• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
hoj bez, no já nejsem akční, to se vám zdá:slight_smile:, uvidíme jestli budu těhu, jestli jo - dám vám vdět jestli mám dost sil či ne, ale rozhodně v takovýmhle pokročilým stádiu jako jste vy, už asi nebudu "akční" :grinning:
22. srp 2008 v 08:52  • Odpověz
dobre ranko

bez ...dakujem za ohodnotenie - ze akcna :grinning: :grinning: .....obcas si pripadam ako mlandra :sweat_smile:

inak vcerajsia aktivita nasho babatka mala aj dosledky......tak mi dokonale rozhybala creva, ze ani klistir by nebol taky ucinny :confounded: ....aspon som si spravila miesto pred zajtrajsou svadbou :grinning:
22. srp 2008 v 08:57  • Odpověz
miri pekne od elenky ze jo :grinning:
lenu no ked citam, co vsetko stihas a hlavne, ze sa ti vobec chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2008 v 08:58  • Odpověz
ja dnes budem dost akcna...musim poupratovat a vecer si nalakovat nechtiky......inak mat mazela modelara nie je zle - vcera mi nalakoval nechtiky na nohach :grinning:
22. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
ahojte, tak aj ja som uz tu
bez, fakt dakujem, za ohodnotenie, ale nikedy som aj ja ako kus hov**, nic sa mi nechce....lenze teraz sa nemozem vyvalovat, ked nas caka ikendova akcia. o chviku ideme piect so svokrou venceky - ona je uz v tom zbehla, takez mi pomoze, a ja este potom urobim srnci chrbat a k tomu este taku jogurtovu torticku.
medzitym musim aj navarit, poto ma caka zerhlenie, vecer mam rande s kamoskou a potom este musim zamarinadovat masko na zajtrajsiu grilovacku. No a na hlavne som zabudla poobede patri telenovele.... :grinning: :grinning: :grinning:

inac co mate noveho???
lenu vidim, ze sa teplotka pekne drzi, ale radsej si este zakusnem do jazyka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
no a mam velky skrt cez moj plan, pretoze mi volala svagrinka, ci mi moze doniest maleho :angry: :angry: :angry: som s nim rada, ale je strasne nezbedny, vycerpa kazdeho a on vobec nie je unaveny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takze dnes budem mat dlhy den a asi ani ta telenovela nebude :unamused: :frowning2:
22. srp 2008 v 09:27  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka :wink:

Pro pořádek přidávám nový grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/Gandalfka

Jsem po dovče, víkend přede mnou, těším se! Jinak u Dr. celkem dobré zprávy, hormonální profil u mě dopadl na 1*, a zjistila jsem, že jsem měla ovu podruhé zleva!!! Dost mě překvapilo, že je to prý naprosto běžné, no co se člověk nedozví :wink:

Manža má taky super rybičky, super rychlé početné hejno :grinning: Ale zjistili mu zvýšený prolaktin!!!! (taky jsem myslela, že to je možné jen u ženských), prý to má pravděpodobně ze stresu z práce (což se nedivím, když mi domů jezdí denně kolem osmé... :frowning2: ). Dostal tabletky a pokud se nezadaří do 3 měsíců, budou mu znovu brát krev a mě čeká zjištění průchodnosti vaječníků (mirusko, na tom jsi byla, viď? Jaké to bylo??? Moc se mi na to nechce...)

Toliko nového u nás, no a u vás je to patrné, tt přibývají, to je radost!!! Další mušketýře bude co nevidět na světě, viď monu a rez :wink:

No a pak to vidím na jednu velkou vlnu malých šermířů, to bude super!!!!!!!!!!!! Mooooc se těším!!!

Lenu, krásný grafík, teplotka šplhá a šplhá!!! Tak ať se kouká 9 měsíců držet!!! :wink:

Ty jo, to jsem toho zas nakecala, tak teď zase vy :wink:
22. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
Ahojte kocky :slight_smile: , veeeeeelmi dlho som tu nebola, sposobili to pripravy okolo svadby a stres okolo statnic a tiez som si myslela, ze uz medzi vas moc nezapadam, kedze som vas tak dlho zanedbavala :sweat_smile: ale ako vidim opak je pravdou, dakujem vam za gratlacie, velmi ma potesili :dizzy_face:
Aj ja chcem zagratulovat katke k jej sarinke, nikulke k otehotneniu, sice je to trosku neskoro, ale predsa :wink: a tiez buducim maminkam za prekrasne sa pribudajuce tt, drzim vsetkym palceky, buducim maminkam aby to uspesne dotiahli dokonca a novopecenym mamickam vela vela mliecka a trpezlivosti a stastnych chvil s miminkami :dizzy_face:
A klarke moc drzim palce ay sa jej telicko umudrilo a vsetky vysledky boli v poriadku :wink:
My sme toho tento mesiac postihali strasne vela, svadba, mimochodom bol to nas najkrajsi den v zivote :dizzy_face: , kolaudacia domceku a ja som vcera uspesne zvladla bakalarske skusky,takze verim tomu, ze uz bude ovela viac casu na pokec s vami :grinning:
22. srp 2008 v 10:58  • Odpověz
jeej gan, tak super, ze vysledky zatial vyzeraju v poriadku a dufam, ze tak aj ostanu :grinning: :grinning: perfektne :dizzy_face:
ahojcek mandy, pekne od teba, ze si prisla zasa medzi nas :dizzy_face:
22. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
Ahojky mandy! Blahopřeju k celému šťastnému roku 2008 a ať je i celý váš život takto úspěšný!!!
Viděli jsme fóti, byly moc krásný, krásná nevěsta!!!
A budeš měnit přezdívku? Mandy už asi není aktuální, viď :wink: :grinning:
22. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
bez, díky :wink: Uvidíme za 1/4 roku... :zipper_mouth:
22. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
gan..... nebolo to nic co by sa nedalo vydrzat...... mne robili priechodnost vajcovodou pomocou laparoskopie a chromopertubacie...... cez pupok mi nafukli brucho a dali kameru (doporucujem aspon mesiac pred uz natierat brucho kremom proti striam - mne teda riadne ostali :unamused: ), potom mi odspodu vstrekli chemicku kontrastnu latku a kamerou sledovali ci vytecie pri vajecnikoch.... ak by boli mierne upchate, tak to dokaze precistit ak by boli upchate zrastom, tak neviem co by robili...... ale vzhladom na tvoj stav mozno nebudu robit za pomoci laparoskopie, ale inak.... len tie metody uz tak nepoznam...... lekar ti vsetko vysvetli - teda aspon mne to pekne po lopate povedal

mandy....cauko...a nechces sa pridat ako snazilka?....alebo ostavas ako neutralna?
22. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
zdravím vás všechnyyyyyyy
hoj , tak zrovna jsem akční a stojím u sporáku a vy tu zatím v takový velký debatě :grinning: :grinning:
no jo, víme všichni jak to s těma teplotkama je, tudíž :zipper_mouth: :zipper_mouth:
gan: ty potvůrko naše, jsem ráda, že žiješ :grinning: a je zatím vše o. k., - již se nám to blíží,a pokecáme naostro :wink: :slight_smile:
mandy: fotky jsem taky viděla, to víš jsem zvědavá, je dobře že se vše vyvedlo jak mělo a ty už jsi spokojená paní :grinning: , ještě k tomu úspěšné ukončení studia no ty jsi ale šikulka :wink: :slight_smile:

básnička pro všechny:
dnes je pátek, nemám svátek
je však ale pěkný den, všechno jde líp s úsměvem
zdravím holky z koníka
všechno nám tak utíká.
přeju hodně zdaru všem
loučím se i s koblížkem:slight_smile:

no to jen tak, zas mě něco napadlo, však už mě znáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
jo gana nikčo: už mně přišly tenisky :wink: :slight_smile: , jsem připravena :grinning: do boje
22. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
lenu ma dnes aj basnicke crevo :grinning: :grinning: ....ale stou siskou mi teda chute robit nemusis...hned by som si dala :angry:
22. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
jj, miru a jsou dobrý, moc :grinning:
22. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
no ahoj všem, gan a mandy zejména :slight_smile:

jednoznačně se musím ohradit, páč já teda fotky mandy jako fakt neviděla. Jak je to možný? :fearful: Kde jsem byla? :confused:

mandy, dodatečně všechno nejlepší, ať jsi v manželství a v domečku šťastná :slight_smile:

gan, spolu už jsme si psaly, nepochybuju, že do tří měsíců bude co slavit :wink: , výsledky nemají chybu a teď, když je to potvrzený černý na bílým, určitě se ty nahoře umoudří a nějaký dáreček vám taky pošlou :slight_smile:

jinak všechny zdravím, kdyby byl čas, jsem připravená na drb :wink:
22. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
drby, drby, proberte mě z nudy :grinning: :grinning:
néé, já se nenudím to já jen tak, aby se neřeklo

mně asi hrabe :astonished: :grinning:
22. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz
Koukám vpravo, koukám vlevo,
není nad básnické střevo.
Lenu múza oslovila,
zase už jí chytla,
hnedle něco vymyslela,
a nám to sem vmetla.

Lenu, i když svátek nemáš,
dobrůtky máš hotový,
doufám jen, že všechny nejsou,
hnedle takhle sněděný.

Na koblížka chuť mě chytla,
veliká až nesmírná,
jestli jsi je snědla sama,
tak jsi pěkně lakomá!

Jsem však holka nevinná,
v dobro stále věřím,
Lenu není lakomá,
koblížka mi svěří :wink:

Ňami, ňami, to si dám,
na koblížku pochutnám :grinning:
22. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ................... koblížek .... máš??? :wink:
22. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz
autor
Lakomá já teda nejsem
to si pěkně pamatuj,
koblížka já dám ti ráda
i když neznám kamaráda

koblížků je vždycky málo,
stojí na ně velký stádo :grinning:
vám však holky
můžu dát!!!!

Koník je můj kamarád :grinning:
22. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz
Holky, to je zpráva skvělá,
ještě teď jsem dojatá,
Lenu, naše holká hodná,
koblížky nám umotá.

Chápu, že se stojí frony,
na kulatý nesmysly,
mně však stačí jenom málo,
jenom trochu do hrsti.

Zpráva je to fantastická,
pro mě takřka záchranová,
páč cukrárna odvedle,
dávno už nám zkrachovala.
22. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
PS: ve slově záchranová, prosím, nikdo hlubší význam nehledejte :grinning:
22. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
jejda, ty jsi ale při pátku
veselá a hravá :grinning:
cože by jsi chtěla??
někdy práce zmáhá :grinning:

proto přeju dobré chutě,
všem co něco dlabají
příští týden budeme píti
zase třeba na zdraví!!!

loučím se s vámi,
víkend hezký přeju,
raději už mizím
vás už asi nedoženu:slight_smile:
22. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
Asi už je načase,
zase toho nechat,
kdo se na ty nemysly,
pořád má tu koukat.

Přidávám se k Lenu,
zas se s vámi loučím,
mějte pěkný víkend,
někdy sem přifrčím.

Pac a pusu berušky,
mějte se tu skvěle,
užívejte letních dnů,
a bavte se směle :wink:
22. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
no tak koukám, že tu je pěkně veselo!!! :grinning: :grinning:
to teda obdivuju, já bych asi rým dokupy nedala.....

Tak přeji též krááááásný víkendík všem,
papapapa!!!
22. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz
jeziiiis baby, vy ste dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
bre ranko, dnes tu asi nikto nebude, ze? :sweat_smile:
ideme malovat izbu, tak vypratavame, ale moc sa tesim, ze sa peto konecne rozhybal k nejakej cinnosti :dizzy_face:
23. srp 2008 v 08:35  • Odpověz
dobre ranko....nejak sa mi nechce spat.... na to ako sme sa vcera s drahym utancovali, som myslela, ze dnes ani nevstanem z postele :grinning: ..... nevesta bola nadherna, jedlo fantasticke.... proste svadba ako ma byt.... odchadzali sme o jednej (koli autobusu - potom nam isel az neskoro).... idem postahovat fotky - mozno manzela ukecam aby dal nejake na net ako to on vie - len cez link sa da ku nim dostat :wink:
24. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.