• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
lenu tak so ziarivym prikladom niku pred sebou hura do toho :grinning:
4. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
bez: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
lenu to vies, vcera na CT1 davali nejaky starsi film o 50tych rokoch, tak mi nejak ostala ta propaganda :grinning:
4. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahojte babule, pamätáte si ešte na mňa? Prišla som vás kuknúť :wink: Blahoželám novej tehuľke! A vám ostatným to nejako pribúda..tt a brušká :grinning:
4. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
miruuusss....neuveris, ale dnes som na teba myslela a chcela som ti aj napisat...... :grinning: .... ako sa mas?... co nove?... a ako pokracujes ty?

ja mam dnes upratovaciu a umyvaciu naladu.... uz mam vydrhnute zaluzie - platok po platku....teraz pockam kym obschnu a idem umyt okna.....popri tom periem, treba umyt kupelnu, chodbu a nakoniec aj pozehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
4. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
miruska ahojcke, som ta minule nasla v takej smutnej teme :pensive: takze ja na teba dost casto myslim, aby ste sa aj vy ci skor alebo neskor mohli tesit z dietatka :wink:
miri neprehanas to trochu? akoze baba na rizikovom a ide sa pretrhnut od roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Miruska, som ti pred par tyzdnami pisala aj IP, neviem, ci si dostala....
Ja tiez periem a budem upratovat, nech sa tu neutopim v spine :grinning: A popritom tvorim a snazim sa prezit :confused:
Ako pokracujem? Nuz, aj preto nechodim uz medzi vas, lebo mam bolave srdce, IVF sme zrusili. Ako som minuly rok mala problem ja, co si aj vycitam, ze sme aj tak do toho nesli...tak teraz sa nam zhorsil spg, az nakoniec mame azoospermiu, cize IVF nemozne, darcovske spermie nechceme. Mal by to byt teoreticky docasny stav, asi to ma z injekcii co berie, som ale nasrata na urologa, ze mu to dal, ked vedel, ze chceme otehotniet.
No, aby som to zhrnula, v sekunde som pochopila, ze koncime. Ze sa uz nejdeme trapit, je to totiz zabijak na psychiku taketo veci, ze proste budeme bez deti. Adopciu nam kvoli veku zrejme nepovolia. Ak mas chut, tak kukni moju temu "Ako sa zmierit s(moznou) bezdetnostou", tam vysvetlujem moje pocity.

Tak to je strucne o mne, hladam novy zmysel zivota a verim, ze niekedy to, ze nedostaneme, co chceme, je pre nas pozehnanim, pretoze nevieme, co vsetko by sa hrozne mohlo stat, tak ideme na dovolenku, budem si hladat pracu a planovat. Lebo teraz uz mozem a mozem cestovat kedy chcem, proste slobodny clovek a budem proste tou tetou, co nosi darceky detom znamych :grinning: a maju ju preto rady :dizzy_face:
4. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
bez ja sa nenamaham.....citim sa akosi velmi dobre.....a hlavne...krpate ma rano tak stasne "nakoplo" :grinning: , ze som plna elanu.... od soboty uz citim aj rukou ako kope....evidentne si asi dostalo nozicky spod placenty :grinning:
4. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Beza, tak si ma nasla...nuz, radsej sa zmierujem, to je momentalne lahsia cesta. Co casto pouzivam je: Zmier sa s najhorsim, najdi riesenie a vsetko ostatne ta potom len milo prekvapi. :wink:

Inak, zhruba - co je nove?
4. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
miri nakoniec uvidis, ze priroda si aj tak spravi svoje a prave to "zmierenie" vam v konecnom dosledku moze pomoct ovela viac, ako snazenie silou mocou.. vidis, ako je na tom niku, teda ak mas chut si to precitat.. ze tento cyklus mal byt anovulacny a co z toho nakoniec je.. myslis, ze adopciu by vam nepovolili? to hadam nie ste az taki stari :wink:
mirka no ja mam aktivne dieta, tak ono je aktivne aj miesto mna :grinning:
4. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
Beza, dakujem. No, v prvom rade potrebujeme aspon jednu aktivnu spermijku :grinning: ...zatial nemame ziadnu a keby sa podarilo, to by znamenalo, ze som bola u suseda :grinning: :grinning: A toto riesenie ee :angry:
Ale isto, ze kvoli tomu sa moj zivot teraz neskoncil. Mozno prave zacina :wink: Lebo som na ceste k usmevu a von z neistoty. A kazdy zazrak je vitany :dizzy_face:

O Niku mi uz pisala Fim, srdecne jej blahozelam :dizzy_face:

No, som si pozistovala, rozdiel medzi dietatom a rodicom by nemal byt viac ako 40 rokov. Moj manzel ma 53. Takze sa na to nespolieham.
4. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
miri a nie je sanca na obnovu "fondu"?
sak ty si mladsia, tak co :wink: v deuchlande maju take prisne podmienky ci to u nas? :astonished:
4. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
Beza, vsade v EU je to tak a odinial ee. Ale ved sa este budeme informovat...A navyse este nie je iste, ze na to budeme mat financie :pensive:
Obnova "fondu" :grinning: by bola mozna, keby sa vysadili lieky...a aj originalny fond nebol bohvieco. Ale ved uvidime, ak je sudene bude, ak nie, nebude. Doteraz cely vyvin nasleduje k tomu, ze nie.
4. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
miri nadej umiera posledna, takze na vas budem mysliet aj dalej :wink: co sa ma stat sa stane
4. srp 2008 v 11:11  • Odpověz
Ahojky holky,

mirusch, tebe ráda vidim... :wink: a děkuju... co říct... možný je všechno, může se stát zázrak a manžovi se spermijky zase objeví... Držim pěsti!
4. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
Ďakujem Niku, odložím si pěsti do zásoby :wink: A tebe príjemné, bezproblémové tehulkovanie.
Bez, ďakujem :wink:

Idem sa hodiť do vane a trošku meditovať. Kuknem potom či niekto pribudol, nech vás pozdravím, ktovie kedy sem zase prídem. Ale myslím na vás všetky.
4. srp 2008 v 11:17  • Odpověz
mirus drz sa....sice teraz sme na rade asi my, aby sme ta podrzali a "nakopli"..... :wink:
4. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
Miruška, ďakujem, ja som sa už nakopla sama :grinning: Neboj nič, ja už niečo vymyslím. Vy sa teraz sústreďte na svojich drobcov. Keď sa vyhrabem úplne, tak ťa aj s tvojím malým prídem pozrieť. Alebo vy mňa. Nezabúdam, je to v pláne...
4. srp 2008 v 11:59  • Odpověz
ahoj,tak ja hlasim,ze Sara váží 2210g,mame se dobre a koncem tydne nas pusti domů. papa
4. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
Oooo, Kacenka, blahoželám!!! :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
Kači, super! Koukam, že rostete jako z vody... Krásný... :wink:
4. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz
tedaaa kaci...ty musis mat super mliecko :wink:
4. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
holky to nebude super mličko ale super umělá strava. zatim nemuzu kojit kvuli lékům na tlak co beru.
4. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
co mas s tlakom? :confused:
4. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz
ahojte
takmirusch......co ti povedat, nenachadzam slov, asi len to, ze fakt to netreba vzdavat. viem ako sa asi citis, pretoze ked mna operovali a ostal mi len pol vajecnik, tak mi povedali ze asi nikdy nebudem moct mat dieta, alebo len velkym zazrakom. No a vidis, nechcem nic predbiehat, ale zadarilo sa a verim, ze maly sa nam narodi zdravy. Tym ta chcem povzbudit, ze nemysli hned na najhorsie, a manzelovi sa spermiogram snad zlepsi.drzim prsteky.

Mirka a ty sa fakt od tej rpboty nepretrhni. Inac aj ja som dnes umyvala okna, ale rozdelila som si to, pretoze ja na splani mam 16ks a na obyvacke 10+2 balkonove dvere, takze mam co robit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

kac, malinka Sara je velmi zlatucka, stale si pozeram tvoj album :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
Dakujem Andyika. To je fakt super skvele, ze sa vam to napriek tomu podarilo. Parada.
4. srp 2008 v 16:57  • Odpověz
aaaaaaaaaaaa.........prave tu bola asi 15min burka.....ale strasnaaaaaaa, hlavne ten vetrisko...... ved my aj narobili skody...... strhli mi kvetinace...... ked prestane prsat, tak ich vaso pojde lovit pod okna a vyhodi do kontajnera....aj s kvetinkami :cry: ....
4. srp 2008 v 18:49  • Odpověz
kacka aspon ze mala je pekny papac :wink:
miri tu len zaprsalo, bola duha a hotovo :slight_smile:
4. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
dobre ranko.....inak aj tu bola po burke krasna duha - na cervenej oblohe :slight_smile:

idem dnes na utz.....tak som zvedava ci "vyda" svoje tajomstvo :grinning:
5. srp 2008 v 07:14  • Odpověz
miri tak nas informuj, som zvedavaaaaaaa.. potom ostanem utajena uz len ja :grinning:
5. srp 2008 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.