• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
bezaz a jak dlouho jsi ještě v práci?
4. zář 2008 v 08:50  • Odpověz
monu no veru, uz cakas kazdym dnom :slight_smile:
dufam, ze uz len 4dni :grinning:
4. zář 2008 v 08:59  • Odpověz
no tak to je super to už vydrž a pak už jen válendo doma :sunglasses:
4. zář 2008 v 09:08  • Odpověz
tu nikdo tak jdu žehlit a pak do tý porodnice :dizzy_face: .Mějte se pěkně a třeba večer.pa :sunglasses:
4. zář 2008 v 09:47  • Odpověz
dobre ranko.......s drahym drazime skoro kazdy den veci pre malu.... vcera nam ale padal net a vaso nervacil - ale opet sme vydrazili nieco pekne :grinning:
4. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
monu....sisi ista ze sa vratis domov dnes, alebo o par dni aj s uzlickom :wink:

bez...... mne ekonomka vybavuje, aby mi moju zvysnu dovolenku preplatili a aby som primo z PN isla na matersku... hadam sa to podari pri tej byrokracii..... chces rodit v bojniciach?...... ja budem tu v presove. - kosice su daleko a trencin este dalej :unamused:
4. zář 2008 v 10:05  • Odpověz
ahoj miru jo dneska se vrátime ještě 2v1 :sunglasses: . Zítra jdeme na svatbu tak když už jsme vydrželi 14 dní teď vydržíme určitě. A víkendu přijedou naši tak chceme ještě s mámou po obchodech :grinning:
4. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
monu....to su plany....len aby si to male na tej svadbe nevytriasla :grinning:
4. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
no uvidíme :grinning: .Loučím se musím do vany a frčím k tý mudr.pa
4. zář 2008 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
všechny vás zdravím. Koukám, že monu drží pohromadě zuby nehty :grinning: Bodejť, nechat si ujít svatbu by byla blbost :wink: :grinning:

Jen pro pořádek hlásím, že jsem byla včera na kontrole u gyndr. Pan dr. pravil, že to vypadá dobře. V pondělí budou výsledky cytologie, na kterých hodně záleží. Možná to léčení ale přeci jen nebude trvat tolik měsíců, kolik se původně předpokládalo. Ani nevíte, jakou radost mi udělal :slight_smile:

Jinak koukám, že přípavy na příchod mimísků jsou v plném proudě. Doufám, že já brzy započnu aspoň přípravy na snažení a pak nějak někdy ............... :wink: Tak si koukejte všechno pamatovat, ať pak můžete udělovat moudra :grinning: Hezký den :slight_smile:
4. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
muco.....ani nevies, ale toto je super sprava aj pre mna....... kedze sme zacinali spolu, tak ma to stale trapi.... ale ked sa uz zacinas usmievat, tak som stastna aj ja :slight_smile:
4. zář 2008 v 11:04  • Odpověz
miru: děkuju, jsi hodná :slight_smile: Ještě teda není vyhráno, víc uvidíme až z výsledků. Snad ale přeci jen nebude tak zle, jak to ze začátku vypadalo, a i kdyby měla léčba zánětu trvat ještě září, říjen, nebo třeba listopad, pořád je to nic oproti tomu, kdy mě sestřička připravovala na to, že to taky může trvat do března příštího roku. Jsem opravdu moc ráda. I když se snažím být soudná a říkám si, že holt mě dá nejdřív dr. dohromady a pak se toho vysněného mrňouska taky dočkáme, že se prostě nepo...., stejně se to úplně nedaří a občas mi je úzko. Snad už se ale věci obrací k lepšímu :wink:
4. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
Jinak teda nevím jak vy, ale já myslím, že malý Bořík je celá Terka :slight_smile: Tahle fotka mluví podle mně za vše .... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1808732&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 :slight_smile:
4. zář 2008 v 11:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: ako cez kopirak :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 11:49  • Odpověz
že jo? :confused: :grinning:
4. zář 2008 v 11:52  • Odpověz
monu no jo, este neviem, kedy ma sefka pusti, ale ja osobne som si stanovila 10.9. ako hranicny termin
miri u nas dovolenku nepreplatia ani nahodou, takze len vycerpat.. co mne vyhovuje, kedze 13.10. mam mat statnicu :wink:
mucooooo paradaaaaa, ani nevies, ako si ma optesila, tak budem drzat palce, nech v pondelok su vysledky z cyto jedna basen :grinning:
ty brdo, tobisek fakt cela mamina :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim z domova. Přivezli nám novou TV do ložnice, tak se jdu kochat.
Hlásim, že jsem zaplatila Poděbrady :wink:

A dozvěděla jsem se teď ošklivou zprávu, kolegyně, co je v 6 měsíci, je na JIPce... Ráno měla pocit, že jí praskla voda, odvezli jí do nemocnice a ani nevíme, jak na tom jsou... :frowning2: Je mi z toho úplně špatně... Přitom do teď neměla ani jeden problém... Snad se z toho vyhrabou... :cry:
4. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz
Bez: děkuju :slight_smile: , v pondělí budu mít výsledky až někdy pozdě odpol, pak ale určitě písnu

Veru, ahoj, co se týče Poděbrad, budu vědět zítra. Snad ale klapnou :slight_smile: Pokud jde o kolegyni, je to smutný. Takový věci se ale bohužel dějou. Snad bude i s mimískem v pořádku. Každopádně na to moc nemysli, radši si pusť novou telku a buď v klidu. Víš, že nemá Šáša stresy ráda.
4. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
hojda, jste se rozkecaly :grinning: já padám :grinning:

monu: ty jo, se máš na svatbu, taky bych šla, ale bohužel :confounded: , raději tam buď v klidu, ne že budeš hopsat až do rána :grinning:
mucouši: my už jsme si psaly, ale zprávička to je ohromná, to jo, jen tak dál :wink: :slight_smile:
nikčo: je dost, že se ozveš, těhule jedna , máš volňáska tak relaxuj a nezahlušuj se informacemi, kdo je v nemocnici atd., to ti nepřidá, užívej si těhu a buď veselá
jinak hodná holka, tak už jedeme 3 do P. a mucouši ty, co???? :grinning: :grinning: :grinning:
bez: to už tam nějak vydržíš 4 dny, to je za pár a pak lehárko :grinning: :grinning: :grinning:
miru: teda ta vaše malá, se ale má, tolki věciček bude mít, kdyby jste náhosou nevěděli co dál tak mně můžete s manžou taky něco vydražit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
zdravim vas
hlasim, ze som dnes uspesne absolvovala test na glukozu, ani mi nebolo zle... :grinning: :grinning: :grinning: no ale strasne tam na mna cumeli taky dvaja mladi, tak teraz mam prisernu bolest hlavy. som totizto ten typ, ze ked sa na mna niekto diva neustale, je mi z toho zle alebo ma boli hlava :rolling_eyes: :confounded: vysledky neviem, posielaju sa priamo gynekologovi

bez dakujem za zoznam....
mirka aj my drazime a uz som tiez vyhrala par aukcii, akurat mi dnes prisla deka a fusak 2v1, je to super vecicka.
muco, teiz sa teim s tebou, ze uz to vyzera byt nadejne...tak sa budem modlit, aby ti tie vysledky dopadli co najlepsie :wink:
4. zář 2008 ve 14:57  • Odpověz
autor
hojda, no jo pátek nikde nikdo :grinning:
já mám zaděláno na buchty tak jdu jenom mrknout :wink: :slight_smile:
zítra jedeme na raftech sjíždět řeku Moravu, tak jestli to přežiju tak v PO se uvidíme :grinning:
jinak všem přeju hezký víkend, vypadá to že bude pěkně

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=8
5. zář 2008 v 09:54  • Odpověz
lenu....si riadne aktivna......stale mas nejaky program..... mne dnes nasi posielaju vecicky (po mne a bratoch), takze zacnem asi s pranim - lebo to treba viackrat poctivo vyprat (posledny uzivatel ma 17r :grinning: )
5. zář 2008 v 10:17  • Odpověz
hojky
tak lenu ten rafting ti zavidim :slight_smile: :wink:
Ja dnes sijem kopu veci co sa mi nazbierali - take bezne opravy, platanie, skracovanie no a potom pojdem uvarit leco a napiect jablkovy kolac s mrvencami, mnam
aj buchty by som si dala - lenu urobila si mi chutky
mirka, tak mne uz maminka vsetko vyprala len mam toho teraz koooopec na zehlenie a nejak nemam cas sa k tomu dostat.
a mirka a tebe ako dopadol cukor???,neviem ci som to prehliadla alebo si o tom vobec nepisala. a netrapi ta nahodou vecer palenie zahy????mna strasne niekedy mam pocit, ze mi to rozpali cel pazerak ale vcera som si na to kupila tabletky, tak uvidime. hovori sa, ze palenie je vtedy ked ma dieta velke vlasky....
5. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
andy neprovokuj tehule s cukrovkou hej? a lenu vlastne tiez :angry:
na kyselinu su najlepsie natural mandle, cigelka alebo vincentka :wink:
5. zář 2008 v 11:01  • Odpověz
andy....som pisala ze mam super vysledky..... podla lekara, take akoby som ani tehu nebola :grinning: ...... ja mam vecer obcas tiez kyselinu..... ale uz je to lepsie ako inokedy.... mavam to hlavne vtedy, ak sa mi neda zaspat a sa hadzem v posteli a krpata mi asi vtedy nieco vlastnou vahou vytlaci :sweat_smile: ..... uz som si na to zvykla a davam si na to 1/4 tabletky renie (na slovensku sa neda kupit :unamused: )....to mi uplne pomoze :wink:
5. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
aby ake mate skusenosti s kupou kocika?..... my sa natahujeme o tie dva co mam v albume..... mne sa paci ten co je v zelenej farbe (je mensi, lahsie sa zmesti do vytahu a hlavne sme ho uz videli nazivo).... manzelovi sa paci ten druhy - bol by asi hnedo oranzovy (vasovi sa na nom paci dizajn a ako sa da zlozit konstrukcia, ale do vytahu vojde na 1cm!!!)..... my asi pojdeme do obchodu a ked tam budu oba, tak sa budeme rozhodovat namieste :sweat_smile:

aj vam tak manzelia raptali do kocikov?
5. zář 2008 v 11:24  • Odpověz
miri mne sa teda paci viac ten zeleny, ten cierny som videla aj nazivo, ale ta rucka je podla mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sme vybrali lacny a z druhej ruky, aj tak sa tieto kombinacie moc neoplatia, lebo sportaky z nich su dost tazke, tak si kazda mamina kupi radsej lahky golfac :wink: a v hlbokom vozis maximalne do 6-7 mesiacov
5. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
ja si mozno tiez niekedy kupim golfac.... ked bude mat male tak 1,5r ....ale mne nevadi ze je tazky, lebo do busu nebudem mat problem nastupit..... tu je velmi vela autobusou nizkopodlaznych - pre vozickarov ...a este su aj specialne oznacene v cestovnom poriadku

inak vasovi sa prave paci pre ten dizain :grinning: ....no co.... opet vidno nas rozdielny vkus.... aj pri prestavbe bytu som ho musela krotit....no co, architekt sa nezaprie :wink:
5. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
hojda,
tak mám upečené výborné buchtičk, opravdu se mi povedli, dala jsem aj sousedce ( a chválila) :grinning: , jinak teda jako já neprovokuju, ale už to máte za pár a pak budete baštit taky :wink: :slight_smile:

jinak teda miru: já jsem pro ten typ kočárku, jak je ten zelený, tamten se mi nelíbí , spíš ta konstrukce, no nevím - říkám svůj názor :wink:
5. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
bez, nie nechcela som provokovat..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mirka tak to je super ze aj cukor dopadol skvele, ja som myslela, ze to boli len vysledky z interneho
lenu, a mne buchty neposles, ja ti poslem jablcnik :grinning: :grinning: :grinning: a ked chces tak aj jablkovo broskynovu detsku vyzivu
stihla som vsteko co som si na dnes naplanovala, o chvilku pride manzel no a potom uz ide moj serial....takze leharo pred telkou :grinning: :grinning:

inac mirka, mne osobne sa tiez viac paci ten zeleny kocik ale len koli rucke... a ten zeleny je podobny nasmu :wink: takze aj preto
5. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.