• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trochu si přividělat..?

(Zamčená)
25. června 2008 
Zdravím všechny kolegině maminky na MD... oslovuji Vás tímto jedním nápadem... :slight_smile:
Hledám jednu maminu, která je rovněž na MD a ráda by mi hlídala mého 1,5 letého kloučka když bych byla v práci... odměnou by byla má mateřská čili 7600,- Jakmile budu mít někoho jistého začnu si aktivně hledat práci v oboru administrativy. Samozřejmě by i mě tato suma stačila aby se mi má situace zlepšila - takže pokud se má některá maminka kam vrátit a už jí to doma nebaví ráda budu nadále já doma i s dalším robátkem... tak co vy na to? Najde se někdo? Jsem z Prahy 3 - Nám. Jiřího z Poděbrad.... :sunglasses: ahojky Linda
23. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz
kdybych byla s Prahy tak to beru :wink: jedno dítko bych ještě zvládla a penízky by se asi jako všude hodily ale bohužel :sunglasses:
23. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
no škoda, škoda... Plzeň je tak trošku dál... no... tak snad někdo jiný... ahoj :slight_smile:
23. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz
23. čer 2008 v 17:09  • Odpověz
ahoj, asi ti moc s hlídáním nepomůžu, teprve čekám své první miminko. Ale napadá mě - to se dá, chodit do práce a zároveň pobírat rodičovský příspěvek?
25. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz
Dá,.............ale časem Ti budou krátit peníze.Kamarádka má k MD práci a už jí vzali 4000kč.
Jedině,že by to bylo limitováno výdělkem v té práci,ale pak jde o to,jestli si Ti vyplatí jít do práce a ještě si k tomu platit hlídání. :confounded:
Leda,že by to byla černota. :grinning:
25. čer 2008 ve 13:39  • Odpověz
holly, jo, jde to... Lindo, bydlim taky na Jiřáku :slight_smile: :slight_smile: Hlídala bych Ti klidne, jen jsi to moc neumim predstavit :grinning:
25. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz
no tak možná dá, ale určitě ne na hlavní pracovní poměr u stávajícího zaměstnavatele, ne? ´Tzn. musíš si najít práci jinde než jsi byla před nástupem na mateřskou,ne?
25. čer 2008 v 15:29  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.