• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Fim, mně se lítání hrozně líbí, takže s tim problém nemam.. A chtěli bysme do Řecka... Koupeno nic zatim nemáme, jen našteřený penízky.. Zajímalo by mi, jestli by mi třeba Dr. dal s sebou nějaký prášky pro případ, že bych třeba špinila nebo nedej Bože krvácela.. Určitě bych odjela s klidnějším srdcem...

Lenu, takže teď piješ i za mě :wink: Tak si dej do nosa... Přeju ti to :wink:
U nás včera pršelo asi hoďku, pak se ochladilo na 21 st. Ale teď už je zase pařák a sluníčko... Hurá!!!
1. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
Hmmmmm, Niku, tak Řecko ti schvaluju. :grinning: Taky bych se tam někdy ráda podívala. Teď už jedině s prťouskem, spíš se dvěma -jestli Bůh dá podle našeho přání. S těma práškama ti teda nevím, spíš o tom pochybuju. Ale jestli ti vyhoví, tak je to borec, kterýho si budeš muset dost vážit. :wink: Jen abys je radši vůbec nepotřebovala. :wink:

Holky, já nebejt srab, tak se jedu vyvalit na rybník. Jenže stejně si tam nemůžu dát ani limču nebo zmrzku a pak by mě zas čekalo parkování u baráku, tak to radši oželim. :confounded:
1. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
No, mohla bych tam mít trošku protekci... Fakt jen pro klid duše... Já jsem děsnej koumák, pořád přemejšlim, co by se mohlo stát a tak... :sweat_smile:
1. srp 2008 v 11:17  • Odpověz
Tak to radši nad tím nekoumej - nebo ještě něco přivoláš. Je fakt prokázaný, že čím víc jsi v pohodě, tím víc to všechno klape. Samo, že to není 100%, ale spíš to funguje než nefunguje. :wink:
1. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
Jojo, snad se dam do kopy, až ho uvidim :wink: Už se toho nemůžu dočkat! Teď jen řešim, jestli tam jít v úterý nebo až to další... Já jsem děsná... Pořád něco řešim :wink:
1. srp 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
neřeč nikčo, neřeš :grinning: , jj,včera jsem pila asi fakt i za tebe, ale jo dobrý sedlo mi to!
co ta Gan??????????????????
1. srp 2008 v 11:26  • Odpověz
niku podla mna chod, este uvidis, co ti povie doki, ale mas dobru prilezitost, ako na to trosku nemysliet
baby tak dokina ma poslala do nemocnice do nejakeho labaku ci co a ze oni mi povedia, ci idem rovno k diabetologovi alebo ma budu este testovat
ale som sa rozhodla, ze tam pojdem az po dofci, nebudem minat celu dovolenku na behanie po doktoroch :rolling_eyes:
fim tak to mas huste, promin, dufam, ze tak nedopadnem
1. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
Lenu, s Gan nic novýho... Nevíme, co s ní je, kde je.. Mobil vypnutý, na mejl nereaguje.. :frowning2:

Bez, kampa jedete na dovču? Máte jí spojenou s tou Prahou nebo jak?
1. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
jojo niku ideme do prahy, uz sa moc tesim... sice budem musiet soferovat, ale to nejako s pauzami zvladneme :dizzy_face:
nie je gan niekde na dofci? ked ma aj mobil vypnuty
1. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
dobre rano...... tak my sme sa rozhodli dnes aj vstat :grinning: .......vcera sme mali narocny den....

rano sme boli u lekara na poradni - skusal mi krcok maternice a vravel ze velmi dobre drzi....potom som sa ho pytala na vitaminy, na ktorych sa mi nepaci, ze uz jedna tableta obsahuje cez 100% odporucanej denej davky a maju sa brat 2 denne.... podla neho je to len tah firiem na prachy..... ale povedal ze mozem tak 1 obden... a tak si to aj ja predstavujem... ..a potom som bola zvedava na nealko pivo... mne totizto teraz strasne chuti, ale viacerym ludom sa nepaci ze ho pijem.... lakar mi ho odobril a povedal, ze ak budem pit pivo=komplet vit. B a jest zeleninu a ovocie, tak mi ziadne tabletkove vitaminy netreba :grinning: :grinning: :grinning:

vecer sme boli v kine....prvy krat sme isli do noveho kina v Maxe.....doteraz ma bolia usi.....mali by to trochu stlmit... na brucho som si dala kabelku a aj sveter=tlmic.... ale asi nepomohlo, lebo krpate od polky filmu nechcelo obsediet...... a to nehovorim aka som bola hladna, az mi bolo zle.....a este som stihla vynadat 6 deckam, ktore sedeli za nami a strasne vyrusovali.... podotykam, ze film bol titulkovany a jedno z deciek nevedelo citat.... ked som im vysvetlila pravidla slusneho spravania v kine, tak zmlkli.....ich stastie....inak by som ich asi za usi vytiahla z filmu :angry:
1. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
bez: tak to vemte i přes Plzeň :slight_smile:

Jinak, je možný, že odletěli někam na rychlo a nemaj roming, ale stejně se mi to zdá divný... Nevim..
1. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
niku.....co sa tyka litania, tak ta nechcem strasi, ale napriklad my sme ju radsej ozeleli (a to uz zaplatenu) .... aj pre moje problemy a diagnozy, ale aj preto, ze do 14tt sa neodporuca lietat......moja teta mi napriklad vyzradila jej tajomstvo - hned na zaciatku tehu letela....bola asi vo 8tt - nevedela este o tom (uz mala pol rocnu dceru, takze MS jej nechodila pravidelne).... po navrate z dovolenky zacala velmi krvacat a zistili jej ze potratila..... a to ona pravidelne lieta na dovolenky, takze strach nema.... je to len jeden pribeh a pripad z mnohych.... uvaz si podla toho ako sa citis a co ti povie lekar..... drzim palce :wink:
1. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
Teď je otázka, jestli by se tak nestalo, i kdyby byli doma a nikam neletěli... No, musim to pořádně zvážit, mam na to ještě tak 3 týdny...
1. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
miru: to jsi měla docela vesele v tom kině, hej?? :grinning: je pravda, že mně taky koikrát vadí jak moc to mají nahlas, to je o uši - no chudák mímo, ale ber to tak, že až budeš doma"ječet" tak už bude zvyklý :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz
miri tak ste mali vcera veselo :slight_smile:
niku fakt to zvaz, aj co ti povie doki, ved mas este 3 tyzdne
1. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz
Gan se našla... Válí si šunky v Egyptě, potvora jedna :wink:
1. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz
niku parada, aspon jej mozeme zavidiet, ze jo :grinning:
1. srp 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
holky tak vám přeju hezký víkend a v PO zase tu :wink: :slight_smile:
1. srp 2008 v 15:52  • Odpověz
Ahoj tak jsem tu asi už víkendujete :sunglasses: . Dopoledne jsme byli v Podolí. Celkem sranda probralo se vše kolem porodu a dokladů k tomu všemu potřebných. Na sál jsme se nedostastali :stuck_out_tongue_closed_eyes: neb se dnes rodí jako o život :sunglasses: a bylo všude narváno. Rozhodně jsem si dnes zabalila tašku do porodnice :sunglasses:, říkali že v úterý byl velmi zajímavý den a rodilo 6 holek v 28týdnu, takže být už tak nějak připravení se asi vyplatí. Jdu ještě 12.8. na další hodiny tak snad se konečně podívám na ty sály. Mějte se krásně a přeji hezký víkend.
pa
1. srp 2008 v 17:29  • Odpověz
dobre ranko..... tak ja som dnes spala cca 5h.... krpate musi zasadne cez vikend vstavat skoro :rolling_eyes: ..... vcera sme boli dlho vonku - boli sme pozyvany na svadbu......tak sa tesime a ja mam povolene lezerne oblecenie :wink: .... a dnes ideme susedom opet drasat nervy - idu sa vrtat listy a robit elektrika :angry:

inak prajem pekny vikend :sunglasses:
2. srp 2008 v 08:39  • Odpověz
hojte, my sme boli na rybach a v ramci ochladzovania som sa zmykla a nedobrovolne sa okupala v rieke.. odnieslo si to koleno, krivam ako zofre, este ze som nekydla na brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2008 v 18:34  • Odpověz
ahojte bambulky
tak vidim, ze kazda si uzivate vikend
aj my sme boli na hubach, taaak bolo dobre, fajny vzduch v lese a aj hub sme nazbierali kopu
teraz lenosim po obede, manzel isiel pomoct kamaratovi s niecim, tak sa trochu vyvalujem s Viktorkom. Vcera sme mali grilovacku a aj opekacku tak som po nej utahana ako kon, ale bol vonku taak prijemne.

uz som pofotila nejake veci a dala do albuu, aj ked este nie vsetko...

mirka tu svadbu ti tak zavidim, aj ja by som isla na fajnu zabavu, mozno by sm este katarinsku zabavu stihla v novembry, ale to by ma z nej asi hned niesli na porodnu salu.. :grinning: :grinning: tak az na druhy rok.

bez, tak to fak mas stastie,ze si nesupla na brusko, siceaj ja som soro spadla v lese, ale nejak som sa v poslednom momente udrzala :slight_smile:
3. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla na krvi a mam hcg 9411. Dnes bych měla být 3 týdny po početí... Nevim, jestli to odpovídá :sunglasses: V týdnu pujdu ještě přímo k Dr., tak se snad dozvim víc...
3. srp 2008 v 17:46  • Odpověz
Jejda, teď mi to tu ukazuje, že jsem 8 tt... To je nějak moc, ne? Délka tohodle cyklu by bývala byla 46 dní a tady jde nastavit maximálně 40... :unamused:
3. srp 2008 v 17:50  • Odpověz
niku....vypocitaj si na nejakej "kalkulacke", kedy by si mala mat termin podla ovu...... ja podla ovu 14.12. podla MS 18.12. a podla utz 10-12.12......vraj ten 12 je najpravdepodobnejsie.... takze si skus nastavit tt podla terminu porodu a nie podla MS....

inak ak si od pocatia 3 tyzdne, tak je to skoro presne ako mas - 21DPO

takze podla starnky .... www.merenibt.xf.cz..... by si mala mat termin 5.dubna 2009 ..... skus si to pozriet... mne to "skoro" trafilo :wink:
3. srp 2008 v 18:06  • Odpověz
juuu niku, hlavne ze tam hcg jeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: ale caka vas tvrdohlavy baran :wink:
andy naposledy na hriboch som sa "napichla" na spadnuty strom, mam asi 5cm jazvu na lytku.. som taka "sikulka"
3. srp 2008 v 18:43  • Odpověz
No... tak jsem si to nastavila podle TP... Taky mi to spočítalo 5.4.2008... :wink: Snad bude vše OK... S tim UTZ asi etě chvíli počkam, doktor řekl, že by tam toho nebylo nic vidět, že je hlavní ten hCG... Takže vyčkam a snad bude vidět i srdíčko... S tou dovčou nevim.. Mamka taky řikala, že je to hlavně do toho 8 tt rizikový, tak se o tom etě pobavim s Dr. a kdyžtak to necháme být a za penízky si koupíme sedačku :wink:

Bez, beran jojo.. My oba jsme býci... To bude rohatejch... :grinning:
3. srp 2008 v 18:49  • Odpověz
Nazdárek.
Niku, to hcg máš nádherně vysoký. Tak tfuj tfuj tfuj, ať je všechno O.K. :wink: Až půjdete na ten utz (později), tak nezapomeň na fotečku. :slight_smile:

Hele, vy těhule jedny nešikovný........asi dostanete na prdítko, jestli na sebe nebudete dávat pozor!!!!!! :dizzy_face:
3. srp 2008 v 18:57  • Odpověz
niku....5.4. je pekny datum...mam meniny :grinning: .....ale aj 4.4. - nasi maju vyrocie svadby.....a 3.4. toho roku som zase ja objaviila // na testiku :wink: ....vsetko pekne pokope
3. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
bréé ránko těhule :wink:
koukám,že o víkendu jsme si všicchni tak nějak užívali :wink: :slight_smile: , dnes tu budu jen dopolko, pak odjíždím pryč - takže aby jste věděli :wink: :slight_smile:
grafík přikládám, MS už je konečně pryč a my můžeme jít z vesela do toho :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=7
4. srp 2008 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.