aktualny, uz priberam.. zatial som v stadiu mroz.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miri tak super, potom ti preposlem aj moju zostavu plienok :wink:
lenu zavidim, my sme chceli ist vcera na kupalisko, lenze manza zistil, ze musi robit web, tak som cely den prelezala.. :rolling_eyes:
28. črc 2008 v 10:31  • Odpověz
Já chci taky vidět Miru bříško :slight_smile:

Jinak s tim testováním, mam děsnej strach, že budu zase zklamaná, ale jestli bude teplota nahoře i zítra, zkusim to ráno.. Klárka mi přemluvila... :slight_smile: Ale jak říkam, jako těhu se rozhodně necítim, počítam radši s /!
28. črc 2008 v 10:35  • Odpověz
poslite mi do ip vase maily....poslem vam ten mail, co mam pre kamaratku......ked dokoncime rekonstrkciu, tak si opet doplnim album... ale potesujuca sprava je, ze nam uz dnes vecer, alebo zajtra pridu robit podlahy :grinning: .... potom uz musime len kamarata nahnat na listy - lebo v nich ide elektrika a davame ju celu novu.....ved potom by som mohla spravit konecne aj album na modrej streche :wink:
28. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
Ahoj kočky!!!!!!!

V první řadě chci pochválit Kačence tu náááádhernou princeznu, co přivedla na svět, a popřát jim oběma hodně zdraví a všeho, co budou potřebovat ke spokojenosti!!!!!!!!! :dizzy_face:

Nikul: tak zítra, ju? budu na tě myslet. bylo by bezva, kdyby už někdo odstartoval další várku těhulí. :wink: :grinning: :dizzy_face:

A těhule!!!! Dodejte nějaké zajímavé foto - žádné tajnůstkaření!!!!!! :grinning:
28. črc 2008 v 10:45  • Odpověz
niku...teba som mala....tak uz mas mail :wink:
28. črc 2008 v 10:49  • Odpověz
miri pisem do IP
fim, tak som pridala, ale pri porovnani s fotkou spred 3 tyzdnov ziadna zmena.. ale ditko urco rastie, lebo ma uz stucha pod rebrami a zaroven dociahne na mocak, krpec jeden :confused:
28. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
Bezí: týýý jo, vždycky jsem překvapená, že už jsi taky tak dloouho těhu. fakt to letí. A máte naprosto nádherný fotky z 3D. My už byli asi bohužel moc velcí a moc to nešlo...ale je to stejně krásný. Jinak bříško máš zatím malinký, v porovnání se mnou :grinning: .... a to jsem jen o 2tt napřed. :astonished:
28. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.