• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
jj, fungujou dobře, to jo :wink: :slight_smile:
ale už jsme jenom tři, to je síla z tolika snažilek, no a já z vás nejstarší :unamused:
25. srp 2008 v 11:26  • Odpověz
nedepkuj, nebo začnu taky a pak to teda pojede :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
nenene, depice my nechceme
nechcem ani mrchu,
to se radějc picneme,
spolu někde v suchu:slight_smile:
:grinning:
25. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: už zas? :grinning:
25. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
:pensive: :sweat_smile:
jj, raději už nic - dneska :grinning:
25. srp 2008 v 11:35  • Odpověz
když už jsme u toho, schovala jsi mi koblížek? :wink:
25. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
no neschovala a je to :zipper_mouth: , upeču něco jinýho a třeba zbyde :grinning:

ale poslat jsem ti ho mohla, alespoň an výstavku, viď?? :grinning:
25. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
ZPRÁVA OD KAČENKY:
z Terezky a z Boříká má obrovskou radost a s manžou a Sárou se přidávají ke gratulacím. Jinak je u nich všechno v pořádku. Sára se má čile k světu, váží už 3kg :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
jůů, teda ta se pěkně vykrmila, kočka jedna mušketýrská - to je super :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
jj, asi jim doma to rodičovství fakt jde :grinning:
25. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
jeeeej reeez, ten je krasavec :grinning: gratulujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lenu nebud :wink: a hod este nejaku basnicku, v piatok som sa velmi dobre zabavala :slight_smile:
muco pozdrav obe nase musketierky maminky... kacka nam pekne vykrmuje malu sarinku :slight_smile:
25. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
ahojte
jeeej rez, to je ale chutnucky chlapcek. gratulujem :wink: :slight_smile: drzte sa obaja
Kacenka fakt vykrmuje tu sarinku, ale nech len apka krasne nadalej

lenu, no co dodat, viem asi ako sa citis, ale nesmies to vzdavat, no a musis stale verit.....mysli pozitivne, lebo ak budes mysliet na negytivne veci, tak sa aj stanu. to mi raz povedal moj liecitel, a od vtedy zabudam na zle veci(aspon sa snazim....aj ked nie vzdy to ide.)

mirka tak na tej cukriovke asi dopadnem asi aj ja tak, pretoze sa toho strasne bojim,.... inac aj ja som na nu isla dnes, ale ze vraj som prisla neskoro 8.30 pretze 3 odber by mohol by byt skresleny koli casu, tak mam prijst o 7 rano zajtra. tak som zvedava ci u nas daju vysledky mne alebo rovno poslu lekarovi.
25. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz
lenu: jak jako nejstarší? Jsme na tom stejně,ne? :wink: :grinning: Babky :wink:

Jééé, Sárinka se pěkně kulaťuje, to je super!

Miru, tak snad to bude ok ty výsledky, Andy drž se zítra!!!
:sunglasses:
25. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz
ráda bych teda dodala, že čím jsme starší, tím jsme úchvatnější :wink:
25. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
přesně, muci! Prostě zrajeme jak víno :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz
25. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz
dáme odpolední drb?
25. srp 2008 ve 13:28  • Odpověz
šup sem s ním :grinning:
25. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
:grinning: ty jo, jsi na mě tak vybafla, že teď honem nevím coby
25. srp 2008 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky tak se hlásím, byla jsem si od čtvrtka v Podolí, ale už jsem doma.
Gratuluju Rezetce a těším se na fotky. My jsme se vrátili ZATÍM bez miminka ,ale příště už doufám s ním :grinning:
25. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz
:wink:
hlásím, že mám nový sestříh :grinning: :grinning: :grinning: kratší o 15cm... :dizzy_face:
25. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz
tyjo, ahoj MONU, co se dělo, že jsi si už dala zkušební pobyt? doufám, že jste v pořádku

gan: no neke, že by moderní mikádko? :wink:
25. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz
monu, čauky! Copak, přišli posli???
Tak snad je vše v pořádku!

Muci, jojo, mikádko, ale nevím jestli moderní :wink:
25. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz
no na Beckhemku, ne? :wink:
25. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz
no to právě ne, já to nemám vzádu tak vylepaný, takže mám spíš takový usedlý mikádko :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
25. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz
tak to jo :slight_smile: , já bych to nejradši taky ostrahala a nejlíp všechno, líbil by se mi nějaký rozsuch, ale vypadala bych jak debil, takže na to můžu zapomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz
Odešla zátka, odteklo trochu vody, otevřeno na 2 prsty a poslíčci přišli na 10 hodin v plné síle, takže celkem to šlo :dizzy_face: . Jela jsem tam jen na kontrolu ve 14 hodin a hned mě poslali na porodní sál kde jsem byla do pátku do 12. Ale dali mi nějakou injekci která to buď zastaví nebo rozjede a nám se to zastavilo.
25. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz
monu: ty jo, ty máš věci, není nad zkoušku porodu, to tady ještě nebylo :grinning: , a kdy to tak asi čekáte znovu a už na ostro? :slight_smile:
25. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
mudr si mě pozvala na čtvrtek na monitor ultrazvuk a vyšetření. To bych měla vydržet a když se mi cokoliv nebude zdát, a jako že bych měla teď už bolesti poznat, okamžitě jet směr Podolí.
Jdu Vás dočíst.
25. srp 2008 ve 14:03  • Odpověz
ty jo, monu, celkom slusny nacvik porodu ze? :astonished:
gan a kde je fotka s novym ucesom haaa?
25. srp 2008 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.