• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
19. srp 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
jejda mandy, úplně jsem na tebe zapomněla, dodatečně vám přeju všechno nejlepší do života a mnoho krásných solečných chvil:slight_smile: - až budeš mít někdy chvilku tak nám napiš :wink: :slight_smile:
19. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
lenu aky mavas dlhy cyklus? :wink:
19. srp 2008 v 09:36  • Odpověz
dobre ranko...... vyspala som sa fantasticky......ved aby nie ked na novej postielke.... ani sa mi vstat nechcelo :slight_smile: ... dnes ma caka len zehlenie, do toho posledneho okna sa mi totizto strasne nechce :angry:
19. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
hoj bez, no dlouhý cyklus, ono je to různý, vždycky jsem měla 28, ale teďka třeba 40 :astonished: , páč jsem byla předtím na tý vyvolávačce,
dostat bych to měla nějak příští týden :wink:
19. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
miru: to se to muselo spát, nová postýlka, nebyl v ní nějaký nový sen??????????????
žehlení tak to mě dneska taky čeká, mám na balkóně vyprané 3 várky :unamused: :slight_smile:
19. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
miri ja ti tak zavidim, ze si doma.. ale takto sa aspon mozem vyhovarat, ze nestiham upratovat a pod :grinning:
lenu dik, ja len pre info, kedy mame cakat :slight_smile:
19. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
bez.... ja si prave ani neviem predstavit stihat pracu a upratovanie po rekonstrukcii a k tomu byt tehotna :confounded: .... som rada ze som doma.....a myslim ze aj vaso nie je proti, ze ma ma stale na ociach :grinning:
19. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
vratila som sa z nakupov...v tescu maju vypredaj detskych veci...prevazne v ruzovej farbe:slight_smile:.....a prisiel mi aj balik z GB.....vsetky veci su uzasne.... teraz uz len verit, ze nam pipik nedorastie :grinning: ...lebo inak chodi v ruzovej :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
jůů miru tak to hoď do alba, ať se pokocháme:slight_smile:
19. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
uz som pridala subornu fotku :wink: .... tie body s kapucou su take frote....na chladnejsie leto :wink: .....a tie bodycka na ramienka su take "a la bombardaky" :grinning:
19. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz
jeej miri, pekneeee
ozaj som sa nepochvalila, v sobotu som bola s dulou, uz som rozhodnuta, ze si ju zazmluvnim, ukazala mi aj vynovene porodne saly, lebo po tom, co som ich bola obzriet v marci, ked som bola hospitalizovana, im tam vyhorela elektrika, tak museli vsetko prerabat.. vyzera to tam teraz super :grinning:
a vo stvrtok mame prezentaciu latkovych plienok :wink:
19. srp 2008 ve 14:13  • Odpověz
bez.... tak to mas super.... ja asi zacnem chodit na cvicenia pre tehotne.... ale az zaciatkom septembra - ked uz nebude tak horuco......a tam je tiez vraj jedna, co si robi kurz duly......co sa tyka plienok - daj mi potom prosim podrobnu instruktaz......ja chcem pouzivat klasicke latkovky......len sa neviem rozhodnut pre nohavicky....rez mi uz poslala svoje.....a ozaj...zisti ako je to na zaciatku - predsa len do isteho veku treba ortopedicke
19. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz
miri jasne, poslem presnu instruktaz.. ja som zatial tiez bezradna, ake si mam kupit, baby v teme latkovky doporucuju z kazdej znacky a druhu si kupit nejake, aby si sama vyskusala, ktore ti budu vyhovovat
mam zatial len 12 frote stvorcov, k tomu gatky, co som kupila v super akcoske v mother care v CR a klasicke plienky, co som podedila..
a ked budes davat latkovky, tak uz zvycajne postolkove gate nepotrebujes
ozi, kuk na www.duly.sk ci tam mas nejaku dulu pobliz :wink:
19. srp 2008 ve 14:22  • Odpověz
Čau kočky....
Koukám, že těhule nakupují jak o život - my už to taky začali brát nějak vážněji. takže manža teď dává do kupy postýlku apod a začíná být takovej vážnější - humor ho po návštěvě příbuzenstva s 6týdenním klučíkem přešel. :grinning: Ale je na něm vidět, že se moc těší. :wink:
Lenu: jsem napjatá, jak to tenhle měsíc vyjde. Já těm grafům nakonec možná i začnu rozumět. :grinning:
19. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz
Lenu... Držim pěsti! Já se vždycky ráno těšim na tu tvou teplotku jako malý dítě.. .Už, aby bylo za týden.. To budeme chytřejší... :wink: A já už jen 8x do práce a mam dovču... Jůů...
19. srp 2008 ve 14:46  • Odpověz
Nikul. koncert byl asi supr, co? Jen počkej, až budeš dýl těhule - to už si ty koncerty asi moc neužiješ - jiank ti prcek prokopne břicho. :grinning:
Já se taky těším na zatýden - třeba tu bude jedna moooc pěkná zprávička. :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 14:48  • Odpověz
fim no jasne, ved uz pomaly ide do tuheho, nie? :wink:
niku sa maaaas :slight_smile: uz mate vymysleny nahradny program namiesto dofci pri mori?
19. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz
Fim, koncerty mam ještě naplánovaný 4, ale na jeden prodam lupen... Ostatní jsou na sezení, tak to snad zvládnu.. Poslední je na konci ledna, to už budu mít pěknej pupík :wink:

Bez, etě nic konkrtétního nemáme, ale chtěli bysme aspoň na pár dní do nějakýho lázeňskýho hotýlku... Nějaký bazénky, masáže a tak... Je to ale skoro dražší než moře... Šílený ceny..
19. srp 2008 ve 14:55  • Odpověz
niku jojo, ani nehovor, tiez sme pred letom rozmyslali, ze dame domacu dovolenku kdesi v kupeloch a ono je to fakt drahsie ako letecky zajazd k moru :unamused:
19. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz
Bez jojo...týden by vyšel tak na 10.000 pro jednoho a jen se snídaní.. Tragédie.. Takhle vyhodit prachy se mi zase moc nechce.. Tak možná dáme jen víkend... Chcem koupit tu sedačku, takže se penízky budou hodit...
19. srp 2008 ve 14:57  • Odpověz
miri este kuk sem http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=49310&vGroupOffset=120 super tipy na konkretnu vybavicku, len sa mi to nechce citat, musim si na to spravit cas cez weekend, aby som mohla uz nieco poobjednavat
niku to chapem, ale uzi si este teraz, kym ti nebyva zle a necitis sa obmedzovana bruskom :wink:
19. srp 2008 v 15:05  • Odpověz
Nikul: ono nejde o stání jako o hlasitost hudby. Zdenda si jednou pustil v autě dost nahlas jednu písničku od Kabátů, že jen tuhle si chce vychutnat a hned to zase ztlumí ..... a Tonda byl jak šílenej. Takže když jsme v červenci pořádali sraz a hrály tam kapely, tak mě hnal do postele už v deset, aby prej Toda neutrpěl nějakou újmu. :sweat_smile: Bohužel se mu to nepodařilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ty domácí dovolené - to je dobré mít nějakej ten tip, jinak je to drahota. Taky jsme nějakej dostali, ale to ví Zdenda - a nevyšlo to na moc. Tak kdyžtak zjistím a písnu. Hotýlek s bazénkem, ale na vás možná moc klidný místo. :wink:
19. srp 2008 v 15:18  • Odpověz
Fim, hlasitej bude asi jen v tom září, to si myslim, že ještě přežiju.. Pak mam v říjnu, ten je v kostele, ten listopadovej prodam, protože to je v malym klubu a budou tam velký otřesy.. A ten lednovej je na sezení a akustickej, takže taky v pohodě... :wink: Aspoň bude hudebně nadanej... Po mamince :wink:
19. srp 2008 v 15:25  • Odpověz
Nikul: jen si užívej. Dokud to ještě jde. :grinning: Ale to odříkání člověka z takovýchhle důvodů ani moc nemrzí. :dizzy_face:
19. srp 2008 v 15:35  • Odpověz
ahojky holky :wink:
19. srp 2008 v 15:40  • Odpověz
Nazdárek!!!!!!
Jsem akorát chtělaj ještě dodat, že se děsně těšim, až tohle odříkání budou řešit všechny holčiny odsud.

Mucí: jak se vede? Co Dr? Nějaká změna? A bydleníčko? :confused:
19. srp 2008 v 15:41  • Odpověz
Přišla jsem vás zkouknout. Doufám, že je všechno v poho :slight_smile: . V kanceláři jsem teď zůstala skoro sama, vedení odjelo na dovču a nechalo mi tu práce, jak na kostele, takže jsem včera nevěděla co dřív, teď už to ale snad nějak půjde. Jinak u nás asi nic moc novýho. Budujeme hnízdo, přijímáme stále nové a nové zprávy o nových těhu známých, případně jejich narozených špuntech a doufáme, že i u nás se ke snažení dopracujeme dřív, než na jaře. Takže asi tak :wink:
19. srp 2008 v 15:45  • Odpověz
Věřím, že to vyjde, až to budete nejmíň očekávat. radit nebudu, nemá to smysl, ale už se těším, až to potká i tebe a Gan. U Lenu to snad vyjde už příští týden (ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ). :slight_smile:
19. srp 2008 v 15:48  • Odpověz
fim: ahoj :slight_smile: , k dr. jdu zase 3.9. na novou cytologii a 5.9. na další léčení, hodně důležitá je ta cytologie, snad bude aspoň trochu lepší, protože jestli ne, budou chtít chudáka čípek kousek fiknout a udělat nějaký další testy, což mě drobetko děsí :frowning2:
19. srp 2008 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.