• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Třinec, Vendryně?

(Zamčená)
22. ledna 2010 
Je tu odtiaľ nejaká holka?
17. bře 2008 v 15:15  • Odpověz
Halooo tady Milíkov :wink:
17. bře 2008 v 18:08  • Odpověz
Třinec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 v 18:10  • Odpověz
Oli super kočár pro mimíška :slight_smile: :wink: Už se ti to krátí!!!!!
17. bře 2008 v 18:13  • Odpověz
Děkuju Libi:wink: Ty nemáš albíčka založené??? :frowning2: Kde si rodila v Třinci asi že jo?
17. bře 2008 v 18:14  • Odpověz
Tady je cholka z jablůnkova:slight_smile:
17. bře 2008 v 18:30  • Odpověz
tak doufám,že se to tady rozjede:slight_smile:,že olinku :grinning: :wink: hlavně my dvě se rozjedem 4.4 :grinning: :grinning: :grinning: to teda nejdřívvvv
17. bře 2008 v 18:37  • Odpověz
No to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To bude jízda.. :grinning: :grinning:

Tak holky, přidávejte se, množte se...i snažilky a tááák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2008 v 18:46  • Odpověz
Jééé zdravím Jablunkov :grinning: Oli rodila jsem v Třinci, musím pět jen samou chválu, u obou holek byl personál výborný!!! Nakonec budete s bucenkou rodit spolu a ještě k tomu ležet na stejném pokoji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
Albíčko nemám na koníkovi založené, ale mám fotky na jiných stránkách, všude to nemůžu zveřejňovat :wink: :grinning:
17. bře 2008 v 19:05  • Odpověz
Libi ahááááááá, tak škoda...já mám v Milíkově spolužačku z gymplu :wink:
Tak snad i na nás budou v nemocnici hodní, se i těším, jaké to bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 v 19:07  • Odpověz
Libi,my máme s Oli zamluvený jeden pokoj,tak snad nám to vyjde,mě už tam znají tak ještě Oliiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2008 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem taky z Milíkova!
Zdravím těhulku Mirku, bývalou sousedku z Písečné!
Jak se těšíš mamino na dalšího klučinu?
18. bře 2008 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
Jéééé mdasi ahoj :grinning: my jsme se dlooouho neviděly a ani se nesetkaly na netu, že? :wink: jak se má maličky?
Tak to jsi ty co tě vzpomínala Ola?
18. bře 2008 v 16:11  • Odpověz
Ahoj Dáši,ty už máš tak velkéééého toho synáčka.
No těším se těším moc,ale ted mi dává zabrat tak už se těším až na naá vykoukne:slight_smile:,tak snad se nám tady ta diskuze rozjede.Dáši a co ségra??A jak se ti bydlí na Milíkově???Já se chystám zpátky na Písečnou-)Tak a jdu spát,dobrou...
18. bře 2008 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj libi - po dlouhé předlouhé době zdravím! Jsme ostudy, že jsme se ještě nesetkaly a nepokecaly osobně!
Kubík se má fajn, už nám běhá, a začíná mudrovat-koukni do alba :wink:
A co vaše holky, jak se mají, už si spolu pohrajou?
Bohužel tu Olu neznám, a na gymp jsme taky nechodila

Ahoj Miruš - dík, ty máš už ale většího chlapáka, už chodí do školky? A jak se těší na brášku?
já se mám na Milíkově dobře, už jsem si tu zvykla :slight_smile: Segra se má taky fajn, pracuje a při tom ještě studuje nějakou
specializaci nebo co. A vy se budete teda stavět,ju? Vracíš se do rodné vsi :dizzy_face: Teda jsi dobrá,s dvěma dětma-tě
obdivuju!
19. bře 2008 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
Jojo,i když jsem ve městě už 6 rokem tak si pořád nemůžu zvyknout...budem stavět ,ted čekáme na vyjádření a 1.6 bychom chtěli začít tak uvidíme.
Damik už chodí do školky na Písečnou a je spokojený,příští rok v září půjde do školytak z toho mám obavy,ale nějak se to zvládne.No bráchy už se nemůže dočkat a já po pravdě taky né...první těhu.bylo bez potíží a ted ležím pořád po špitálech..ale už se nám to blíží a já budu ráda ,když budu držet z´dravé mimčo...takpapa jdem se mýt a večeřet atp...
19. bře 2008 v 18:49  • Odpověz
ahoj holky, kde jste všechny? asi máte hodně práce,a taky dětičky davají pěkně zabrat,že?
jenom vás pozdravím, popřeju hezký zasněžený první jarní den, a valím taky něco dělat(vařit,uklízet atd.)
zatím papa :slight_smile:
20. bře 2008 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Tak to byla dneska petelice.....parádní zima, ale až na to že už je jaro :grinning:
Mdasi to jsme ostudy fakt :wink: Koukala jsem do albíčka a Kubík je nádherný šikula. Nám už Beátka taky chodí, lítá, řekne jedině ham a mama, sem tam lala :dizzy_face: Jinak si s Adélkou hrají, už se i mlátí a tahají o hračky, tak máme doma pěkně veselo, ale naštěstí Aďa už chodí do školky tak mám dopolene na Beátku víc čas. No spíš bych řekla že čas není vůbec.... :angry: Vždycky se dívám jak jedu autem kolem hřiště jestli tě nezahlédnu, ale stejně bych tě asi od volantu tak rychle nerozpoznala :sweat_smile:
Já jsem myslela že Oli myslí tebe tu spolužačku z Milíkova a to asi myslela jinou holčinu :slight_smile:
Tak vy jste s bucenkou kamarádky? To člověk kolikrát žasne koho na netu nepotká. Na stránkách rodiny, je taky jedna z Milíkova, sem tam taky pisnu.
Bucenko a Oli tak jak to vypadá s bříšky? Je změna počasí a to přeje porodům :grinning: :wink:
Mdasi a vy o druhém neuvažujete? Nebo si ještě chcete užít Kubíka a pak později druhé? :wink:
20. bře 2008 v 18:50  • Odpověz
Ahojky,tak a máme tady velikonoce!!!A ted už to máme s Oli za pár,mě dneska pobolívá bříško,ale není to nic hrozmého asi jsem spíš přehnala úklid:slight_smile:.
Ś Dáši,se známe s Písečné,byldely jsme takřka přes plot :wink:
No a Oli je nemocná tak se kurýruje v posteli...snad už jí je líp.Už se taky těším jak tu budu pusinkovat toho svého kulihráška,ten větší už se moc postiskat nedá...ale i tak je občas přítulnej :grinning: .
Tak se zatím mějte já jdu hrát s malým šachy...
21. bře 2008 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás jdu pozdravit a popřát hezké velikonoce :wink:
No rýma se nás drží a nic příjemného smrkat s tím bříškem, malá se tam kroutí jak žížala :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Miruš, ty jako neuklízej prosím tě, ještě aspoň dva týdny musíme vydržet...a sem zvědavá, jaký bude nával v té porodnici, když je Frýdek zavřený na měsíc...to budou ještě bitky o postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2008 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vás všechny zdravím a jdu napsat, že Bucence se dneska ráno ve tři narodil Kubíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Má 3 kg a 49 cm a jsou oba v pořádku :dizzy_face:
24. bře 2008 v 08:30  • Odpověz
jéééé to je nádhera!! Napiš jí, že moooc gratulujeme a ať jsou oba dva hlavně zdraví a Kubíčkovi svítí celý život jen sluníčko :slight_smile: Asi na bucenku zapůsobilo počasí :grinning:
24. bře 2008 v 15:16  • Odpověz
Ahoj holky.Ve Vendryni bydlel můj spolužák MARIAN WILK.Neznáte ho některá?
24. bře 2008 v 15:35  • Odpověz
Aho babulenky! Tady nám to ale nějak vázne! Kde jste všechny?! Asi už trávíte ty hezké dny pořád venku, a ani nemáte čas písnout :slight_smile: . My už taky běháme po venku, ale ted jsme byli nějací marodi, tak jsme leželi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak velké gratulace Mirce ke Kubíčkovi, hl.hodně zdravíčka, at vám dělá jen samou radost,a hodně síly a nervů k zvládnutí těch všech tvých chlapů :wink: A jakto, že jste se nakonec rozhodli pro Kubíčka ane Tomáška?

ahoj skuli-bohužel nikoho takového z vendryně neznám, a jinak taky musím pochválit tvoji Marrtinku,jak krásně roste,a
taky tvoje dvě holky :slight_smile: . Jak ti pomáhají?

Tak se holky polepšete! Ve chvilce svého volného času písněte jak se máte co dělaáte, co je u vás a vašich ratolestí nového, a tak všelijak :dizzy_face:
4. dub 2008 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, zatim jeste nejsem trinecanda, ale budu. Nevim, jestli me vezmete mezi sebe, ale urcite budu rada, kdyz budu mit nejakou kamosku, az se nastehujem :slight_smile:
4. dub 2008 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj tlapičko! Vítám tě mezi náma, určitě tě vezmem mezi sebe, čím víc nás bude tím líp! :wink: Dívala jsem se na tvé albumky, Terezka už je kočenka velká, o pár měsíců atrší od našeho lumpíka :slight_smile:
A cože se stěhujete z Německa sem,a z rovna do Třince, pocházíte odtud?
4. dub 2008 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
mdasa. planujeme se vratit tak za dva roky. Manza pochazi z Trinca, tak proto :slight_smile: U nas by nesehnal praci :confused: jo a mame elisku ne terezku :wink:
4. dub 2008 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
Jéé promin, jsem vám ji přejmenovala :sweat_smile: , a můžu se zeptat, co dělá tvůj manžel? A jak jste se vůbec ocitli až v Německu?
4. dub 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
MM sedi u pocitace. No v nemecku jsme se ocitli protoze, ze to byl momentalne jediny projekt v evrope. (MM delal v kanade, kam se snazil dostat z prazske pobocky...)
to jen tak ve zkratce...

Kde bydlite kdo? babicku mame na terase :slight_smile:
4. dub 2008 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
já s libi jsme s Milíkova, bucenka z Jablunkova a ola z Třince :slight_smile:
4. dub 2008 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
moc vas tu neni, ale treba se nekdo jeste najde :slight_smile:

nosite nekdo v satku? a jezdite na kole po Beskydech s vozikem?
4. dub 2008 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.