• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
NIKUUUUU!!!! normalne mam zimomriavky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nieco uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konecne :grinning: GRATULUJEM :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
bréé ránko, přidávám se ke gratulantům, je to úžasný, konečně je snad nějaká kletba za námi :slight_smile:
nicméně nebudu zastírat, že tady brečím, sama ani nevím proč, možná je to tím, že ještě pořád jsme 3, které si zatím bohužel nemůžou vychutnat to štěstí ze //. doufám, a pevně věřím, že se nám také brzy zadaří :wink:

Nikčo je to SUPER!!!!!
29. črc 2008 v 08:12  • Odpověz
Lenu, teď už to pojede jak namydlený blesk. :wink: První vlnu rozjela Kačenka, druhou Niku. :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
29. črc 2008 v 08:13  • Odpověz
Holky děkuju! Budu na sebe dávat pozor, i když si myslim, že co se má stát, stane se...
Musim s Dr. probrat tu dovču, jestli nehrozí nějaký rizika... Ale pujdu tam až tak za 14 dní, přístí týden si necham vzít krev a dneska jdu nakoupit testíky, abych měla jistotu, že TO tam je :slight_smile: Dnes jsem dodělala úplně poslední! :dizzy_face:
29. črc 2008 v 08:14  • Odpověz
autor
niku a co manža??? ví to??? nebo bude večer doma překvápko :wink: :slight_smile:
29. črc 2008 v 08:15  • Odpověz
Niku: já měla // taky na posledním ze zásob. :grinning: Ale ty čárky jsou tak krááásně vidět, že není pochyb. jen si to testování s tak krásným výsledkem užij. :dizzy_face:
A máš pravdu, stane se. Jenn není třeba dávat tomu sebemenší příčinu. :grinning:
29. črc 2008 v 08:16  • Odpověz
lenu: ví... jsem s tim šla rovnou ho vzbudit.. to nešlo utajit... má radost, ale etě se bojí... Já taky...
29. črc 2008 v 08:18  • Odpověz
No vidíte holky... Poslední testíky ze zásob to jistí... :slight_smile:
29. črc 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
to je jasný, kdo by se nebál, když na to takovou dobu čekáme, že??? :wink: :slight_smile:
no nic, musím tuto debatu alespoň pro dopoledne opustit, protože pro uslzenáý oči nevidím - je to hezký, ale závidííííím :sweat_smile: :slight_smile:
29. črc 2008 v 08:20  • Odpověz
Holky, leč nerada, ale musím. Jdu na gravid jógu. Tak ať ji za chvilku taky potřebujete - VŠECHNY!!!! :slight_smile: Páčko.
29. črc 2008 v 08:22  • Odpověz
lenu neboj, su to pekne dve varky po 4snazilkach :wink: a mne teda tiez vyhrkli slzicky, lebo viem, ako sa na // vsetky tesite :slight_smile:
niku jasne, treba spravit aspon tri testy :grinning:
29. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
bez: nejmíň tři... Koupim si asi 4 krabičky.. .:D:D:D Jojo, je to fakt zázrak... Jsem myslela, že je to anovulák, ani jsme v době ovu moc nesnažílkovali... Jen 4 dny před ní a den po ní.. Jindy jsme to jistili ze všech stran a nic.. Příroda... :wink:
29. črc 2008 v 08:29  • Odpověz
niku staci "den poteee" :grinning: super, vidis, ze sa to zadari prave vtedy, ked to najmenej cakas.. mozno dobre, ze si si myslela, ze je to anovulak :wink: psychika je svina
29. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
nikuuu....gratulujem :grinning: .....juj aka som rada.....takze ja ako pposledna z prvej varky som uz za polkou a teraz sa zacne rozbiehat druha varka :wink: .....ani se nevies predstavit ako som zvyskla od radosti....susedia si asi o mne myslia ze som sibnuta :grinning:
29. črc 2008 v 09:26  • Odpověz
Nikulinko moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!
Ježiš Bez, to letí, ty už jsi 26tt :astonished: !
Miruš 21..já se na to vy... :sweat_smile:
29. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
Holky, :wink: Ještě, že vás mam :wink:
29. črc 2008 v 10:37  • Odpověz
Co to bude? Dubňátko? :dizzy_face:
29. črc 2008 v 10:45  • Odpověz
Jojo, mělo by to být asi dubňátko.. Hezký by bylo 2.4.... To budeme mít za rok 10 let od seznámení... :dizzy_face:
Ale nechci to ještě zakřiknout...
29. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
Tý jo :dizzy_face:. Kdy jdeš k dr.?
29. črc 2008 v 11:11  • Odpověz
Asi tak za 14 dní.. Nechci to uspěchat...
29. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
No jasný, ale těšíš se co? :dizzy_face:
Co na to manža?
29. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
Těšim těšim... :slight_smile:
D. má radost, na druhou stranu se bojí... Po tom všem, co jsem tady načetla a navykládala mu... Ale co.. To už neovlivníme... Pokusim se bát v pohodě a snad bde vše OK... A dovču si užijeme...
29. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
Právě...všecko vychutnávej plnými doušky :wink:.
29. črc 2008 v 11:29  • Odpověz
ahojte
niku, tak to je ale skvela spravicka, zo srdca gratulujem, tiez som sa potesila a vykrikla kes som zbadala grafik, manzel sa len na mna divel ze co mi je, no ale potom som mu vysvetlila. Takze sa pripaja ku gratulacii aj on.
Tak to je ale nahodicka, ja som tiez mala po poslednej Ms(ktora vsak uz nebola)zacat brat tabletky na tvorbu vajicok, no ale nebolo treba, pretoze som otehotnela, a u teba je to asi rovnake, po tomto cykle ta mal Dr. sledovat..............no a uz nie je potreba :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
Za těch 14 dní by už mohlo být vidět srdíčko? 30 DPO?
29. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
To bys měla být 6tt? :confused:
29. črc 2008 v 11:39  • Odpověz
Já nevim... Tenhle cyklus je divnej... Poslední MS byla 12.6., ovu až 32 DC... Tak já nevim, v kterym tt jsem teď a v kterym budu za 14 dní.. Jsem v tomhle úplnej lajk :wink:
29. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
No, to se počítá podle data poslední MS, nijak jinak, pak ti to upraví...
Teď bys měla být podle MS asi 6+5tt...
29. črc 2008 v 11:54  • Odpověz
No, srdíčko bys za těch 14 dní už měla vidět :wink:.
29. črc 2008 v 11:55  • Odpověz
Jsem měla tenhle cyklus ovu o 10 dní později než normálně... No... Příští týden pujdu na krev a ten další týden na UTZ... Tyjo, to budou nervíky!
29. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.