• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
ahojda těhulky
tak jsem si tak teďka asi uvědomila, že jsem jediná, která sem píše ještě jako snažilka ( když si gan s monu, dávají bezkoníkovou terapii) :unamused:
to není moc dobré zjištění, no nic - včera jsem tu nebyla, páč jsem nečekaně odjela s manžou okolo 11h do Prahy a cestou jsme si povídali ( to mám vždycky nejradši, nejvíc se toho probere :wink: :slight_smile: ). Tak jsem mu oznámila, že tento měsíc jedeme úplně natvrdo, ať se na to jako, že připraví, že mu nedám pokoj :grinning: :grinning: :grinning: - tak jsme se u toho nasmáli, prej až to přijde ( ovule), tak si vezme i dovču :grinning: )
a pak no uvidíme, za měsíc, až budeme testovat, ale stakovouhle podporou pd vás a vašich miminek a embryíí - to snad zvládneme :wink: :slight_smile: :grinning:
31. črc 2008 v 09:21  • Odpověz
31. črc 2008 v 09:24  • Odpověz
Hezké dopoledne všem :wink: , konečně na chvíli vymajzlo vedení, tak jdu zkouknout, jak prospíváte :slight_smile:

Koukám, že Sára baští a má se čile k světu :slight_smile: , z její fotky č. 8 jsem úplně hotová, tak blažený a spokojený výraz se jen tak nevidí :slight_smile: , pořád na ní musím znovu a znovu čučet a usmívat se jak měsíček na .... znáte to, že jo? :sweat_smile: ...... očividně je ráda, že je konečně u rodičů :slight_smile: Fakt je to kočička :dizzy_face:

Co se týče nikči, jsme v kontaktu přes icq, takže všechno probereme tam. Nedá mi to ale a musím i tady napsat, jak ráda jsem, že tu smůlu konečně prolomila a nastolila novou éru. Určitě bude všechno v pořádku a v dubnu budeme čekat nový přírůstek :dizzy_face:

Lenu, tvoje odhodlání naprosto chápu a fandím mu :slight_smile: . Hlavně si manžu neznič hned v začátcích ovu, ať to období přežije ve zdraví :grinning: No, a pokud budeš pokračovat ve šlépějích nikči, nebude to mít chybu! Konečně nám ukázala jak na to, tak to by bylo, aby nebylo :wink:

Jinak jsem ráda, že se máte všechny dobře, čile těhulkujete a připravujete se na vaše poklady. Už se vám to pěkně blíží :slight_smile: Mimochodem, nevíte někdo něco o gan? :confused: Nějak jí nemůžu nahnat :unamused:

Jak jsem psala, vedení vymajzlo, tak se zase za chvilku přijdu juknout, jestli tu někdo nejste :wink:

Jo, a pro ty, který baví grafy, tenhle měsíc mám zase jeden obzvláště vyvedený ..... http://www.fertilityfriend.com/home/1d6945 , nenadělám nic :sweat_smile:
31. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
hoj muco, este ze sa aspon ukazes :wink:
baby tak ja musim ist koli cukrovke k dokimu, uplne ma to "tesi" :stuck_out_tongue_closed_eyes: prvu polovicu tehu prevraciam a druhu nebudem moct nic jest, lebo budem dietovat.. komu je lepsie ze :rolling_eyes:
31. črc 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
týýý jooo mucina, není možná :grinning: :grinning: :grinning:
tě vítám snažilko :slight_smile:

co je s Gan taky nevím, snad jedině rychlý odjezd na dovču :wink:

bez: to je co, takovýhle vopruzi, ještě držet dietu když jseš těhu a má jak se říká nejvíc chutnat:slight_smile: no holůka přeju ti, ať to není nic tak hroznýho a ve zdraví to do konce těhu překlepeš :wink: :slight_smile:
31. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Mucíííí, tebe jsem zas neviděla........ jak se vede? :confused:

Bezí - přesně tohle jsem si u tebe včera říkala. Že to snad ani nejde - s takovýma začátkama a hmotností..... a jde. Bohužel. :frowning2: Jinak taky nadávám, že ze začátku člověk nejedl, pže nemohl a teď by jedl, ale zas nesmí. :angry:
31. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
fim mame v rodine malinky nabeh na cukrovku, ale babca nema zidnu dietku, len neje vela sladkeho.. a pritom keby som ja teraz nejak jedla sladke.. neviem, ci to moze ovplyvnit mnozstvo zjedeneho melonu, ale hadam nie.. z cokolady je mi zle, cukriky mi nechutia, tak ja neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale co, uz "len" 14tt :sweat_smile: to clovek nejako zvladne... pripadne sa dohodnem s mimcom, ze treba prist skor
31. črc 2008 v 11:38  • Odpověz
bez: s tou cukrovkou je to blbý, nejsi ale rozhodně první ani poslední těhule, která jí má, takže snad to nebude nic vážnýho a ty i mrňous budete v pořádku, dr. si vás určitě ohlídá a po porodu nebudeš muset řešit drastický diety, páč určitě budeš hubenější, než před těhu :wink:

fim: mám se tak nějak .......... se prostě mám :slight_smile: , co říct, jestli jsi měla na mysli snažení, který vlastně neprobíhá, tak v tomhle směru je mi smutno. Základ ale je, aby mě dal dr. dopořádku. Na mimíska si holt ještě počkáme.

lenu: :wink:
31. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
Mucí - a co dovolenka? Na mimi se neptám, až přijde, tak přijde. Řečma to neurychlíme..... :wink: Jinak léčíš pořád ten zánět?

Bez: tak to se asi budeš divit, ale meloun spolu s hrozny je snad nejsladší ovoce. :astonished: A to si piš, že předtím jsem melounovala jak o život. o to větší absťák teď mám. :cry:
31. črc 2008 v 11:49  • Odpověz
fim: hezky pěkně, překvapuješ :wink: , dovolená byla skvělá, ale přijde mi už děsně daleko, tak bych nejradši nějakou další :sweat_smile: No nic, nebudu hamták :grinning: O víkendech už malujeme barák, tak je to veselejší. V sobotu by měl nějak dorazit chlápek kvůli dveřím. Zaměříme, objednáme, zaplatíme, chvilku budeme ve finanční depce a pak se zase budeme těšit :slight_smile: Konečně je nějaká vidina, že by to stěhování mohlo letos klapnout, tak snad vyjde.
Co se zánětu týče, zatím ho neléčím, neb má dr. dovču. V pondělí k nim budu volat a objednávat se. Snad mě sestřička někam vtěsná, mají tam děsně narváno, tak to asi bude zase půlhodinové zkoumání, kam se mnou :unamused: Představa, že by mě vzali třeba až na konci srpna, mě děsí. Opět by se tím všechno oddálilo. Ani na to nechci myslet :frowning2: Než se doléčím, bude tu nový rok jen to fikne :pensive:
31. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz
Tak aspoň nějaká radost v tom životě - až bude vlastní hnízdečko, tak vás ještě čeká zabydlování..... :dizzy_face: A kde to vlastně máte? Někde u Prahy?
Jakto, že to neléčíš? Když měl čas zjistit, co ti je, tak to pak nechá dva měsíce bez léků? Nebo už ti aspoň jednou něco napsal? :sweat_smile:
A čím překvapuju? :sweat_smile:
31. črc 2008 ve 12:12  • Odpověz
fim: není to tak jednoduchý, tabletky na to nejsou. Jsou to viry a ty jen tak něco nezničí. Funguje na to nějaký gel, mastička, nebo něco takovýho, co si večer naneseš a pak jdeš druhý den k dr., kde to osvítí nějakou lampou, tím se ty hnusný viry likvidují. Opakuje se to každých 5 týdnů a zabrat to může po čtvrté aplikaci, u mně prý spíš tak po osmé :frowning2: Sestřička mě chtěla objednat už před tou jejich dovolenou, jenže fakt nenašla volný termín, tak mám volat v pondělí.
Jinak jsi mě mile překvapila prohlášením, že řečma to neurychlíme :slight_smile: . Je to totiž pravda a čte se to líp než běžný chlácholivý věty. Sama se to snažím brát jak to je, i když někdy je mi z toho fakt do breku.
31. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
čau fim, jste se rozkecali děvčice:slight_smile:
musím jít taky shlídnout vaše albumky, copak vám v nich nového přibylo :slight_smile:

jinak by nebylo od věci, kdyby jdte jako tady napsali nějakou tabulku, kdy kdo hodláte rodit, aby byl takový přehled,pěkně postupně jo??? :grinning: :grinning:
31. črc 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
ještě jsem si uvědomila, že jsem nenapsala ani Kačence: takže Kačí, je to paráda, že Sárinka už je venku z toho inkubátoru, a že krásně papká, za chvilku to dožene a jste doma - pozdravuj jí ode mně, od nás všech a mějte se hezky :wink: :slight_smile:
31. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz
31. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz
Jééé, holky, vy jste toho ale napovídaly... :wink:
U nás se to nějak zatahuje ... Vypadá to na buřinu...
Dneska si jdeme posedět se sestřenkou a jejim přítelem, tak očekávam palbu otázek proč nepiju jako včera... Ale já se z toho nějak vykecam......... :wink:
31. črc 2008 ve 14:40  • Odpověz
muco tak to mi je luto, ze na ten hnusny virus nie je ziadna tabletka alebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenu tabulka ti chyba ku stastiu? :grinning:
niku ako si sa vcera vyhovorila s alkoholu? :wink:
1. srp 2008 v 07:35  • Odpověz
Ahojky bez... Vyhovořila jsem se dobře... Že mi neni celej den dobře z toho vedra.. Tak to pobrali... Akorát jsem se musela usmívat, když mi sestřenka řikala, že má pro nás schovaný asi 3 flašky šáňa, že si ho dáme příště... Hm... :grinning:
1. srp 2008 v 08:00  • Odpověz
niku sak trochu si mozes dat, len nie celu flasu :grinning: :grinning:
1. srp 2008 v 08:08  • Odpověz
bez: nechci nic... :wink: ani kapku... nemam na to ani chuť, takže proč to dělat...
Dneska jsem zase testíkovala, tak mě to baví.. A mimi čátka je už silnější než testovací.. Na tý fotce to tak neni vidět, ale naživo je to tak.. :slight_smile:
1. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
miku je to proste parada, stale sa z toho vytesujem, ze si prelomila tu pauzu.. :wink:
ja dnes idem k doki koli cukrovke, som zvedava, ci ma posle rovno k diabetologovi alebo ma este otestuju :confused:
1. srp 2008 v 08:35  • Odpověz
bez: budu na tebe myslet, ať to dopadne co nejlíp... Jsou to starosti, co? :unamused:
1. srp 2008 v 08:43  • Odpověz
niku ty jo, ani by som nepovedala.. inak mam uz +3kg, to znamena, ze spolu s -7 som zasa pribrala 10kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: za 3mesiace.. otras
1. srp 2008 v 08:59  • Odpověz
No, ale nazačátku si 7 zhubla, ne? To je pořád dobrý.. Mně ta váha děsí... Jsem měla v plánu před těhu trochu shodit a nějak jsem to nestihla... :confounded:
1. srp 2008 v 09:22  • Odpověz
niku to vobec neva, ze si nestihla, ja tiez nie a ako som dopadla :sweat_smile:
1. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Čus bambus. :slight_smile:
Niku: teď už to budou jen samé starosti. těšíš se? :grinning:
Be: tak ať to není moc zlý a doktoři jsou na tebe hodní. :wink:
1. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Fim, těšim se a zároveň bojim, aby bylo vše v poho.. Ale to znáte těhulky, co?
Teď řešim, jak s tou dovčou... Jestli letět nebo ne... Uvidim, co mi poradí Dr. Ale ráda bych ještě někam vyjela, pokud mi bude dobře... To je dilema.
1. srp 2008 v 10:38  • Odpověz
Pro mě je lítání děsnej stres, takže já bych neletěla. Ale teď se mi to říká, kdybychom to měli už zamluvený a zaplacený, tak bych to asi překousla. Jinak takhle na začátku to doktoři nijak nehrotí - jak jsi sama říkala, co se má stát, stane se. Ať sedíš doma nebo v letadle. :unamused: Spíš bych řešila, kam máte letět - třeba do Egypta nebo Bulharska, kde by mě čekalo jen bujaré diaré, bych se nevydávala - tím by sis mohla opravdu dost ublížit. :sweat_smile: Ani já jsem se mu neubránila, i když jsem se snažila. :rolling_eyes:
1. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
brééé dopoledne :grinning:
tak nikča píše, jak už nepije :wink: :slight_smile: a já včera asi začala, byla to úžasná návštěva , ale zahučelo do mě a tety 1,5 l bílého ínečka, bylo hezky, krásně se to pilo - ale když jsem vstala no byla jsem ráda, že nechodím do práce, byl to mazec :grinning: :grinning: :grinning:
u nás včera nepršelo a ni se nezatáhlo, bylo super, dnes je zase krásně :wink: :slight_smile: -toť jen ke zpravodajství :slight_smile:
1. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Lenu: když jsem zjistila, že jsem těhu, nemohla jsem se dočkat, až si dám zase vínečko. teď si dám jen slaboulinkatý stříček a stačí mi. Teď už se zas nemůžu dočkat, jak si po pordou dám koláč, buchtu, čokoládu, šlehačku,.....skoro mám cukání si napsat seznam, co mi má Zdenda potom přinést do porodnice. :grinning:
Co vidím a nemůžu mít, tak na to mám ukrutnou chuť. :cry:
1. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.