• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
andy: jasná věc, buchtičku ti posílám, nejraději bych vám dala všem ale jak??? :astonished: než bych vám je poslala, tak by to byli možná cihly :grinning: :grinning: :grinning:

hezký víkend všem papapa
5. zář 2008 v 15:18  • Odpověz
ahojte dievcata..... tak ja si dnes uzivam samoty.....drahy isiel rano na sutaz..... vstaval skoro rano a mala samozrejme s nim..... to ale myslim vazne.... som sa zobudila na to, ze sa mi chce opet dostat z bruska :angry: ..... a to ani nebol jej cas "vstavania".... jednoducho chcela dat tatikovi dovidenia a pozelat stastie na sutazi :grinning: ...... to bude asi ocinkov cicik :dizzy_face:

lenu...vcera si mi narobila chute buchtami, tak ich robim aj ja (v pekarni sa mi prave robi cesto - ja som ale zlenivela :sweat_smile: )
6. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz
bre ranko
miri tak predpokadam, ze vaso doniesol nejake ceny :grinning:
my sme v piatok poobede a vcera cely den boli na priprave na rodicovstvo, uplne super, aj ked trosku drahsie, ale ked uz aj peto zahlasil, ze sa mu to pacilo.. :wink:
a zasa neprovokujte so sladkym, hej? ja si do porodnice balim obrovsku cokoladu, ktoru hned po porode zozeriem :grinning:
7. zář 2008 v 09:00  • Odpověz
dobre ranko..... bez.... ta chapem... ja by som sa bez sladkeho asi scvokla..... prve 4 mesiace som ho vobec nemusela, ale teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...... kazdy den mam zmrzlinku alebo napolitanku.....aspon zniecoho doplnam energiu - kedze prehananie ustalo len na 2 dni :frowning2: ........ esteze sa mala na nic nestazuje....tancuje vzdy vo svojich obvyklich hodinach :dizzy_face:
7. zář 2008 v 10:39  • Odpověz
miri nepomohol by kompot z cucoriedok alebo makovy kolac? to su take babske "spomalovaky" :sweat_smile:
7. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
bez...ladujem sa aj bananmi a podobne.... lekar mi zakazal drzat dietu.....mam jest vsetko.... vraj je to tym, ze mala mi drazdi konecnik - a tym aj reflex vyprazdnovania.....preto sa mi asi nestiha resorbovat voda v hrubom creve.... vraj musi zmenit polohu :slight_smile:
7. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
miri to fakt? kokso inak ja som pred tehu mala problem s vyprazdnovanim a teraz chodim pekne pravidelne, co v tehu sa zapcha este viac zhorsuje :wink:
7. zář 2008 ve 20:54  • Odpověz
bez..... ja som v minulosti chodila 2x do tyzdna - mam spomalenu pasaz criev..... ludovo tomu hovoria "lenive creva".... preto sa mamina a babka (po nej to mam zdedene) bali, co budem mat v tehu......inak sa mi to dost upravilo pocas bratia HA.....po vysadeni to bolo od fazy cyklu :sweat_smile: ....pre zasmiatie - moja babka, ked som konecne naplnila nocnik, tak snim chodila a ukazovala :grinning: ....a pri mojej sestrenici (o 3 mes mladsia), zas ukazovala prazdnu flasku, pripadne tenier...... kazda sme mali svoje vrtochy :grinning: :grinning: :grinning:

dnes sme opet drazili :dizzy_face:
7. zář 2008 ve 22:03  • Odpověz
No babky, v pondělí všechny spinkáme??? :dizzy_face:

Jsem taky nějaká přejetá, dala bych ještě jeden den volníčko...

http://www.fertilityfriend.com/home/Gandalfka
vypadá to na ovu.......tak uvidíme.........

Krásný den všem :wink:
8. zář 2008 v 09:45  • Odpověz
dobre ranko....tak ja som uz vstala.....hoci sa mi ani nahodou nechcelo, ale keby nahodou prisla postarka, tak ju nemusim vytat v pyzame :sweat_smile: ...... a musim umyt aj kuchynu.... drahy vcera kuchtil - to znamena, ze hrnce tam este stoja :angry:
8. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
ahojte
tak ako sa mate po vikende,????
u nas to bolo celkom dobre, v sobotu sme mali mensi rodinny vylet. dnes mame prve vyrocie svadby tak sme spolu s manzelikom, len tak lezime kecame...nemohli sme si azbezpecit ziaden iny program, pretoze vecer musi ist do roboty a nemal ho kto zastupit.
zistila som, ze vecer mam vzdy trochu napuchnute nohy okolo clenka, no ale nic hrozne to zas nie je...
jaj a este v sobotu som zehlila skoro 3 hod vsetky detske veci, a uz su pekne poukladane v skrini, no tak sa z toho stale vytesujem...
gan ak mas ovulku, tak sup do snazenia :wink:
8. zář 2008 v 10:44  • Odpověz
andy: makáme, co to dá :grinning: :grinning: :grinning:
ostatně jako každý měsíc... :zipper_mouth: :pensive:
8. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
ahoj všem :slight_smile: ,
dneska mám poslední "pohodový" den, zítra se mi vrací vedení, tak bude zase "veselo" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně odpol budu volat na gyndu ohledně výsledků, tak jsem zvědavá. V pátek mi brala sestřička ještě krev, jsem uprostřed cyklu, tak se dozvím, jak je na tom s aktivitou druhý vaječník. Co se týče cytologie, výsledky budou prý až ve čtvrtek, tak nezbývá než čekat.

Jinak něco nového? Neví někdo něco o monu? Nemáme už náhodou další miminko? :slight_smile:
8. zář 2008 v 11:41  • Odpověz
no asi by mal niekto napisat monu.... veru dlho sa uz neozvala:slight_smile:....kto ma na nu cislo?
8. zář 2008 v 11:57  • Odpověz
na monu bohužel číslo nemám....ach jo... :rolling_eyes:
8. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
muci, co ti můžou zjistit teď z krve, hladinu hormonů???

Ve čtvrtek určo přijdeš z další dobrou zprávou, už se těším :wink:
8. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
taky na ní čislo nemám ..........

gan: jj, sestřička říkala, že hormonální profil už mám, a když jsem uprostřed cyklu a zrovna to vychází na druhý vaječník, tak že mi schválně udělá odběr, abysme věděli, jak je na tom v tu dobu druhý vaječník
8. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz
tak to jo, to je super. Mně brali krev jen na začátku cyklu (1.DC), v půlce už ne... :confused: Asi že zjistila folikulometrií, že ovuluju??? Hmm, zeptám se na to na další kontrole... :grinning:

Už jsi šla kolem Spořky? :wink:
8. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
Nebudeš tomu věřit, ale trčím teď v kanceláři, po práci tam ale zajdu :wink:
Jinak co se týče hormonálního profilu, brali mi krev na začátku, uprostřed a ke konci cyklu, z výsledků už je jasný, jak tělo funguje, nebo spíš nefunguje. Teď právě jen sestřička chtěla zkusit, jestli hodnota uprostřed cyklu nebude jiná, lepší. Ale viděla bych to, vzhledem k teplotě, že bude stejně blbá, nebo spíš ještě blbější :unamused:
8. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz
Fakt jsi v kanclu, jo? :grinning: :grinning:
8. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz
autor
čauvajs :wink: :slight_smile:
no tak dneska nezvlásdám a vy tu drbete :sweat_smile: , neva odpouští se vám :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/1ec27c
toť můj grafík

jinak Gan, co ty procedůrky??? poslali něco?? :confused:
8. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz
gan: no jo, vopruz, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lenu: zdárec :wink:
8. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
lenu čauky :wink:
ještě nic, zkusím poptat :grinning:

muci: jojo, vopruz.....A sluníčko svítí...A my pořád v kanclu... :sunglasses:
8. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
kdo je v kanclu????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pardon, já se nevysmívám:slight_smile: :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. zář 2008 ve 13:02  • Odpověz
na provokace nereaguju :sunglasses:
8. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
neke :sunglasses:

no jo už mlčím, hele dámy jako víte vůbec, že už jenom 3 víkendy a uvidíme se v celé své kráse????????????? :grinning:
8. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz
takže provokace ti nestačí, ty nás ještě budeš děsit, jo???? :grinning:
8. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz
:grinning:

taky si teda nejsem jistá, jestli je to dobrá zpráva, nebo špatná zpráva, nebo jaká je to vůbec zpráva :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
každopádně pravdivá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no já mám po melírkách, tak když budu ustrojená, tak to snad vydržíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale s těma co nemají termínky to bude asi horší, že???, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
hele, lenušinečko, ty jsi pěknej čertík!!!!!!!!!!!!!!!!

to vidím přeci jen na jednolůžák pro Východní Čechy :wink:
8. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.