• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
hoj holky,
tak koukám, že jsme se tu po dlouhé době, tak nějak sešly, jen mi je tak trrochu líto, že vy už všechny skoro finišujete a my tři pořád nic :sweat_smile: - já ale doufám, že tento rok, to ještě stihneme a přidáme se kvám , a´T můžeme zvesela pak všichni diskutovat společně.
Jinak já teda už mám sbaleno na cesty, dnes jsem ještě upekla dort švárovi, má 37, tak mu jdeme ještě popřát než odjedeme. Já svoje narozky oslavím někde na cestách :grinning: :grinning: .
Bude se mi po vás stýskat, takhle dlouho bez virtuálního pokecu, no to jsečm ještě nebyla :sweat_smile: :astonished: :grinning:

Tak se tu mějte všichni krásně, opatrujte se, a monu! , - já budu čekat na zprávičku, kdy se bude chtít tomu prckovi ven a ty nás potěšíš takovou to zprávou :wink: :slight_smile:

Na víc jak 14 dní, se s vámi loučím apapapapapapapapa :dizzy_face:
12. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz
lenu....peknu dovolenku a davaj si na seba velky pozor.....pa pa :sunglasses:
12. zář 2008 v 18:50  • Odpověz
lenuuuu uzi si to, zavidime :grinning:
mirka si bola dnes zasa akcna ze jo
my sme dnes spolu z manzom absolvovali zubara, peto sa po 3 rokoch premohol, nastastie obaja mame zuby v poriadku, iba co nam nejake plomby povypadavali.. hlavne ja som happy, lebo som mala strach, ze z toho vracania a kyseliny budem mat polorozpadnute zuby
a prisla nam postielka, peto bol nasilim donuteny ju zmontovat este dnes vecer :grinning:
ozi baby v CR v pondelok mate normalny pracovny den? lebo my mame zasa sviatok a asi by sme vybehli do brna
12. zář 2008 v 19:57  • Odpověz
bez jo tady je normální pracovní, už jsem kukala že na Markíze jedou samé pohádky. Aspoň bude ten den kratší.
Zítra jdu po nákupech chybí nám vanička a chci ještě nějaké dupačky. :sunglasses:
12. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz
dobre ranko...... tak mna dnes caka dalsi "akcny" den ako vravieva bez :wink: ..... ideme ku mojim rodicom, ale cestou sa zastavime u mamininej sestry...... ja tam idem koly zubom - ona je moja zubarka a vaso koly "zakazke" - ujo chce prerabat strechu a potrebuje na to architekta (hoci dom postavil bez planov :astonished: )..... neviem ako je u vas, ale tu nadherne svieti slniecko, ale je len 8 stupnov......brrrr.... esteze mi vaso pred 2 dnami kupil mencestraky...inak by my asi v tych lanovych gatoch odmrzol zadok a teraz aj pupok :grinning: .... opet sa bude zo mna smiat, lebo uz som si pribalila aj salik - pre mna nevyhnutnost :unamused:

.....ja sa od nasich urcite ozvem.... mienim sa trosku zdrzat.....caka ma rande so spoluziackami z gymnazia a nakupy s maminou

prajem pekny vikend....
13. zář 2008 v 08:23  • Odpověz
hej...a monu..... ja uz netrpezilivo cakam kedy sa "rozpadnes"......normalene som stale v strehu :grinning:
13. zář 2008 v 08:24  • Odpověz
miri tak stastnu cestu :grinning:
monu no jo, prepasneme rozpravky, ale chceme v brne pozriet jeden obchod www.anicka.cz maju moc pekne veci za celkom dobre ceny a su bohuzial otvoreni len v pracovne dni, v sobotu nie
13. zář 2008 v 11:23  • Odpověz
ahojte
lenu prajem prijemnu dovcu, a kde to vlastne oni isli?????
bez, ten obchodik je super, pozerala som ho aj ja, este aj nam chyba par veci, ktore by sa nam odtialto urcite zisli, no ale kupim to nikde u nas.
u nas je tiez strasne chladno, ale slniecko svieti - konecne som si skratila tehu rifle, lebo je uz pre ne cas. asi mesiac mi stali v skrini, lebo bolo teplo, nepotrebovala som ich.ale pocasie ma donutuilo pustit sa do toho, pretoze dnes ideme na navstevu...

idem este upiest sisky(neber to ako provokaciu) :dizzy_face: ....a uz zachvilku pride manzel z prace
tak prajem krasny vikend
13. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz
andy sak ked chces, tak ti kupim a poslem, nemam s tym ziadny problem :grinning:
u nas je uz celkom teplo, ale fuka studeny vietor, tiez uz vytahujem hrubsie rifle.. jedny mi mama kupila v cinskom obchode za 420,- super :grinning:
13. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz
haloo nikde nikto?
nakoniec sme do brna nesli.. v takomto pocku :unamused:
15. zář 2008 v 08:59  • Odpověz
dobre ranko.....aj tu je strasna zima....a este aj prsi :frowning2: ...... ale dnes sa mam stretnut s kamaratkami, tak to ma aspon velmi tesi :slight_smile:
15. zář 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahoj tady je hnusně až běda tak jdu žehlit a uklidit. Dnes vytřu růčo na kolenou třeba se to uvnitř pohne :grinning:
Miru tady je to stejné :angry:
15. zář 2008 v 09:27  • Odpověz
monu sak mas este cas, nemusis miminko "nasilim" nutit :grinning:
15. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem u vás :slight_smile:
15. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
jak já to dělám že příjdu vždy když tu nikdo není :sunglasses:
15. zář 2008 v 10:16  • Odpověz
kac ale nieeee ide rozpravka tak sledujeme :grinning:
15. zář 2008 v 10:31  • Odpověz
jo a kde?
15. zář 2008 v 10:37  • Odpověz
na markize :wink: plavcik a vratko.. a vecer davaju princezu so zlatou hviezdou :slight_smile:
15. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
už koukám taky :wink:
15. zář 2008 v 11:06  • Odpověz
kac jeje :grinning: popri tom zehlim stvorcovky, uz ma bolia nohy, len posediacky neviem zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem zase v práci, otrávená... Nebaví mě to tu a nemůžu se dočkat čtvrtečního UTZ!

Poraďte mi, jak uděláte, že máte v albíku oddělený řádky? Mně se to píše všechno za sebou... A nevíte, jak se třeba dělají barevný písmenka a tak??? :slight_smile:
15. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz
Niku tady je odkaz na kódy barev http://www.jakpsatweb.cz/archiv/barvy-bezpecne.html
napíšeš to před to co chceš barevný a pokud chceš na další řádek tak napiš
15. zář 2008 v 15:07  • Odpověz
ahojte
tak dnes tu asi nikto nie je
tak ja som uz hore od skoreho rana, pretoze nam ryby discusi nalôozili ikri, tak ich sledujem aby ich nepozrali a aby sa k nim nedostali ostatne ryby.
Ja zajtra idem na UTZ? juchuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teraz idem ku kamaratke, pridem az vecer tak sem este nakuknem. Tak zatial sa majte, papa
16. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahojky. Koukám, Monu ještě vcelku a Niku nedočkavá.... to úplně chápu. Já žila od utz k utz. :grinning: Jedna z delších pauz ve mě vyvolala takovou zoufalost a nedočkavost, že jsem si nechala právě vykecat pohlaví. :grinning:
Holky těhule - vy jste takové pilné. Já plíny ještě nemám ani doma a prádlo mám vyprané tak způlky. :sweat_smile:
16. zář 2008 v 10:22  • Odpověz
fim ja mam akurat tie plienky oprane, ostatne vecicky neviem kedy budem prat, lebo to bude znamenat, ze ich musim aj vyzehlit.. vcera mi stacilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
ahojte dievcata.....tak ja mam dnes dalsi "akcny" den..... bola som na nakupoch v Lednickych Rovniach - sklo Rona.... kupila som tam svadobny dar pre kamaratov, a vazy pre mna a maminu.....a za to vsetko som tam nechala len necelych 800 Sk!!!....... a este ma dnes cakaju nakupy s maminou - som zvedava - hadam to dobre zvladnem :wink:

monu....asi sa mimisovi este nechce.... mozno sa narodi na taky krasny den ako 22.9. - inak v tedy mame s drahym prve vyrocie svadby :dizzy_face:

dievcata /bez, andy/ .... co ste kupili teraz drahym na prve vyrocie?
16. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
miri ahoj akcna zena :slight_smile: petovi som nekupila nic, boli sme na veceri a potom sme mali romantiku {po pol roku} :sweat_smile:
16. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz
ahoj bez...mna tiez vaso pozval do nejakej novej ospevovanej restiky.... a tiez asi bude romantika :grinning: :grinning: .... mozno skocim do jednej predajne, maju tam vyrobky od firmy kaziol - vasove oblubene doplnky.... ved mam este par dni cas :slight_smile:
16. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz
miri petovi uz ziadne veci nekupujem, za par dni ma narodky a vobec netusim, co mu kupim.. nejaka som bez napadov :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcela som inak na vyrocie kupit listky do divadla alebo do kina, ale absolutne nic zaujimave nehrali
16. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz
Tady někdo tvořil tabulky :grinning:.
Hojos žínky :sweat_smile:.
16. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.