• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
lenu dik :wink:
27. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz
lenu jakeee depky... urobim si k vam vylet, bububu :angry: :grinning:
boze baby vy ste take aktivne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
a co to jsou ty klicenky??????? já to nevím :fearful:
27. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
klincek to je hrebicek... take to nmam vonave korenie :wink:
27. srp 2008 ve 13:39  • Odpověz
Lenu, neee klíčenky, ale klínčeky :grinning:
27. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz
niku hapeme :grinning: nastastie :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz
autor
aha, bože a to je jenom slovenština, ale děkuju za vysvětlení :wink: :grinning:
27. srp 2008 v 15:09  • Odpověz
lenu hlavne ze si rozumieme :grinning:
27. srp 2008 v 19:56  • Odpověz
dobre ranko
dnes tu nikto nie je :astonished: :confused: :fearful:
idem aj ja za chvilku prec, musim navartit a na obed mi zas donesu toho nezbedneho synovca. tak sa na to uz psychicky pripravujem :grinning: :grinning: :grinning:
poobede budem s mamkou prat male vecicky, co uz mam pokupene a co som dostala od svagrinky, je toho kooopa, takze potom zehlenie a ukladanie do skrine :slight_smile:
uz nam pomaly ma dojst aj kocik co sme objednali, tak sa nanho tesim .

tehulky, objavili sa vam strie??????????????mne na zadku trochu, zatial na brusku nie, ale natieram sa pravidelne, tak ktovie, ci to nebude este horsie. :unamused:
28. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
bréé ránko,
kde jste???
dnes se chystám konečně namalovat na zeĎ ty kytky, přijede mi s tím teda pomoct kamarád, je to malíř, tak raději odborníka u toho- doufám, že se zadaří:slight_smile:
někdo z vás už si je kreslil na zeď, že??? nebo něco takovýho, miri to ty????

andy: nezapomeň všechno fotit a házet do alba, ať se máme čím kochat :wink:
28. srp 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahoj já Vás jdu jenom pozdravit za chvilku jdu na kontrolu :sunglasses: Včera mě zase zlobilo břicho tak jsem zvědavá co mi řeknou nového.zatím pa.
28. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
monu: já asi špatně vidím 36tt :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
no pane jo, :slight_smile:
28. srp 2008 v 09:52  • Odpověz
A zítra už 37tt.Jo jo utíká to. A teď když už i Rezetka porodila to poletí :sunglasses:
28. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
andy to uz ides prat? sak mate este skoro 4mesiace casu :astonished:
strie nastastie zatial nemam.. teda z tehu :wink:
monuu zeby to uz bolo tu?
28. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
no jo holky to je mazec, jak já vám závidím, ani nevíte jak :unamused: :slight_smile:
takže teďkom je na řadě monu , pak bez, miri a andy????? je to tak??
28. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
bez ano ideme, pretoze my mame starsiu pracku a mamka ma taku super novu, a ona mi s tym pomoze.nechcem to nechat na poslednu chilu, pretoze v zime sa vsetko tazsie susi a na radiatory ukladat nechcem, nemam s tym dobre skusenosti a ked su len na susiaku v byte, tak sa mi to dlho susi.tak preto uz teraz. no a mamka je na dovolenka, tak sa chce v tom vyzivat :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
ahoj bezaz já už bych to i brala.Teď uvidím zase v Podolí ty miminečka malinkaté :dizzy_face:
28. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
andy ja musim pockat, kym mi muz posklada komodu, aby som mala tie veci kam dat, teraz sa len povaluju vo vreciach a igelitkach, tak je zbytocne ich prat..
jooo baby uz len 5 dni do prace :grinning: potom dofca a MD :wink:
lenu neboj, na kazdeho raz dojde :dizzy_face:
28. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
ahojte

tak som sa vratila z poradne..... vdaka tomu, ze ma uz tyzden prehana mi vysiel trochu horsi moc, ale vraj to nevadi.... ked som lekarovi porozpravala co predchadza mojim sedeniam na zachode, tak povedal, ze to je v poriadku, ale kazal mi kupit acut-biotik, aby som sa nedehydrovala....... vdaka tomu ze mi obcas tvrdne brucho a boli chrbat v lopatkach mi opet skontroloval aj krcok - ten drzi....tak som odchadzala od lekara spokojna a stym, ze vsetky potiaze su len vdaka aktivnemu dietatu :grinning:

lenu....ano...mame kvietky v detskej......kuk na modru strechu.....bolo by uz vhodne pridat aj fotky z prerabky ... vsak :sweat_smile:
28. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
miru tak to je dobře že v poradně ok. :slight_smile:
andyika raději dřív než později co? Já prala ve 30 tt.
28. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
jezis monu, aj ty tak "skoro"? ja som 30tt a este nic oprane :sweat_smile: stale si vravim, ze mam este dva mesiace
miri super, ze ste ok, my ideme buduci stvrtok na utz, som zvedava, ci sa mimi uz otocilo a v piatok do poradne k nesympatickemu dokimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
jo tak pomalu postupně jsem to chystala. Teď mám aspoň klid stačí mi jen tak běžně uklízet :grinning:
Já mám dnes komplet i s monitorem, no nic jdu se nachystat a v 11 jdu .pa
28. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
monu.... sa tesime na spravy :wink:

inak ja o hodinu idem tiez prec.....idem do prace na 50tku :dizzy_face: ..... len to nesmiem prehnat s jedlom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
jj, miru dodělám toto a pak vemu foťák, vše nafotím a hodím do alba - to slibuju :grinning:
28. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
Čau kočky, jdu vás aspoň pozdravit, i když na mě zapomínáte - potvůrky jedny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já teda taky ještě nemám nic vypráno - plánuju začít tak za 2 týdny. :wink:
28. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
baby, mne sanejak nic nechce dnes
obedik sa vari, a len sedim a sedim, a sedim, maly este zatial neprisiel....
monu, mas pravdu, radsej skor, nez potom sa nahlit ku koncu so vsetkym. no a treba aj na to mysliet, ze nikdy nevies kedy mozes porodit a nahodou by som nemala prichystane veci.....
bez, tak nastartuj manzela aby tu komoédu dal do kopy cim skor
mirka tak to su dobre spravy, ze je vsetko ako ma byt.

lenu, som zvedava na malbu,...urcite bude krasna....
28. srp 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
no jo fim, čau
jsem na tbe zapomněla, ty rodíš v říjnu, no ale stejně kromě nikči , máte všichni v tomto roce odrozeno, že????
fima sehnaly jste tu komodu, jak jste chtěly???
28. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
lenu: nakonec jsme koupili v Baumaxu 2 borové a manža pod ně vyrobí (snad někdy) sokl, aby byly vyšší. Srazíme je k sobě zádama a bude z toho přebalovák. A až ho nebudeme potřebovat, tak je rozhodíme a budou to obyš komody do pokojíčku. :wink:
28. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
čauky holky :slight_smile: , jj, letos bude pěkná úroda svišťů :dizzy_face:

co se komod týče, doma jsem narazila na nějaký katalog firmy, která dělá dřevěný nábytek, komody měli naprosto úžasný, kdyby byl zájem, můžu zjistit jméno a podat zítra hlášení
28. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
aha, tak vyřešeno :grinning:
28. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.