• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
ahojte
tak vidim, ze lenu mala adherny vikendAj ja by som brala hned nieco take
niku chvala Bohu, ze vsetko dopadlo dobre, davaj si na seba aj na malineke pozor, a ako mirka hovori, sex sa zakazuje :grinning: :grinning: (ale potom si to vynahradite) :wink: :slight_smile:

ja som sa akurat vratila od kadernicky, dala som si melir, je to pre mna zmena, vzdy som mala tmave vlasy a len melir o ton svetlejsi ale teraz som sa nechala nahovorit na blond, pretoze s tonovacim samponom mozem mat stale inu farbu pramienkov. Tak uvidime.

dnes ma caka zehlenie, male veci su vyprate....takze ich budem ukladat a triedit podla velkosti.
Zajtra uz konecne idem na ten cukor, snad uz to vyjde na 100%, lebo ak nie tak ma urcite trafi slak.
1. zář 2008 v 11:33  • Odpověz
andy.... drzim palce aby sa ti to konecne podarilo :grinning: .... ja prat zacnem, az ked budem mat volnu skrinu - co zatial nehrozi :pensive:
1. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz
baby tak ja som zacala prat aspon plienky, uz tri pracky mam za sebou, len neviem, kto to bude zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenu inak zavidim.. my mame vyrocie takto o tyzden a v divadlach nehraju nic zaujimave, v kinach detto, pobyt si neviem vybrat, no peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
:astonished: bez...esteze si mi to pripomenula.... ja by som bola asi nakoniec aj zabudla :sweat_smile: .....inak kolko ks plienok mas?
1. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
čauky babule, tak jsem zde
byla jsem ve městě a na gyndě :wink: , no tak já jsem v pořádku, a přesto že mám po MS jsem prý plodná, tak to máme s manžou rozjet :grinning: :grinning: :grinning: , jinak mám přijít 3 den cyklu něco mi dá a bude probíhat nějaké zjišťování co a jak, atd........

jinak jsem měla nákuponí den akoupila jsem si kalhoty, sako, tílko a triko vše timeout :slight_smile:

kdo má dovču užívejte a kdo né tak pracujte :grinning:
a maminy vy to pěkně vyperte, vyžehlete ať to vaše míma mají pěkně přichystaný :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
Tak jsme sehnali sedačku, do měsíce bude... Přišla mi knížka o těhu... Teď jdu odpočívat...
Sex teď neprovozuju, už měsíc :sweat_smile: Mam strach o mimíska, i když vim, že by se nic stát nemělo :wink: Manžovi to samozřejmě vynahrazuju jinak a já teď nějak potřebu ani nemam :wink: I když teda v noci to někdy přijde samo :grinning: Však se etě nasexujeme.... :wink:
1. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz
miri cca. 70 stvorcoviek klasikych, sa mi zdalo, ze ich je dost menej az teraz ako som ich prala, sa mi to zdalo, ze tri pracky plienok :astonished: ale neviem kolko je 70x70 a kolko 80x80.. a mam este 12 frote stvorcov a tie co som objednala..
lenu vidis, vyhliadky ruzove, uz len nech to pride
niku no co sa tyka sexu my sme na tom dost biedne cele tehu, ja na to chut nemam absolutne, takze peto trpiiii :rolling_eyes:
1. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz
bez, oni to ty chlapi vydrží :wink: Zdraví mimi je přednější!
Přidala jsem do albumu fotky mimíska :wink:
1. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz
jeej niku aj chvostik mu vidno :grinning: krasavec :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz
autor
tak jsem konečně koukla do vaších albíček ( po dlouhé době),
nikčo to je mazec, jak je už všechno vidět :sweat_smile: :astonished: :slight_smile: , jen tak dál, ať jste zdraví:slight_smile: a rostete
bez: tolik plenek??? :astonished: to je síla, jsem netušila , že tolik jich je třeba, budeš používat spíš tyto než jednorázové???

jinak už se teda těším, až toto všechno budu řešit jako vy - :wink: :slight_smile: :grinning:
tak papapapa zítra
1. zář 2008 v 17:12  • Odpověz
autor
bez: ještě dotaz, tu komodu bílou ( mimochodem moc pěknou), máš na přebalování??? není moc úzká??? :astonished: :astonished: , většinou jsem viděla takový široký :slight_smile:
1. zář 2008 v 17:15  • Odpověz
lenu budem pouzivat len latkovky.. jednorazove v nevyhnutnych pripadoch :wink:
komoda nie je uzka, je to 60cm ale este neviem, kde budem prebalovat, lebo povodna verzia bola, ze na postielke, ten prebalovak sa da cez nu, len nakoniec sme kupili 120x60, tak este uvidim
1. zář 2008 v 17:28  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak koukámj, že jsem první, no jo musím si zuajet pro brusle kolečkové, měla jsem je na reklamaci, je to asi 601km, tak abych to stihla, páč mě pozvali dneska holky na obídek ( vědí že miluju dukátové buchtičky, tak mi koupili lístek :wink: :slight_smile: ), odpolko chceme vyjet na brusle se segrušou, a večer mám pedikůru :grinning: :grinning:

jinakmjsem včera byla trochu aktivní a byla jsem na první zahajovací hodině aquaaerobicu, no myslím, že mě bolí všechno svalstvo co mám :grinning:

pro přehlednost přikládám grafík:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=8

jinak hlásím, že včera bylo u nás úplně super počasíčko a dnes to vypadá obdobně, krásně svítí slunko už teď
tak pappapa a všem hezký den :wink: :slight_smile:
2. zář 2008 v 07:36  • Odpověz
dobre ranko dievcata......tak ja som mala bujare rano......najskor som sa zobudila koli manzelovi - isiel na sluzobku skoro rano a chcela som mu dat pusu........potom som pravdaze opet tuho zaspala a snivalo sa mi o hymne.... potom som sa zobudila a zistila ze to nie je sen :grinning: ..... kusok od nas je zakladna skola a rok tam zahajovali na nadvori......potom som opet zaspala, ale len na pol hodinu, lebo opet pustali nejaku hudbu......tak som sa teda rozhodla vstat :angry:

inak vecer som mala mierny sok....v posteli ma nieco zastudenilo - na tricku som si nasla mokry flak - lavy prsnik mi zacal pracovat :astonished: ....esteze viem ze sa take moze stat....inak by som sa asi zlakla :fearful:
2. zář 2008 v 10:27  • Odpověz
lenu jaka aktivistka hned od rana :grinning:
miri mne tiez uz asi dva tyzdne tecie kolostrum, ale len tak slzi, nastastie :wink:
2. zář 2008 v 10:30  • Odpověz
Ahoj já jen hlásím že jsem pořád doma a ležím v posteli a léčím bolavý krk a rýmu :confounded: Mimís je pořád u mě asi si ještě počkáme :sunglasses: Před hodinou porodila moje známá holčičku tak se jdeme na ni zítra kuknout :dizzy_face: .
Mikul držím pěsti ať je vše v pořádku :dizzy_face: Přeju hezký večer.pa pa
2. zář 2008 v 18:44  • Odpověz
jeej monu tak len pekne lezkaj :grinning: a ta nadcha.. bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
brééé ránko,
lenu je tady :grinning: a vy všichni kde jako???? :slight_smile: no odjíždím s manžou dneska do Budějovic, vrátíme se někdy v nocitak tu nebudu, takže se opatrujte a zase zítra

grafík:http://www.fertilityfriend.com/home/1ec27c
3. zář 2008 v 09:28  • Odpověz
ahojte....

....ja som uz nachystana k lekarovi - idem na interne.....som zvedava ako mi dopadli testy na cukrovku..... budu mi vraj tocit aj ekg :unamused: .... vzdy mam po nom modriny...... ale aspon mi manzel povedal, ze konecne prisli dvere - som zvedava kedy ich pridu namontovat :angry: ....tato noc bola divna.... vobec som nemohla spat.... pricom som isla do postele uplne unavena.....hlavne od strasnej 2h bolesti chrbtice - manzel mi ju sice trosku masiroval, ale nakoniec som to doslova rozchodila.....inak zacal ma boliet potom, co vaso prisiel a zvital sa s malou - ta sa zacala vrtiet ako "prd v gatoch" a mna prepadli uzasne bolesti..... elenka bude asi tatikov maznacik :grinning:

andy.... kde sa tulas?.... ako tebe dopadli testy?

lenu....krasny nabeh na ovu.....uz len manzela zviest :wink:
3. zář 2008 v 11:25  • Odpověz
ahojte kocky
tak uz som vam chybala?????????????????????? :dizzy_face: vcera ta glukoza opat nevysla, myslela som, ze ma fakt trafi slak, ale zajtra aj manzel ide k lekarovi, takze verim, ze mi tu krv konecne zoberu.
Dnes sme mali zemiakovu brigadu maly cly cas strasne kopal,predstavila som si, ze takto o rok uz budem s nim a nebudem zbierat zemiaky :grinning: aspon budem mat vyhovorku, aj ked ani teraz nechceli aby som zbierala, aby sa mie niíeco nestalo, ale davala som pozor a aj som oddychovala. normalne som z toho taaaaka unavena. o chvilku pride svagrina, zafarbi mi vlasy, pretoze na ten svetly melir si neviem zvyknut, a prechadzam spat na melir hnedy.
:grinning:
lenu, zeby bliziaca sa ovu?
3. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz
ja som prisla od lekara znicena......takze najskor som si musela pospat, a az teraz hlasim vysledky..... mam ich vraj vyborne..... podla lekara, vraj tehotne take dobre ani nemaju :grinning: ......asi mi prospieva byt doma a bez stresu :wink: ..... po tehu cukrovke a inych chorobach ani naznaku :dizzy_face:
3. zář 2008 v 16:13  • Odpověz
miri sa mas.. to len ja tu spolu s fim trpim :astonished:
my ideme zajtra na utz tak sa tesim, ze uvidime nasho mimiska :slight_smile:
3. zář 2008 v 16:24  • Odpověz
juj...aj ja by som tu nasu buchticku uz chcela opet vidiet :pensive: ..... a hlavne si dat potvrdit chybajuci pipik :angry:
3. zář 2008 v 17:04  • Odpověz
miri hehe ja mam najvacsi strach, ze sa doki prekecne a povie, co to je :grinning: a tiez, ze mi potvrdia maleho hrosika, ale tak dufam, ze cukrovka je v medziach a obmedzenie cukrov robi svoje
vcera aj dnes mi slusne tvrdne brucho, budem musiet povedat dokimu v piatok v poradni :rolling_eyes:
a nakupila som v lekarni veci do porodnice :wink:
3. zář 2008 v 18:28  • Odpověz
bez.....tie veci do porodnice ma zaujimaju...posli mi prosim mailom co si kupovala...ja uz zoznam mam....ale rada si ho porovnam :wink: ......mne tvrdne brucho stale :frowning2: ....ale vraj ked mi drzi cipok, tak je to ok
3. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz
miri mas to v IP, v podstate som kupovala to, co mi doporucila kamoska.. ak mas nejake dobre napady, co este, tak sem s nimi.. zatial totiz netusim, co si mam zobrat, kedze bojnicka porodnica nema zoznam na nete
3. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz
tak bez aj mne by si mohla poslat ten zoznam, tiez uz pomaly chcem pokupovat veci v lekarni.....
mirka tak super, ze mas dobre vysledky :slight_smile: :wink:
3. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
hoj babulky:slight_smile:
tak jsem tu, koukám, že přesto, že jste těhotný tak makáte o 106 :grinning: , no vám to asi jinak nedá, že??? koukám jak už jste pěkně seřazený zasebou, jak vám ty týdny utíkají :wink:

jinak doufám, že ovulku nějak stihneme a s manžou se strefíme, alespoň se o to pokusíme :grinning:

no jedu na 9h na nehtíéky, tak pak mrknu , kdo , kde, kdy a tak :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 07:30  • Odpověz
andy hodim do IP :wink:
lenu no o 106 hlavne v robote, uz ma to tu absolutne nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta pani na zastupovanie je dost tupa :rolling_eyes:
4. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: já mám dnes další poradnu a monitor a pak jdu kuknout na to nové miminko :dizzy_face: a poslechnout si další průběh porodu :sunglasses:
4. zář 2008 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.