• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Třinec, Vendryně?

(Zamčená)
22. ledna 2010 
Gabči, tak to je pohoda, ale s těma vtipama bych ho asi kopala do pr*ele :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No a s tím Orbigem mi jdeš zrovna do krámu...včera sem vezla kámošku na pracák, tak že tam zajdu nakoupit....no a ty vole...taááám niiic, holý obchod pusto prázdno.... :angry: :angry: :angry: :angry: No paráda a to víš odkud, to dávali na CNN??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak u nás je krásně Gabi, slunko svítí, 20 stupňu od rána, akorát ten vítr na pikaču.. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2008 v 10:48  • Odpověz
No u toho zubare - o to vetsi sranda, ze mas pul ksichtu umrtveneho takze se se smejes jak retard, ale on je super. Jeho rodice jsou Cesi, on se narodil tady takze si povidame cesky:slight_smile:

U nas je dneska na dve pikacu - pres noc napadalo 20 cm snehu a mama vcera provokovala jak tam je u Vas krasne - jsem se chtela prestehovat. Akorat nevim, kde kdyz jsou ted nasi rozvedeni tak to bude boj, kde budem, kdyz prijedem.

Jo o tom ORbigu....to uz vim asi 3 mesice, ale vcera jsem si na to vzpomnela. Svagrova tam delala sefku tak mi to rikala - jsem sla do kolen. Je tam jeste neco jineho nez sikmooci? :astonished: Ale zas na druhou stranu - s tilkama co jsem si u nich koupila za 30 delam paradu jeste dneska a vsichni se ptaji odkud je mam :grinning:
11. dub 2008 v 17:08  • Odpověz
Gabi :grinning: :grinning: :grinning: Tak s tím zubákem to máš super, ale zase na druhou stranu, když si chceš zanadávat česky, jak to moc bolí, tak ti rozumí i co :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Přijedeš k nám Gabi :grinning: :grinning: :grinning: A chystáte se někdy sem? Nebo asi až jak bude Petík větší že???

No nic moc jako, všude samý tamík :frowning2: ....ale tak já chodím nakupovat do sekáčů, nebo do Ostravy, jak jsou slevy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...u tamíků sem nebyla teda od střední snad :rolling_eyes: ...ty jejich ceny jsou někdy pomalu jak v obchodě při slevách :angry: :angry:
11. dub 2008 v 19:01  • Odpověz
Hubu mam vzdycky tak umrtvenou, ze nadavat njde.
Kdyz uz jsme u toho tak se vyhybejte zubarce co kdysi byla na 1.ZS - Gembalove - neskutecna pikacu. Zubar mi rikal at ji normalne zazaluju - ze tohle by nemelo prijit do styku s lidma.

Urcite bych do CR chtela co nejdriv, ale porad cekam az mi poslou zelenou - bez te nemuzu - a ze jim to sakra trva - ale zas prileti bracha a mamka.

Tady jsou zas Mexicani :grinning:

Tud;e jsem kamosce posilala balik pro miminko tak byla uplne hotova. Za par penez takova radost :grinning:
11. dub 2008 v 19:07  • Odpověz
Gabči, to o Gembalce říkal zubař i mojí ségře v Anglii, no něco v tom smyslu, jestli byla někdy u zubaře a že musela celé dětství pít colu...my a colu jo???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No to musí být dobrá palba na poště za balík z USa nééé??? Taky vždycky koukám,jak ségra něco pošle, jak je na obálce ta paní s korunou na hlavě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jakou má hodnotu :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a ta zelená ať dojde co nejdřív teda :wink:
11. dub 2008 v 19:45  • Odpověz
Fakt te zenske se vsichni vyhybejte obloukem. I Vase deti!!!!
Haha my a colu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bylo toho asi 5 kilo a platila jsem $45 - je to sice dost, ale vzhledem k tomu kolik tech veci tam byla tak to neni tak strasne. Porad se to sakra vyplati. No my pani s korunou sice nemame - nevim jestli tam je Jirka Krovi - bych se mela stydet co?

Ty jo koukam, ze to tady nejak vazne - by jsme tu diskuzi meli prejmenovat na Guty ne? :grinning:
11. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
Oli, kukam, ze uz se ti to blizi, tak moc drzim palec, at vsecko dobre dopadne!!!!
15. dub 2008 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
Holky ahoj, no tak mám asi první nějaké bolesti, ale nejsou pravidelné,ale bolí auvajs asi minutu v kuse..a taky akorát špinění ale to mám od pondělního vyšetření pááána dr. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

No tak sem zvědavá, jestli mi vyjde zítřejší termín, to abych už začla rodit co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

....no a jak se všichni máte???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dub 2008 v 16:09  • Odpověz
U mě docela nuda... Uz jsem doma a zehlim manzilkovy ty hromady kosil, co nestihnul a pisu clanky o noseni a nositkach. pak soupnu odkaz :slight_smile:
oli uz mas satek? byla jsem na prezentaci sanami a maji nejaky exklusiv, ketry je uplne super..... neni tak dobry jako dydimos, ale urcite je lepsi nez guatemala a pritom stoji 12 stovek :slight_smile: takze vrele doporucuju. pomer cena vykon naprosto excelentni!!!
16. dub 2008 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz
Oli tak ještě jsi celá nebo na dva kousky? :grinning:
jo jo zubaři....naštěstí mi tady doporučila kamarádka zubaře, je moc dobrý, vždy umrtví i při plombování a pěkně spraví zoubálky :wink: už tam chodí i Adélka a Beátka tam bude taky chodit. Sice tam platím, ale za tu péči mi to stojí :wink:
šátky na nošení miminek jsou super, ale bohužel vyjít s tím tady na dědinu tak mě asi ukamenujou a pomluví jak nevím co..... :angry:
Tak vietnamci budou mít zas další obchod??? No hrůza! Ale musím vám říct perličku, na podzim sem Beátce kupovala bodíčka v obchodě s dětským textilem, jeden kus přes 100kč a pak jsem za týden jela k našim a v Novém Jičíně v obchodě u vietnamců měli ty samé bodýčka jeden kus za 39kč - myslela jsem že mě trefí šlak!
Nemluvě o čepičkách atd. takže chodím nakupovat tam i tam :zipper_mouth: Ale je fakt že štremplíky pro Betku, spodní prádlo pro Adélku kupuju jen v Polsku, tady mi nabízejí takové nepoddajné umělé potvory :confounded: anebo o 30kč drahší než v Polsku. Teda tohle je můj osobní postřeh a zkušenost. Jo Oli a ten obchod v Mondu vypadá moc dobře a oproti obchodu na starém Třinci co je v uličce je levnější. Vypadám tady jak nějaký škrťas, ale při dnešních cenách si fakt dávám pozor kde vydám 10-20kč navíc :sunglasses:
17. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
libi: Nevim proc, ale strasne mi prijde, ze se v beskydech jede na to, co reknou nebo udelaji ostatni... je to normalni? To je preci kazdyho vec, co dela nebo nedela, co je mi do spoluobcanu. Kdo chce pomlouvat, tak si tema dycky najde. Ja nosila i v trinci u babicky a nikdo mi nic neudelal. Vetsinou paradoxne vsechny babicky reaguji na satkujici maminku velmi kladne, at je to kde je to. Vetsinou to nemuze rozchodit vekova kategorie cca 40-60 let mi prijde. Chtela bych nosit, ale co tomu reknou lidi... mi prijde fakt smutny!
Myslíte, že to je lokální jev tyhle ohledy nebo že to neni horší než jinde?

co se cen tyce, tak to moc neresim... snazim se nekupovat nic zbytecnyho, hlavne v sekaci, ale to jde cim dal hur... na vetsi deti uz je to bida. Pripadne po slevach... Za plnou cenu jsem nekoupila nic ani nepamatuju. Akorat bodycka kupuju novy v dm a to proto, ze je eli atopik, tak s ji snazim ulehcit (spodni body z biobavlny sem tam) pripadne funkcni pradlo, bez toho se do auta absolutne neobejde.

kde jsou v trincu nejake fajne sekace?
17. dub 2008 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
Holkyyyyy tak dneska se v 18.40 narodila Olince Hanicka:slight_smile:
Miry 54 cm a 3.73 kg - teda dost velika na to jaka je Oli hubena.
Takze moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
juuu, to je skvely!!! Tak holky, at jste obe v poradku a co nejdrive doma! Gratulujem!!! :astonished:
17. dub 2008 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Gratulujeme Oli k miminku!!! Hlavně ať jsou obě zdravé a Oli má hoooodně mlíčka :grinning:
Já se byla dneska podívat na miminko, sestra ve středu porodila třetího chlapečka Vojtíška-nádherný uzlíček štěstí!!! :wink: :grinning:
18. dub 2008 v 18:17  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=134965&vReferer=%2Fphotos%2Fola84

DOufam, ze me Oli neprizdi, ale tady jsou fotecky - mala je fakt nadherna.
21. dub 2008 v 16:53  • Odpověz
Jééé Gábbi díky za fotečky, vyřiď Oli, že malá je opravdu moooc krásná..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Povedla se jim, ale má být po kom pěkná, maminka je taky kočka :wink:
21. dub 2008 v 16:59  • Odpověz
jeee, ja chci taky miminko... uz se tesim az pojedeme k babicce a seznamime se osobne! Jen at hezky basti a spinka, ma pred sebou mooooc prace! a maminka zase za sebou, takze potrebujou hoooodne odpocinku obe :slight_smile:
21. dub 2008 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
AHoj holky,

tak vás jdu pozdravit a poděkovat za gratulations :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No Gabbi, prej hubená...to možná kdysi dávno :grinning: :grinning: :grinning: ALe nééé :dizzy_face: , Hanička je dupa, byla snad nejdelší v celé porodnici :grinning: :grinning: :grinning: A ty prstíčky kdyby jste viděly, má je jako jáá, takové ty zlodějské dlouhé....sestry se smály a prej i nohy...prej po kom to má takové číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No ale se spaním to je mazec..teda jako v pohodě, spinkáme, ale jak se vzbudíme a nakojíme a ponosíme, dáme do postýlky, tak za chvilku zase brečíme :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: takže usináme tak hoďku někdy víc :confounded: :confounded:

Tak jdu věšet plínečky, dokud spinká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahoj Oli, jsem rada, ze jste doma! To je bezva!!! Ty vesis plinky? latkujes? :grinning:
24. dub 2008 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
Tlapičko ahoj, no my zatím dle pokynů dáváme látkovku a na to jednorázovku...ale mám pocit, že zůstanu jen u látkovek...ty jednorázovky teda moc náklad nedrží já nevím.... :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Gábinko, všechno nejlepší k tvým včerejším narozkám, hodně zdravíčka a štěstíčka a radostí s Peterem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2008 v 18:39  • Odpověz
Oli, latkovku a na to papirovku??? co to je? :grinning: vzdyt do nedycha :angry: a jeste to je mokry :frowning2: To je teda kombinace :confused: to by me nenapadlo :slight_smile:
25. dub 2008 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz
Oli vítej zpátky!!! Jak si užíváš kolotoč kolem miminka? :grinning: Taky jsem to tak dělávala látkovku do jednorázovky, ale asi jen měsíc a pak jsem najela jen na jednorázovky. Jaké používáš jednorázovky? Nám se osvědčily pampers, happy, hagies. Ostatně všechny jsu dobré až na ty úplně nejlevnější co mají povrch plen jak igelit....to je pak parádní opruzení :angry:
25. dub 2008 v 19:28  • Odpověz
Uz chodite pilne ven?:slight_smile:
ja to mela s tema plinkama spise obracene... nejdriv jsem pouzivala pemprsky, ale jak eli odrostla, tak ji zacaly delat podlitiny na bocich. to jsem jeste neznala moltexky, takze jsem presla na latkovky na noc a na doma a na papirovky na ven a vylety... ale ta kombinace latkovky s papirovkou me trochu desi, protoze clovek prijde o to dobry od kazdyho :confounded:
26. dub 2008 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,taks e taky ukazuju po delší době:slight_smile:

Jak se tady máte??Připojuju se ke gratulaci Gábince,všeeeechnoooo nejjnej.

Olinko,jak válčite?My ted spíme 3 dny celkem dobře,ale nechci to zakřiknout,takže pšššt :grinning: no a ty tlapky a nožky haničky bych chtěla vidět :wink: ,a kolik ti oli zůstalo po porodu kileček??jestli se teda můžu zeptat :slight_smile: ...

Dneska je tak hezky,hned bych šla na prochajdu,ale máme návštěvu a zítra křtiny tak toho je nějak moooc...
tak se zatím mějte..jo a dneska jsem udělali první hrábky,hráb do hlíny-začínáme stavět domeček :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2008 ve 14:36  • Odpověz
Jééé bučenko tak ať se vám křtiny vydaří!!! Jenom kojíš? Určitě máte s Oli mlíčka dost, já jsem od začátku musela přikrmovat. Pořádně si naplujte do dlaní a ať vám stavba jde pěkně od ruky :wink: Jaký stavíte domeček? Myslím styl? Mi se hrozně líbí bungalovy :slight_smile:
26. dub 2008 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky, přeju krásnou neděli :wink:

Tlapičko, s těma plínkama to tady tak praktikujou normálně kvůli kyčlím...v úterý jdu do poradny, tak se zeptám dr, jak dlouho to tak máme ještě dávat, jestli až do kontroly v 6 týdnech na sono...
Jinak ale taky přemýšlím o těch látkových plenách, jak píšeš...no uvidíme...

Libi, zatím mám Huggies 1, a do toho tu látkovku...no ale už se nám povedlo holky i prosrat se do boku přes nohu, mamka špatně zabalila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak mám pamprsky....Jo a mmch, Libi taky se nám moc líbí bungalovy, straáááášně moc :slight_smile:

Mlíčka máme snad dost, někdy i ještě odstříkávám, jak mám tvrdé kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALe už míň, jak sem přišla z porodky, tak mlíko bylo všude po bytě, jak sem se jen ohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Miruš ahoj, no my v noci tak nějak stejně...většinou se kolem 12 vzbudí, nakojíme, odříhneme, přebalíme, zase se posereme ( třeba dneska v noci sem 3 x přebalovala během hodiny... :astonished: :grinning: ), a pak půl hoďky hoďku usínáme....dneska sme usly až kolem 2 asi :frowning2: no a pak o půl 6 se vzbudila...no tak sem aspoň už dala prát plínky a už se mi suší na sluníčku :wink:
A kolik sem shodila netuším, nemám doma váhu, já se vážila vždycky u dr. víš :frowning2: ale bříško mi zůstalo ještě velké, musím ještě nosit těhu gatě...no jo, sem tak žrala v těhu, tak tam mám špekounka no...ale to se shodí časem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dub 2008 v 07:50  • Odpověz
Ahojky,tak my máme konečně po křtinách,bylo to náročné,jsem unavená do morku kosti...

Bungalovy se mi taky moc líbí,ale jelikož Zdeněk děla ve stavební fa,tak mi to rozmluvil,že na ty naše podn´mínky to není,tak máme haus jak sviňa,prej pro 3 děti :sweat_smile: ,to se ještě uvidí...

No mě zůstaly 3-4 kg,ale žeru teda furt...

Tak se mějte já jdu koupat a pak spát,,jsem hotovááá...
27. dub 2008 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky!!
Mám dotaz na Oli, prosím prosím vysvětli mi přesně kde je ten obchůdek co mají www stránky RADI, minulý týden jsem se tam cgtěla stavit a myslela jsem že to bude někde hned zepředu jak je spořitělna a tam nic, tlačil mě čas tak jsem celá mond neobešla....prosím kde to přesně je, potřebuju koupit něco na mimi pro sestru. díky díky a přeju všem krááásný den, spokojené miminka :wink:
28. dub 2008 v 09:55  • Odpověz
jééé já tam naflagala chyb-moc se omlouvám, ale Betka mi tady rajtuje na klíně :grinning:
28. dub 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky! Oli, s tema plinkama je to srandovni, u nas to ortopedi ordinuji obracene. pemprsku a na to latkovku :slight_smile: A co mala? nezlobi te? musim vas nekdy prijet omrknout, holky jedny :grinning:
bucenko, vy se mate ze budete stavet :slight_smile: jeje. Na jednu stranu to jsou siiileny starosti, ale na druhou stranu je to hrozne fajn... Nas taky stavba ceka, ale az se vratime domu. Kde stavite? nebudeme sousedi? :slight_smile: Ten nas pozemek je docela obri, takze nam nezbyde, nez ho zaplacnout trochu bungalovem. (jsem rada, osobne se mi libi predstava bezbarieroveho domku, i kdyz jsme tuk tuk zdravi :slight_smile:)
28. dub 2008 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.