• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj Muci, ty máš teď rychlej vaječník.. Já pomalej... Takže tomu dávám ještě 10 dní...
27. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz
bez: nečekaně odjíždí až dneska, takže jestli ho po práci stihnu a bude čas, tak se mu ještě na zoubek podívám :wink: :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:
27. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz
muco tak drzim palce, treba vyuzit, aj keby to nebola ovu :wink:
27. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
a to zase jo! :wink: , rozhodně bych se nezlobila, kdyby byla ovu včera, případně dneska
27. kvě 2008 v 08:42  • Odpověz
muco pozri, sak je na rade t sikovnejsie vajco, tak preco nie? pre kazdy pripad to netreba zanedbat :grinning:
27. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
bez: to jo, teď by měla být ovu určitě dřív, než minule, ale když jsem tak koukala na svoje předchozí grafy, přijde, mi, že je ovu většinou až při druhém poklesu, že je ještě brzy. Na druhou stranu tenhle pokles byl u mně fakt rekordní, takhle nízko jsem teplotu ještě neměla. Nebudu to pitvat. Fakt je ten, že vzhledem k tomu, že jsem měla přítele doma, bych prostě byla ráda, kdyby to ovu už byla :slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz
muco bude ako nebolo :wink:
27. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz
Dobré ranko. Dneska teda budu Muc držet pěstička zase tobě. :wink:
27. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
do*re raňko damy......musim sa pochvalit aku mam super svokru......miňule som mala chut ňa jahody a oňa mi zohňala take sladucke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........a este popohňala syňovca, a*y ňam prisiel spravit *alkoňovu steňu a logiu cim skor, le*o cakame :grinning: ......zistujem ze sme si ozaj podo*ňe.....hlavňe ked jej muz je 100% ako moj :grinning: ....do vsetkeho ich tre*a tlacit

uz a*y sme mali ňovu klavesicu :rolling_eyes:
27. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahoj Miru. Vy máte na základní klávesnici "ň", že je pro tebe jej psát místo "n"? :confused: Já se pořád něčemu divím, viď? :grinning:
27. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz
miri este stale nefunguju pismenka? :wink:
mne bolo v nedelu brutalne zle z jahod, takze ich nechcem bidiet dost dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fim mirka ma pokazenu klavesnicu, namiesto b dava * a namiesto n ň
27. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz
kdepak asi máme naší GAN ? :sunglasses:
27. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
fim......mam speci klavesňicu :grinning:

dňes sa mi potvrdilo dalsie tvrdeňie tehotňych........a to, ze ak ta depilovaňie ňoh doteraz ňe*olelo, tak v tehu *ude.... to *ola hruuuza....ke*y som ňevyzerala ako yety, tak sa aňi ňedepilujem......a to mam strojcek uz 8 rokov!!!!
27. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
miru: tak strojek už mám pěkných pár let taky. Zkusila jsem ho ale asi jen 2x, zjistila, že nejsem masochista a že to s ním fakt nepůjde a od té doby je někde v krabičce :sweat_smile: . Vůbec si nedovedu představit, jak víc by to jako mělo bolet, než to bolelo tenkrát :grinning: Bylo to fakt hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz
Já vím, že je ta potvora rozbitá - jen mi nejde do hlavy, že když nejde "n", tak jde psát "ň". :sweat_smile: No nic, necháme to volovi, ten má větší hlavu.

Gan včera pořád nebyla, že? Je pořád nemocná? :confounded:
27. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz
O té depilaci mi to ani neříkej, už se na ni chystám strašně dlouho - vždycky jsem ale nakonec vzala žiletku a dneska jsem se srozhodla, že večer už FAKT MUSÍM. :astonished:
27. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
gan byla včera u dr. a dneska už by se měla ukázat, jenže po takový době bude mít asi v práci honičku, tak těžko říct, jestli stihne alespoň nakouknout
27. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz
jo depilacia, buduci tyzden ideme na svadbu, takze do siat nemozem mat lanie nozky, tak to bude sadlo-maslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
bez: i my jdem příští týden na svatbu :wink:
27. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
fim.....mame sloveňsku klavesňicu...takze pismeňa ako ľ š č ť ž ý á í é ň ú ä ô, su samostatňe klavesňice :wink:

mňa depilacia ňikdy ňe*olela.....aňi 1.x......az teraz :confounded: ....ale moje ňohy hňed vyzeraju lepsie :grinning:
27. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz
miru ani mna to neboli, lebo moje svetle ubohe chlpy ani nevie poriadne zobrat.. ale radsej si depilujem ako holim, lebo to so sa vzdy porezala
niku jojo, tiez budete trsat? ja mam len strach, aby som sa tam nepoblila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz
zuzi...to zvaladňes :wink:

ja mam preto rada depilacňy strojcek, le*o ňohy my ovela dlhsie vydzia "upraveňe"
27. kvě 2008 ve 12:15  • Odpověz
:wink: Holkyyyyyyyyy...tak ono to predse jenom vyslo hned na poprve.....a mame // :wink:Tymhle to vsak jeste neskoncilo...ceka nas jeste daleka cesta...pac mam po nemoci moc oslabeny organizmus...Miminko musi vydrzet do 5.6...jestli to zvladne...to nejhorsi je za nama......Chci vam hodne lenu, muci, niky poprat stesticko....at i vas brzy potka tenhle pocit stesti :wink:
27. kvě 2008 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoj teu: to je hezký :dizzy_face: , moc gratuluju a přeju vám, aby to štěstíčko bylo v pořádku a drželo se vás :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 13:43  • Odpověz
Muci...vam taky....at brzy objevis // :wink:
27. kvě 2008 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
děkuju :slight_smile: , pocity asi úžasný, viď? :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz
Je nadherny.....ale jeste to neni 100%...musi mimisek vydrzet do 5.6...kdy se dozvime, ze na utz.vsechno v pohode.Vis Zlato...kdyz jsem do vasi party zavitala po prve...citila jsem se jako nezkusenej laik.Vy jste vsechny meli grafy, umeli jste spoustu veci jak na to...ja nic....trefila jsem se jenom do 15 dne od zacatku menstruace a potrvdil mi to i natahovaci hlen... :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
miminku přeju, aby to zvládlo, jinak na to další asi není co napsat
27. kvě 2008 ve 14:02  • Odpověz
Ted budete mit nejaky to setkanicko vid?Tak tam znova prijdete na jine myslenky....jenomze ono se to lehce rika...hur kona...ale ono to uz vsechno snazilky moc dobre vime.Hlavne vzdy mi prislo ze je to tak..ze kdo nechce mimino ma hned..a kdo chce..tak nemuze.Ja mam letos tehotnou uz 3 studentku...ucnice...jsou to holky....kterym neni ani 18.Ale nic to Muci....hlavne nezoufat...a ono vas to taky ceka....jenom nikdo z nas ani vas nevi dne..ani hodiny :wink:
27. kvě 2008 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.