• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahojte macherky :grinning:
Blahozelam Monu k dcerke :dizzy_face: :dizzy_face: A ako tak kukam, tak to uz teraz pojde jedna za druhou...
Ako sa mate? Ja sa zmierujem s mojou-nasou situaciou, ale hadam sa mi to dari, kedze neustale stretavam tehu kamaratky a s cerstvymi babatkami a nemam negativne pocity. Proste liecba sokom :wink: Inak nove nic.
23. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
ahoj mirka.... ja mat tvoju povahu.... inak naozaj sa to neda zvratit?....ved v nemecku su urcite dalej ako my tu :pensive: ... comu sa inak momentalne venujes?.....
23. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj Miruska, nuz, co by sa dalo, je ist do IVF s darcovskymi spermiami. A to ee :unamused: Niekomu to nevadi a privitaju tuto moznost, ale ja sa riadim pocitmi a nie. Uz je to za nami, rozhodnutie padlo, injekcie su predane, dusa sa oslobodila od stresu a bremena. Niekedy pri pohlade na vystresovanu mamicku celkom privitam, ze nie som na jej mieste :confused: Ale to vam tu tehulkam predsa nebudem pisat, ze? :grinning: Beriem to tak, ze sice mi nie je dopriata tato skusenost, tak budem mat skusenosti ine. Plusy a minusy ma kazda situacia. Keby som to takto nebrala, tak doteraz revem den-noc. Ach jo. Nezlomia nas skutocnosti, ale to, co si o nich myslime :wink:

Momentalne sa venujem nicomu :grinning: Ale nie, pripravujem sa na hladanie prace, tento tyzden idem rozoslat CV, moze to trvat urcity cas, kedze nezoberiem hocico, viem, co chcem a pojdem za tym, nech sa realizujem aspon takto. A pomedzi to stretavam babenky z MK, chvalabohu je tu zopar okolo mna a niektore budu na chvilu v blizkosti.
23. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz
si uzasna ako to beries.....bude z teba perfektna teta.....vsetky deti ta budu mat radi..... :dizzy_face: ..... a hlavne ze mas perfektneho manzela....... velmi vam fandim a drzim palce.....mozno raz motyka vystreli a ani nevies ako a budes tiez taka vystresovana ako obcas mi, ked sa deje nieco, co nevieme identifikovat a bojime sa :wink:
23. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz
Dakujem Miruska, jasne, perfektna teta, co nosi darceky :grinning: Ak vsetko pojde dobre, tak v decembri sa zo mna stane krstna mama, na to sa velmi tesim. mozno motyka vystreli, ale spoliehat sa na to nebudem. Aj teraz som dostala MS az na 42 DC a bol to teda hrozny stres. Necham sa zivotom prekvapit.
Vam vsetkym drzim palce, nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face:
23. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz
ahoj mirusch.. ja by som si to tak tipla, ze ked si najdes novy super job, tak sa vam zazrakom zadari :grinning:
miri no uz mavam aj take ako predmenstruacne krce, tak je mozne, ze pomaly nabiehaju poslickovia, ved 6tyzdnov pred uplne v pohodke
23. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz
Beza, bez spermijok sa nepodari, nie som panna Maria :grinning: :grinning:
A ty len pekne nechaj drobca u teba este chvilu, dobre mu je tam :wink:
23. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz
ale miri, nejaky zbludilec by sa mohol objavit.. fakt je to uz definitiva? :sweat_smile:
23. zář 2008 ve 14:33  • Odpověz
Uvidime :confused: . Ak sa zbludilec objavi, tak dam vediet :wink:

Inak, co nove u vas v temicke? Muco uz nie je snazilka, ked to nema pri mene :fearful: ?
23. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz
muco mala super vysledky z cyto, nakoniec to nie je take zle, ako sa na zaciatku ukazovalo.. tak jej tiez moc drzime palce, neviem, dokedy maju pauzu od snazenia, ale snad im to vyjde co najskor :wink:
23. zář 2008 v 15:18  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: ,

zpráva od monu:

AHOJ, MÁME SE FAJN, AKORÁT NÁM MOC NEJDE KOJENÍ, TAKŽE NELINKA ZHUBLA NA 2,9 KG. SNAD TO ALE BUDE ČASEM LPŠÍ. ŘEKNU MANŽELOVI, AŤ VÁM POŠLE FOTKU. JE TO MILÁČEK. SNAD NÁS VE ČTVRTEK PUSTÍ A JÁ SE K VÁM PŘIPOJÍM. VŠECHNY POZDRAVUJEME A DĚKUJEME! PA M.

Musím mazat. Hezký den všem :slight_smile:
24. zář 2008 v 08:39  • Odpověz
muco dik, moc sa tesime na sa fotecku malej nelinky :grinning:
24. zář 2008 v 09:13  • Odpověz
dobre ranko :sweat_smile: .... nebyt postarky, tak este lezim v posteli..... nadcha ma strasne zmohla :pensive:

juuj.... velmi sa tesim na fotecku nelinky :dizzy_face:
24. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
nikde nikto :confused: ....monu fotku este neposlala?.....ved ma zvedavost zozerie :sweat_smile:
24. zář 2008 ve 20:25  • Odpověz
ahojte
tak u nas pocasie o nicom, prsi :frowning2: :rolling_eyes: tak si cas vyplnujem sitim. Jaj som vam nepovedala, ze sijem nazakazku detske postelne obliecky aj s baldachynom, alebo supravy do kolisok. Tak ak niektoru to bude zaujimat, napiste ip, a poslem aj fotku.

Na Nelku som strasne zvedava, pozeram album Monu, a nic.... :frowning2:

Vcera som sa nehlasila, bola som s manzelom na kobntrole po operaCII, VSETKO JE OK, taka som bola rada. no a nakupila som uz aj vecicky v lekarni, uz mi chybaju len plienky a myslim, ze mam vsetko.
Tak sa zatial majte, nakuknem neskor
25. zář 2008 v 09:53  • Odpověz
haloooooooooooooo, nikde nikto????????? :frowning2: :confused:
25. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz
hojky, tak ja som v poslednom case ako mechom udreta, nehovoriac o nikdy nekonciacej depke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to bude asi pocasim
dnes som bola u diabet. cukor mam nizky teda to je druhy extrem, kazdopadne metabolicka porucha tam je, dietujem aj dalej, len nesmiem byt hladna :unamused:
25. zář 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
Dobre ranko,tak vas zdravim tentokrate z Belehradu,kde uz jsme na ceste zpet k domovu. Dorazit by jsme meli okolo 20h.-) Jak to zatim vypada tak jsem prisla o mobil.-(,proto holky pisu sem,az dorazim do CECH tak si budu muset ko
26. zář 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Pokracovani:koupit novy,takze nez pojedeme do P. Tak vam napisu nevim jak to bude s cislem. Jinak dovca byla super,moc zazitku a novych poznani,-) mejte se vsichni moc krasne a davejte na sebe pozor. Zdravi vas Lenu
26. zář 2008 v 09:55  • Odpověz
lenu.....co tam po mobile....hlavne ze sa tebe nic nestalo......zazitky nam hadam potom podlozis aj fotkami :wink:

bez....hlavu hore.... uz len chvilku a "mala" je vonku :grinning: (nemam pochybnosti o tom ze to bude dievca - ved tym nasim chlapom musi urobit niekto "reviziu" na pracovnom stole....a ked to nejde po dobrotky....).... inak....daj petovi moj mail..... to nato, ze ked pofoti v nemocnici, tak ja to mozem hned tu zavesit :dizzy_face:
26. zář 2008 v 11:29  • Odpověz
hruuuuza....uz sme boli az na 3 strane....nemate nejake info od monu?.... ved vravela ze mozno pojde domov uz vo stvrtok :confused:
26. zář 2008 v 17:49  • Odpověz
nikde nikto :confused:

ja som uz "nachystana".... ideme na svadbu.... je vcelku prijemne, tak dufam, ze to vydrzi..... vyspata dobre nie som, lebo v noci som mala opet zachvat bolesti od chrbtice :frowning2: ....drahy mi ho aspon masiroval chrbatik mentolom.... ale vdaka tomu, ze som nespala, som si pozrela dokument o gulickovom pere - za normalnych okolnosti by som isto nekukala STV 2 o jednej v noci :grinning:

....mam pocit, ze trpim "samomluvou" :angry:
27. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz
ahojte
mirka, nie netrpis samomluvou, len nejak som aj ja sem nakukala a nikde nikoho :confounded:
Prajem ti prijemnu zabavu, vytancuj sa a aj malu povykrucaj :grinning: :slight_smile:
Ja som teraz koncila s upratovanim a pecenim kysnutych buchticiek so slivkovym lekvarom a orechami.
inac u nas nic noveho...
monu este nepridala fotky.....????????????????????????uz som zvedava :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
ahoooooooooooooooooooj
¨tak jsem zase tady :grinning:
a že jste mi chyběli, ale občas jsem přes mobil nakoukla, no nedalo mi to:slight_smile:
svůj jsem teda někde potratila, bohužel, nedá se nic dělat, budu si muset koupit nový :sweat_smile:

dovolená byla naprosto úžasná, i když nám teda jenom pršelo, všechno jsme měli zablácený, špinavý, mokrý ale celkově to byla paráda:slight_smile:, projeli jsme rumunsko, bulharsko a makedonii a přes srbsko jsem jeli dom :dizzy_face: , víte že srbština, je úplně nejvíc podobná češtině????, krásně se s nima člověk dorozumí:wink:
úplně jiná krajina, lidi, atd... no líbilo se mi to, moc:slight_smile:

koukám, že vy jste ale zaháleli, nic moc jste nenapsali, kupa vás je ještě 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: - akorát od monu máme přírustek :slight_smile: , kdyby nelinka 2 dny vydržela slavili by jsme spolu narozky :dizzy_face:

tak si hezky užijte víkend a v PO papapapapa
27. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj hlásíme se z domova :slight_smile: .Trošku jsme si poleželi v porodnici dýl neb Nelinka dostala žloutenku a musela ležet dva dny pod světlem v teplíčku :sunglasses: . Mudr mě strašila, že půjdem až v pondělí, ale Nelinečka papala a byla hodná tak nás pustili dnes ráno.
Všem moc děkuji za přáníčka.Jste zlatíčka.
Dala jsem si do alba první fotku toho našeho zlata. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším na pondělí a opět se tu potkáme. :sunglasses:
27. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky holky,
Monu, Nelinka je jako andílek... Už se těšim na další fotečky!!!

Lenu, vítej zpět cestovatelko!!! Koukej mi poslat nějaký fotky z toho vašeho výletu! Mobil pořídíš novej a v pátek se uvidíme... :wink:
28. zář 2008 v 11:29  • Odpověz
monu.....no nazdar.... mala je chutna...nostek ma ako gombicku :wink:

vcerajsia svadba bola super.... len som sa vobec nevytancovala.... niezeby hral zle, ale od rana mi tvrdlo brucho na objednavku :confounded: .....takze som bola rada, ze som tam vydrzala aspon sediet......ale ked hral take tie uplne uplne pomale sladaky, tak sme si s drahym zatancovali.....mala ale v brusku tancovala celu noc :slight_smile:
28. zář 2008 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky. Omlouvám se, že vás zanedbávám, ale poslední dobou zase nějak nestíhám. A to mi už skončily všechny kurzy a i ta diaporadna. Ale zas přibyly poradny na gyndě a srdíčko v porodnici... tak je pořád něco. :sunglasses: Doma ještě nemáme všechno hotové, teď na mě čeká šicí stroj, až ho proženu. Ale plánuju tenhle týden všechno dodělat a o víkendu začít s výsadkem.... tak jsem zvědavá, kdy se Tonda uráčí.
Ono to sice vypadá, že je podle tt brzy, ale podle Drky je o 10 dní větší a v porodnici nejsou nějak ochotní mi udělat aslespoň kontrolní vyšetření, aby řekly přesný termín, ke kterému mě nenechají přenášet. tak jsem se rozhodla, že to vezmeme do vlastních rukou - nerada bych rodila 5kg dítě. :astonished: :grinning: Ono to stejně hned tak nebude, jestli si vůbec dá říct...... :wink:
28. zář 2008 v 19:30  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: ,

ještě jednou gratuluju monu k Nelince :dizzy_face: Jsem ráda, že už jste doma a i já se těším na další fotky vaší princezny :slight_smile:

Zároveň vítám zpátky lenu. No a než zase vypadnu, nedá mi to, abych se nezeptala FIM, jak jako konkrétně pojala víkendový výsadek, to by mě vážně zajímalo :grinning:

Poslední dobou v práci nic moc, takže se zase loučím a jdu dělat pracovitou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hezký den :slight_smile:
29. zář 2008 v 08:20  • Odpověz
monu mala nelka je krasna, presne ako pise mirka nostek ako gombicka :grinning: a pekne poslucha, ked zacala tak papat :dizzy_face:
fim ty kokso, ked pozeram pri tvojom mene ze 37tt :astonished: fakt za par..
ale nam to baby rychlo uteka
muco len sa nam neprepracuj :wink:
29. zář 2008 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.