• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
No i kdybys byla 5+5, tak za 14 dní srdíčko uvidíš :wink:.
29. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz
niku...si asi taky isty pripad ako ja a andy.....ja mam doteraz doma komplet vypisane papiere od lekara na nastevu CAR.....ale stale som sa bala akosi objednat a potom uz vlastne ani nebolo treba :grinning: ..... co sa tyka tt, tak je to divoke..... ja som mala ovu 12DC a lekarovi to aj tak nevychadza....akoby som otehotnela este pred ovu.... takze prve terminy podla utz su 10 a 12 a termin podla MS 18 a 19......tak sa z toho vysomar

:dizzy_face:
29. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz
:wink: to je vyšší dívčí :grinning:
29. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz
jojo rez, toto leti... este som sa stale nepustila do zostavy latkoviek, takze az sa raz do toho dam, urco ta budem zasa otravovat :wink:
niku o 14dni by veru uz srdiecko malo byt.. dufam, ze tam bude krasne a bude bit jedna radost :grinning:
29. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky holky....vidim, ze se vam vsem dari dobre...Kacce gratuluji k malicke a preji hodne zdravicka a sily pro obe.
Niky...tak vidis, stesticko si naslo konecne i tebe...balhopreju a mimiskovi hodne sily, at je mu u tebe mocinko dobre.
Jinak vsem vam preji uspesne tehulkovani az k porodu a taky at se k nam taky brzy prida Lenu a Muci :wink:
29. črc 2008 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
Děkuju teu :slight_smile:

Dneska jsem dělala kontrolní testík a // nezmizely :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
30. črc 2008 v 07:43  • Odpověz
Niky.....ahojky, zrovna jsem koukala....neboj, ta tlustice ti uz nezmizi.Ale chapu te, budes delat testy urcite i po potvrzeni tehu lekarem...tak jako ja :grinning:
30. črc 2008 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
teu: no, kontrola musí být... Tak dlouho jsem na ně čekala, tak si je teď musi, užít :wink:
30. črc 2008 v 08:11  • Odpověz
Niku....chapu te, nam se to sice povedlo hned, i kdyz lekari mi po nadoru v mozku moc velkou nadeji na mimco nedavali, tak jsem tomu taky dlouho nemohla uverit. :wink:
Opravdu moc drzim s mimiskem palecky, at mas pohodove tehulkovani.Jo, nevim, jestli znas tuhle stranku, ale je tam dokonale vse zobrazene, co se prave odehrava ve tvem brisku :wink:

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=1&language=81
30. črc 2008 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
Zkouknu to až budu doma.. :slight_smile:
V práci bych mohla být podezřelá... :grinning:
30. črc 2008 v 08:26  • Odpověz
Jasny....chapu :sweat_smile: Tak jo mamulko tehulko....my jdeme na nakup, kym neni takove vedro...Tobe at to v praci rychle utece a prubezne vas s prckem budu sledovat a koukat na prvni fotecky :wink: papa
30. črc 2008 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Papa teu.. Hezky pořiďte! :wink:
30. črc 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
bréé ránko :grinning:
tak koukám nikčo, že // zůstaly, ty nevěřící mamino :wink: :slight_smile: :grinning:

teufelchen: díky moc, my se s muci a gan, s tímto nějak popereme a doufáme, že brzy též vám všem oznámíme, že poslední mušketýrky mají 2 meče :grinning: //, tobě přejeme hodně zdravíčka a síly, kterou zajisté máš, když jsi udolala tuto nemoc :wink: :slight_smile:

a jak jinak maminy???? už jste všichni doma??? nebo ještě některá z vás pracuje :wink: - teda kromě nikči :grinning:
30. črc 2008 v 08:44  • Odpověz
Ahoj Lenu.. No, šup šup s tim těhulkováním, ať si ty Poděbrady užijeme všecny jako těhule :wink:
30. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
ja si to uzivam domka......poctivo lenosim.....ale najhorsie je, ze nejakych 500m od nas zacali stavat novu bytovku... a prave nabijaju piloty...... vcera tu bol cely den hluk a dnes rano presne o 8:00 to zacalo opet :angry: .... manzel tvrdil, ze na bytovku ich treba min 10 a tam stavaju dve..... tak som zvedava ako dlho budu trieskat (kov o kov!!!)

lenu.....a graf nebude!!! :wink:
30. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
lenuuuuuuu...to si pis, ze to do konce roka vyjde!Verim tomu, ze to zatulane stesticko uz najde konecne i vas.A to by v tom byl cert aby ne, kdyz vam my vsechny tehulky i s nasima prckama budeme drzet peste.A samozrejme taky Kacenka se Sarinkou.To bude tolik pesti, ze to bude musti vyjit. :wink:

Miruskab.....Zlato, ja som doma od 9tt a aj nam tu stavaju bytovku, ale u nas uz robia ramus od 7:00.Ale snad kym sa prcek narodi, uz to bude hotove.Tak radsej nech trepu teraz ako draci nez potom :wink:
30. črc 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Čusky, jdu vás aspoň pozdravit a nasát tu krásnou atmošku při pozitivním testování. :grinning:
30. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
niku tak parada, ze // nezmizlil, ale ja som o tom ani nepochybovala :grinning:
lenu a ty sa neflakaj, nech sa cim skor pridas :wink:
ja si uzivam nabeh na tehu cukrovku, dnes rano som bola, mam zvysene hodnoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
Bezí: s tou cukrovkou mě to mrzí. Když jsi to v pondělí zmiňovala, že se chystáš, tak jsem nepochybovala o tom, že se tě to netýká...... a ono stejně jo. :unamused: S tak malým váhovým přírůstkem. :astonished: Přeji co nejmírnější dietu a brzké napravení. :wink:
30. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
fim veru, smo zvedava, ci mi zajtra doki zavola a ci ma posle k diabetologovi.. nemala som tu hodnotu nijak zvlast vysoku, tak snad budu len nejake obmedzenia, nie prisny dietny rezim :sweat_smile:
30. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
Ahoj těhule.. Tyjo, normálně mívam v noci noční můry o tom, že přišla MS :grinning:

Nejsem divná??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
niku je to absolutne normalne :grinning:
30. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
my mame podlahuuuu...huraaaa....ani si neviete predstavit aka som rada.... teraz uz len nahnat kamarata, ktory nam spravy novu elektriku, ktora sa schova do list :slight_smile:
30. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz
Bez, klidně otravuj s látkovkama, já to pak hlavně povím v praxi :grinning:.
30. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem vám do alba pridala novou foto ale prez mobil to trvá strašně dlouho:frowning2: Jinak Sára baští úplně krásně,teď jsme na 40g jedna porce a dnes váží 1980g. ještě pro pořádek gratuluju Nikulce k tlusticím a už se těším až vas pořádně dočtu. Pa
30. črc 2008 v 16:41  • Odpověz
rez ved prave, vyskusas a budes davat info z prvej ruky.. lebo neviem vobec ake na uplne male mimi
miru super :slight_smile:
kaci krasne sarinka papa, to som rada, ze jej nemusime posielat svoje kilecka :wink:
30. črc 2008 v 16:46  • Odpověz
ahojte
niku, tak pochybovat si nemusela o // ved uz tam vcera jasne silne boli. A este raz, som rada, ze sa vam to podarilo :wink:

inac dnes som bola na UTz, mali mi robit len vaginalny, pretoze mi mali pozriet krcok maternice, ci sa nahodou neotvaram dalej, aelbo je to nezmenene. Je vsetko ok. ale lekar mi spravil aj normalny UTZ, zas asi 10 min som bola dnu, bol strasne zlaty, vsetko mi vysvetli a dal mi 2 dalsie fotky o malom viktorkovi a potvrdil, ze na 99% je to chlapcek. :grinning: takze sa minule nezmylil.inac tiez je vsetko v poriadku s malym, rastie ako ma a teraz ma 486g.
Idem pofotit veci a dam do albumu, lebo toho uz mam kopec :grinning: :grinning: :grinning:

kacenka, tak to je super, ze sarinka pekne papa, ale uz ju nekrmis zo striekacky????uz ju len kojis,???
30. črc 2008 v 17:14  • Odpověz
Ahoj jdu Vás jen pozdravit. Jsem teď přes den pryč a tak se nedostanu na internet. V pátek už budu :grinning:
Niku strašně moc gratuluju k těhu a držím palce aby bylo vše v pořádku :dizzy_face:
Já se v pátek ozvu jdeme se poprvé kouknout do porodnice tak pak budu referovat.Dobrou noc.pa.
30. črc 2008 ve 22:44  • Odpověz
Ahojky holky, andy, monu, kači, děkuju vám... :slight_smile:

Dneska jsem naposledy měřila, teploměr už je uklizený v šuplíku, tak doufam, že ho dlouuuho nevytáhnu...

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
31. črc 2008 v 07:35  • Odpověz
niku neni vo cem :wink:
monu tak hod potom infosky, aby sme zavideli, ake super to mate v prahe
babule ozaj, ja buduci tyzden idem do prahy, aj sa stretneme aspon na nejaku kavu?
31. črc 2008 v 07:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.