• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Třinec, Vendryně?

(Zamčená)
22. ledna 2010 
Holky jdu vás taky pozdravit po delší době :dizzy_face:

Peti, to není možné už máš polovinu těhu za sebou jo??? Tak super, že utz je ok. Předpokládám,že si byla v nemocnici na utz??? Jak píše Gabi, kdyby něco bylo špatně, poslali by tě. Já byla všeho všudy:

1. utz na potvrzení těhu v 6.tt a pak pro kontrolu ještě v 11. asi
2. utz ve 20. týdnu velký v nemocnici
3. utz ve 32.týdnu u svého dr.

jo a vlastně ještě 3D utz v Havířově :dizzy_face: pak jak píšeš cukrovka a triply tot vše, neboj všechno bude dobré :dizzy_face: Už se moc těšíme na mimíska :slight_smile:

juu a Verunka taky těhu jooo? no super, holky já sem tak ráda za vás :dizzy_face:
..nedávno byl rok, co sem objevila 2 // a už mi drobek spinká v postýlce a má 4 měsíce je to neuvěřitelné...je to dítko uřvané, před každým spaním řveme jako tuři, ale stojí to za to... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak všem přeju hodně zdravíčka hlavně a zase se ukážem. A Gabi, co to roste z Peťuly??? :sweat_smile: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A nestraš, prej kam dáte dítko, tam ho máte..to jo, já to hlavně slyším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj Oli,
koukala jsem ti na fotky. Viděla jsem že máš koucourka. Bylo těhu s ním v poho a co potom co se narodila malá? Já mám totiž britskou čiču doma a strašili mě že jak budu těhu tak ji budu muset dát pryč. Ale ona je taky takové moje mimino mazlive že bych to bez ni nevydržela. :confounded:
21. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
Verunko, jojo, kocour je potomek napůl britské kočičky :grinning: , která je u našich, a je vykastrovaná čerstvě :dizzy_face: Jinak těhu v poho, já žiju s kočkama od malička, tak sem neměla strach z toxy, a celé těhu vynášel kakí manžel :sweat_smile:
ale co je Hanička na světě, tak žárlí nemám na něj čas :unamused: , v těhu sem si s ním hrála aspoň 3x denně, dokud se neunavil, ale teď se to nějak nedá no..tak jen spinká,je smutňounký, někdy pindá... manžel jezdí ffurt za prací pryč, zato, když přijede,tak Krteček radostí skáče 3 metry do výšky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holčinky,
chodí semhle na tuto diskuzi ještě někdo? Kdepak jste???
My jsme začali 7. měsíc, toto letí ... stále ještě nemáme nic moc nakoupeno. Teda spíš nic než moc :unamused: , prý je ještě času dost ...
V práci dobírám dovolenou a pak nemocenská a pak mateřská :slight_smile:
Jak se máte vy?
16. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky, jen tak jsem tady mezi Vás zabrousila. Ja z Třince nejsem, ale chodila jsem tam do školy. Rodinu mám v Jablunkově. Tedy přesněji na Písečné, tak tam občas jezdíme. S manželem jsme se přestěhovali do Havířova, tak tu už deset let bydlíme. Po Třinci a okolí se mi ale móóóc stýská.

Jak jsem tak pročítala poslední příspěvky, tak jste řešily kočičky. My máme dvě a taky celkem v poho. Jen jsem musela hlídat bříško, protože Beruška-jedna z nich, byla zvyklá na mne vyskočit a tulit. Ta i pak asi 14 dnů žárlila a vůbec se mnou nemluvila :slight_smile: Teď řeším to, že malý má už 10 měsíců a je všude. Takže po kočkách uklízet a ty chlupy... Ale jinak dobré.:slight_smile:

Maminky čekatelky, držím palce:slight_smile:
2. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky bydlím v Bystřici,můžu se k vám přidat?
22. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.