• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
miri super, ze ste si to uzili.. my ideme na svadbu buducu sobotu, ale len gratulovat :wink: a neviem, co si obleciem :rolling_eyes:
inak izba je vymalovana, ta fialova vyzera naaadherne, moc sa z nej tesim, len chudak peto makal az do vecera, tiez si to predstavoval, ze za dve hodky vypraceme izbu, dalsie dve bude malovat a je to... nakoniec sa vystahovanie izby zvrtlo na obzeranie a triedenie modelov, tak si to mirka asi vies predstavit :sweat_smile: sice nie je vsetko dokoncene a mala som plany umyt v izbe okno, ale sak buduci predlzeny weekend to isti
24. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
bréé dopolko, tak v se teda máte, jedna lítá pi svatbě a druhá doma maluje :wink: :slight_smile:
my byli včera na "Cihelně" což je v králikách taková každoroční akce o váoce, jsou tam vojska a dělají akci , válčí, střílí no přesně jako v r. 1938 - šlo to, nejsem moc na tu vojnu :unamused: :wink: :slight_smile:

teplotka dneska klesla :frowning2: , takže asi nic
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=7

tak zase zítra papapa
24. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
bez....tak to doverne poznam...... my sme kompletizovali byt minuly pondelok..... v deckej na stole a postely su doteraz vasove modely a "prislusenstvo"...... ale nastastie tu izbu pouzivame uz len ako satnik (su tam skrine plne nasich veci, kym nie je vstavana).....takze ma to az tak netrapi......horsie je, ze si svoju pracovnu cinnost presunul do obyvacky na stol :rolling_eyes: .......ale ma teraz toho vela, tak ho nebudem trapit malickostami (tento tyzden bol prvy po dovolenke a aj jednu fusku musi "opravovat", lebo sa nepozdavala pamiatkarom :unamused: )

fotky su super, ja vyzeram ako balon....ku koncu kuceravy....kolko prace mi dalo trosku natiahnut vlasy a pozeram fotky a moja praca je v cudu :angry:
24. srp 2008 v 10:28  • Odpověz
lenu neklesaj na duchu....... vsetky by sme mali mat na pameti bezin gafik :grinning: :grinning:
24. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
lenu ved to vobec nie je nejaky vyrazny pokles.. len trpezlivost :wink:
24. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
dobréé ránko,
tak bohužel dnes ráno se objevilo špinění, bolest v podbřišku - prostě přišla MRCHA :frowning2:
no co vám budu vyprávět zklamání obrovský, slzičky už taky ukáply
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=7
25. srp 2008 v 07:42  • Odpověz
lenu :cry: :frowning2: ale teplotka je stale hore :astonished:
25. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
autor
jj, teplotka jo, ale to je asi tak všechno, test jsem nedělala, páč když jsem to ráno uviděla tak se všechno ve mně zlomilo a no coment :unamused:
25. srp 2008 v 08:42  • Odpověz
lenu posielam veeeela pozitivnej energie... este vydrz.. pokial je to len spinenie
25. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahoj kočky.
Lenu: budu pořád držet pěstičky. Ještě není všechno ztraceno. :wink:
25. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
KOukám koukám na graf - není na mrchu ještě brzo? :sweat_smile:
25. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
fim tiez myslim, ale psssssssst
25. srp 2008 v 09:40  • Odpověz
O.K. :wink: :zipper_mouth:
25. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
ne holky není měla přijít ve ST, to je jedno prostě se k vám zatím nepřidám :cry:
25. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
ahojte

lenu....pokial tu isto nie je tak sa drz.....ale inak presne viem ako sa citis

ja som prave prisla zo zatazoveho testu na cukrovku.......som si opet spravila hambu..... po 20min od vypitia mi prislo neuveritelne zle, krutila sa mi hlava a bolo mi na odpadnutie..... nastastie to asi po 1,5h preslo a domov som smela po vlastnych.... vysledky poslu lekarovi, takze netusim ake mam :unamused:
25. srp 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
holky víte, že Rezetka už porodila?????????
fakticky
25. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
Jmenuji se Tobiáš Bořivoj Voltner, narodil jsem se v 4.15h a mám 3.81kg a 52cm.
Oba jsme v pořádku.

nemám slov :dizzy_face:
25. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
ReZ: no co dodat, je to úžasný, moc moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka :slight_smile:
25. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
čauky,
super zprávička!!!! Mucí, prosím, že ji moooocinko pozdravujeme a přejeme oběma kopu zdravíčka a štěstíčka!!!

Jinak Lenu, neteskni, někdo s námi (se mnou a mucínkem) musí v říjnu cvičit :wink:
25. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
jé, to je cvaliček :wink: Chudinka maminka, takového obříka!!! :grinning: Ale rez jeholka šikovná!!!
25. srp 2008 v 10:57  • Odpověz
gan: ahojky :slight_smile: , nemám na rez číslo, tu zprávu jsem stáhla od zářijovek

ty jo holky, tak i rez už je mamina :slight_smile: , hlavně, aby byli v pořádku, o tom, že budou šťastná rodina, nepochybuju :slight_smile:
25. srp 2008 v 10:58  • Odpověz
jeeeej...... je ozaj zlatucky a "tucnucky".......rez....pozdravujeme vas :wink:
25. srp 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
jj, Gan - slzičky už jsou pryč ale nálada stále nic moc, no co budu vyprávět :unamused:
25. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
lenu, chápu, první poctivý měření, krásné načasování.....a nic. Přesně vím, jak Ti je. Holt to byl takový pokus nanečisto, a "kdo nezáří, zazáří v září" :grinning: :grinning: :grinning:

muci: neva, až dorazí, tak si to tu přečte :wink:
25. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
mmch: lenu, na co je dobrý orgametril, jestli se můžu zeptat??? :fearful:
25. srp 2008 v 11:12  • Odpověz
už jsem si to přečetla lenu, tak už vím :wink:
25. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
jste tu? :wink:
25. srp 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
jj, aby přišla mrška jedna, když má - jinak já jí teda už nechci :wink: :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:24  • Odpověz
lenu: ale tak zase super, že ty prášky fungujou, ne?
25. srp 2008 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.