• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
fim jako ze neskoro? ved ho robia az do 28tt :astonished: a dik, ja tie fotky strasne lubim, obzeram toho nasho mrnousa kazdy den :slight_smile:
28. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
Miru, krásný věcičky a krásný bříško! Tyjo, to to letí...
28. črc 2008 v 10:59  • Odpověz
Bez: my byli v 25+6 na tom utz, ale podle jeho měření jsme byli už 27+1, takže na poslední chvíli. Už tam měl málo místa, aby se tam vešlo to pomyslné zrcadlo, které tvoří ten 3D obraz. :wink:
28. črc 2008 v 11:01  • Odpověz
jo fim to ste tak dopredu? :astonished: my sme presne na den s poslednou mrchou aj podla utz :wink: takze strasnyyyy skorpion sa nam narodi 11.11. :sweat_smile:
miri veru, pekne vecicky aj brusko.. ale mas asi placentu na vonkajsej strane bruska ze?
28. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
hej....mam ju na prednej strane....ved preto ze sa za nimi ukryva ritka a aj nozicky, musime takto o tyzden opet na sono.....ako vies?....podla brucha?
28. črc 2008 v 11:05  • Odpověz
miri hej, lebo babule, co maju placentu vpredu, tak mavaju vacsie brusko :wink:
28. črc 2008 v 11:07  • Odpověz
No joooo, tak je to jasný. My máme placentu taky na přední stěně..... :slight_smile: Proto ten břuch. :grinning: Ale jinak máme i tu zatracenou cukrovku, takže asi proto jsme takhle napřed. :frowning2:
28. črc 2008 v 11:12  • Odpověz
A kde je vidět Mirušky bříško? :confused:
28. črc 2008 v 11:13  • Odpověz
fim posli mi mail do IP :wink:
28. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
fim aj cukrovku mas? chuda zlate.. tak si na dietke co.. ja idem na glukozu teraz v stredu a mam dost obavu, ci nebude cukor hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 v 11:18  • Odpověz
Bezí: pochybuju, s takovým minibříškem. Věřím, že budete v pohodě. :wink:

Miru: a jak vlastně probíhalo tajení bříška a následné odhalení před příbuzenstvem? :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:23  • Odpověz
rodinny prislusnici to vedeli uz skor....to kamaratom sme to servirovali az neskor .....cast kamaratov sa to dozvedela hlavne tak, ze sme si isli ako kazdy piatok sadnut na terasu a 3 tam strasne fajcili.....tak som ich poprosila, ze by nemuseli v moje pritomnosti fajcit....a ked sa spytali preco, tak som sa postavila a ukazala brusko spod svetra :grinning: ....skoro odpadli :grinning: :grinning: ......a par kamaratov sa to dozvedelo, ked mi na vasovej oslave 30tky dala kamaratka "dennik nasho dietatka".... najskor nechapali a potom si vsimli ze to moje brucho nie je od obezity, ale od niecoho ineho :wink:
28. črc 2008 v 11:31  • Odpověz
Miru: takže se to dařilo? Mně se zdálo divný, jak to chceš tak dlouho uatjit, na mě to začalo být vidět hrozně brzy..... Ale ty máš bříško taky už celkem pěkný. :slight_smile: Zas s vhodným oblečením....... To musel být pohled na ty jejich vyjevené tváře, co? :grinning: Až ti tu legraci závidím. :grinning:
28. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
bol to super zazitok :grinning:
28. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
fim male brusko, to jo, minule mi mila kolegyna zahlasila, ze vobec nevyzeram ako tehu, len ze mi viac chuti jest :rolling_eyes:
28. črc 2008 v 11:40  • Odpověz
Já teď neustále poslouchám od své mamky a tety, jak to na nich nebylo dloouho vůbec poznat... Nevím, jestli mi tím chtějí naznačit, že ony jsou hvězdy nebo já tlusťoch, ale už je pouštím jedním uchem tam a druhým ven.... Vlastně jsem jim to ani moc nevěřila, ale když teď vidím tebe...tak asi nekecají. :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:49  • Odpověz
ale fim, fakt zalezi, ako mas ditko, kde mas placentu... ja mam napr. take komplexne brucho, zaludkovu cast mam hadam vacsiu ako miminkovsku.. mimi vytlaca creva a zaludok von :sweat_smile:
28. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já hlásím že zítra nastupuju do nemocnice za Sárou aby tam nebyla chudinka sama. Ale má se dobře, pěkně přibírá tak snad budeme co nejdříve doma.
Asi se sem jen tak nedostanu tak se zatím mějte hezky a já se ozvu jakmile to bude možné.
Papapa
28. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz
kacka tak pekne pozdrav sarinku, ze tety z konika na nu mooooc myslia a posielaju svoje nadbytocne kila :grinning:
28. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj Kači, utíkej za ní ať je konečně se svou maminkou - určitě se tě nemůže dočkat...
Hezky papejte, ať jste co nejdřív doma u tatínka... :wink:
28. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
jejda jste se rozkecaly a já si zatím byla koupit melouna, teď už se hezky chladí,
je tam teda pěkný vedro - takže jsem si myslela , že se půjdu koupat, ale MS si to rozmyslela, a konečně došla :astonished: :unamused: :wink: :slight_smile:

jéé kači ahoj, tak pozdravuj Sárinku, že tady tetky čekaj a že už jsou celý nedočkavý,těšíme se na vás a na fotečky - taky přeju alespoň rychlý návrat k domovu :wink: :slight_smile:
28. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz
caffffte
no niku, tiez ostaVAM RADSEJ TISKO, ZAJTRA NETRPEZLIVO CAkam hlasenie,.. :wink:
bez, nezalezi na tom ake mas velke brusko, hlavna vec je to, ze sa babatko vyvija tak ako ma a ma aj zodpovedajucu velkost k danemu tyzdnu tehu. mne s tiez len teraz tak vydurilo brusko, ze uz to vyzera na tehu, a tak som sa nazlostila vcera, lebo jedna znama ma nevidela dost dlho, vedela, ze som tehu, ale hned ked ma uvidela povedala, ze pre boha, ze koloko kil som pribrala, ze uz mam take brucho :angry: :angry: :angry: :angry: a ja ze len 4kg a ani to nie je tak vela, ale mala som obtiahnute letne saty, tak v nich bolo vidiet podla mna krasne brusko. no povedala som si , ze na nikoho pocuvat nebudem, lebo by som sa sbytocne zlostila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inac dnes som s manzelom bola v loane, kupit vecicky, kopu veci sme nakupili a vyslo ma to na 800 Sk, ale este nejake tie drobnosti potrebujem, co sa tyka textilu, ale tu vacsinu uz mam. chvala Bohu. a este sa vytesujem aj z toho, ze sme dnes objednali kocik ten co mam v albume len kombinacia tmavo siva a oranzova. a v celku hlboky kocik+sportak+autosedacka a doplnky ku kociky nas vysl na 9500Sk. podla mna celkom slusna cena. tak kocik nam pride az o mesiac, ale nikam sa nenahlime, ved do decembra je este kopa casu.

mirka, chcem vidiet aj ja, tak posielam email

kacka, posielam malinky boztek sarinka a nech sa drzi :astonished: :astonished:
28. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
kači, noc hezký fotečky, sárinka je opravdu hubeňorek ale děsně roztomilej :wink: :slight_smile:
28. črc 2008 v 15:49  • Odpověz
juuu sarinka je taky malinky chrustik :dizzy_face: kraaasna :grinning:

andy ja tieto reci ohladom brucha uz prijimam jednym uchom dnu, druhym von.. kaslat na ludi, hlavne ze mimi je zdrave :wink:
28. črc 2008 v 16:40  • Odpověz
Ahojky.
Andy: tak to jste šikulky - takové výhodné nákupy. A kočárek máte vybraný taky moc pěkný - na zimu bude super. Jiank s bříškem máš samozřejmě pravdu. A známá zřejmě závidí, když si neodpustila tak hloupý dotaz.... :wink:
Niku: zítra ráno mám sice jógu, tak asi nenakouknu, ale každopádně nezapomeň informovat co nejdříve!!!!! :slight_smile:
28. črc 2008 v 18:30  • Odpověz
Dobré ranko holky,

je to tady, kletba zlomena!

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
29. črc 2008 v 07:35  • Odpověz
Jen se vtírnu s gratulací, a už zase mizím :wink: Niku úžasný, gratuluju a moc přeju aby bylo všechno v pořádku a aby k Sárince přibyl další brouček :wink:
29. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
Aha, tak já teda taky veřejně no. IP asi není dobrej způsob na koníkovi, to už jsem taky zjistila :frowning2: zas by z toho mohlo vzniknout něco jiného.

Nikulko gratuluji ze srdce a přeji pohodový těhotenství úplně bez problémů, zdravé miminko a spoustu spoustu radosti a slziček štěstí.

Už taky radši mizím.
29. črc 2008 v 07:51  • Odpověz
Holky, moc vám děkuju! Co víc říct... :wink:
Jsem etě rozklepaná a nevěřim tomu........ :slight_smile:
29. črc 2008 v 08:00  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hurrrrááááááááá. Já mám takovou radost!!!!!!!!!!!!!
Niku, tak se hlavně drž, žádný drandění a vylomeniny a dej bacha na ty záněty s močákem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2008 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.