• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
ale já vím, vždyť víš :wink: :grinning:
23. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz
...my víme.... :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz
howk :sunglasses:
23. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz
já ho chtěla udělat u sebe ale už mám tři takže další jsem udělat nemohla :frowning2:
23. kvě 2008 v 15:07  • Odpověz
kurňa jsem se zapoměla přehlásit :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
co jsi nemohla udělat? .......... pardon za reakce, trochu pracuju, tak nejsem tak soustředěná :grinning:
23. kvě 2008 v 15:12  • Odpověz
to album jsem chtěla udělat jako pod svým loginem ale můžeš mít max 3 takže mě napadlo se zaregistrovat znovu
23. kvě 2008 v 15:13  • Odpověz
jo tááák :grinning:
23. kvě 2008 v 15:19  • Odpověz
Holky, já to dneska balim... Už mi to nemyslí... :slight_smile:
Mějte krásnej víkend a v pondělí papapa!
23. kvě 2008 v 15:24  • Odpověz
tak já se asi loučím, přeju prima, pokud možno suchý víkend a v pondělí čauky :slight_smile:
23. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz
no baby, som vas uz ani nestihla? som si totiz isla akoze na chvilu zdriemnut a zobudlila som sa za dve hodiny :sweat_smile:
kac tak to som rada, ze to nie je nejaky shit ta postielka, dokonca aj manza mi ju schvalil, tak ju asi objednam
fim to si ako ja, tiez trasu dopredu studujem, hlavne, ked idem niekam, kde som este nebola :wink:
23. kvě 2008 v 16:14  • Odpověz
Já ostuda jsem se s nikým ani nerozloučila :zipper_mouth:

Nejdříve jsme řešili s tchánem zrcadlo v koupelně a pak přijela tchýně a jelikož mě už asi po 10 minutách začala silně štvát tak jsem si zalezla do pelíšku.

Takže hezký víkend všem a dobrou noc :wink:
23. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz
p.s. bez jestli chceš tak mi pošli email a já ti pošlu nějaké lepší foto té postýlky aby jsi věděla co kupuješ :wink:
23. kvě 2008 ve 21:36  • Odpověz
kac dik moc mas IP
24. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahoj beruše.
24. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
ahojte...mne sa dnes spravilo ovela lapsie......tak som sa pravdaze nezaprela = upratala som cely byt a aj seba dala do poriadku :sweat_smile:
24. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz
Jéé Miru, že ty si nedáš pokoj, proč se na to nevyprdneš a neodpočíváš :angry: :grinning:?
24. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz
rez...uz tu bol doslova hnoj :angry: ......a radsej to spravim teraz, ako potom plakat nad este vecsim bordelom a k tomu este aj s bolestou hlavy :confounded:
24. kvě 2008 ve 12:51  • Odpověz
No,to znám, člověku to nedá co? Ale musíš pomaličku, zlehoučka :wink:.
24. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz
ved som aj robila pomalicky....a hlavne drahy si kupil mop aj s vedrom, aby nemusel zmykat handry.... pravdaze to este ani raz nepouzil, ale mne sa s tym super vytieraju podlahy a nemusim sa ani sklanat a chodit kolenacky :grinning:
24. kvě 2008 ve 12:54  • Odpověz
Jj, taky znám, je to dobrej pomocníček, ale nějak se mi zdá, že tím mopem ten binec přetřu jen na druhou stranu, že to nevezme jak hadr :unamused:. Hele a co jména, máte nějaký vymyšlený?
24. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz
ja najskor podlahy povysavam az potom pretieram.....sa mi to osvecilo...hlavne sa potom neprplem s vlasmy

mena mame....Misko alebo Elenka.....ale mamina je zasadne proti Elenke - tak sa vola ona a ma vsugerovanu predstavu, ze to meno prinasa nestastie (mamina je chudokrvna, a dedova kolegina po mamine pomenovala svoju dceru - zomrala v 10r na leukemiu....takze mamina je presvedcena, ze jej meno ma spojenie s chodobou krvy :unamused: )... no uvidime.....ked bude moc proti, tak bude asi Pavlinka......alebo to za nas vyriesi to male a bude to chlapec :grinning:
24. kvě 2008 ve 13:01  • Odpověz
Jéjda...dyť to je tak pěkné jméno...
Ale chápu, moje babi, je taky proti Bořikovi, páč její syn Bořivoj umřel. Jsou to nesmysli. To je fakt, tžeba to bude Michálek :wink:.
24. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz
my nemame proti Mišutkovi nič :grinning: ...... vaso to neprizna, ale rad by mal chlapca...u nich v praci sa uz vyse 25 rokov totizto ziadny nenarodil...... :grinning:
24. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz
Jj, chlapi to mají tak nějak zafixovaný, že první syn. I můj to tak měl a má, i když tvrdil, že je mu to jedno. Ty bys raděj co? Nebo je ti to fakt jedno?
24. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz
mne je to jedno.....ale akosi sa s tym malym rozpravam ako s chlapcom :sweat_smile:
24. kvě 2008 ve 13:17  • Odpověz
Miru :grinning:. Já to taky dělala a vidíš :grinning:.
A co plánuješ na víkendík? Krom toho, žes udělala úklid :sunglasses:.
24. kvě 2008 ve 13:19  • Odpověz
manzel je na sutazi..... ja sa teraz planujem najest a asi ist spat...som najaka unavena :astonished:
24. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz
miri aj my mame ako jednu z moznosti paulinku :wink:
mne bolo vcera pekelne zle, zasa ta debilna migrena a vracanie do toho.. ved mi uz dlho nebolo zle, uz som si dokonca zacala mysliet, ze to preslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz
Dobré raníčko... :slight_smile:

Tak doufam, že se dnes přidá i 4. mušketýrka... Gan... :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
26. kvě 2008 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.