• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
dakujem......ja mam totizto stale dost velky vytok a obcas hlienovity....ale ciry....a lekar mi vzdy pre istotu robi ster, aby si bol isty ze to nie je nic ine..... ako sa inak teraz citis?
26. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
hoj babule,
no bez chtěla básničku, tak jsem jí tam něco hodila, jinak bych dnes nemúzovala :grinning:
byla jsem ve městě na nákupu, dnes přijdou tchánovci, tak abych jim měla co podat :wink: :slight_smile: , no qby mě jako nepomluvily, víte jak to je :dizzy_face:
taky už nám konečně dovezli židle ke stolu do kuchyně, takže hurááááá, budeme jíst jako lidi :grinning:

ty jo andy: to je hrůza, si vymýšlej, jao by to všechno vždycky nemohli říct zrovna, co??? no každopádně budu držet, ať ti to dopadne dobře :wink: :slight_smile:

mucinko: kde ty zase lítáš???? porody??? jsem to ale blázen :confused: :grinning:
26. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
já měla přesně co ty taky celý těhotenství a teď to právě mělo poprvé i barvu. :wink:
Je mi fajn, ale už bych to měla asi nejradši za sebou. Když jsem viděla ty miminečka malinkatý. Tak snad už to nebude dlouho trvat. :angry:
26. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
Já si objednala chlebíčky u manžílka. :dizzy_face:
Jo včera jsem večer venčila psa a asi po 15 letech jsem sebou sekla na chodníku a odřela si moc pěkně kolena a ruce. Mudr mě přizabije až to uvidí. :grinning:
26. srp 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
monu: ty jsi teda trdlo, copak na sebe nemáš dávat pozor, babo jedna - psa už radši nevenči :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2008 v 11:27  • Odpověz
Lenu: ta básnička je fakt super...... :dizzy_face: A my jako lidi asi ještě dlouho jíst nebudem. teď jsem si dokonce přivezla od tchýně šicí stroj, tak jsem zvědavá, jak na tom konferenčáku budu šít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

monu: musíme tady pořád opakovat, jak na sebe máte všichni dávat pozor??????!!!!!!!!!!! :astonished:
26. srp 2008 v 11:30  • Odpověz
manžel mi nachystal na venčení chrániče na brusle :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
Andy: no comment, ale hlavně ať ti to zítra dobře dopadne. to jim pak možná i odpustíš. :wink:
26. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
teda monu...tak to sa dokalicit..... davaj si pozor....ja mam zakaz doumyvat okna :angry: ...... ako aj zakaz liest na stolicku..... no jedine co mozem je lenosit..... niekedy v blizkej buducnosti mi ma znama od nasich doniest detske vecicky (niektore maju uz 30r :sweat_smile: ) a ja ich zacnem prat a opravovat male chybicky
26. srp 2008 v 11:32  • Odpověz
jdu si na chvilku lehnout pak ještě příjdu.pa
26. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
no teda maminy se máte, tak dobrou noc :grinning:
26. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
monu jezis, babo, co si nedavas na seba pozor? a muzov napad schvalujem... :wink:
ja sa chystam umyt okna nenapadne, ked bude muz na rybach :grinning:
miri mne minuly weekend dala teta veci, ktore nosila moja starsia segra a potom ja, ale nic im nie je :dizzy_face: tak som sa vytesila, zemimi bude mat nieco aj po maminke :slight_smile:
26. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz
bez...aj ja sa na to strasne tesim...... su tam jedny dupky, ktore mi boli kupene na privitanie do zivota (vitanie obcanov) a nik ich po mne nenosil, lebo som bola malinka a bratia a bratranci po mne boli "tuckovia"...... takze su ako nove... a najviac sa tesim na tie biele chutnucke kosielky s vysivanymi golierikmi, ktore som obliekala babikam :grinning: ....teraz budu pre moju vlastnu babiku :dizzy_face:
26. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
miri tak tie kosielky su sice chutne, ale ja ich urcite nebudem pouzivat.. komplikovane sa obliekaju, vytahuju sa na chrbatiku, takze radsej bodicka :wink:
26. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
babule pro dnešek páček,
zítra tu budu tak shledáček :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
bréé ránko,
já první :astonished: :astonished:
no tak dnešní ráno bylo opravdu zajímavé, od 5 h od rána jsem nemohla spát, nevím proč, šíleně mě ale bralo bříško ( MS řádí), tak jsem zůstala v postýlce dýl po odchodu manži do práce a v 8h zvonek jak na lesy, policie že vykradli u nás sklepy, náš ale naštěstí ne :wink: , takže asi tak

jinak opět estetika :grinning:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=8
27. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno.Já šla spát v 1 a v 6 už jsem byla vzhůru. :sunglasses:
27. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
Ahojky holky, já šla spát v 9 a vstávala jsem až na budík v 6:30... A mohla bych teda pokračovat dál...
Vynahradim si to příští a přespříští tejden, kdy mam dovču :dizzy_face:
27. srp 2008 v 08:56  • Odpověz
Ahoj kočky, omlouvám se všm, co dneska blbě spaly...... asi jsem vám trochu spánku ukradla. :sweat_smile: Sice to nebylo "jako za mlada", ale dneska to celkem šlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Niku: a co plánuješ na dovču? mimo dospávání? :slight_smile:
27. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Fim, nic neplánujeme... Budem odpočívat, a když bude hezky, tak pojedem na nějaký výlety... Na ty lázně asi kašleme, stojí to moc peněz.. Za to budeme mít tu novou sedačku :wink:
27. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
no ja som tiez vcera zalomila asi o pol desiatej a okrem nocneho chodenia na wc som vstala az do prace
mam tolko roboty, ze neviem, kde mi hlava stoji
ale uz len 6 pracovnych dniiiiii a som domaaaaa :grinning:
27. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
nazdar holky
tak k tomu spanku, ja som skoro dva tyzdne nevedela poriadne spat, ale teraz sa mi to uz upravilo a dnes a spala som od 22.00 - 10 00. :grinning: :grinning: konecne som sa super vyspala, a k tomu som sa ani nebudila casto na wc len 2x.

tak na krv som dnes nakoniec neisla, pretoze som nemala doprovod a ja sa bojim, ze nieze mi bude tzle, tak idem az na druhy tyzden v utorok s manzelom.to este stiham do toho 28tt :sunglasses:

inac dnes je u nas krasne, tak rozmyslam co by som robila, najprv navarim a potom asi skocime niekam s Karolkom.
a vy co budete dnes robit???????
27. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
teda bez, se máš toto letí - koukám, máš 30tt - a já to slyším jako dnes, když jsi oznamovala těhu
chjo, teda holky - vy odrodíte a my ani nebudeme ještě těhu :unamused:
27. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
lenu...co to vidim za depky :angry: ...... pridem ta nakopat

mne sa uz v rure "pecie" slivkovy lekvar.....to je vona :slight_smile: ...... ja by som si dnes aj dlhsie pospala, ale moje creva su uz tyzden na vylete a ignoruju ma akolen mozu :frowning2: ....uvidim co mi zajtra povie lekar.....snazim sa hodne pit, aby som nebola dehydrovana
27. srp 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
semi snad zdá miru???
ty tam chlastáš či co???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už nedepkuju, to bylo jen první zklamání - pardon :confused: :wink: :slight_smile:
27. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
lenu naraz na pecenie lekvaru?......ale ja vazne robim lekvar na plechu v rure..... tiez som tomu neverila, ale da sa to :grinning:
27. srp 2008 v 11:26  • Odpověz
dievcata .....nemate nahodou recept na hruskovy kompot s klincekami a skoricou?.....idem kupovat hrusky na zavaranie, ale my sme ho doma nikdy nerobili....a ja ho mam tak strasne rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
jéé co to jsou klicenky????? :astonished: :astonished:
27. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
27. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.