• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
jo baby u vas v CR dnes nie je statny sviatok? aha asi nie, SNP bolo len u nas :sweat_smile:
kati, tak sarinka sa pekne rozpapala, nech jej to len vydrzi.. vokru presne ako radia baby, najlepsie niekam zatvorit :wink:
lenu kvetinky su super, ja len cakam, ako dnes dopadne nase :stahovanie: do novovymalovanej spalne..
postielka je objednana, pride za dva tyzdne, vstavanu skrinu pridu zamerat buduci tyzden
a mozno mi dnes manzik posklada komodu pre mimi.. to uz by asi bolo splnenie mojich snov :grinning:
29. srp 2008 v 09:14  • Odpověz
muci, mluvíš mi z duše!!!!!!

koupila jsem totiž 3 kulatý koberce (průměr asi 90cm, dva oranžový a jeden hnědej) a přijdou ke stěně ke krbu. Tak jsem myslela, že bych tu stěnu namalovala nahnědo a do toho jeden nebo dva oranžový kruhy....Navíc máme oranžovou i v kuchyni, tak by to jakože ladilo...Ale nenašla jsem odvahu, no...
No a do dětskýho pokojíčku bych taky chtěla něco decentního, pěknýho...Ale o tom budu přemýšlet teprv, až bude důvod :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
nenene, nemáme SSv, bohužel, ale mně je to dnes stejně jedno - odjíždíme s manžou dopoledne, na romantický víkend do Olomouce, jak jsem vám psala před několka měsíci, páč jsme měli výročí 1 rok od svatbičky - tak jsem na to zvědavá, jaký to tam bude :wink: :slight_smile:

dám vám vědět až přijedu, třeba mě budete následovat :grinning:
29. srp 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
jj, tak tak až budem,e dělat děcký pokoj - jednou určo nějaký pěkný motiv tam hodíme, ale to je zadlouho :sweat_smile:

O.K. Gan, kdyžtak to tam sami taky zvládneme :grinning:
29. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
ahoj bez: státní svátek bohužel fakt nemáme, ale tak snad to dneska uteče :slight_smile:

gan: malby se neboj, při nejhorším to holt zase přemalujete :wink: , mimochodem, nemáš nějaký fotky baráčku? zajímala by mě hlavně kuchyň, jako návrh neměla chybu, tak co teprve na živo, určitě bude úžasná, ....... ne teda, že bych chtěla být vlezlá, ale fotky bydlení mě zajímají, inspirace není nikdy dost :sweat_smile:
29. srp 2008 v 09:28  • Odpověz
muci: jsem ostuda, vůbec nefotím. Zkusím to přes víkend napravit :grinning:
29. srp 2008 v 09:40  • Odpověz
ahojte
tak dnes je tu nejak rusno
monu, tak to sa musis urcite tesit, ze v ktorejkolvek chvilke moze byt babatko na svete :wink: budem drzat prstiky
kacka, ta sarinka je ale roztomila, nech len papka, aby z nej bola o chvilku velka kocka
lenu, ta malba je krasna, aj mne sa pacia take veci. my mame tiez nieco namalovane na stene, ale nie su to konkretne vzory, ide vlastne o kombinaciu dvoch farieb. velmi dlho sme sa rozhodovali, ci to tam dat alebo nie no a vysledok je proste super.

snazilky a vam prajem aby sa vam uz vas vytuzeny plod zadaril. to hovorim z uprimneho srdca :slight_smile: :wink:
29. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahojky.
Jsem moc ráda, jak jste se tu sešly. Kdy jedete na ten víkendík?
Lenu: ta stěna je fakt úžasná. My bychom asi byli srabi, ale zas když vidím, jak to může dopadnout, tak bych do to hned šla taky. :slight_smile: A pokojíček budete malovat za chvilku - uvidíš. :wink:
Kačí: Sárinka je opravdu princezna. Ta poslední fotka - prostě pěkný. :wink:
29. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
andy, fim čauky.

Andy, "vytoužený plod" mi přijde moc vtipný, ale moooc díky za přáníčko :wink:

Víkendík je 3.-5.10. :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 09:48  • Odpověz
dobre ranko...vidim, ze dnes sa keca v plnom prude :slight_smile: ....... manzel este spi.....uziva si ze je sviatok..... zato ja som bola od 4tej do 5:30 hore, lebo mala mala opet rosambo....ale aspon sme si potelefonovali s maminou :grinning:

idem vas docitat :wink:
29. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
no my tiez budeme mat asi nieco namalovane na tej nasej krasnej fialkovej stene, len muz sa este nerozhodol, ze co :dizzy_face:
baby co ak monu uz rodiiii :dizzy_face:
mirka teda mala elenka je riadna aktivistka.. ja nase ditko musim fakt len pochvalit, zatial kopka len cez den
vcera som bola prvy krat cvicit, nacvicovali sme aj predychavanie kontrakcii.. jezis, uz je to za chvilu tu :sweat_smile:
29. srp 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás taky pozdravit... Dneska to vypadá v práci už klidněji, tak doufam, že vypadnu brzo.. Už toho mam tenhle tejden dost, ráno jsem trošininku zašpinila, tak to připisuju tomu pracovnímu shonu... Ale teď už je to OK... A i je docela klid. V půl 4 prostě jdu, i kdyby měla firma spadnout :wink:
29. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
bez...aj ja chcem chodit od septembra na cvicenia pre tehotne..... a ktomu vraj davaju aj pokeci okolo tehu a porodu :wink: .... a elenka kope opet.... a silno :angry:
29. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
Miru: tak si spánku hezky užívej. :wink: Já od tohohle pondělka každou noc plnohodnotně uspávám po každém WC aspoň půl hodiny - tyhle kopance už totiž zaspat nejde. :grinning: A zjistila jsem, že ho fakt probudí i hlas - Zdenda přišel včera v noci domů, já už ležela.... Tak se ptal, co Tonda, jestli spí a já že jo. Naštěstí. Ale do 5 minut byl pacholek hore a hezky se předváděl. Tak byl manža v šoku, že takhle živýho ho ještě nezastihl - no bodejť, furt někde lítá a nemá moc čas. A to ještě neřádil jako jindy. :grinning:
29. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
Niku: tak žádný stresy a doma si radši lehni. :wink: Snad to nic nebylo. :pensive:
29. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
do obeda sme este s vasom zalahli do postele.....ale spat sa nedalo.... rosambo bolo riadne a konecne si ho uzil aj tatinko - potvrdil, ze to je sila a naozaj sa da na to aj zobudit..... takze mozno sa uz na mna nebude hnevat, ked ho nabuduce nechtiac preberiem svojim hadzanim sa v posteli :angry:
29. srp 2008 v 18:50  • Odpověz
hojte, tak uz mame namalovanu stenu v spalni, vyzera to bombovo, zajtra nafotim a hodim na strechu.. nakoniec je to divy aniz :wink: a uz sme vo vynovenej izbe aj nastahovani, len musime pockat na postielku.. a na elektrikara, kedze rozvody tu maju asi 200 rokov a peto ako menil zastrcku, tak sa mu zlomil kablik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dokonca dnes mozno aj bude komoda, len keby ste poculi tie nadavky :dizzy_face:
29. srp 2008 v 19:13  • Odpověz
bez....gratuluje a drzim palce aby si sa komody dockala.......mne vaso v mojom mene prave vyhral aukciu: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=424572 ...... prave take malinke veci som nekupovala..... ale za taku cenu :wink: ...uz je to aj zaplatene, ale kedze je teraz volno, tak pochybujem ze to tak skoro prejde ta pltba.... ale uz teraz sa tesime na novy "prirastok" do satnika :grinning: .... ved kto povedal, ze modru smu len chlapci :angry:
29. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz
baby tak komoda bola vcera zlozena, musm peta straaasne pochvalit, vcera dorobil to, co sluboval uz mesiac :slight_smile: kuk nasa stena http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=1789318&vReferer=
30. srp 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak měla jsem krušnej večer. Včera večer jsem trošku krvácela, světlounce červená krev, tak jsme jeli radši do nemocnice. Udělali mi vyšetření, vevnitř jsem čistá, ani stopa po krvi, i UTZ dopadl dobře. Vše odpovídá 8+3tt, mimís má 17 mm, má aktivní pohyby, ale se srdíčkem jsem si užila.. Dr. ho neviděl, tak už jsem se začala bát.. Ale pak mi zatlačil na podbrišek a srdíčko se objevilo a krásně tlouklo... Takže by mělo být vše v poho... Dostala jsem askorutin a utrogestan, pro jistotu...

Zítra nebo v pondělí jdu na kontrolu... Bojim se, ale co nadělam.. Mimís roste, srdíčko tluče, tak snad to bude v pořádku. Hematom tam neni... Držte mi pěsti...
30. srp 2008 v 17:38  • Odpověz
Fuj, tak jsem si pěkně odfoukla a budu na vás myslet dál, Nikul. Snad to bylo něco "jinýho". :frowning2:
30. srp 2008 v 19:21  • Odpověz
jeminecku niku, este ze ste ok.. a srdiecko bijeeee :grinning:
31. srp 2008 v 08:47  • Odpověz
niku.....davaj si pozor..... ja som pre take slabe krvacanie skoncila v nemocnici a s inekciami v zadku :confounded: ..... nesmies sa presilovat a natahovat..... mozno ta lekar aj vypise na PN, pripadne rovno na rizikove..... :unamused:
31. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem zpět doma z romantickéhoo víkendu, no bylo to naprosto úžasný a to jako nekecekám :grinning:
s manžou jsme si to náramně užili, v pátek jsme přijeli a měli jsme na pokoji večeři při svíčkách :wink: ,a šampaňský :slight_smile: , večer jsme si zamluvilky whirpool a saunu, takže jsme tam byli jenom spolu 1,5 v totálním soukromí :wink: :slight_smile: :grinning: , druhý den snídaně formopu švédského stolu ( mńamék tam teda bylo) a pak jsme vyrazili na tůru , no cca 10-12km, nazpět jsme jeli motoráčkem ( pro nás co jezdíme jenom autem, úplný blaho) :grinning: , odpolko výlet do Olomouce, totálně vyčerpaní jsme měli ještě každý 30min. masáž a pak už jsme padli za vlast :grinning: , dneska ráno po snídani odjezd dom :unamused:
joooo a ještě jedno plus to mělo: vodafone tam nemá žádný signál, takže paráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no co dodat , skvělý a doporučuju :slight_smile:
31. srp 2008 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky, mam teď 14 dní dovču, tak vás jdu rychle pozdravit a říct, jak dopadla včera kontrola. Vše OK, už jsem klidná a věřim, že mimís už vydrží až do konce... Nevim, jak to ten Dr. měřil v pátek, ale včera měl 25,7 mm, srdíčko bylo vidět hned, už i vypadá jako človíček s pidikončetinama a velikost odpovídá 9+5tt!!! Mam 2 fotečky, odpoledne je naskenuju a hodim sem. Takže vše v nejlepším pořádku. Manža se mnou byl na UTZ a byl z toho úplně dojatej :wink: Krása!!!
1. zář 2008 v 09:14  • Odpověz
niku super sprava, dakujeme :grinning: vidis, ze mimis vas chce za rodicov silou mocou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahojky všem,

nikčo, jak už jsem ti psala, jsem moc ráda, že jste v pořádku. UTZ po boku s D. musel být moc hezký zážitek :slight_smile: Taky věřím, že za pár měsíců budeš vkládat pro změnu fotky mimíska v dupajdách :wink: Až budeš mít náladu a čas, tak nějak písni. Jinak doma pozdravuj a užijte si dovču :slight_smile:

Mimochodem, nemáme nějaké zprávy od monu? Netrpělivě čekám na velké odhalení :slight_smile:
1. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
Nazdárek.
Niku: tak to je bezva, že je vše O.K. :dizzy_face: UTZ musel být pro manžu opravdu silný zážitek.... Tak si těchhle radostí užívejte dosyta, až přijde konec těhu, už to taková sranda nebude. :grinning:
Lenu: víkendík závidím. Vy jste stejně takoví akčňáci - vyjet si jen tak na víkend až někam do Jeseníků. Ale fakt to musela být nádhera.... ta příroda, i Olomouc je krásná..... :dizzy_face:
1. zář 2008 v 10:32  • Odpověz
dobre ranko

niku...som rada ze to dopadlo dobre...ale aj tak len lenos a nebud akcna...... mne vtedy lekar prisne zakazal dvihat tazke a sex!!!

lenu..... manzela do sauny neber..... ma to zly vplyv na spermie - asi ste ich prave uvarili :sweat_smile:
1. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
Miru: to jsem o té sauně neslyšela. Naopak je údajně dobrá na potenci, pže usnadňuje prokrvení.... Navíc manža chodí do sauny pravidelně celou zimu už x let. je fakt, že nám to taky "trvalo" půl roku. Ale to byla spíš chyba na mojí straně. :confounded:
1. zář 2008 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.