• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Díky moc, měj se krásně. Páčko. :slight_smile:
8. zář 2008 v 18:39  • Odpověz
Co? Myslíte, že vadí melíry? Já co jsem četla, tak by to vadit nemělo, jen se může stát, že to blbě chytne..
Poraďte zasloužilé těhulky... :slight_smile:
8. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj niku já si barvím vlasy celý těhu, akorát mi barva si myslím, že nevydrží tak dlouho :wink: .pa pa
8. zář 2008 ve 20:45  • Odpověz
jooo mucooo, super spravy :grinning:
niku s tym melirom by som to nevidela nejak zle, ja si tiez davam :wink:
8. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: ,
našla jsem jednu debatu ohledně toho melírování. Psala tam přímo kadeřnice:
............. ja sem kadernice takze to budes mit od zdroje ju:slight_smile: tak meliry nevadi ty se ti nedostavaji na pokozku (barva ci odbarvovaci smes je zabalena v alobalu) barveni(kdy se ti dostava barvici smes napokozku, kterou pronikaji ruzne chem.latky) bys mela omezit po dobu prvnich 12 tt

Jdu se připravit na příchod vedení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hezký den :slight_smile:
9. zář 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak já alespoň za své včerejší nepřítomnosti pozdravím dnes všechny co jste tu včera byli :grinning: :grinning: - pěkně vás zdravím
jsem ráda, že se vám všem těhu maminám daří dobře, v podstatě to máte za pár, sem tam vás vaše štěstíčka, kopnou, dloubnou, píchnou kde nemají, ale věřte , že větší štěstí vás potkat nemohlo, buďte za toto mocinky rádi :grinning: :grinning: :grinning: - to holt my si ještě nějakou tu dobu budeme muset počkat :sweat_smile:
jinak si myslím, a tuším že jsem o tom i na netu četla, že vůbec nevadí jakýkoliv barvení, melírování, atd. vlásků v těhu, že to nic neznamená - takže Nikčo zvesela jdi do toho :grinning: :grinning:

přikládám svůj grafík:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=8
9. zář 2008 v 08:07  • Odpověz
jo baby, tak ja som dnes (dufam) predposledny den v praci, tiez sa tesim, ked budem mat volno, ze sa dam trochu do poriadku, teda aj kadernicku.. v piatok idem k zubarke :rolling_eyes:
9. zář 2008 v 08:38  • Odpověz
autor
ty jo bez , tak to tě zítra čeká velká oslava, naposledy v práci :wink: :slight_smile: , pak už si budeš jenom užívat, ty se máš :dizzy_face:
já tu dneska nebudu, přijede kámoška s celou rodinkou, tak mám velkou sešlost, tak se tady mějte ahoj zítra
9. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, přeju aspoň pěkný den. U nás svítí sluníčko. Škoda, že ještě nemám koupenej prášek na mimi, jinak bych pověsila hned pár várek na balkón. :sunglasses:
Lenu: to víš, že si toho vážím, ale těš se, jak budeš taky potom skučet. Ten konec je krásnej v tom, jak intezivně miminko cítíš a šílenej v tom, jak intenzivně..... :grinning: Už aby to bylo, co?

S těma melírama je to holky v pohodě. I s barvením. Kadeřnice je rizikové povolání pro těhule, pže to dělají každý den i několikrát, ale kolikrát si dáváte barvu vy samy? Já osobně tak 2x - 4x do roka. To je kapánek rozdíl. :wink:
9. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
AHOJ! Jsem jedno velké ucho a hltám nové info :dizzy_face:!!!
9. zář 2008 v 11:45  • Odpověz
cauko rez...preve som dopozerala tvoj album..... ako sa mas?...ako sa citis?.....ako prebehol porod?..... a ako plienky :grinning: ?
9. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
Na všecky otázky odpovídám OK :grinning:.
Porod byl krásnej, plínky používám, jen s malou úpravou a to, že dávám jednu plínečku, na to šáteček /jako z plínky/ a na to svrchní gatěčky. Neunikne ani kapka a je to dobrý :slight_smile:.
9. zář 2008 v 11:58  • Odpověz
jeeej rez ahojcek mamina :grinning:
sme sa zhodli, ze mali tobisek je cela mamina :wink:
9. zář 2008 v 11:59  • Odpověz
maly poslucha?.....ako casto kojis....a co zaspavanie a noc?
9. zář 2008 v 11:59  • Odpověz
Je celý já, to máte pravdu...
To je šílený ty vaše tt, to letí jak svíčka!
Je hodnej, jen prdíky nás trápí, boláky v pusince a tak. Jinak se budí většinou co tři hodiny přes den, v noci spí i5 hodin v kuse...Máme ale trošku problémy s usínáním, někdy se vztekáme, no :grinning:.
9. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz
:slight_smile: ..... je to chlap...asi by radsej kukal futbal ako spal :wink: ......si si masirovala hradzu pred porodom?.... sa mi zdalo ze som to niekedy postrehla..... naozaj to pomohlo?....vaso povedal, ze by mi to robil, ak by to malo pomoct :sweat_smile: .... a nejake ine babske recepty na lahsi porod?
9. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz
Jj, masírovala hráz a pila maliník. Jestli pomohlo zrovna to nebo můj pružný spodek, netuším :grinning:. Ale Tobík měl hlavu docela velkou a prošla bez nástřihu...
9. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz
vyskusam....ved pokazit tym nic nepokazim......a manzel bude mat aspon trosku pocit erotiky :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
jej rez, dik za rady, ja uz mam malinik zakupeny, cakam na 34tt, olejcek na masaz hradze tiez objednany... ale dohodli sme sa s petom, ze najprv skusim ja, ako to budem zvladat a potom sa prida :wink:
9. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz
ahoj holky
jeeej ste sa ale rozkecali, aj vcera
ahoj rez, no amly je straaasne zlatufky, fakt ako keby ti z oka vypadol. tak to je super, ze si mala taky dobry porod, som zvedava na moj, no ale ja to mam este daleko :grinning: :grinning: este sa zbytocne koli tomu nestresujem

baby, asi to vyznie blbo, ale nechapem, ze co si budete masirovat??,a co pit???? :confused: :sweat_smile: :fearful:

co sa tyka farbenia, tak ja som do 20tt nic nedavala na vlasy, aj melir som uz mala poriadne odrasteny, no a teraz pred tyzdnom som si dala melir a na to aj sampon bez amoniaku, takze vhody aj pre tehule :wink:

inac dnes maly je strasne nekludy, kope kazdu chvilku, az ma to niekedy az zaboli
zajtra idem na UTZ, tak sa tesim, ze Viktorka uz konecne uvidim, a pride so mnou i manzel...on ho naposledy videl len v 13tt, takze sa aj on tesi :slight_smile:
9. zář 2008 ve 14:07  • Odpověz
andy treba pit malinu ostruzinovu a masirovat hradzu, to je ta cast medzi suskou a konecnikom, aby bola pruznejsia koli lepsiemu priechodu hlavicky, nie je potom potrebny nastrih :wink:
nase ditko malo dnes prvy krat stikutku, cele brucho mi nadskakovalo :grinning:
9. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz
aha bez, diki za objasnenie :sweat_smile: myslela som si, ze to bude niekde tam dole, ale nebola som si ista
tak ty uz si zajtra posledny den v pracai????konecne si budes doma oddychovat doma tak ako ja a mirka
9. zář 2008 v 15:36  • Odpověz
andy no jo, pevne verim, ze ma sefka nenas.re, lebo asi zacnem vrazdit.. nemam totiz este stale podpisanu dovolenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2008 v 15:51  • Odpověz
bez.....krasne vysvetlene.....tak polopate :grinning: :grinning: :grinning: ..... vaso len oci prevracia o com sa to dokazeme bavit :dizzy_face: .... ale mna by zaujimalo, aky olejcek si si objednavala? :confused:

fim...postrehla som ze spominas prasok na pradlo pre deti..... aky volis?... ja neviem ci to mam skusit.... ale vzhladom na to, ze ja som "cintlavka", tak sa obavam, aby aj mala nebola..... svokra mi radi, aby som zacala normalnym a potom uvidim, ci to bude Ok, alebo budem musiet kupit nejaky iny :wink:
9. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz
mirka, ja som kupila tekuty prasok lovelu, ma s nim skusenosti aj mja svagrina. ta sice na zaciatku pouzivala persil tekuty a malemu sa z neho vyhodili strasne vyrasky a suche flaky na tele, tak nechcela by som aby sa to stalo aj nam, takze ja som uz prasok kupila :sunglasses:

tak ten olejcek aj mna zaujima :wink:
9. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
miri ten weleda.. maju original olejcek na masaz hradze :wink:
a pozdrav vasa, ide buduci weekend do prahy na vystavu?
na pranie mam ariel sensitive tekuty.. vraj ta lovela niekomu smrdi, tak som to zatial nechcela risknut :sweat_smile:
9. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz
Dobré ráno, dámy. :slight_smile:
Já budu na praní taky kupovat Lovelu, asi sypko, ale to už je fuk. manža má sklony k přecitlivělosti na umělé tkaniny, tak nechci podcenit možnost přecitlivělosti i u malýho.....
A ten olejíček nám doporučovala PA na kurzu obyčejný olivový z lékárny. Pak s ním máme mazat i mrňousky v prvních 3 týdnech min., tak se zužitkuje. Je to neparfémovaný, takže pohoda. :wink: A určo levnějí než Weleda.
A asi vás zklamu, ale ta masáž hráze je účinná pouze v případě, když vám není příjemná - tak moc musíte tlačit. :wink: Takže s erotikou to moc společnýho mít nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jdu do ní taky. Prý s těma mykozama je to blbost, že si snad předtím meju ruce, ne? :sweat_smile:
10. zář 2008 v 08:41  • Odpověz
som kukala ten olej..... je tam pridavok nejakych eterickych olejov :frowning2: ..... to radsej pouzijem olivovy olej z lekarne.... ja som totizto dost citliva prave na tie etericke oleje.... este aj co sa tyka samponov, gelov a mliek - vzdy si to musim odskusat a az potom kupit.... pripadne kupim a potom to podsuvam mamine :sweat_smile: ..... na olivovy olej viem ze nie som alergiecka

vaso do prahy nejde..... tento vikend ideme ku nasim, buduci ma pracovne stretnutie, ten dalsi je svadba,.... no ma toho plno a niektore akcie odriekol :wink:
10. zář 2008 v 09:52  • Odpověz
dnes je oddychovy den :confused:
10. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz
miri ani nie, len som sa tak nasrdila v poradni, ze nemam na nic chut :rolling_eyes:
10. zář 2008 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.