• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
nejde mi sem psát!!!!!!! pomoc!!!!!! :angry:
29. zář 2008 v 09:52  • Odpověz
Tak asi dvacátej pokus.........
Mucí: výsadek začne mytím mých zubožených oken a pak by se mi mohl za odměnu trochu venovat manžel..... :sweat_smile: :grinning:
29. zář 2008 v 09:54  • Odpověz
Bez: od tebe to sedí....... :grinning: Já se pokaždé divím, že jsi jen o 2 tt za mnou. A kooukala jsem na Nikulku, ak už jí to taky poskočilo na 15 tt. Tak už mají kritické obodbí za sebou. tak hodně štěstí, ať je všechno v pořádku i dál. :wink: :dizzy_face:
29. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
ahoojda milé dámy, lenu je zpět a to na hodně dlouho:slight_smile:
už se mi i stýskalo :sweat_smile:
děkuji za milé přivítání a doufám, že tu ještě spolu všichni trochu pobudem, než se rozutečete ke svým malým krásným ratolestím, páč dle vašich tt, to je příšerná rychlost :wink: :slight_smile:
jinak hlásím, že já jsem stále ve stavu snaživých a v tomto se nic nezměnilo - bohužel, očekávám MS

monu: nelinka je fakt zlatíčko, tiše závidím a přeju hodně moc štěstíčka a zdravíčka vám oběma a taťka ať je na vás hrdej:slight_smile:

nikčo. tobě jsem ani neodepsala na sms, ( to jsem ještě měla mobil), je to paráda, ale taky šílená rychlost jak to utíká, vůbec tomu nerozumím, a nestačím se divit, že už budeš mít nebo máš první trimestr zasebou :astonished: :astonished: :astonished: , velice ti to ale přeju a vidíš, že všechno dobře dopadlo a krásně rostete :wink: :slight_smile:

fim: to je mazec, za chvíli přivítáme na světě dalšího malýho mušketýra, když si vzpomenu na ten tvůj začátek :astonished: a teď, no je to paráda :wink: :slight_smile: hlavně se při těch domácívh pracích nepřizabij a dávej na sebe pozor :grinning:

jo, bych nezapomněla, telefonní číslo mi zůstává stejný , dokonce i kreditem :slight_smile: , takže až pořídím mobila vše přivedu do aktivního stavu, tak se vám ozvu. :grinning: :grinning:
ale prosím napište mi do IP, vaše mobilní čísla znovu - děkuji :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
jinak jsem zapomněla pochválit MUCINKU, za to, že uposlechla rady starší ( i když ne zase tak o moc) :grinning: a nechodila a neblouznila po těchto stránkách :wink: :slight_smile: - jsi hodná holka :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2008 v 10:17  • Odpověz
Lenu: ty jsi takovej andílek tady. Škoda, že jsme se na tom srazíku v červnu nemohly poznat. :dizzy_face:
29. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
dobre ranko dievcata....... konecne som sa dostala z postele...... mala som tazku noc - po dvoch langosoch na veceru sa ani niet comu cudovat :sweat_smile: ......drahy vcera oslavoval meniny....tak som navarila a napiekla.....a potom sme isli aj ku kamaratom.... a tam s kamaratom stiahli pol flase ceresne :confounded: .......dnes si posedi s kolegami a v sobotu pili riadne na svadbe........ja vypit co on, tak som kazdy den v bezvedomi,ale on je v pohode, ani naznak opitosti ...... a to este dodam, ze s kamratmi len "trenovali" na tento vikend - je sutaz v bardejove a oni potom idu na chatu..... ja sa jej tentoraz vzdam, nebudem riskovat dalsiu chorobu.... drahemu sa to nepaci, lebo vraj ked som tam ja, tak sa vie krotit a na druhy den je schpny soferovat.... takto nevie ako dopadne :grinning:
29. zář 2008 v 11:00  • Odpověz
Ahojky babule.. Jojo, ty týdny letí jako blázen... Kritický období máme za sebou, jsem konečně v klidu a věřim, že to dotáhneme do zdárného konce...

Akorát se mi od čtvrtka spouší rýma a jako by se o mě pokoušela nějaká viróza, tak doufam, že mě nic neskolí a do Poděbrad vyrazim v plné síle... :wink:
29. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
fim....sa mi lubi ako ides maleho "vystvat".....moja mamina si vyvola porod - nechtiac - ked nanovo calunila celo postele ...... operela si ho o seba a pripinaciky pribija kladivkom....vcelku nevinna zabava, ale brat bol na druhy den vonku :grinning:

niku....cauko....vydim, ze tiez uz zacinas nakupovat :wink: ......inak ten kocik nam nukaju miesto moonu 4kolky (vraj sice bola inovovana,ale aku mam sancu ze nedostanem prave tu kazovu?), ale nezmesti sa nam do vytahu..... vytah je sice ok, ale dvere don dali o dot uzsie :angry: .....preto budeme mat moon ocean 3S - trojkolku (ten v zelenej farbe v albume...ale ako 4 kolka)
29. zář 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
jéé díky za mobily, vy jste ale rychlovky :wink: :slight_smile:
já teďka mizím do města, musím pokoupit nco k jídlu, odpolko přijdou tchánovci tak ať jim mám co dát:slight_smile: - budou řízečky naruby :grinning: :grinning: :grinning:
při té příležitosti mrknu jaký mají mobily, já se v tom vůbec nevyznám - jen co se mi líbí atak, no. jen vím, že to usí být Nokia :wink: :slight_smile:
tak zatím papapapa
29. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
miru: já zatim koupila jen ty 2 věci na první fotce... Zbytek jsem dostala :wink: Na ty první 3 měsíce těch bodýček je hafo, spíš se budu muset kounout na nějaký kalhoty a dupačky :wink:

Jinak... Mně se ten Implast Bolder líbí moc, jen ho chci někde vidět naživo... Bydlíme v přízemí, takže s výtahem problém nebude... Chceme se stavit v neděli, až pojedem z Poděbrad v Praze v Letňanech - je tam výstava hraček a budou tam mít i kočárky, tak snad to časově zvládneme...
29. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
niku.....ten implast je nadherny.....a da sa krasne hupat....len je strasne velky.....tiez sa nam nezmesti do vytahu.... ja som videla v obchode nazivo prave ten co sa mi paci - bezovy s modrymi kvetmi.....teraz sami lubi na tych kocikoch, ze sa daju krasne umyvat - ten povrch je ako u bund do dazda
29. zář 2008 v 11:50  • Odpověz
niku, jej, implast bol aj moj favorit, keby sme nekupili "sekacovy", tak urco mame ten.. :grinning:
miri tazkaaa noc.. ja som prekvapujuco bola len 1x na wc, normalne parada
fim, keby si chcela, mam taky zoznam zo skolenia, ako prirodzene vyvolat porod, mozem ti napisat do IP, je toho celkom dost :wink:
29. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz
Už se těšim, až ten Implast uvidim na živo... Ještě se nám líbí XLander, ale ten má pár mínusů, co jsem četla - malá korbička, rukojeť se nedá přehazovat...
29. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz
Holky, já nakonec vytřídila ze všech kočárků 3 favority - Cortinu, Implast a X-lander. Nakonec vyhrála Cortinka, ale jinak jsou bomba všechny. :wink: NIku: tak šťastný výběr. :slight_smile:

Bez: jestli se ti bude chtít, tak mi to pošli. Jsem zvědavá, co ještě doporučují - já vím mytí oken, sex, masáž prsou... :confused: a ted už si nevzpomínám. :wink:
29. zář 2008 v 15:29  • Odpověz
fom jojo, masaz bradaviek :wink: aj nejake psychidke cvicenia, lebo sa zena moze podvedome obavat porodu, aj volajaky ricinovy koktajl, koreneny odvar.. vecer napisem :slight_smile:
29. zář 2008 v 17:19  • Odpověz
ahojte
nejak som dnes nemala casu sem nakuknut, no a vidim, ze ste toho stihli nakecat
niku, tak aj mna prekvapilo ak som ti zbadala, ze uz mas 15tt, len tak dalej, prajem krasne tehotensto bez problemov aj nadalej. A lenu, ty sa nevzdavaj, mrchu neocakavaj :wink: :slight_smile: Tu dovcu vam zavidim...

co sa tyka kociarov, tak moj dlhy favorit bol Moon ocean S3, ten co si nakoniec vybrala mirka, ale vzadal som sa ho koli tomu, ze je neprakticky v zime, hlavne ak je s korbickou, pretoze nie je taky stabilny na snehu. No neviem co na tom pravdy je, no ale potom medzi tym as mi zapacil ten co uz sme aj nakoniec kupili, zatial sa mi velmi paci, je s nim jednoducha manipulacia, uz ej vyskusana na synovcovi, ktory si silou mocou sadol do sportaka.

ja som este pocula, ze stres pomaha vyvolat porod....a taktiez vysavanie....no neviem co na tom pravdy je.
29. zář 2008 v 19:00  • Odpověz
andy ja sa tiez bojim manipulacie na snehu...ale nastastie tu v meste odhrnaju poctivo chodniky...... a miesta nasich prechadzok su dostatocne siroke - cyklisticky chodnik a tu pri nas... a tie odhrnaju mini traktormi.... a vzhladom na mnozstvo dochodcov v okoli si mesto nemoze dovolit neodhrnut - hned by boli telefonicky bombardovany :grinning:
29. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz
Dobré ráno.
Já se sněhu bojím jen z toho důvodu, že bydlíme na kopci a máme to tu vždycky pěkně uklouzaný - minitraktůrek shrábne vršek sněhu a děcka spodek ujezdí. Tak snad se s kočárem nepřerazim. :sweat_smile:

Bez: nezapomeň na mě prosím s tím seznámkem! Dík. :wink:

Razim do města, tak zatím pa. :slight_smile:
30. zář 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak jsem dneska po dlouhé době mrkla do vaších albumů, a musím říct, že tam máte opravdu povedené kousky :wink: :slight_smile:

andy: ty jsi tak šikovná, šicí stroj byl vždycky můj nepřítel, ale ty teda šiješ jedna báseň, moc se mi líbí ta kolíbka, (košík) co máš pro malého - je super :wink: :slight_smile:

miru: ta poslední fotečka, jak jsi se fotila v tý tunice ( ta nemá chybu, krásný barvičky - veselá, fakt), moc ti to tam sluší ( i když tebe nevidíme :wink: :grinning:

nikčo: koukala jsem na ten kočárek, jak máš v albíku, vybrala jsi si moc hezký, u nás tady takový jezdí a vypadá moc hezky, akorát je jinak zbarvený - uvidíš až naživo
o té výstavě hraček taky vím, loni jsme tam byli, a něco jsme tam i pokoupili synovcovi na vánoce, tam je vždycky hafo lidí a ceny mají lepší jak v obchodech
potom ještě bývá veletrh "for baby" v Brně, každý rok na výstavišti a ten je taky hodně navštěvovaný a jsou tam snad všechny výrobci dětských kočárků, a věcí s mimi spojených :wink: :slight_smile:

tak dneska jedu zase do města, jsem včera zapomněla nakoupit drogérku, co mi už došla a musím zajet do firmy, máme nějaký nový zaměstnance, tak jim dát firemní oblečení :wink: :slight_smile:

tak se zatím mějte já se pak ozvu papapapapapa :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 08:32  • Odpověz
dobre ranko.....lenu, ty si ale vychor :grinning: ......prides, prevetras, ohodnotis a stratis sa :slight_smile:

andy ten kosik je fakt krasny.....ja dostanem od znamej kolisku a tiez si vsetko sama usijem..... na promocie som dostala od svokry sijaci stroj - sice 30r, ale osvecenu veritasku na ktorej sa nikdy nesilo (jej svokra bola krajcirka a mala tolko stojov ze ich ani neuzila)......strikovanie a hackovanie mi nikdy neslo, ale sit som sa akosi naucila :dizzy_face:

fim, bez....aj ja poprosim navody na porod....hoci mi to zatial netreba, ale vcase ked mi to bude treba, tak vas tu nebude :zipper_mouth:
30. zář 2008 v 11:26  • Odpověz
hojte
dakujem vam za pochvalu. mna sitie strasne bavi, hackovt neviem a strikovat sa mi moc nechce.
Tiez som stroj dostala na promocie, pretoze do vtedy som sila na 40r stroji, ktory mi obcas robil riadmne nervy.
Inac dnes nejak len lenosim, navarila som a nic viac

A co ma potesuje, ze sa nam vyliahli ikri, a sranda ich je pozorovat, vyzeraju ako mini spermie, tmava hlavicka a tenky bycik. tek verim, ze aspon par kuskov prezije, rodicia ich strazia.....je to take iste ako v svete ludi, po narodeni dietatka ich rodicia opatruju, aby sa im nic nestalo
:grinning: :wink: :slight_smile:

mirka, tak potom som nic nepovedala---co sa tyka snehu a kocika. :grinning:
30. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
andy..... vpoho.....ja som si vela precitala a zvazila vsetky pre a proti...... ak mam pravdu povedat, tak keby sme byvali u nasich na "dedine", tak isto volim iny kocik....pripadne keby sme tu mali kocikaren.....co si tyka stareho stroja, tak mamina ma 27r a poctivo vyuzivany....a tiez som na nom riadne nervy dostavala...ale tento je ako z obchodu a je supeeer :wink:

inak aj ja som dnes ako handrova babika....urobila som kavu, hadam pomoze....aj by som si pospala, ale od 7mej rana tu poctivo kosia.....ale rano to znelo ako keby tu chceli vzlietnut 2 helikoptery naraz :confounded: .....a ked uz presli ty na traktoroch, tak kosia dalsi s rucnymi a dokasaju....auuuuu :frowning2:
30. zář 2008 v 15:19  • Odpověz
autor
bréé ránko, jsem v šoku, byli jsme až na 3 stránce - fuj :grinning:
tak jsem včera nečekaně odjela s manžou do Brna do Nokie, kde jsem si koupila mobil ( manža teda) :sweat_smile: , a dnes má přijít duplikát tý karty tak už budu zase mobilní, jen teda nevím, kdo mi tam bude házet ty kontakty :astonished: :unamused:
jsem tu brzičko, páč v 9h jdu na nehtíky a pak smažím vyřizovat už vánoční přání a kalendáře na r. 09 - chjo toto letí :unamused: :wink: :slight_smile:
tak se tu opatrujte já pak nahlídnu - papapapa já :grinning:
1. říj 2008 v 07:41  • Odpověz
Ahojky. Já dneska budu doma a provětrám šicí stroj tchýně..... Tak jsem zvědavá, jak budu šikovná. :grinning:

Bez: opět pro jistotu připomínám seznámek. :sweat_smile: Dík. Začíná být aktuální - o víkendu chci začít. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahoj všichni je tu někdo?
Už se celkem doma zabydlujem, ale musíme ještě jezdit každý druhý den na kontrolu kvůli té žloutence, která pořád otravuje Nelinku.Takže je to ráno hoňička neb nás objednávají na 8hodinu :grinning: . Doufám, že to už bude v pořádku, do nemocnice už nechci. :frowning2:
Jé fim tobě to taky už klepe pomalu na dveře co? Ono to strašně utíká. Nelinka už má 9 dnů!
Jste tu řešili kočárky? Já už byla s tím naším venku a je zatím super. A hlavně Nelík se tam vleze ve fusaku i s peřinkou tak snad přežijem zimu. :sunglasses:
Lenu jo jo s mobilama jsou jenom problémy.Ale hlavně že to máš už vyřízený.
Miru a andyika Vám to taky pěkně poskočilo dopředu.To bude za chvilku miminek. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
ahoj monu..... ako sa citis?.... okrem tej zltacky je vsetko Ok?.... este si nam nepovedala ako prebehol porod :wink:
1. říj 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
ahojda kočky,
monu: ty bláho uteklo to, krásná princezna, přeju ať jste brzo zdraví a doma v klídku a teplíčku vychutnáváte ráníčka :wink: :slight_smile:
fim: kdy máš přesný termín??? to snad není možný, jak to letí :slight_smile:

byla jsem v tiskárně nechat natisknout kalendáře a PF na další rok, to je mazec jak to všechno letí - vánoce, vánoce...... :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky, nikde nikdo? :confused: To je bordel. Člověku konečně na chvíli vypadne vedení, má potřebu vás pozdravit a vy zatím někde poletujete :fearful: . No, budiž vám odpuštěno :wink:

Monu, s tou žloutenkou je to protivný. Určitě se jí ale brzy zbavíte a konečně si začnete užívat pohodová, rodinná rána, bez stresu z doktorů. Nelinka je kočička :dizzy_face: Nepochybuju, že když jdou na tebe chmury, stačí jí pochovat, nebo se jen koukat, jak spinká a hned je ti líp :slight_smile:

Jinak koukám, že všechny těhulky budou co nevidět maminky :dizzy_face: Těžko říct, jestli se sem pak ještě vůbec budete mít čas vracet. Budoucnost mušketýrů v tomhle ohledu moc valně nevidím :unamused: Třeba se ale pletu a budete nás chodit pravidelně informovat o významných novinkách :slight_smile:

Co se mně týče, novinky nejsou zatím asi žádný. Po zdravotní stránce už snad budu brzy v poho. V pátek jdu ještě na krev ohledně profilu, v pondělí na kontrolu kvůli zánětu a další pátek ještě na to jedno světlo. Pak už bych snad měla být zdravá. Snažení se ale nejspíš bude stejně posouvat, tentokrát kvůli práci :unamused: Na stávajícím místě už to fakt nejde, takže hledám něco novýho. Příští týden jdu na pohovor, tak uvidíme. Pokud by mě vzali, logicky bych si musela snažení alespoň do léta odpustit. Těžko někam nastoupit a po zkušebce ohlásit, že jsem v tom. Uvidíme. Nadšený z toho s přítelem nejsme ani trochu :frowning2: Myslím, že jestli se někdy k nějakýmu prckovi dohrabeme, budou už ta vaše zlatíčka běhat a žvatlat :pensive: Takže tolik ke mně.

Za chvilku nakouknu, jestli jste se náhodou některá neobjevila, že bysme hodily online drb :wink:

Mějte se pěkně, pa :slight_smile:
1. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
ha, lenu! :grinning: čus, pracantko :wink:
1. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.