• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
no lenu, to Klárku pěkně zdupu, drbna jedna :wink: :grinning: :grinning: Ale díky :wink:
MS čekám kolem 20.8...

nikulce se to pror(v)okuje :grinning:
14. srp 2008 ve 14:12  • Odpověz
lenu: hotové skříně, uklízíš jak drak, měříš poctivě BT....Hotový anděl!!!!! :dizzy_face:

Nikulko, čauky, no ovu byla ca. v pátek, ale tentokrát vůbec netuším, nějak jsem to moc nesledovala a snaženíčko bylo út, čt, so....Ale cítím se bohužel jako vždy.
V pondělí jdu na výsledky HP a ještě musím pochválit Myšáka Oskara, byl na spermiu, výsledky také v pondělí... :slight_smile:
14. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
Gan, Oskárek je šikulka! Statečnej chlap!
To, že se cítíš normálně je OK, já se taky cítila úplně obyčejně... Jako před MS... Jen mě pak ten týden před testováním pálila žáha jako ďas!!! A břicho mi bolelo jako před mrchnou, jeden jen úplně šíleně, to jsem se musela při chůzi zastavit a ohnout, jak to bolelo... To jsem si říkala, že to bude asi silná mrcha, mrcha... :grinning:
14. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz
Jojo, je to můj hrdina...

Niku, aspoň něco u tebe bylo jiný, víc bolelo bříško, pálení žáhy...U mě fakt úplnej standard...

Jak jinak je, co bříško, nevolnosti, nic nevím!!!!!
14. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz
autor
hel mucouš maká, ale moooooooooc pozdravuje :slight_smile: , dostane řád, pilné včeličky :grinning: :grinning: :grinning:

gan: no to by mělo stačit néééééééé, to snaženíčko - jste trhaly rekordy :grinning: :grinning:
14. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz
slyšela, neváhala, letěla :wink:
14. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz
Gan, jakž takž, bříšo nebolí, neroste... Nevolnosti zatim zvládam, vždycky to nějak rozdýcham. Základ je se pořádně vyspat, což na mě doléhá hlavně v práci, kde musim být pořád v pozoru... Ale kdyby se to už nezhoršovalo a zůstalo to v takovymhle stavu, vůbec bych se nezlobila.

Jinak po tom, co jsem včera viděla mimíse na vlastní oči, jsem se malinko uklidnila, ale je mi jasný, že na začátku září to bude to samý, ne-li horší... Budu se zase bát, jestli je vše v poho a mimčo roste... Toho už se nezbavim... A až bude na světě, budu se zase bát, aby se mu něco nestalo a tak... Ale to se určo časem otrká...

Jinak, hlavně aby bylo zdravý... Víc si nepřeju... :slight_smile:
14. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz
ale jak tak koukám, radši bych měla zase upalovat, než dostanu po čuni :grinning:

gan: moc tě zdravím, cestovatelko :slight_smile: . Za profláknutí tvého svělého výsledku nemůže nic jiného, než můj nezkonalý obdiv. Fakt kloubouk dolů. Jsi skvělá.
Snad jsem tu svou nevymáchanou hubu drobet omluvila :sweat_smile: Ale jinak se omlouvám :slight_smile:
14. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz
Jinak teda jako, já jsem fakt na zabití :sweat_smile: , samozřejmě všechny velice a velmi zdravím :wink: , doufám, že se máte fajnově :slight_smile:
14. srp 2008 ve 14:44  • Odpověz
Kolik už máš dole, Gan?
14. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
hele drbnička moje milovaná upustila propisku a přišla se na nás juknouti :grinning: :grinning: :grinning:

čauky pracante!!!!!!!!!!! :sunglasses: Zase se kvůli tobě červenám, nech už toho :wink:

Nikulko, máš recht, zdravíčko je nejnejnejdůležitější....

Jinak hlásím -10kg, a už o tom nechci slyšet!!!!!! :zipper_mouth:
14. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz
lenu, zas takový rekordy ve snaženíčku to nebyly, v podstatě taky standard jako vždy. A zatím to nestačilo, a víc se snažit nemíním. Jako z povinnosti mě teda ani nehne.........No, možná za rok, za dva budu mluvit jinak :wink:
14. srp 2008 ve 14:52  • Odpověz
Tyjo deset? :astonished: Šikulka!!! :zipper_mouth:
14. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz
:sweat_smile: :dizzy_face: Kuju

Doufám, že budu mít brzy dobrou příležitost je nabrat zpět :grinning: :grinning:
14. srp 2008 ve 14:57  • Odpověz
nedá se svítit, ale já musím vážně makat, takže jak jsem přilítla, zase mizím, snad si nějak písneme později, hezký zbytek dne, paaaaaaaa :slight_smile:
14. srp 2008 v 15:01  • Odpověz
no muci, to je fofr, papa a krásné odpolko!!!
14. srp 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
no tak koukám, že přišla kryska kancelářksá :grinning: :zipper_mouth: , nedalo jí to - takže jsme po dlouhé době byli komplet, no tož by to chtělo oslavit :grinning: :grinning:
dobrá oslava proběhne 3.10, osobně si jí vemu do vlastních rukou - tak přísahám :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
jo jen aby jste věděli, tak jsem jako i vyžehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: - mám splněno, jsem šikulka, holt pochválit se musím :grinning:
14. srp 2008 v 15:13  • Odpověz
Ty Lenu, ty si děsnej makáč... Kde se to v tobě bere? Potřebovala bych se nakazit a vytřít :grinning:
14. srp 2008 v 15:18  • Odpověz
lenu, škoda že jsi vdaná.....bych se s tebou nechala registrovat :wink:

Tak prdelky taky frčím dom, krásné odpolko a zase brzy papapapa
14. srp 2008 v 15:19  • Odpověz
Papa Gan... :wink: Měj se krásně!
14. srp 2008 v 15:19  • Odpověz
Ještě, že už je zítra pátek... Už nějak nemůžu... Zítra jedem grilovat ke tchýni a tchánovi, v sobotu máme akci od práce, ale tam pojedu asi jen na chvilku..Stejně tam budou všichni pod vlivem, tak co bych tam s nima dělala, žejo...

No a v neděli hurá na REM! Dlouho očekávanej koncert se blíží, tak už se nemůžu dočkat!!! V pondělí mam volno, budu odpočívat po koncertě, tzn. vyspávat do odpoledne :wink:
14. srp 2008 v 15:22  • Odpověz
autor
jj, milé dámy-občas se taky nepoznávám
mějte se krásně, užijte si sluníčka a zase třeba zítra papappa

nikulo: na to, že jsi těhu, tak jsi samá akce :wink: :slight_smile:
14. srp 2008 v 15:31  • Odpověz
tak nemoc to neni, žejo... :wink:
jsem zvědavá na tebe, dámo... :grinning:

Papa
14. srp 2008 v 15:32  • Odpověz
gan tak mam uz +3kg :wink: ale brucho fakt velke, musim odfotit, lebo za tie dva tyznde od poslednej fotky narastlo hadam 2nasobne :sweat_smile:
lenu tam si mozes chatovat s kamosmi, pridavat fotky a videa, mozes si chovat zvieratka a pod :grinning: taky mily zabijak casu
mucoooo ahoooooj :dizzy_face:
niku drzim palce, nech ti tie nevolnosti zostanu len v takomto stadiu, ze ich dokazes predychat :dizzy_face:
14. srp 2008 v 15:44  • Odpověz
autor
dobréé ránko, tak vám jdu napsat jak jsem se k ránu okolo 4h, bála a to jako vážně, takový hromy a blesky co se u nás děly, to už jsem dlouho nezažila, trvalo to celé asi půl h. a byla to fakt síla, úplně mě z toho začalo bolet břicho ( takže teď už ůplně chápu, že se říká, že když je bouřka, že nejvíc mamin rodí) a to já nejsem těhu. :wink: :slight_smile: Teďkom už vychází sluníčko, tak uvidíme jak bude.

teplotka mi jinak ještě vystoupla, tak přikládám grafík :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/1ec27c
15. srp 2008 v 07:57  • Odpověz
Jééé Lenu, super teplotka... Zítra ti ti určo vykreslí ovu :wink: A teď teda budeme čekat, jestli se červíček zahlodá... :wink: Já ani nevim, jestli u nás něco bylo, ale pršet muselo dost, já spala jak zabitá...
Teď je pěkně hnusně, černo, tma... Bojim bojim, aby bylo hezky v tu neděli! Nerada bych si užívala koncert v dešti!
To nám ten "víkend" pěkně začíná, co??? :unamused: A to máme dneska grilovačku! :sweat_smile:
15. srp 2008 v 08:22  • Odpověz
autor
jj, nikčo snad se vyčasí, je to hrůza je blížící se víkend a nic moc počasí :unamused:
R.EM. jsou na venku????
včera jsem byla přes 2,5 h venku na procházce s kámoškou a jejím prďolou, tak jsem si to užila a celou dobu jesm si řídila kočárek - to byl skvělej pocit, už abych vozila naše :wink: :slight_smile:
15. srp 2008 v 08:37  • Odpověz
bre ranko, tak tu prsalo az teraz rano, tiez bola brutal tma, ale teraz svieti slnko a uz je zasa brutal teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ma stvu s pocasim, na weekend zasa hlasia prehanky a burky.. chcela som sa ist konecne okupat, ale pojdeme asi tak ci tak, v kupeloch nevadi, ze prsi :wink:
15. srp 2008 v 08:48  • Odpověz
Jojo, REM jsou venku... Na Slavii... Tak snad se to do neděle umoudří... Zítra máme tu akci taky venku, tak si s sebou beru takovou slabší zimní bundu, páč jsem děsnej zmrzlík...
15. srp 2008 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.