• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TV seriál - jak vybrat výbavičku

(Zamčená)
27. dubna 2009 
to jsem na to zvědavá, já mám totiž pocit, že všichni se snaží maminám vnutit úplně všechno, i zbytečnosti :slight_smile:
28. led 2009 v 11:12  • Odpověz
to jsem na to zvědavá, já mám totiž pocit, že všichni se snaží maminám vnutit úplně všechno, i zbytečnosti :slight_smile:
28. led 2009 v 11:12  • Odpověz
Michale, moc díky za odkaz - dobrá iniciativa - pořad jsem totiž propásla, tak kouknu. myslím, že každá rada dobrá a ať si každá maminka vybere podle její chuti a vůle :slight_smile:
28. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Super odkaz, jdu ho zkouknout :slight_smile:
28. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Divala jsem se a naopak rikali, ze neco mamina mit ani nemusi... :wink:
28. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
28. led 2009 v 11:35 • pecina
Ahoj Michale,
plna ocekavani jsem shlidla onen dil serialu a byla jsem zklamana, ze se jedna o doporuceni komercniho moderniho zbozi :pensive: . Osobne nepovazuju kocarek a uz vubec ne prebalovak za nutne pomocniky.... Na rzdil od jinych

Osobne by se mi libilo, kdyby se vam podarilo nastinit, co za vychytavky, ktere opravdu pomuzou a usetri praci a ulehci nervy s miminkem na trhu k dostani jsou, ale tim, ze cely serial pripravuje jeden clovek, ktery ma za zady "bezny detsky svet" je jasny, ze se to nemuze podarit, protoze sami asi takove vychytavky bohuzel neznate, bo kdybyste znali, tak byste je prodavali....

Misto lehatka Hacku, misto postyly babybalkon, misto klokanek satek nebo manducu, misto pemprsek latkovky...
Netvrdim, ze to maji vsichni pouzivat!!!! Nicmene by bylo skvely, kdyby se k lidem dostalo, ze to jsou bezne veci, ktere existuji a maji moznost volby. Dneska totiz tehulka prijde do detskeho sveta a kdyz vidi ty haldy zbozi, tak si proste mysli, ze to je vsecko, co je na trhu a uz dal nepatra...

Mam jedno velikanke prani! Nedoporucujte prosim na ulehceni transportu klokanky!!! Diky moc! Anicka

drzim palce, at se vam to povede uchopit v ramci moznosti nejak rozumne....
28. led 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
Ja bych osobne velmi uvitala vyber postylky a matrace.. Dite v postylce stravi prece jen aspon rok dva, ze? a samozrejme vyber kocarku.. Ale to bude asi priste... :slight_smile:

pecina: Asi budu otravovat s kocarem i tebe... :grinning: Muzu? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj Michale,

no kdyby se v nějakém díle věnovala troška prostoru látkovým plenám, bylo by to určitě super.

V každém případě přeji hodně zdaru
:slight_smile:
28. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
zdeni: nektere deti v postylce byt nechteji a konci v posteli u rodicu, takze je to 50/50 jestli je tak dulezity vyber matrace :sweat_smile:
28. led 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Me dite tam jiste neskonci.. Oba mame velmi tvrdy spanek a bylo by to o zivot.. Navic mam nejake zasady... :wink:
28. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
zdeni, :grinning: to jsme na tom stejne :slight_smile:
28. led 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
28. led 2009 v 17:43 • michal_spuntik
28. led 2009 v 17:46 • michal_spuntik
Budu se divat, Michale... :wink:

Tyyy jooo, vam se to ceka deti, kdyz pracujes v "oboru"... :grinning:

Hele, nebudes mit problem s duplicitnim nickem??? :confused:
28. led 2009 v 17:47  • Odpověz
Jako me latkovky taky zajimaji, ale jeste jsem si "neosahala" zadne mimi s latkovou plinou a neznam nikoho osobne, kdo by mi ukazal, poradil, popovidal... Zaujala me i bezplenkova komunikacni metoda... Ale na to asi nemam... :sweat_smile:
28. led 2009 v 17:51  • Odpověz
28. led 2009 v 18:08 • michal_spuntik
michal: :grinning:
28. led 2009 v 18:09  • Odpověz
28. led 2009 v 18:27 • michal_spuntik
ahoj michale me se to libilo.... mam kluka 6 mesicu a zatim nemam doma zbytecnou vec co bych nepouzila, prebalovak 100x100 se skrinkou je bomba, dole 10 baliku plinek :wink: a na vse misto... moc se mi osvedcil kosik na koleckach , lehatko s vibraci ( malej se krasne pokadil po 5 minutach :wink: ) a na hrani ted obyc povlecena deka 140x200 ty origo jsou malinkate :sweat_smile: ...
urcite se i tak kouknu na dalsi dily...hodne uspechu :slight_smile:
28. led 2009 v 18:43  • Odpověz
Taky jsem se mrkla na odkaz, jenom škoda, že to nezačalo dřív, já už mam nakoupený všeho hory :grinning: :grinning:
Ale stejně se mrknu :wink:
28. led 2009 v 18:47  • Odpověz
kdyz treba obleceni je individualni, kamaradka ma holcicku co porad blinka aprevlika ji 3x denne, mam se to nikdy nestalo, malej si "odplivnul" asi 2x za celou dobu :wink: a prokadil se taky skrz asi 5x jenom... a nekdo to ma porat a to je pak spotreba hadriku... :grinning:
28. led 2009 v 19:07  • Odpověz
michale: jasnacka! Mne jen proste prijde nefer, ze o tech "alternativnich vecech" se nemuzou lidi nic dozvedet masove :pensive: nerikam, ze jsou nejlepsi atd. ale spousta lidi jen proste nema moznost volby, bo se o to nezajima a v obchode jim to nenabidnou... Kdyby na nove zaznely i alternativy, tak by se treba nekdo zamyslel a zacal patrat po dalsich moznostech... Prave do takove "ochutnavky" by se to hodilo...

vidim to na svagrove, ktera nijak k alternativnostem netihne, ale kdyz to vidi u me, tak si da rict s nadsenim.... Myslim, ze takvych lidi je spousty...Ale bohuzel ne kazdy ma nejakou caklou svagrovou :grinning:

s tema klokankama se neshodnem! ale zajimalo by me, co je ten dokonaly zazrak podle vas... Tipuju babybjorn?
osobne kopu za manducu! Ani kocaru se nebranim! na tahani nakupu neni spatnej :slight_smile: Konecne jsem sehnala golfky, ktere mi v pripade potreby prevezou i mimino a jsem spokojena... Bohuzel jsem nanpoprve slapla vedle a poridila si nejpredrazenejsi smejd pod sluncem, snad bude maclaren lepsi.

misto prebalovaciho nafoukleho blazince mi prijde milionkrat lepsi pratelna nepromokava podlozka, ktera nikde nezavazi a hodi se doma i na cestovani :slight_smile:
ale hadat se tu nechci!

Btw. shanim cestovni postylku pro mrnouse, ktera by mela prulez na obou uzsich stranach. Existuje neco takovyho?
28. led 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,
tak já se přidávám k tlapičce. nemuselo by to být zrovna alternativní, ale třeba probrat kočárky a pak ukázat, že jsou i mamky bez kočárů s šátkama, Manducou, Ergem nebo jiným ergonomickým nosítkem, plínky - většina maminek jede klasickej papír, ale ukážeme vám i látku a eko papírovky atp, jednorázové vs. prateln=/znovupoužitelné pomůcky a vychytávky,... :wink: spousta lidí si o těch alternativách myslí, že to znamená návrat 100 let za opice a je to na úkor pohodlí dítěte a matky pouze s tím plusem, že je to přirozené, eko, bio atp. :wink:

a souhlasím, že jakákoli klokanka je špatná, dítě v ní má špatnou polohu a to nevyřeší ani extra značková. Jediná správná poloha je čelem k nosiči se široce roztaženýma a podsazenýma nožičkama :wink:
28. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
michale, já souhlasím s tlapičkou, že takový přebalovák není vůbec důležitý, já koupila jen přebalovací podložku a stejně jsem ji použila tak 2x. To je právě problém, že většina to koupí, ale přitom to není vůbec potřeba a stačí si koupit ty nepropustné podložky, které stojí nějakých 60 Kč a je to.
Zdenallicka: zásadu, že dítě nebude u nás v posteli jsem měla taky, ale jen do té doby, než se malá narodila a blindila nám o sto šest a pak občas nemohla chytnout dech, takže jiná možnost, než ji mít neustále u sebe, nebyla
28. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
28. led 2009 ve 20:53 • michal_spuntik
a jaká je ta klokanka, co máte? :wink:

ad srovnání, ve volné diskuzi probéhlo téma jaké plenky jsou nejlepší a tam tyhle argumenty zazněly :wink:
28. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
zacala jsem eli latkovat, protoze mela z papirovek podlitiny na kyclich za noc a nenasla jsem zadnou papirovou plinu,ktera by pobrala nocni porci... latkovky s nulovyma pocatecnima vydajema (=siju) jsem mohla vrstvit az do aleluja a nic ji to nedelalo...
pozdeji jsem objevila moltex ekopapirovky, ktery skvele padnou a nasajou 2x tolik co pemprska.

vecne jsme se s manzelem dohadovali "dej ji cistou plinu" "ne, dyt tudle ma jeste dobrou" Ja videla ty haldy penez, co v tech plinach mizi, tak jsem ji prebalovala malo...
s latkovkama muze clovek prebalit kazde ucurnuti a nema ho co mrzet! na druhou stranu hodne cestujeme, takze na moltexky nedam dopustit... Znacka ideal je vzit si pouze ty vyhody z obojiho... tak docili clovek maximalniho pohodlicka s dobrym pocitem :grinning:
tak takhle to je u nas :slight_smile:
28. led 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
28. led 2009 ve 21:26 • michal_spuntik
tak pardon, je to necelých 100 příspěvků a 4 strany a zazněly tam argumenty obou stran, přišlo mi to ideálnější než totéž opakovat :wink:
28. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 17
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.