• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Třinec, Vendryně?

(Zamčená)
22. ledna 2010 
AHoj holky,
tak dneska sme spaly od půl 10 do půl 3 skoro, sem nechápala :grinning: :grinning: :grinning: akorát pak sme usnuly až kolem půl 5, ale spaly do 7 aspoň...no a přes den kkojíme po dvou hodinách...

No včera u dr. sem se ptala na ty plínky, a dr. mi řekla, pokud měla malá kyčle v porodnici v pořádku, tak jí nemusím dávat už obě, jen pamprsku...akorát mi to příjde brzo... :fearful:

Libi, ten obchod je jak by si šla od spořky směrem ke komerční bance, jak je to parkoviště...u spořky naproti je Reifka, a hned za rohem je ten obchůdek :wink: A já bydlím kousek od něj, tak když budeš mít cestu a čas, tak se můžem domluvit... :wink:

no nic, malá usnula, tak jdu něco zdlábnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2008 v 11:08  • Odpověz
Cau holky.

Moc diky za pranicka. Narozky jsem uspesne zvladla - opet si zabekala, ze sama, ale co az prijedou nasi tak to dooslavime.

Oli ja davala jenom pampersku od narozeni a maly je uplne OK.
Jinak Hanicka je nadherna - hned bych si to mimi zas pochovala - za mesic rodi kamoska tak se moooc tesim.
CO segra prijede se kouknou?

Dneska jsem zase provetrala kreditku - koupila jsem prdolovi novou sedacku a kocarek - takove golfky takze jsem strasne rada a muzem vyrazit na dovcu.

Az prijedu do CR tak tam ten obchod zplundruju - se na to moc tesim:slight_smile:
1. kvě 2008 v 06:05  • Odpověz
AHoj,

Gabi, segra určo přiletí letos :grinning: :grinning: :grinning: ale kdy nevím , má před zkouškama, tak uvidíme..no každopádně na křtiny jí tady chcí mít, páč bude kmotřička :dizzy_face: Takže křtiny budou podle toho, jak segra bude moct přiletět :dizzy_face:

no a kdy to vidíš ty na přílet? :grinning:

Jo a k těm pamprskám...no já ji dala pamprsku a prosrala se mi bokem přes nohu :grinning: :grinning: :grinning: ale zatím dobré, zatím se drží,ale kadí o život někdy ...přebalíme a už sme za pět minut zase vajíčkoví :grinning: :grinning: :grinning:

jinak je to malá teroristka, už sem flegma jak brečí...je napitá, přebalená, a brečí, a u mě se zklidní, tak jí pěkně šoupnu zpátky do postýlky, ať si řve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: kde jste holkyyyyyy :confused: :confused: :confused:
17. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz
Cau zeny.

Nejak v posledni dobe nestiham - ta nase vopice se otaci do jedne strany a pak z briska zpatky to neumi takze na me hulaka at ho jdu pretocit - opravdu plodna napln dne.

Navic jedem zitra na dovcu a ja misto, abych balila tak taky skucim, protoze me slehlo za krkem tak chotim jak debilek.

Petino vcera oslavil pulrok - miminko moje ma 8 kil a se 76 cm perfektne prekracuje jakykoliv graf co se vysky tyka - takze asi bude cahoun po rodicich.

Tajne Vam smiruju fotky a chvalim vechny mimiska.

Mejte se damy krasne a jestli nezdechnu tak se za tyden ozvu po dovolene :grinning:
17. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz
Gabi, tak krásno dovču, budem se těšit na fotky, tak snad si zabalila i foťák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a Peter je teda pěkné dlouhej..no myslím,že my se taky budem táhnout do délky jak nudle :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz
Ahooooj kde jste všeci??????? :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. čer 2008 v 18:06  • Odpověz
Oli, tak nam to v nedeli nevyslo, co? skoda. zatroleny pocasi :angry:
10. čer 2008 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
Tlapicko no jo, mrzí mě to, ale zase přijedete, a to už vyjít musí :grinning: a jak ste se měli u babí :confused: :dizzy_face:
11. čer 2008 ve 12:49  • Odpověz
docela hekticky :slight_smile: prijeli jsme v sobotu na obidek, pak se sli podivat, co je novyho na pozemku, pak jsme se jeli podivat na Podlesi, kde babi s dedou zacali predelavat stary domek a pak uz byl fotbal... V nedeli dopoledne jsme spali do 10ti :slight_smile: pak ani nevim a nakonec prijel bracha s klukama na navstevu (oni jsou v brne, ale u frydlantu byli na vikend u tety...) a tak chteli nekam vypadnout, jelikoz jak prselo, tak byla klukum chata mala... pak uz jsme se jen sbalili a odjeli. babi si musela oddychnout :slight_smile:takovy nalety....
11. čer 2008 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,nevíte náhodou některá jak to je v Třinci s epiduralem?Jestli se za něj platí?
12. čer 2008 ve 14:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz
Ahoj, já nevím, neptala jsem se, mě ho ani nestihli dát :sweat_smile:
13. čer 2008 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem si tam zavolala a je to zdarma.Jsem sice z Rychvaldu,takže to mám blíž do Karviné,ale po tom,co tam v lednu rodila moje sestra(vKarviné),jsem si to rozmyslela a půjdu radši do Třince.
13. čer 2008 ve 12:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz
Ahojky holky,
já bydlím taky u Třince, pracuju tady a v prosinci tady snad porodím naše první mimi :slight_smile:
Kamarádka rodila teď, Třinec byl plný, tak museli jet do Frýdku.
13. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz
Luci - tak to je fajn, že je to zdarma :slight_smile: , já byla v Třinci spokojená :wink:
A můžu vědět, proč nebyla sestra v Karviné spokojená? A stihneš to pak do Třince? Aby tě neposlali jinam,
když tam ted' mají pořád plno :dizzy_face:

ahoj Petis - a kde přesně bydlíš? O ten Třinec je nějaký velký zájem! Se jim tam dveře netrhnou,když musejí
odmítat rodičky :fearful: Jsem ráda, že už to mám za sebou, a nemusím to ted' řešit(uvidíme při druhém) :sweat_smile:
13. čer 2008 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
ahoj všem :dizzy_face:

Luc jojo je to zdarma :wink: a sou tam všichni suproví a hodní :wink: teda až na jedno mudra, ale ten prý moc už nerodí...mě jen tlačil na břicho páč měl zrovna příslužbu :angry: :unamused:

Peti, tebe znám z beremese zejo :wink: Koukám, že už čekáš mimi, tak super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju :dizzy_face:
13. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz
Cau holky:slight_smile:

Tak prozrad Oli, ktery je ten jeden Mudr - by me to docela zajimalo.
Jinak krasne Ti Haninka roste - je moc pekna.....

To teda cucim, ze se v nemocnici dava neco zadarmiko. A koukam, ze tam maji fakt v Trinci plno - a taky jsem slysela samou chvalu:slight_smile:.
14. čer 2008 v 17:59  • Odpověz
Ahojinky,
Oli, jj, už jsme se spolu vídávaly na Beremese :wink: Hanička je krásňoučká, ať vám dělá jen a jen radost :slight_smile:
Na jaře jsme se začali s manžou snažit o miminko a vida, vyšlo nám to, teď jen ať je vše v pořádku, z toho mám starch, ale to je asi přirozené ...

Mdasa, já bydlím kousek od Třince, v Neborech, ale v Třinci pracuju :sunglasses:

Snad bude v prosinci Třinec obsazený tak akorát, abychom se nemuseli brodit ve sněhu jinam. Asi si tam zarezervovt místo k porodu nejde :grinning: , co? Četla jsem, že v Praze a v jiných větších městech se to tak dělá, ale v Třinci o tom pochybuju...
15. čer 2008 v 10:44  • Odpověz
mdasa-sestra nebyla spokojená hned z více důvodů-odrazovali ji od epiduralu,až nakonec bylo pozdě ji ho dát,no a ty pokoje-byla na pokoji pro 5 matek s dětmi.Z toho jedna spoluobčanka,a taky to sociální zařízení.Malého musela nechat na pokoji,poprosit některou maminku,jestli by jí ho chvilku nepohlídala,a pádit na wc,a rychle zpátky ke svému prckovi.No a prý pčed samotným porodem byla jedna sestřička velice "příjemná",když si stěžovala na křeče do stehen,říkala,že jí hned donese magnesium,no a nakonec na ni nějak zapomněli.Tak radši ten Třinec,snad to stihnu.Není to zase tak daleko.Mám přítele v Nýdku a trávím tam poslední dobou dost času,takže se toho,že bych to nestihla,nebojím. :slight_smile:
16. čer 2008 ve 20:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz
holky ahojte,
tak MK dneska nějak nefachá, ale i tak vás jdu pozdravit... :dizzy_face:

Gabi,jaká byla dovča??? Pete je klááásnej, pošli pusinku od naší Koblihy :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a ten pan dr. se jmenuje Vojkovský klidně mu udělám reklamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petis, neboj, místo bude, nejhorší je prý červenec,letos opět nejvíc miminek očekávají práve v červenci :dizzy_face: A rezervovat nejde...já taky měla strach, páč právě v dubnu byl ještě zavřený Frýdek, ale vyšlo to uff :grinning: a sem ráda :dizzy_face:
A to že se bojíš, je přirozené, ale ber to s rezervou,já si celé těhu říkala, co se má stát, se stane...ale uteče to jako nic :wink:

Tak pááčko holky, my jdem slavit, máme 2 měsíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se máte?
U mě dobré, sedím v práci a do 14 daleko ... :confounded: Pracovaly jste až do konce těhu nebo jste šly na nemocenskou dříve? Já jsem už tu za sebe měla mít zástup, ale bohužel je kolegyně na nemocenské, tak nevím, kdy se "z práce dostanu". Tady je to takové "škatule hejbejte se", že se musí 3 lidi zaučit, bay ten koncový člověk přišel tady za mě.
Včera jsem byla poprvé na nákup. Do riflí se zatím ještě vejdu, mám je pod pupek, ale kraťasy mě tlačily, tak už nebylo zbití. Byla jsem v Polsku, tam mě bohužel nic nenadchlo a pak v Karviné v CA, tam jsem si koupila světlé tříčtvrťáky a pak sukni. Sice mám ten náplet ještě vzadu volnější, ale zase mě to v práci nikde netlačí, což je výhoda. Kde jste kupovaly oblečení vy? Já už teď na léto nic v plánu kupovat nemám, ale v září jdeme na 2 svatby, tak to bude něco třeba ...
Jinak 3.6. jdu na odběry v 16 tt, snad bude vše v pořádku, jak vám závidím, že už máte tohle za sebou :slight_smile:
Pa pa :dizzy_face:
24. čer 2008 v 07:31  • Odpověz
Oli diky za pusu od Koblihy - Petino ted pusinku neposila, protoze slinta jak bernardyn a to se neslusi:slight_smile:

Dobre, ze jsi panu doktorovi udelala reklamu - aspon se bude vedet, ze :grinning:

Petis Ty vypadas tak hrozne povedome, ale porad nemuzu prijit na to odkud bych Te znala, ale ta podoba...
Jinak ja chodila do prace jeste 5 tydnu pred TP a jsem za to rada, Ja jsem od prirody plasan takze bych hned resila kazde pichnuti a bolistku a tak mi to ubihalo. Tech poslednich 5 tydnu se za to vleklo jak smrad....

K tem hadrikum - neni nad to se citit pohodlne. JA musela chodit slusne oblikana do prace - coz bylo za trest jelikoz pandero se mi zvetsovalo kazdy den, ale zase kdyz uz jsem nemohla tak jsem si za recepci rozepla kalhoty a mohli mi vsichni polibit sos - takze hlavne pohodlne.

Ty jo ceskou svatbu bych si dala rict - ale to ne - to se nikdo vdavat ani zenit nebude - banda jedna :grinning:
1. črc 2008 v 05:16  • Odpověz
Brýýý deeen holky :sunglasses:

Tak chčije nám krásně venku konečně taky, ty pařáky už byly na pikaču :grinning: :grinning: nojo, člověk si furt bude stěžovat že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Peti, jak píše Gabča, hlavně pohodlí a v dnešní době nakoupíš hadrů...já taky kupovala v CA, a něco i v sekáči sem objevila :sweat_smile: na tu chvilku....akorát sem měla problém s bundama zimníma...tak sem si v Reserved koupila kabát do áčka, a měla sem ho všeho všude asi 3x...páč zima byla jaksi teplá...tak sem to vychodila ve svetru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a já byla doma už od 6.tt :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale neměnila bych, sem to taky všechno strávila na koňovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz
čauky dlouho jsemtu nebyla,jak se tady máte??,No nám se začíná tvořit :grinning: nějaký ten denní režimek konečně :slight_smile: přes noc už to máme vžité,ale přes den to rozjíždíme..Jé tady se vzpomíná na těhulkování???Super!!!

Jináč m dneska frčíme na hříbky:slight_smile:,pak jsme pozvání na oběd a jelikož se konečně vyčasilo tak půjdem někam na prochajdu...malej včera dostal skejbort nebo jak se to kruciš :grinning: píše,tatka si na staré roky koupil brusle tak je chci vidět jak to rozjedou :grinning: :grinning:

tak zatím pááá a Peti at jsou výsledky ok,držíme palečky :wink:

A Luci krásný porod :wink:
6. črc 2008 v 07:54  • Odpověz
Vidím,že je vše při starém,nikdo nic nepíše :frowning2:
8. srp 2008 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj Bučenko :slight_smile:
Tak já úspěšně dál těhulím, už jsem v polovině :wink:
Ve středu jdeme i s taťkou na velký UTZ do Karviné, tak jsme na naše mimi zvědaví a hlaně jestli nám tamní pan Dr. potvrdí tip pohlaví mého Dr. :wink:
Jinak u mě snad dobré, na poslední kontrole mi oznámili dobré výsledky z triplů, mimi prospívá tak, jak má, tak jen tak dál :slight_smile:
A co vy, maminky? Co vaše mimča? Poslouchají?
Koukám na fotečky, jsou to zlatíčka :dizzy_face: Už se těším, až bude i ta naše prďolka u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
ahoj holky tak se hlasím mezi vás .... jsem z Nebor.

Peti ... zatím to těhu jde dobře. Akorát ty rano mi je tak divně jako bych prochlastala celou noc ale ještě jsem na zachod letět nemusela :slight_smile:
11. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz
Dobré ranko,
kdepak jste, holky?
My máme za sebou velký UTZ, vše se zdá být OK, tak jsme moc a moc rádi !!! Holky, absolvovaly jste hodně vyšetření miminek? jedna kamarádka mě "straší" na čem všem ona byla a já ne, tak si z toho nechci dělat velkou hlavu, ale červík ve mě hlodá ...
Já mám za sebou "akorát" odběry na tripply a velký UTZ. Teď ve čt. jdu na odběry krve na protilátky a v pátek na cukr. Ta má kamarádka byla na testech už ve 12 tt v Ostravě, pak byla na vyšetření srdíčka u miminka a na 3D ultrazvuku.
Mám se svého Dr. poptat, ať mě někam ještě pošle? Svému Dr. věřím, nemyslím si, že by něco zanedbával, ale hold jistota je jistota :wink:
Každopídně se ho chci poptat na 3D ultrazvuk, jestli bychom si mohli někam zajít a vidět miminko.

Hoj Verun, chodíš do práce?
Já ještě doklepu srpen, pak uzávěrky a dobírám zbytek volna a zůstávám doma. Konečně, si říkám!!! Už se těším na "vyspávání" do 8 hodin a na klídek :sunglasses:
18. srp 2008 v 06:50  • Odpověz
Já chodím do práce a budu chodit pokud budu moc asi do té doby než nasněží ... pak už na to kašlu :slight_smile:

Zítra si jdu konečně pro těhu prukazku :wink:
18. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
Cau holky.
Koukam, ze se hezky tehulkuje a tehotni tam na Trinecku:slight_smile:.

K tem vysetrenim. Ja si nemyslim, ze je tak moc dulezite obihat vsechna vysetreni. Kdyby nebylo neco OK tak Te doktor posle na detailnejsi vysetreni.
Tady se to jako neresi vubec. 2 UTZ - jeden v 8tt, druhy kolem 25tt, test na cukrovku, streptokoka a to vse. Vysetreni nejdriv co mesic,na konci co tyden. Pokud jsou komplikace tak potom posilaji na nejake specky.

Jinak vsechny co mate male miminka si je uzivejte, hlavne to, ze kde je date tak zustanou. To moje dracisko zrovna stoji u tyce a vrti prdelkou, okusuje u toho kable a mysli si, ze ho nevidim........
19. srp 2008 v 18:26  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.