• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
dámy, já zase musím mizet, takže snad se ještě dneska stihnu přihlásit, ale kdyby náhodou ne, myslete na mě v dobrým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
papapapaapapa já :dizzy_face:
8. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz
lenu čauky, mimochodem jsi mě nakopla, a 26.9. 17:00 jdu k holiči :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
autor
hmm, jednolůžák, tak alespoň s velkým balkónem, ať můžete na návštěvu, jo???? :grinning: :grinning: :grinning:
nechtěla jsi už mizet?????? :grinning:
ty jo, je to možný? zase tady udělala průvan a teď by zmizla, nemám slov :grinning:
8. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz
lenu, a nemysli si, že k nám v noci potáhneš madračku :grinning:
8. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz
fakt děsný způsoby tohle... :dizzy_face:
8. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
muci tak to mě dostalo, jsem si to představila a sbírám se z pod stola...
8. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz
autor
no , tak Gan bude taky krásná a co ty Mucouši??? hodíš přeliv??? nebo budeš v šátku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já už radši jdu :wink: :slight_smile:

nechci vidě+t tu naši povedenou partičku ve skutečnosti, to asi lázně nepřežijou :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz
zboříme hotel...ještě, že nepiju...i když lenu úplně stačí... :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2008 ve 13:25  • Odpověz
gan: vidíš to? až jí uvidím, tak jí asi nakopnu :grinning: Jinak to s tou madračkou mi nepřijde nereálný. Dokonce bych se vsadila, že kdybysme jí izolovaly, do rána by to nevydržela a s prosíkem se nakýblovala k nám :grinning:

lenu: lázním zdar! :wink:
8. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
muci, no způsoby děsný, no...
:grinning:
frčím na poradu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Krásné odpoledne!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
no jo no, tak já jdu teda taky vytvářet nějaký hodnoty, čauky holky, ráda jsem vás zase ...... četla :wink: :grinning:
8. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz
teda dievcata... vy ste sa ale rozkecali :grinning: ....ja som zatial pofotila vecicky po mne a vasovi.... zistila som ze nam na male mimco ohladne obliekania ozaj uz nic netreba..... pridam do albumu :wink:
8. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj já se hlásím z domova. U nás nic nového, mimino je ještě u mě. Najednou si dává na čas :grinning: Svatbu jsem přežila do 2 do rána :sunglasses:.
muco přeju jen ty nejlepší zprávičky od doktora.
gan a lenu snažit snažit snažit :sunglasses:
Jdu se psem a něco udělat jsem dnes nějaká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
monu čauky!!!
Doufám, že sis vzala chrániče kolen a loktů, a pro jistotu krunýř na bříško!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

miru: krásná výbavička, obzvláště některé kousky jsou fakt vydařené!!!!!!!!!!!!!
8. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz
to bola fuška.... dať to tam vsetko aj s popisom.... fotka s bruškom sa si nepodarila, lebo nevidno dobre rozdiel

monu.... uz na teba poctivo myslime.... sme zvedave, kedy sa "rozpadnes" :grinning:
8. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz
dneska jsem si uvědomila jak už moc se těším, až se konečně dozvíme co mi roste v břichu jestli kluk nebo holka :dizzy_face: . jsem nepoužitelná celý den jsem prospala :rolling_eyes:
telefon mám tuším na lenu kdyby něco tak píšu. Ale mimís si zřejmě počká na termín :grinning:
8. zář 2008 v 16:25  • Odpověz
Čau holk,y tak zdárně jsme se vrátili z matičky Prahy... A jsem úplně vycucaná, asi to jdu zalomit... :sweat_smile:

Jinak taky musim k holiči, nebyla jsem už 3 měsíce, jsem děsná ostuda... Ale holička má vypnutej telefon, tak snad ho brzo nakopne a vmáčkne mě do konce září, abych se vám líbila.. Přecejen už mam ten melírek krapítek odrostlej... :sweat_smile:
8. zář 2008 v 17:31  • Odpověz
Hezké odpolko,

hlásím výsledky krve - sestřička říkala, že dopadly .... světe div se .... skvěle! :wink: Jupíííííí, tenhle vaječník prý pracuje ukázkově :slight_smile: Až dorazí mrcha, zavolám jí a domluvíme se na další krvy. Zkusí mi znovu udělat ceklový profil. Třeba se už zlepšil i ten druhý :wink: Mám radost :slight_smile:

gan, lenu, nikul: P doplaceny :wink:

Jinak zdravím ... NIKČU ..., úplně mě zaskočil uvedený 11tt. To to ale letí! Neuvěřitelný :slight_smile: A jen tak mezi námi děvčaty, nejsem si tím jako úplně jistá, ale jestli tě melíruje klasickou chemií, není to možná v období těhu úplně v pořádku. Mám dojem, že jsem někde četla, že v těhu se od těhle chemik akcí upouští. Ale možná se pletu. Kdyžtak se na to nejdřív kadeřnice zeptej, nebo třeba poradí ostatní těhulky. Já jen, že mi to tak problesklo, když jsem si teď přečetla, že se chystáš na melírky :slight_smile: Jinak se máš určitě fantasticky, viď? Jak jinak, na dovče :slight_smile:

Kdyby tu tak jako ještě někdo byl, klidně podrbu :wink:
8. zář 2008 v 17:56  • Odpověz
Jééé, já trubka jsem úplně zapomněla pozdravit skoro maminu - monu :slight_smile: Ahojky pani, zrovna dneska jsem tu řešila, jestli už nejsi mamina :slight_smile: Mimísek šel očividně do sebe, zjistil, že u tebe mu je přeci jen fajnově, tak co by lezl ven a nechá na sebe ještě nějakou dobu čekat. Aby to nakonec nedopadlo tak, že ho ještě budete prosit a volat :grinning: Jinak moc ráda čtu, že jsi v pořádku :slight_smile:

No nic, dneska už se tu asi nic dít nebude, tak se loučím. Zítra mi dorazí to vedení, tak se objevím, až se objevím :grinning: Mějte se hezky. Ahojky :wink:
8. zář 2008 v 18:06  • Odpověz
Ahojky.
Klári, jsem moc ráda za dobré zprávičky. :dizzy_face:
8. zář 2008 v 18:10  • Odpověz
Jejda, ahoj skoro mamino :wink: , jak je? Děkuju :slight_smile:
8. zář 2008 v 18:11  • Odpověz
Celkem fajn. Sotva se valim, bolí mě spodek, už si ze země skoro nic nezvednu a tak - samý takový ty těhuradosti. :wink:
8. zář 2008 v 18:12  • Odpověz
To je hezký :slight_smile: Teda aspoň z mýho pohledu. Z toho tvýho to zas asi taková švanda není :sweat_smile: Ale víš co, já jsem ve stádiu, kdy bych pořád brala i to zvracení :grinning: Jj, tvých 34tt je taky pěkný nářez, Toníček tady bude co nevidět :dizzy_face:
8. zář 2008 v 18:15  • Odpověz
Mimochodem co cukr? Už se tělo umoudřilo?
8. zář 2008 v 18:16  • Odpověz
Já vím. Však vám to kočky taky pořád přeju. :dizzy_face:
S Tondou bych to viděla tak za měsíc, ještě potřebuju trochu času. Ale pak už by mohl, žebra mě bolí, ak tam má zašprajcovanou nožičku, že si to nedovedeš představit. Nedovedu si představit, že se mi bude po bříškku stýskat - jak mi všichni tvrdí. Zatím se nemůžu dočkat, až se ho zbavím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2008 v 18:17  • Odpověz
:slight_smile: možná, že až začne lézt do všech směrů a zkoumat obsah šuplíků, skříní apod., vzpomeneš si na chvíle, kdys ho měla zašprajcnutýho pod žebrem :grinning: Ale jinak to asi chápu :slight_smile: O víkendu jsem viděla švagrovou, dvojčata se mají narodit taky koncem října. No a ta by je teda vystěhovala už někdy před měsícem :grinning:
8. zář 2008 v 18:23  • Odpověz
Taky si to říkám, že pak budu litovat, že už není zavřenej, sice ihlídanej, ale bez křiku a tak. :grinning:
Jinak cukr celkem v normě, dietu držím dál.... tak aspoň tolik nepřibírám. Teď už to nějak vydržím a po porodu spořádám půl cukrárny.

Jinak mmch, dneska porodila u nás na Ústí jedna holčina, co měla termín stejně jako Monu. :zipper_mouth: Naprosto bez varování, bez komplikací, holčička je zdravá - pro mě vpodstatě ideální. Ale jinak Moni klííííd. :wink: :grinning:
Jenže mě kočka tak zaskočila, že jsem úplně vykolejená. Jsem myslela, jak spolu půjdeme zítra cvičit a ono houby. :grinning:
8. zář 2008 v 18:27  • Odpověz
No prosím, jaký pak copak. Vzorový přílad byste teda, těhulky, měly :grinning: Myslím, že takový porod je ideální. Mám pocit, že nějak podobně to asi měla rez. Žádný zbytečný zdržování a Bořík byl na světě :slight_smile:

Ty jo, venku se nějak nebezpečně zatahuje :confused: . Myslím letě sebrat prádlo.

Ráda jsem tě "viděla" :slight_smile: Doufám, že se zase někdy uvidíme na živo. Už teď vím, že Toníčka neoslavíme panákem, ale radši dortíkem :grinning: Takže Tondo šup, šup, už mě honí mlsná :wink: :grinning:

Hezké odpolko :slight_smile:
8. zář 2008 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.