• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
No to já si dovedu živě představit :grinning:
Ale nám to musíš dát vědět každopádně :wink:
5. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
fim kokso tak nad tymto som este nerozmyslala.. vsetkym posleme sms, volat budem asi len rodicom a svokrovcom, sak budem rada, ze som rada nie? :wink:
a vam jasneeee.. pisem hned mirke, aby vam to dala vediet :grinning:
5. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
My jsme se domluvili že dáme info všem až bude po všem. :grinning:
Rodičům budeme určitě volat a ostatním sms. :sunglasses:
5. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
To víte, že dám vědět. Vy budete vědět i to, že to na mě teprv leze. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nemám asi na nikoho číslo. kačenky jsem po srazíku smázla. :sweat_smile:
5. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
můžem si je klidně vyměnit. :sunglasses:
5. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
bože babule vy už rodíte?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no každopádně, nám teda vědět musíte dát!!!!!!!!!!!! to jako , vždyť jsme jak rodina :grinning: :grinning: :grinning:
hele, číslo mobilu píču do IP, jo??????
5. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
lenu a mam ta v ulozenu :dizzy_face: a priprava je dolezita.. co ak to na nas pride skor? :sweat_smile:
5. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
Tak jo. Mám vás uložený. :grinning:
5. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
Lenu: on je pořád čas a čas a pak najednou to tak uteče..... Sama jsem z toho v šoku. Včera mi přišla SMS, že se narodila holčička a podpis Elenka..... a neznámé číslo. tak jsem špekulovala až do rána, kdo to tak mohl být, a ona to byla ta paní, co se mnou ležela na začátku těhu v nemocnici. Tak dlouho ji strašili předčasným porodem, celé těhu ležela, až se holčička narodila v termínu, navíc hezky počkala, až se jí tatínek vrátí z lodi..... prostě jim to nakonec všechno pěkně vyšlo.....
A tyhle myšlenky - poslední dobou mě napadají samý takový zajímavý věci. už jsem si i vyhrabala nějakou tu básničku, co bych pak ráda rozeslala. :grinning:
5. srp 2008 v 10:53  • Odpověz
OK číslo mám uloženo v mobilu a budeme hlásit co nového. Jo do Podolí jsem se dovolala a jdu 4.9. do první poradny :sunglasses: Loučím se jdu do centra.pa pa
5. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
tak som spet..... vidim ze dnes ste sa rozkecali...... takze hlasim nalez - lepsie povedane ziadny tam nebol, takze asi to bude dievcatko....... toho "asi" sa bude manzel drzat mozno az do porodu :grinning: :grinning:
5. srp 2008 v 11:28  • Odpověz
jééé, miru, holčička... Gratuluju!!! To je krásný... :slight_smile:
5. srp 2008 v 11:40  • Odpověz
ja sa priznam, ze mne to bolo jedno..... ale manzel je trosku sklamany..... dufal, ze pretrhne "kklidbu"..... u nich v praci sa totizto uz vyse 25r nenarodil chlapec..... :wink:
5. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
A mne kto da vediet? :confused: :grinning: Do IP prosim!!!!!! :dizzy_face:
5. srp 2008 v 11:45  • Odpověz
dobre mirus....vsetko vyznamne ti budeme specialne posielat :grinning:
5. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
Miruška, veď preto! :grinning: Inak vás budem chodiť strašiť :angry:
Inak, dievčatko? Hm, pozor na ružové veci, jednej babe tvrdili stále, že dievčatko a potom jej narástol pipík :grinning:
5. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
aj ja sa toho obavam:slight_smile:.....ale chceme sa drzat neutralnych.... lebo na ruzove mame uz vela "tiet" ktore su nastartovane a cakali na dnesny povel.... :grinning: :grinning: ....
5. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
Mirusch: vše je O.K. zprávička čekala jen a jen na mě, byla nepřečtená. už je smáznutá a máš IP. :wink:

Miruskab - takže v podstatě jistota zase žádná, co? :grinning: Ale i tak gratuluju, min. k tomu, že jste v pořádku. :wink:
5. srp 2008 v 11:58  • Odpověz
mirka jeeej, som sa na teba spoliehala, ze rozsiris rady dievcat, kedze tu zatial prevazuju chalani :grinning: gratulujem.. a povedz vasovi, ze peto sa chysta, tak ci tak to bude modelar/modelarka :dizzy_face:
5. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
Fim, IP :confused: Poslala si ešte jedno? lebo druhé nemám...

Miruška, máte proste 50% istotu, že bude dievčatko :grinning:
5. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
Ale tato jistota tu ale byla i předtím, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mirusch, snad už to je v pořádku. :wink: Jsem truhlik. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
bez...mame kamarata (ten co ma tu hnusnu zenu) a uz maju dievca ..... ked este len cakali, tak tvrdil, ze je jedno co to bude, ale aj tak to bude dobry modelar :grinning:
5. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
Fim, ty si ale číslo :grinning: Ďakujem ti ale, niekedy zase odpíšem :wink:
5. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
mirka presne tak :grinning:
5. srp 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
čísla jsou rozdána, žádný problémek - můžete rodit milé maminy:slight_smile: :grinning:
tak že by konečně k Sárince přibyla další holčina???? no necháme se překvapit :wink: :slight_smile:

tak papapa a nikčo užij si dovču :slight_smile:
5. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz
jo ozi, zajtra som uz v praze, kto sa so mnou stretne? :sweat_smile:
5. srp 2008 v 15:35  • Odpověz
autor
no bez, jedině že by jsi se stavila v UO to je cca180 km od Prahy, ale neva :wink: :slight_smile:
5. srp 2008 v 15:46  • Odpověz
lenu tak nekdy priste :grinning:
5. srp 2008 v 15:49  • Odpověz
bez, vemte to pak 70 km na západ a přijeďte na kafe k nám :wink:
5. srp 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
no vida bez a hned projedeš půl republiky:slight_smile:
5. srp 2008 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.