• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
niku do plzne jazdi otec dost casto, bola som tam parkrat s nim :wink: ma tam dokonca aj firmu zalozenu :slight_smile:
no jo baby, kedze soferujem ja, treba rovnu cestu, najlepsie dialnicu.. ale v usti som asi este nebola
5. srp 2008 v 16:02  • Odpověz
jeeej, mirka tak verim, ze to bude dievcatko.ja som dievcatko strasne chcela, ale ked mi dr. povedal, ze cakame chlapceka, vobec som necitila sklamanie a uz teraz som sa tak vzila do toho, ze to bude chlapcek, ze by som ani nechcela menit. chcem tym povedat, pri prvom je to snad jedno co sa vam narodi, pretoze z oboch pohlavi bude mat clovek radost.

co sa tyka tel. cisel, no tak ja som od nikoho ip nedostala, takze to si mam mysliet, ze mne nechcete prezradit ak budete rodit??? :angry: :angry: :angry: ale srandujem, ja poslem slovenkam a oni potom napisu sem, dufam, ze to cesky neurazi, ak ano poslem aj im......... :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes som taka utahana, mala som tu krstneho syna od rana a odisiel po 19tej, takze som viac dolamana ako keby som fyzicky pracovala 8hod. a to som este popri nom chcela umyt dalsie okna v obyvacke, ze ked zaspi poobede. no ale nic z toho spanku nebolo.................no ostava mi len verit, ze nase nebude takze zle decko. a keby aj, tak dostane tvrdsiu vychovu ako ma on. :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz
hojky, tak my uz pomaly ideme vzhuru do prahy :grinning:
6. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
bez...peknu cestu a davajte si pozor :wink:
6. srp 2008 v 08:39  • Odpověz
autor
bréé ránko,
bez: no v ústí jsi nebyla, stačí sem zajet a poznat :wink: :slight_smile:
andy: IP telef. číslo pošlu, chci vědět o všech z našeho témátku až budou rodit :wink: :slight_smile: , tak to jsi měla včera veselo, taková malá zkouška na vaše :wink: :slight_smile:

jinak nikča má volno,bez odjela do Prahy, Gan je na dovče tak nás tu moc nezbylo - mně má přijet návštěva, takže tu dnes taky moc nebudu :sweat_smile:
tak se pěkně opatrujte a zatím pa
6. srp 2008 v 09:18  • Odpověz
ja tu asi dnes tiez neobsedim.... dovrtalo sa co sa malo, tak mozem umyt obyvackove okno:slight_smile:.... atta kopa na zehlenie :frowning2: ....
6. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj kočky. tak alespoň přeju pěkný den. :wink: Hlavně bezí -šťastnou cestu!!!!!!
Já mám dneska nějakou dumavou náladu, tak přemýšlím nad kravinama.... :grinning:
6. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahojky holky :wink: Hlásim se z domova... Mamka včera sloužila s mym Dr., tak říkal, že jestli chci, můžu přijít na UTZ ještě před tou jeho dovčou.. Že by už něco mělo být vidět.. Tak tam někdy v průběhu příštího týdne skočim a doufam, že už bude tlouct srdíčko, i když... Nevim, jestli neni ještě brzy.. Když počítam, že bych teoreticky měla MS 14 před ovu, začínala bych příští týden 7. týden... Tak uvidíme...

Jinak, zítra razíme s manžou a švagrovýma do Dvora Králové na safari, tak se mooooc těšim!!! :slight_smile:
6. srp 2008 v 10:29  • Odpověz
Jééé Nikul, tak to pak nezapomeň na tu fotečku. Už by měla být vidět aspoň bublinka, se srdíčkem ještě nevím. :slight_smile:
A ve Dvoře jsme byli v rámci naší dovolené v Krkonoších. Zoo je super, ze safari budeš možná zklamaná. Ale je zadara, tak to nic nebolí. Ale vstup do Zoo 150,-. :astonished:
6. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
hoj nikčo, tak to je dobrý, když to máš takhle pěkně posychrovaný, já bych tam zašla, za to nic nedáš, stejně budeš jako mamina chodit na prohlídky , tak je jedno jestli budeš mít o jednu míň nebo víc :wink: :slight_smile: víš jak to myslím :slight_smile:

ty jo výletek do zoo, super, já jedu zítra do Brna
6. srp 2008 v 10:45  • Odpověz
ahojte
lenu, ok posielam ti aj ja cislo do ip.

my sme boli na hubach, ale dnes nic moc, ledva par kuskov sa nam podarilo najs, aspon bude na prazenicku.
Ja tu tiez dnes nevelmi budem, idem umyvat okna v obyvacke - caka ma 10 okien +2 balkonove dvere a k tomu tie hrozne vonkajsie rolety. no co uz, aj to niekto musi spravit, samo sa to nespravi,....... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

niku, tak to uz fakt bude vidiet aspon bublink, ja som bola 6+3tt a bublinka tam bola a dr videl aj srdiecko, ale ja nie :grinning: :grinning:
6. srp 2008 v 11:22  • Odpověz
Ahoj. Dneska tady nikdo není? :astonished:
7. srp 2008 v 10:47  • Odpověz
ja som tu.... normalne som vstala az o 11tej..... hruuuza.... strasne ma rano boleli krize :unamused: ..... este som si aj kavu musela spravit......vcera som mala kopu elanu a dnes som mechom prastena :frowning2:
7. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz
dobry den
este tu nikto nie je???? :fearful: :confused: ň
no nevadi, ja som nevedela spat, v noci sa mi snivali same bludy, a k tomu som este vecere zjedla melon, takze som vstavala aj koli mocenie :angry:
Tak ja som len nakukla, idem dalej, sit, sijem per kamosku naleky na dekorativny vankus a k tomu aj take obrusky, tak dnes to chcem dokoncit a potom musim vysuchat este zopar kobercov. u nas je totizto velke upratovanie, pretoze to na dedine prehanaju lebo sa blizi odpust.
a k tomu este musim aj nieco navarit pre manzela ale ani neviem co budem varit. dajte tip, co budete dnes papat vy :grinning: :grinning:
8. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=7
bréé dopoledne, tak jsem zase tu :grinning: , dle grafu zřejmě stavím mosty, či co :slight_smile: no už se těším na ovuli :grinning: :grinning:
andy: ty jo ty jsi šikula, šití nebylo nikdy moje hobby, to spíš raději to vaření -to mi neva :wink: , no dnes chci dělat buřty na pivu, páč jsem se o nich bavila s nikčou a mucinou a teď už po nich pár dní slintám,takže hurá na nákupy :grinning: :grinning: :grinning:

jinak je u nás po dešti a začíná vysvítávat sluníčko :slight_smile:
8. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahojky holky,

tak výlet byl super, nemohla jsem se od těch zvířátek odtrhnout... Jinak Fim, s tom safari si měla pravdu, ale ZOO byla krásná...

Lenu, pořádně snažílkujte, nic nezanedbejte!!!

Dovča se mi krátí, ale ještě mě čeká těch krásných 14 dní na začátku září... Už aby to bylo. K moři nepojedeme, už jsme se rozhodli. Pořád bych se hlídala a kontrolovala a bála se, tak na to kašleme a asi pojedeme jen někam tady...
Ve středu večer jdu na UTZ, tak už se tááák těšim. Dneska to jdeme říct babičkám, aby se neurazily, že jsou poslední z rodiny, kdo to neví... :wink: Tak snad tim nic nezakřikneme...
Večer se jdem podívat na festival, je kousek od nás a měly by tam být docela dobrý kapely, tak snad vyjde počasí...
8. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
Ahój! Nikulííí, už jsi byla u dr.? :wink:
8. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
To to letí holky, to je hrůza, za chvilku budete chovat drobečky v náručí :wink: a ostatní se budou radovat s těhu testů, ten čas je neúprosný...
8. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
ahoj Terko, mas kraaaasne brisko a podle albicka je u vas vse v nejlepsim poradku - gratuluju :slight_smile:
8. srp 2008 v 11:59  • Odpověz
Lucííí, čao :wink:. Až na mamčiny oteklý údy jsme OK, Tobeškovi se ven ještě nechce, ale tak má ještě relativně čas, i když mi slíbil, že se narodí kol 20týho, tak tomu už nevěřím, budu ráda, když nebudu přenášet. Ale co, nebudu ho cpát ven, tady si ještě užije :grinning:. Jak je beruško?
8. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Rez, byla jsem zatim v neděli na krvi, hCG 9411, na UTZ jdu ve středu večer, tak jsem zvědavá a nedočkavá, co uvidim :wink:
8. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
bréé ránko,
jsem se nemohla koukat na to, že jsme až na třetí stránce :grinning: , tak to musím zachránit a něco sem napsat :grinning:
mimochodem, neměli už pustit domů Kačenku se Sárinkou???? jestli jo tak vás moc zdravím, a těším se na další fotečky, teďkom už porostete jako z vody :wink: :slight_smile:
9. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
ještě toto, já se dám fakt asi na stavebnictví, no nebyl by to krásnej most??? :grinning: :grinning:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=7
9. srp 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahoj ahoj. Mně se dneska vrací Zdenda, tak si ho budu užívat a v pondělí jedeme na dovču. Hurrrrráááááá.
Přeji všem pěkný víkend. :dizzy_face:

Lenu: jojo, pěknej. Ale radši kdyby z toho něco bylo..... :grinning:
9. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
fim na dovču??? a kampak babo kampak :grinning: :grinning:
se budu snažit aby z toho něco bylo, no :sweat_smile:
9. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
vsetky asi vikendujete :sunglasses: ...... manzel doraba balkon a ja ho pravdaze spoza okna riadim :grinning: :grinning:
10. srp 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
jj, miru není nad to kontrolovat práci z povzdálí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
hojtee, uz som spat z prahy, bolo super, aj ked na mna moc teplo :grinning: pochodili sme zasa kopec pamiatok, ale mam dost.. skoda, ze nemam este apson dva dni dofcu na zotavenie :sweat_smile:
niku supis, ze pojdes na utz este pred dokiho dovolenkou, aspon ti moze potvrdit tehu :wink: a co vies, mozno aj srdiecko bude vidno :slight_smile:
10. srp 2008 v 15:53  • Odpověz
Dobré ránko mušketýrky!!!
Hlásím návrat ztracené dcery z dovolené!!! :grinning: :grinning: :grinning:
U mě nic nového, musím pracovat, mám toho tady kupu, ale určo ještě dorazím!!!! :wink:
11. srp 2008 v 07:23  • Odpověz
no baby :confused:
11. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.