• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
niku a teraz obzvlast treba davat na seba pozor.. ziadne prechladnutie :wink:
15. srp 2008 v 09:15  • Odpověz
ahojte kocky
tak vidim, ze ste sa vcera rozbehli v pisani, ale som vas docitala

len...tak to si ale sikulka, tolko veci naraz spravit. :slight_smile:
bez ty mas len +3kg????????? :fearful: :confused: ja uz mam 7kg.brusko mam tiez uz velke, musim pofotit, ale nejak sa mi nechce, alebo zabudnem....

inac vcera sme boli na nakupoch, kupili sme supravu do postielky - vankusik, paplonik, plachta, baldachyn, mantynel a stojan na baldachyn za super cenu - 1700Sk. aspon mne sa zda byt ta cena dobra. potom odfotim a prilozim do albumu.
tak sme este kupili take drobnosti previktorka - zavinovacku, latkove plienky,....no a hlavne pre seba som si kupila tehu komplet z rifloviny, je strasne zlatucky.

no a este, bola som u svagrinky a ta mi dala koooooopu veci po krstnom synovi, cele dve obrovske tasky, takze co sa tyka oblecenia, uz urcite nic nekupim. a dala mi aj prebalovaci pultik s vanickou :slight_smile: taka som bola vytesena....
15. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
ahoj andy..
no len 3, ale aj 6 "prevracanych", tie sa nastastie nerataju ako plusove :sweat_smile: mala som na sebe dost aj pred tehu, takze som nesmierne spokojna.. a hlavne s tou mojou cukrovkou, ze nenaberam viac..
jakeee nakupy :grinning: sup sem fotky
15. srp 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
co je to paplonik?? :astonished: ach jo ta slovenština :grinning: a vankusik je polštář??? se v tom nějak nevyznám :sweat_smile: :grinning:
jinak teda závidím těhu nákupy a nákupy pro mímose to už bych taky chtěla zažít -snad nám bude brzy dopřáno :wink: :slight_smile:

jinak jsem byla venku je tam hrozný dusno, teď už spíš zataženo tak čekám , že zase něco přijde - chjo nemám to ráda, a ještě k tomu, když jsem doma sama :unamused: :cry:

jdu zase něco pouklízet, dokud mě to bere :wink: :slight_smile: :grinning:
15. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz
lenu ano vankusik je polstarek a paplon je to s cim sa prikrivas, neviem to cesky....
ja idem varit dnes mame paradajkovu polievku a halusky s tvarohom a so slaninkou, mnam.
u nas je strasne dusno, trocha dazda by neuskodilo.... z tej horucavy mi bolo pred chvikou normalne zle, isla som si lahnut no a namierila som na seba ventilator, tak ma to preslo...
15. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz
paplon je perina, do kelu aj s cestinou, uz z nej nic neviem :unamused:
andy mnaaam halusky :slight_smile:
tu je tiez brutal dusno, uz to vidim, ze zasa ked budem soferovat k nasim, tak bude prsat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenu chcela by som mat tvoju energiu :dizzy_face:
15. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
j, děkuji za překlad je to peřina :grinning: :grinning:
halušky no vždycky když jsem na SK tak si je dám - máte je holt takový lepší, u nás už je to jen taková náhraška - mi přijde :wink: :slight_smile:
tak já jdu na ten obývák, ať je chudinka taky uklizenej :wink: :slight_smile: :grinning:

brou chuť :slight_smile:
15. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
Jééé, halušky miluju.. Jak se zelym, tak s brynzou.. Máme vždycky pravou slovenskou a to si pak pomlaskáváme... Mňami.. :dizzy_face:
15. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz
Šmarja pano, teď koukam, co jsem to napsala... Se zelím s y... Sorry :sweat_smile:
Stydim se
15. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
jeeej baby uz leje a brutal burka, blesky slahaju asi 200m od roboty :dizzy_face: cakam kedy vypadne prud :grinning:
lenu ja v cr zasa hnedliky s uzenym alebo svickovou
15. srp 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
tak poslušně hlásím, že obýváček už mám hotový , naklizený, vytřený a dokonce jsem i vyžehlila zbytek prádla co byl na šňůře :grinning: :grinning:
ještě jsem stihla manžovi dodělat skříňku na modely aut ( chybělo dát tam pantíky a skla) - ten bude čůčet jak má hodnou ženušku:slight_smile:
jsem ale splavená jak nevím co, už dneska ani nic nedělám :wink:

ještě neprší , ale to hrozný dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky holky, jsem zpět z dovči. Noční můry se nevyplnily a jsme zatím kompletní. Tonda poslední dobou celkem řádí, takže funim jak lokomotival ,ale jinak dobrý.

Lenu: jsi čiperka. potřebovala bych aspoň půlku tvýho elánu. :slight_smile:

O jídle mi ani nemluvte, polovinu z toho teď nemůžu, takže sušim pusu. :frowning2: Už aby byl Tonda venku, to se přežeru k prasknutí. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak tovypadá, že přesto že je venku hnusně - prší, já mám docela dobrou náladu a jedu na nákupy, snad se mi konečně podaří sehnat co potřebuju :wink: :slight_smile:

jinak už mám ovulku, přikládám grafíky - přímo v den , kde je čára jsme se snažilkovali :astonished:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=7
http://www.fertilityfriend.com/home/1ec27c
kupodivu je zajímavé, že oba dva grafy, my jí vykreslily na den stejně :slight_smile:
teď už jenom, budeme čekat a uvidíme
16. srp 2008 v 07:32  • Odpověz
dobre odpoledne
tak ja som tiez uz poupratala, aj ked sa dnes necitim najlepsie, nejak sa mi dost toci hlava a vkuse mam zapnuty ventilator. u nas strasne svieti slniecko, je horucava, tak vam zavidim tie dazde.

Dnes ideme na grilovacku ku svagrinke, mala meniny, tak budeme oslavovat.
lenu - tak teraz ostava len cakat a verit ze sa to teraz uz naisto vydarilo, ked ste sa trafili presne do dna ovulky. tfuj tfuj tfuj nech vam to vyjde.
16. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
andy: díky , tentokrát jsem pro to udělala snad všechno :slight_smile:
u nás je teda hnusně, zataženo, stáloe prší, teplota taky nic moc okolo 18°C, brrr - raději bych to teplíčko co tam máte vy :slight_smile: :grinning:

mám ale velkou radost, sehnala jsem ve městě co jsem potřebovala, sice toho měli málo ( sháněla jsem takovou tu hezkou skládanou plastovo - papírovou krabici), ale paní mi je objedná a příští týden je budu mít už všechny :slight_smile: , taky jsme měla radost, protože tam měli pánské triko s Patem a Matem, tymiluje tchán, v září má narozky, tak to bude koukat :grinning: , k tomu ještě to samé blahopřání a Mata jako vůni do auta :wink: :slight_smile:
měla jsem úspěch a to jsem si ještě koupila bílou kabelku :wink:
16. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
ahojte :grinning:
16. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
nikulka83 ......uz som dlho nebola v tejto teme, lebo ako vidim, je len v ceskej verzii :unamused: .......ale vidim, ze sa uz zadarilo .........takze gratulujem a drzim palce, nech vsetko dobre dopadne :grinning:
16. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
no dobre, idem teda spat k Slovakom :angry:
16. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
dobre ranko dievcata..... tak som spet z chaty.... vratila som sa uz vcera....nieze by mi tam bolo zle, ale nedokazala som sa tam dobre vyspat a do toho som este dostala crevne tazkosti.....tak som radsej isla s kamaratmi domov.... manzela som tam nechala :sweat_smile: .... pocasie nam vyslo uzasne.....vecsinu casu som stravila pri bazene v plavkach.... jedine osviezenie bola ale sprcha, do bazena som nenabrala odvahu......
17. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
ahoj miru: no střevní problémky nic moc, to není co závidět, alespoň jse měli hezké počasí tady u nás hnus počas, celý víkend, ráno to tu vypadalo nadějně ale zatím nic moc :frowning2:

jj, dneska se mi už vrací manža - se těším, má tu samý překvápka :grinning: :grinning:

nikčo: myslím na tebe, celej den mluvěj v rádiu o tom dnešním koncertu REM, tak ať se vám líbí :wink: :slight_smile:
17. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
autor
bréé ránko,
koukám nikde nikdo :astonished:
neva přihazuju svůj graf: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=7
18. srp 2008 v 08:36  • Odpověz
autor
pro ty, kteří upřednostňují FF, mám i tento graf :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/1ec27c
18. srp 2008 v 08:37  • Odpověz
hojte
lenu drzi sa to v dobrej vyske, nech to tam aj pekne ostane :wink:
miri vidis vidis, ja som ti to hovorila :sweat_smile: z vlastnej skusenosti viem, ze teraz si chatu moc neuzijeme.. a este ked sa ti k tomu pridali aj tie crevne bleee :confounded:
niku asi este dospava, dufam, ze mali pekny koncert
18. srp 2008 v 08:41  • Odpověz
dobre ranko

bez....vcelku to bolo super.....az na to obcasne pritlacenie :sweat_smile: ....ale aspon som sa trosku opalila... v sobotu ideme na svadbu, tak aspon nebudem vyzerat ako smrtka :sunglasses:
18. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
dnes tu nikto nie je? :astonished:
miri si dobra, ja na slnku vydrzim maximalne pol hodku, hned je mi zle :rolling_eyes:
18. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
jejda to jsme toho dneska moc nenakecali, že? :grinning: :grinning:
je krásně tak se nikomu nechce nic psát, nikča s gan mají volno, mucina je pracovnice veliká :slight_smile: , kačenka má asi jiný starosti - radosti , no a já to nevytrhnu :grinning:

dnes jdeme na véču asi 3 páry, ani se mi moc nechce, nějak mě nebere dneska žaludek:slight_smile:, no ale musím
tak se mějte snad zíra to tu bude lepší:slight_smile:
18. srp 2008 v 15:24  • Odpověz
bez..... asi by si nemohla robit to co ja.... od rana do vecera na poli.....a v najvecsich horucavach ziadna vynimka!!! .... maximalne nanuk na obed :grinning: ...... ja slnko znesiem....

...dnes sme s drahym vyupratovali cely byt...dokonca aj koberce sme vyprasili..... a budeme dnes spinkat prvy krat v nasej novej postielke...juj ale sa tesime.,..konecne to tu vyzera solidne :wink:
18. srp 2008 v 17:13  • Odpověz
18. srp 2008 v 17:33  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem v plný síle opět v práci. Koncert byl super, byli jsme docela blízko, skvěle jsme si to užili.. Kdybyste chtěly, na YouTube pod nickem NIKIDAVE mam pár videí :wink:
19. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
ahoj niku, tak super, ze ste si to uzili, miminko uz hudobne vychovavate :grinning:
mirka tak to by som ja nezvladla, ja mam hned migrenu alebo rovno vraciam, ak som dlhsie na priamom slnku :confounded:
19. srp 2008 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.