• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
lenu, fakt nedalo.....ICQ ani nic tomu podobnýho na tohle PC prostě nedostanu....... :angry:
Musím na minutku odběhnout, tak zatím!
28. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz
tak rez už prý kojí i u PC, tomu říkám závislost :grinning:
28. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
to jo, třeba z něj bude jednou nějakej programátor či co, přes PC :grinning:
28. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz
a nebo bude naopak naprosto techniku odmítající bohém :wink:
28. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
jsem zpět...

rez kojí u PC???? To je trdlín :grinning:
28. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
vítej, tak tak, ale manža už jí vyhodil, že tam nemá Tobík ještě co dělat:slight_smile:
28. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz
není nad mezitématovou informovanost :slight_smile:
28. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: no aspoň tatínek má rozum :wink:
28. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
krásné odpolko prdelky, frčím dom!!! :sunglasses:
28. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz
autor
milé dámy, mám vymalováno!!!!!!! a musím říct, že je to bomba, fakt super, mám z toho radost, jsem nadšená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
všude samá kyti, až vyfotím hnedka dodám :wink: :slight_smile:

tak papapa a hezké odpolko :slight_smile:
28. srp 2008 v 16:35  • Odpověz
Ahojte šermiarky :grinning: Ako žijete? Čo nové? Akurát som stihla pochopiť, že Rezetka je mamina :confused: :grinning: Tak to srdečne blahoželáme! Uf, ako to rýchlo prešlo. A inak? Ja som z dovolenky naspäť a vrhám sa na plánovanie svojej budúcnosti.
Ja sa mám výborne, keď si odmyslím silnú bolesť dvoch zubov, zubárka si ale myslí, že to je "len" zápal ďasna, tak jej skúsim veriť a optimisticky dúfať, že cez víkend bolesť zmizne a nebudem musieť od nej umierať :grinning:
Asi tu už nikto nie je, tak vás teda len zdravím :wink:
28. srp 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky moje, tak nám na chvíli zprovoznili net tak dávám o sobě vědět,teda o nás :grinning:
Takže Sára má 3100g a pořád papá, začali jsme jí říkat otesánek. Já nedělám nic jiného než krmím a přebaluju, do toho když mám čas stěhuju náš majetek do nového bytečku (na foto zatím není čas ale určo bude) a tatínek pořád oslavuje Sáru a když má trošku času on tak dodělává bydlení :grinning: :grinning: Prostě taková normální rodinka. Jinak mě občas přepadne depka že toho máme teď moc ale mám skvělýho manžu který mě vždycky rozveselí, bohužel mě pak opět rozhodí tchýně takže Lukáš pro změnu řeší depku z tchýně. A tak pořád dokola....

Koukám, že Muco už opět navštěvuje koně, to je dobře.
Monu tak to vypadá, že další budete na řadě vy?? Budu držet palečky aby šlo všechno jak po másle a v pohodě. Doufám,že mi dáte vědět... :wink:

No a nakonec mooooooc gratulací Rezetce a Boříkovi :grinning: :grinning:

Doufám, že nm brzy zprovozní internet a že budu mít více času s vámi koníkovat, moc mi to chybí a už se na vás těším.

Papa Katka
28. srp 2008 v 17:28  • Odpověz
Ahoj hlásím se z kontroly. Já teda přišla ve 4 ale nějak jsem usnula - je tu nějak pod mrakem. :grinning:
U nás vše jako minulý týden otevřeno, málo plodové vody, a nejen na monitoru pěkný kontrakce a tak máme miminko očekávat už kdykoliv :dizzy_face: . Jinak jsem natrefila na suprovou doktorku v porodnici a tajně se začínám modlit abych ji chytla na porod, dělá na mě hrozně fajn pocit. :sunglasses:
KAČENKO AHOJ MALÁ JE NAPROSTO ÚŽASNÁ :dizzy_face:
Mějte se krásně.pa.m
28. srp 2008 v 19:05  • Odpověz
Ahojky!!!

Kačenko super, Sárinka je velká holka, moooooooooooooooc gratuluju!!!! Za chvilku už budete ve svým, tak bude klídek, ještě, že je Lukáš opora!!! Tchýni kopni do zadku, babu, ať vám dá pokoj :wink:

Monu: hlavně teda nevenči psa, ať ti mimi nevypadne!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Držím pěsti, ať chytneš tu doktorku, kdyby tě to náhodou chytlo :wink:

To jsou mi věci, žádný šermování, samý porod.... :confused: :dizzy_face:

Jinak teda tenhle měsíc jako zase měřím, tak pro pořádek :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/Gandalfka

Krásný den!!!
29. srp 2008 v 07:25  • Odpověz
autor
bréé ránko,
Kačí ahojda, spokojená rodinka - tak to má být, tchyni někde zavři ať dá pokoj :grinning: :grinning: :grinning: , jste krásný, holky jak z alabastru.-)

monu: to je teda síla, každým dnem se narodí další malej mušketýr, dávej na sebe pozor, ať nerodíš někde na poli až budeš venčit pesana, (přesně jak říkala gan) :grinning:

jinak jsem hodila do alba na střechu to včerejší dílo , tak mrkněte, jak jsem psala já jsem nadšená a moc se mi to líbí :wink: :slight_smile:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=146625&vReferer=
29. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
29. srp 2008 v 08:09  • Odpověz
čauky leni, krásný kýti, super nápad vzít motiv z koberce!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :wink:
29. srp 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
hoj gan, no jo ale to odhodlání :grinning: :grinning: :grinning:

strach a obava, kdo to bude přemelovávat, když se nezadaří, ale v poho - ve skutečnosti je to nádhera :wink: :slight_smile:
29. srp 2008 v 08:15  • Odpověz
autor
gan, jééé měříš??? paráda, co dodat k tvýmu grafu :grinning: :grinning: :grinning: jedním slovem pěkný :grinning:
29. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
lenu, taky si říkám, že do obýváku šoupnu něco odvážnýho na stěnu, přemalovat to můžu vždycky, ne? :grinning: :grinning: A kdyby to vyšlo tak super, jak vám, tak není co řešit, lepší jak obrazy... :slight_smile:

jojo, měřím, uvidíme, co z toho zase vyleze,no...Zatím se snažím o úhlednost :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: ,

když jste se tak pěkně rozjely s těma grafama, tak se taky přidám http://www.fertilityfriend.com/home/1d6945
Nechápu sice, co se včera dělo, ale co nadělám. Třeba to bude anovulák. Těžko zatím soudit.

Lenu, malování se fakt vyvedlo :wink: . Super. S tím kobercem to vypadá fantasticky :sunglasses:
29. srp 2008 v 08:25  • Odpověz
autor
jj, Gan jsem pro malůvky než obrazy - fakt super, ale vím, že teďkom prodávají i takový sámošky na zeď, (viděla jsem takový něco jak vlčí mák) a taky to nevypadá špatně:slight_smile:
jen se toho nebát :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
29. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
čauky mucí, teda to jsou mi výkyvy...No uvidíme :wink:

lenu: vlčí mák mají v Ikee, už jsem ho měla v košíku, ale nakonec jsem se neodhodlala. Nejspíš si pro něj ale ještě zajedu, do šatny na bílý šatní skříně :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
no vidíš, že se shodneme:slight_smile:
něco ti ukážu , momento až to najdu
29. srp 2008 v 08:41  • Odpověz
šup sem s tím, čekám :wink:
29. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
jéééé, to vypadá úžasně, to je malovaný, nebo lepený?
29. srp 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
tak hlásím, že wellnes víkend P. mám zaplacenej - tudíž teď už musíme jet :wink: :slight_smile: :grinning:
29. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
lenu, to je super!!! Čéče, asi do něčeho na ten způsob taky půjdu... No uvidíme :wink:

Muci, vypadá to jako malovaný :wink:

Lenu, kdyžtak jedem minimálně spolu :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 08:57  • Odpověz
pořád doufám, že vás v tom nenechám, ale moudřejší budu až ten příští pátek

jinak ty stěny vážně nemají chybu, líbilo by se mi něco takovýho do ložnice, přemýšlela jsem i nad různě velkýma kruhama nebo tak něčím, tak ještě uvidím, co vymyslím, jinak by se mi jednou líbila nějaká pěkná malba do dětskýho pokojíčku
29. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.