• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
bez: je v albu :sunglasses: :grinning:
25. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz
gan jaka kocanda :grinning:
25. srp 2008 ve 14:44  • Odpověz
:sunglasses:
bez díky, se červenám :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 ve 14:46  • Odpověz
jej gan.... aka si pekna....ja mam s vlasmi ostaru - strasne sa mi vlnia - ak je vlhko, tak vyzeram ako baran..... jedine kadernicka ak mi ich hodinu fuka a natahuje, tak vie vyludit nejaky uces :wink:

inak som si prave 3h v kuse riadne pospala......bola som z toho testu uplne mimo.....

andy...3 obdery?....nam brali len 2x......ale pichnutie do prsta vobec nebolelo - uz nemaju tie hnusne ihly, ale take krasne pichatka ako maju diabetici.... :slight_smile:
25. srp 2008 ve 14:47  • Odpověz
miru, díky :wink:
Já vždycky strááášně chtěla kudrdlinky :wink: Ale mě nesluší.
Navíc mám hrooozně jemné vlasy, takže mě zase sluší účes tak 5 hodin, než vlasy splihnou :confounded:

Krásně jsi se prospala, taky bych si šla dáchnout :astonished: :pensive:
25. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz
Čau babky, já chci taky vidět novej účes Gan!!!!!
25. srp 2008 v 15:00  • Odpověz
čauky nikulko, je tam, jukni! :grinning:
25. srp 2008 v 15:04  • Odpověz
se tu chlubím, jak kdyby bylo čím :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. srp 2008 v 15:04  • Odpověz
Tyjo, Gan, fakt super!! Moc ti to sekne... :wink: Zato já nebyla u holiče 3 měsíce... :sweat_smile: Už bych taky potřebovala...
25. srp 2008 v 15:06  • Odpověz
:pensive: :grinning:

jak je? Vše v pořádku??? Vůbec neinformuješ!!!
25. srp 2008 v 15:07  • Odpověz
frčím kočandy, krásné odpolko!!! :sunglasses:
25. srp 2008 v 15:14  • Odpověz
gan packo :grinning:
miri aj ja by som si.. teraz je tu tolko roboty, ze neviem, kde mi hlava stoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
niku ako sa dari? :wink:
ja som tiez bola naposledy u holica ked sme sli na svadbu, teda niekedy pre 7.6. :astonished:
25. srp 2008 v 15:28  • Odpověz
Já teď vůbec nestíham, příští týden tu máme audit a já mam dovču, tak musim dát dokupy všechny podklady..
Mam se dobře, únava docela poklesla, ale v sobotu jsem se lekla, protože jsem večer na toaleťáku objevila trošičku tmavý krve... Ale od tý doby ani ťuk, tak to snad byla jen prasklá žilka nebo něco takovýho.. Byla toho jen kapička... Pokud by se to objevilo znova, tak skáknu k Dr...
25. srp 2008 v 15:38  • Odpověz
autor
a jako Lenu neuvidí Gan v mikádu, či co?????? :grinning:
jsem tu, dojela jsem už z H.K. - jsem taky děsně ospinkaná, ale to zřejmě po tom dnešním nic moc dnu (po psychické stránce) :unamused:
vy jste tady zatím po dlouhé době drbaly, no není možné???, :grinning: :grinning:
monu: koukám, se s tím neprdíš, nejdřív vyzkoušet a pak teprve naostro :wink: :slight_smile:
25. srp 2008 v 16:15  • Odpověz
lenu tak ako dnes? haloooo :dizzy_face:
26. srp 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
bréé ránko,
no MS je naplno tu, nedá se nic dělat jedeme dál :unamused: ,
potřebuju ale radu, jak mám začít nový graf na FF???? nevím co zmáčknout :grinning: - díky moc
26. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
no lenu :frowning2: je mi to luto.. tento mesiac vyzeral nadejne..
26. srp 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
http://www.fertilityfriend.com/home/1ec27c
už to mám :grinning:

jj, vypadal, už vím, že teplota opravdu neznamená nic - no holt jedu dál :unamused: :wink:
26. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
lenuuuu s usmevom do dalsieho mesiaca :grinning: ked budes mat naladu, hod sem nejaku peknu basnicku, strasne sa mi pacia :dizzy_face:
26. srp 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahoj já včera usnula a pak už jsem se tu nějak nedostala. :sunglasses:
26. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
bezi, bezi - ty se máš,
těhu ty si užíváš,
na Slovensku tam je hej,
loana má výprodej :grinning:

kupujete věcičky,
na vaše malé dětičky :wink:

my se ale nevzdáváme
snažení si užíváme :slight_smile:

tak to by dnes stačilo,
zase příště mamino :wink: :slight_smile:
užívej si volna, klidu
schovávej se pod peřinu :wink:
26. srp 2008 v 09:28  • Odpověz
prajem krasny den
tak uz som sa vratila z odberu na cukrovku. ale nic z toho, pretoze mi ju nevzali, nakolko ju uz v Moldave neberu len v nemocnici, takze zajtra idem do Sace. som strasne nasra.., pretoze uz som sa na nu 2x psychycky pripravila, skoro somuz vecer nic nejedla, .... :frowning2: a nic z toho. tak verim ze uz konecne zajtra to budem mat za sebou!!!!!!
lenu, tak teba akoby kopla muza, pises fakt skvele basnicky, ktore cloveku zdvihnu naladu :wink: :slight_smile:
26. srp 2008 v 09:38  • Odpověz
Lenu má dnes básnickou :dizzy_face:
Andy to naštve, ale neboj ono to nakonec je celkem fajn, mě ta voda chutnala. :sunglasses:
26. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky, narazila jsem na článek ohledně porodu, tak vám nechávám odkaz http://www.rodina.cz/clanek6531.htm
26. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahojky. Tak koukám koukám, o hodně jsem přišla, tak snad to nejzásadnější mi neuniklo - máme novou maminu :dizzy_face: , bohužel nová těhule nevyšla (fakt jsem fandila, ale ono to vyjde :wink: a brzy!!!!!!! pže MUSÍÍÍÍÍÍ) a skoromamina to bude mít taky brzy za sebou....... :grinning: To se to tu teda pěkně rozjíždí.
26. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
dobre ranko..... lenu perfektna basnicka.....dobre som sa zasmiala :grinning: :grinning: ......inak ja prave ranajkujem - vecer sa opet nedalo spat, ale rano som pre unavu tu nasu futbalistku odignorovala :wink:
26. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
jej lenu, to je pekna basnicka a len pre mna :dizzy_face:
andy no neostava ti nic ine, len vydrzat :pensive:
26. srp 2008 v 10:47  • Odpověz
Už jsem myslela že tu nikdo není.
26. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
monu...taka info otazka...ako vazera ta zatka?..... ci to vobec spoznam :sweat_smile:
26. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
miru neboj poznáš. Je toho víc než obvykle a je to trochu zabarvené, u mě do hněda a jde to pořád a je toho fakt dost. Já to poznala hned. :sunglasses:
26. srp 2008 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.