• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
ved ani o monu nevieme co caka....mohla by uz prezradit...ak to pravda sama vie :grinning:
5. srp 2008 v 07:54  • Odpověz
jaj ozi, som si myslela, ze sme uz len my dve :wink:
5. srp 2008 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno miru tak snad se Vám miminko ukáže cože je zač :dizzy_face: . Já bych Vám to ráda prozradila, ale já to fakt nevím :grinning: Na posledním ultrazvuku nám mudr,nabídla že už to vidět je ,ale už jsme s manželem jednohlasně řekli že nechceme nic vědět. Ono to těch pár tydnů vydržíme. Už je stejně všechno koupené a připravené. :dizzy_face:
5. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
Bezaz vy to taky ještě nevíte?
5. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
ked som mamine povedala ze to mam o 10tej, tak ju skoro slak trafil.... ona uz v tedy bude v cechach a nema roming :grinning: ..... strasne je zvedava.... uz sa aj vyhraza tomu malemu, ze co si to predstavuje takto nas vsetkych nechat cakat......alternativu, ze sa dnes neukaze ani nepripusta :grinning: :grinning:
5. srp 2008 v 08:13  • Odpověz
jo miru tak to jsem tvrdila taky ve 22tt a vidíš mimi se ukázalo až ve 32tt :grinning: .Ale nejvíc se těším co řeknou až se prdola narodí.Takovéto tak maminko je to .................. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2008 v 08:20  • Odpověz
monu ja neviem, manza vie.. ja sa chcem nechat prekvapit :wink:
miri moja mama sa na nas strasne urazila, ked sme jej nepovedali, co cakame :slight_smile: ako keby to nebolo jedno
5. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
monu presne to chcem.. ze mate... :grinning:
to je pekne monu.... u nas vsetci cakaju na pohlavie, lebo chcu nakupovat tematicky.... preto sa my s vasom drzime neutralnych farieb :wink:
u nás to ani manžel nechtěl vědět stejně u porodu budeme oba :sunglasses: . Já jsem nakoupila taky neutrál, ale mám i pár kousků modré a růžové. To má asi každý co kdyby :grinning: . A pak až budeme doma vyrazíme na nákupy a nakoupíme buď do modra nebo do růžova.
5. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
bréé ránko :grinning:
tak i u nás včera pršelo, ale bouřka nebyla :wink: :slight_smile:
mirusch: je mi líto zatím pro vás této diagnózi, ale jestli jsem správně pochopila tak není všem dnům konec :wink: :slight_smile: , až se spermiiky probudí tak není problém, né??? podívej se na Káju ( Gott), kolik mu je a jak mu to jde :wink: :slight_smile: prostě vám držím pěstičky :wink: :slight_smile:
miruskab: tak doufám, že nám už dnes oznámíš tu novinu, copak se to u tebe v bříšku skrývá :grinning: - já tipuju kluka :sweat_smile: :zipper_mouth: :fearful: :slight_smile:
jinak já stále měřím, tak doufám, že se mi ovule nějak brzy objeví :wink: :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
Snažím se dovolat od včerejška do podolí a objednat se do poradny už v porodnici a asi tam nikdo nepracuje. Nebo se opět plně rodí. :grinning:
5. srp 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=7
jsem jako zapomněla :wink: :slight_smile:

monu: ahojda, no já bych to tipla na obojí, zřejmě se moc rodí a sestřičky lítaj kolem mamin a mimin :grinning: :grinning:
5. srp 2008 v 08:32  • Odpověz
ahoj lenu jen měř at tu máme další těhuli :dizzy_face:
5. srp 2008 v 08:36  • Odpověz
hoj lenu, tak aby ste sa pekne posnazili, nech niku neostane sama :wink:
monu no jo, alebo su aj dovolenky a tych par, co ju nema, tak nestiha :sweat_smile:
5. srp 2008 v 08:45  • Odpověz
Ahojky holky, teda vás se tu po ránu vyrojilo :wink:
Já mam dneska pátek, mam teď 3 dny dovču, jen tak... Na oddych... Zbývá mi ještě 30 dní, tak jí začnu pomalu vybírat.. Co s ní... :wink:
5. srp 2008 v 08:48  • Odpověz
niku a kedy ides k dokimu? utz a tak :slight_smile: uz sa tesime na prvu fotku
5. srp 2008 v 09:05  • Odpověz
Kuk :grinning: Dnes iba na chvíľu, mám plný program.
Monu, Bez, tak to vás obdivujem, že nechcete vedieť, čo to bude... Ja by som na vašom mieste už dávno umrela od zvedavosti. Vybuchla. :grinning: Ste statočné ženské :dizzy_face:

Lenu ahoj, ďakujem, ale u nás to je definitíva. Aj keby sa spg zlepšil - dáme ešte budúci rok skontrolovať, tak už do toho kolotoča nejdeme. Aj s pôvodnou verziou by boli problémy a možnosť postihnutého dieťaťa, tá neistota a nádej a sklamanie, tak to ma zabíjalo. Adopcia zrejme kvôli veku a financiám tiež nie. Ale no jo. Ešteže ste tu vy, čo to vyrovnávate, aby nám populácia nevyhynula :grinning: Niekto musí robiť štatistiky - také, aj také.

Oki, čafte.
5. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
Bez, asi až na začátku září, pokud nebude nějaká komplikace... Z krve to mam potvrzený a na UTZ je prý čas... Aspoň pak uvidim pořádnýho mimíse :wink:
5. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
Ahoj nikulka teda už 8 týden. To je super :dizzy_face:
5. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
Ahoj mirusch jsou to nervy to ti řeknu :grinning: . Četla jsem včerejšek a držím moc palečky aby se Vám miminko povedlo co nejdřív. :dizzy_face: Neboj budeme tě bedlivě sledovat :sunglasses:
5. srp 2008 v 09:15  • Odpověz
monu, to je asi kravina... Podle MS by to teda vycházelo, když byla 12.6., ale od ovu jsem teprve 3 týdny a 2 dny...
5. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
No jasně uvidíš až podle ultrazvuku :dizzy_face: .Ten kůń to počítá zajímavě.
5. srp 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahojky. :wink:
AHOJ MIRUSCH!!!!!!! Moc ráda tě tady vidím, i když máš bohužel takové špatné zprávy. Je mi líto, že se to všechno takhle pokazilo...... Tak uvidíte, jestli vás třeba ještě příroda mile nepřekvapí - jak jsi psala včera - čekat radši to horší a pak už bude vše jen milým překvapením.... moc bych vám to přála. :dizzy_face:

Niku: už jsi někomu přiznala barvu nebo budete čekat na konec 1. trimestru? :confused:
5. srp 2008 v 09:31  • Odpověz
niku zaciatkom septembra? tie ceske mesiace mi moc nejdu :sweat_smile: nie je to moc neskoro? to vies, pre pripad komplikacii {nedajboze!!}
mirka ale nebud, zazraky sa deju.. pripadne co tak kariera profesionalneho rodica? :wink:
5. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
Bezí: mě ty měsíce zase nejdou slovensky. :grinning:
5. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
fim ale to mas ako po anglicky alebo pod :wink: zari je potom august ci ako? jezis dedo moravak ma to nenaucil :rolling_eyes:
5. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
Bezí: já to neumím právě ani anglicky. Vždycky si musím ukazovat na prstech a přeříkat si to od ledna. :grinning: Pamatuju si to napřeskáčku do května, červen a červenec se mi platou i tak, pak jen popořadě a chytám se až na novembru - to jsem se narodila, tak si to pamatuju. :grinning:
5. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
Bez, jojo, na začátku septembra - září :slight_smile: Dr. je tam teď a příští týden a pak má 14 dní dovču, tak ten UTZ uděláme až pak.. Neni kam spěchat...
A ví to zatim jen naši a 1 kolegyně.. Tenhle týden to povíme i tchýni a tchánovi a asi i babičkám, aby nebyly uražený, že o něco přišly :wink:
5. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Niku: já už zase začínám přemýšlet, komu budeme volat a komu jen pošleme SMS, až se Tonda narodí. :grinning: A komu budeme hlásit, že už funíme nebo jestli to dát vědět všem najednou jen SMS, až bude po všem - to příbuzenstvo se totiž umí tak urazit i kvůli takové kravině....... :unamused:
5. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.