• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Třinec, Vendryně?

(Zamčená)
22. ledna 2010 
Zdravím holky a vítám novou maminku tlapicku :wink:
Mdasi venku jsme lítali, teď v takové zimě sedíme doma bbrrrrr :cry: Beátka pořád ukazuje ven, ale rýmovali jsme tak čučí doma. Adélka je naštěstí zdravá tak chodí do školky. Kubík už určitě taky rád pobíhá venku...teda jestli je to u vás stejné jak u nás tak spíš sem tam to chození proloží řiťbergrem :grinning: :wink:
Oli ještě nemá miminko? Jsem zvědavá kdy nás překvapí :wink: Bucenku už určitě bude doma.....těším se na fotečku maličkého.
Tlapicko Eliška je pěkná holčička...bratříček nebude? :wink:
4. dub 2008 v 19:34  • Odpověz
Tak jsem koukla k bucence do albíčka a Kubík už je tam.......ten je sladký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: POVEDL SE VÁM A STARŠÍ BRATŘÍČEK JE TAKY ŠIKULKA!!! :wink:
4. dub 2008 v 19:39  • Odpověz
Brýýýýýýýýý večer holky, tak koukám, že se to trochu rozjíždí tady :grinning: :grinning: :grinning:

Tlapičko vítej, já sem z Terasy, tak jak půjdeš někdy za babkou, tak se stav :grinning: :grinning:

...jinak koukám, že sem jediná, co ještě nemá baby :frowning2: :frowning2:

Jo jo, Bucenka je už doma a Kubíček je krásný a Damík je taky suprový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2008 v 19:47  • Odpověz
OLI, Jeee, tak muzeme vencit nekdy spolecne, ale vubec nevim, kdy se za babi dostanem. tedka jsme byli na velikonoce :slight_smile: a neboj, miminka se hnedle dockas!!! utika ten cas jak voda!!! uz se tesim na mimi. Kde bydlite na terase? ja moc ulic neznam, ale babi mame na seifertove :slight_smile: je to blizko? a muzu se zeptat, ty jsi rocnik 84?

libi: s tim sourozencem vubec nevim... rada bych, ale za rok bychom chteli jeste na chvilicku do kanady... a se dvema mrnouskama bych si to bez zazemi netroufla...jsem srab... takze si to musime nejak promyslet...kanada je nas sen... ale zase nechci mit mezi detma moc velkou diru...

vy jste takovy maminy ostrileny. jaky se vam zda idealni rozestup?
4. dub 2008 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
Oli tak ještě nic? :wink:
Tlapicko tak to bych s malým ještě počkala, jen s Eli to budete zvládat v Kanadě skvěle, bude ve věku kdy ještě poslechne a bude samostatnější. Být tebou tak druhé nechám až na návrat domů....2 děti dají zabrat a obzvlášť jak je jedno mimčo. Byli by jste hodně omezení v pohybu a museli byste se přizpůsobit maličkému, asi byste si Kanadu neužili :zipper_mouth: To je teda můj názor a vlastní zkušenost a to bydlíme doma a nikde v cizině. Teď už je to super Adélka bude mít 4 roky, Beátka má 14měsíců takže pojedem i na dovolenou....loni bychom si fakt ještě netroufali.
Ideální rozestup? Každý říká něco jiného....já říkám 2-3 roky a někdo si libuje v rozestupu 10let :fearful:
5. dub 2008 v 17:41  • Odpověz
Cau holky:slight_smile:

Tak se z dovolenim k Vam taky pridam. Sice uz na Trinecku 2 roky nebydlim, ale kus meho srdce tam teda zustal - takze rada budu v kontaktu:slight_smile:.

Jinak osobne znam OLu 84 - jsme ze stejne dedinky :grinning:

My chceme deti 3 az 4 roky od sebe. My jsme tak s brachou a bylo to super....
5. dub 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahoj Gabbi, podle jména malého soudím že budeš někde v Anglii :wink: Tak tě vítám mezi nás!!!
5. dub 2008 v 18:06  • Odpověz
Libi dekuju za privitani. Jsem v USA. Ale jmeno je odvozeno od ceskeho tatinka Petra - jen jsme tam strcili o jedno e navic at nema problem a Edward je po mem dedovi, ktery se bohuzel vnoucka nedozil a ukradla nam ho rakovina.
5. dub 2008 v 18:27  • Odpověz
ahoj Gabbi, ke bydlite v USA? my mame blizko k severu (wisconsin :slight_smile:)

libi, prave, ze ja bych se dvema detma do kanady nejela... je to bud a nebo. bud mimi nebo canada... uvidime, jak to dopadne. zatim vyhrava ta kanada o kousicek...
5. dub 2008 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi my Colorado. A hrozne se mi tu libi, ale taky jsme premysleli o Kanade - minuly rok uz se to malem uskutecnilo, ale nakonec jsme zustali.

mate vsechny moc hezke miminka - deticky. :dizzy_face:
5. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz
Jeee a kam jste meli namireno v CA? a planujete zustat v usa nebo jste tam jen prechodne?
6. dub 2008 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, přeju krásnou neděli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Libi, zatím nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Malá se boulí v břiše,až do bolí, dává si asi nožku přes nožku, ale ještě tam chce zůstat...no máme ještě 11 dní před sebou,tak uvidíme, možná místo beránka se narodí ve znamení býka :grinning: :grinning: :grinning:

Tlapičko, Seifertova ulice je kousek, tak až někdy přijedete, tak půjdem venčit kočíky jůůůů :grinning: :grinning: Jo a to číslíčko u mě je opravdu můj ročník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gabči ahooooj :grinning: :grinning: :grinning: Jak se máte? :sweat_smile:
6. dub 2008 v 09:48  • Odpověz
gabbi, vy jste meli japonsky svatebni obed? to vam teda nezavidim. :confused:

oli no vis, ja kocarek nejak nepouzivam... s kocarkem venci babicky a teticky, ale my nee :slight_smile:
6. dub 2008 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi, tak co, nosítko nebo šátek??? :confused:
6. dub 2008 v 10:28  • Odpověz
AHáá Tlapi, šátek vidím v albu :wink: No to mě aspoň zaučíš a naučíš :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2008 v 10:31  • Odpověz
Oli: na mimi je super satek, na vetsi neposedu nejake ergoidni nositko. Manzel teda holduje krosne... jsme takovy nosici uchylove :sweat_smile: chodit s batoletem ven, lovit dite a jeste kocar je nocni mura... Je mi vzdycky tech maminek lito!!! Jo a jsme stejne stary :slight_smile:

kde nakupujete na mimi? je nejaky fajny obchod v trincu?
6. dub 2008 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko:slight_smile:

Tlapi v planu byl Edmonton. A v USA asi ted nejaky cas pobudem.
Jinak svatebni obed byl ve vsech stylech, ale foto je zrovna s japonskym - oba milujeme sushi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cau Oli - jo pohoda. Zrovna jsem vstala a chlapi se jeste miliskujou v posteli :grinning: .
A nahodou byci jsou lepcejsi :grinning: - pockej si treba na 23.4.

Jinak ja se na satku malem vobesila, takze mam nositko a ted mame taky krosnu, ale musime jeste mesic pockat nez maly bude mit pul roku a pak budu tatarit jak blazen.

Jdu se valet k chlapum...
6. dub 2008 v 17:07  • Odpověz
Tlapičko, teď je tu docela nově otevřený obchod na terase, koukni na www.radi.cz a tady máme tu kamennou pobočku...jsou tam sice většinou výrobky Canpol Babies, ale dá se vybrat aspoň z něčeho, takový obchod tady chyběl, ale nic extra, jako šátky tam třeba nemají no.... Jinak zatím sem nakupovala spíš v Ostravě v shopping centrech :wink:
A víš jak zatím nevím, co teprv všechno mimi chce a vyžaduje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gabči, prý oběsila na šátku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já mám strach, že malá vypadne, a ani to nepoznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ráda uvítám, jak mě to Tlapička naučí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a býčky sem teda poznala samé chlapy, a byli fakt super povahově, jeden aby se v nich vyznal někdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad holčičky jsou lepčejší viď Gabi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo Gabi, ty si rodila v USA? Jak dlouho si byla v nemocnici po porodu? Teď na dubnovkách nám jedna holčina porodila císařem a za dva dny byla doma, to je mazec... :slight_smile:
6. dub 2008 v 17:50  • Odpověz
No fakt ja to zkousela s panenkou - panenka vzhuru nohama, ja priskrcena a vsichni okolo se valeli smichem - takze jsem se ze satkem rozloucila.
Mam problem toho maleho divocha narvat do nositka - on sebou sije jak tisic vos.

Csss holcicky byci jsou super - by Ti muj manzel m ohl vypravet - zrovna ho mam chut nabrat na roh tak se mi radeji obloukem vyhyba:slight_smile:

Jo ja rodila tady v USA. Maly se narodil 18.35 a ja chtela jit druhy den domu, ale mela bys byt v nemocnici aspon 24 hodin tak me prekecali do druheho dne do rana. takze za 36 hodin jsem byla po porodu pryc a bylo to docela fajn - zustavali jsme ddyl, protoze jsme museli cekat na svetlo - Petino mel zloutenku.
6. dub 2008 v 19:10  • Odpověz
gabbi, koukala jsem do alba... vy nosite v klokance oblicejem po smeru chuze??? to je desne nebezpecny pro deti. Prekvapuje me, ze nemate americky ergo :slight_smile:
s tim porodem to je drsny... americky zdravotnictvi me vazne desi... Co je tam hrazeny pojistovnou a co musi doplacet clovek sam?
My zvazovali porod v Kanade, ale byli jsme mekky... vratili jsme se do evropy a tedka trcime v nemecku a ne a ne se vratit... akorat moc nevime kam... Byli jsme v torontu,a le tam nechci. Ten beton me ubiji... a to ze manza sedi v nejvyssim mrakodrapu mi taky nedela dobre, jelikoz kdyz spadly dvojcata, tak jsem byla v USA a tak jsem z toho na nervy vzdy a vsude...
Edmonton jsme taky zvazovali, ale prej tam je desna kriminalita, tak asi ne... taky zalezi, kde bude prace...

Oli, moc rada te naucim, ale nevim, kdy se tam dostanu. Nemate nekde nejakou prezentaci satku?
super fotonavod je na vbavlnce.cz opravdu to nic neni!!! Muj starsi bracha tedka taky nosi jejich mesicni mimi, jak divej a zavaze si ji levou zadni... nez se nadejes, mas to nacviceny!
jo a mimi ti ani nahodou nevypadne, i kdyz povoli uzel, tak je tam drzeny na 3x, takze ho nevytrepes ani kdybys delala stojku :slight_smile: (mluvim o krizi s kapsou, coz je bezkonkurencne nejdulezitejsi uvaz. )
ty uz mas satek?
kdyztak jsem napsala clanek o noseni
http://www.pavuciny.cz/?act=article&aid=106 je tam i manza i babicka, tak hlaste, jestli je nekdo znate :slight_smile:
6. dub 2008 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
Tlap co je nebepecne na to nosit dite takhle - on v tom vydrzi max 15 minut a pak jde z toho pryc. vetsinou je ted v kocare a od pristiho mesice jde do krosny - na to se vylozene tesim.

Kazda pojistovna plati neco jineho a neco jineho si hradis sam. Ja i kdyz mela pojistku - dokonce 2 tak doplacim $7000.

Ja bych nechtela do centra Edmontnu spis nekam bokem, ale spis to vypada, ze zustanem tady.....
6. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz
Gabbi, kdyz tam je jen chvilicku, tak to asi nevadi :slight_smile: Ale je to sileny napor na pater a vsecky kosticky, je to mimi vytocene proti smeru vsech svalu, kosti, kloubu a tak... navic ta hlavicka tlaci na pater, takze vetsina dedi to chape sama a moc se v klokankach nosit nenecha.

krosna je fajn. Eli ji ma nejradsi, na me je to moc mohutny na kazdodenni pouziti, tak davam prednost manduce... Manzel ale krasnu zboznuje :slight_smile: je supr na leto, jelikoz nikdo nikoho nehreje, ale zase blba na zimu, protoze nejde to mimi zahrat... ale jestli kocarkujete a mate nositko jen na vylety, tak je urcite krosna lepsi kvuli uloznymu prostoru. Jaky jsou v USA krosny? dala bys mi prosim, nejaky link?

S tema platbama u doktora je to hrozny...jeste ze je ten dolar tak dole....
Jak jste se vubec dostali do USA?
6. dub 2008 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi kdyz tak pojd na diskuzi USA at tady holkam Trinecackam nedelame gulasek :grinning:
6. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
8. dub 2008 ve 04:08  • Odpověz
ahoj holky :grinning: Tak my furt nic ještě, v pondělí jdem na první kontrolu přímo do porodnice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Gabči, sem se chtěla zeptat, je pravda, že jak rodíš v USA,tak se platí za porod? :confused: :confused: :confused: :confused:
Jinak sem narazila na tvůj popis porodu v porodech a teda všechna čest, bych je asi umlátila madlem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Krásný popis :dizzy_face:
8. dub 2008 v 09:09  • Odpověz
gabbi, ta krosna vypada moc dobre! ma spoustu uloznyho prostoru, ta bude nosit sama :slight_smile: Urcite se v ni bude Petovi libit :slight_smile:
8. dub 2008 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
Oli Ti rikam, ze vydrzis do 23 :grinning:

No pravda to je polovicni. vetsina pojistoven totiz nepokryva tehotenstvi a porod. Ja i kdyz jsem mela pojisteni (dokonce 2), ktere pokryvaji casti tehu a porodu tak nas to stalo $7000 - ale ja zas na ne hazim bobek a splacim jim to po $50 - at si hezky pockaji ne? :zipper_mouth:

Meli jedine ststi u meho porodu, ze to madlo neslo vyndat - bylo prisroubovane teda dosti pevne, ale opravdu byli hodni a splnili Ti vsechno o co sis rekl. JIdlo se vybiralo asi z 20 moznosti vcetne salatu, dezertu, napoje, hlavniho jidla, polivky a zmrzliny. Na chodbe byla kuchynka, kde si clovek mohl zajit pro dzus nebo zmrzku behem celeho dne i noci - dokonce tam byly nejake sendwiche pro tatinky, ale meli nabalino z domu :grinning:

Tlap uz ji mame doma a je fakt suprova - jsme tam maleho cvicne dali tak se rehonil jak blazen :grinning:
Tatinek mu dokoupil ksiltovku a slunecni bryle - i kdyz tam je stinitko tak bude frajer.

Dneska jedu k zubari - bude mi trhat nervy a 2 plomby tak uz mi je spatne ted i kdyz to neboli.
Mejte se krasne :dizzy_face:
8. dub 2008 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Oli ještě jsi celá? Nebo už je maličké na světě? :wink:
Chci se zeptat ten obchod www.radi.cz je v Mondu? Musí být úplně nový, protože jsem o něm ještě neslyšela :grinning: Jinak já jsem hodně chodila nakupovat na Starém Třinci do obchůdku co je skoro naproti lékárny Thalia či jak se jmenuje. :sunglasses:
9. dub 2008 v 17:19  • Odpověz
Ahoj, ještě celááááá seeeeem, ještě času :grinning: :grinning: :grinning:

Libi, jojo je v mondu, a na Starák sem taky chodila koukat i do toho bazaru, co je trošku výš směrem do Lyžbic :wink:

Gabči, jak zubař dopadl??? Auvajs :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Dneska krásně že jo holky :wink: :wink: :wink: My jdem dlabat noooo :sweat_smile:
10. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz
Jojo Ola ma jeste 13 dni do porodu, kdyby to nekdo nevedel :grinning:

To je hrozne, kdyz pisete o tech obchodech tak musim 5 mintu uzvazovat kde to tak asi je :rolling_eyes: jak prijedu do CR tak si budu muset koupit mapu a buzolu abych se nezatoulala:slight_smile:

Zubar celkem v pohode - nakonec minervy netrhal, ale delal 3 plomby - tady to vsechno delaji s injekci takze tezka pohoda. Ale mela jsem dost - huba otevrena naplno, on mi tam rejdi vrtackou a do toho mi vyklada vtipy - jsem myslela, ze se zadusim smichem.

U nas je hnusne - snezi - zas budu kvasit doma, protoze nejde videt ani na metr - to vylezu s kocarem a do 5 minut mam na nem 3 cm vrstvu.

Holky vite o tom, ze ve Staraku naproti posty jak byla Koruna nebo PRmarket nebo jeste predtim ORbigo a Kvetinka budou zase Tamani??? :angry:
10. dub 2008 v 18:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.