• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TV seriál - jak vybrat výbavičku

(Zamčená)
27. dubna 2009 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
2. bře 2009 ve 23:15 • michal_spuntik
michale my ještě bohužel miminko nemáme ale i tak tvých 7 minut v loskutákovi sleduju a zdá se mi to fajn a jako laik bych moc uvítala to téma o látkovkách :wink:
2. bře 2009 ve 23:18  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
2. bře 2009 ve 23:32 • michal_spuntik
ok písnu jim a až doufejme teď už v březnu otěhu tak si k tobě do krámku přijedu pro výbavu :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj Michale
tvé reportáže sleduji a opravdu díky za ně.Je to fakt super a jelikož zrovna výbavičku nakupujeme tak se ráda nechám inspirovat.
Měla bych na tebe dotaz ohledně kočárku.Vybrali jsme Peg perego GT3 kompleto,jaký máš názor na tento kočárek??Díky moc :slight_smile:
3. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Michala,
mám na tebe jeden dotaz. Za chvilku budu řešit autosedačku. Zatím malá nesedí, ale jakmile si sedne, tak to bude nustnost. Do vajíčka se už jen stěží vejde. Koukala jsem na sedačky Römer 9 - 36 kg, které mají většinou Isofix, která my v autě nemáme. Má cenu kupovat takovouto sedačku s tím, že možná v budoucnu si koupíme auto s isofixem nebo nekoukat na testy a shnout po jiné bez isofixu. Nechci kupovat tu nejlevnější, ale taky nechci investovat 6 tisíc a více. Nevím, jestli už toto téma v Loskutáku bylo nebo ne. Dík za odpověď.
3. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
tereziep: myslím, že v loskutákovi byli zatím pouze vajíčka
3. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
3. bře 2009 v 16:43 • michal_spuntik
3. bře 2009 v 16:57 • michal_spuntik
3. bře 2009 v 16:59 • michal_spuntik
Michal... ještě chvíli a snad se do Prahy do Špuntíku rozjedu :grinning: :grinning: :grinning: ...
Já, kam vlezu, tak prodávající toho ví asi jako já a o nějaké radě nemůže být řeč... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
michale, ok, písnu taky o látkovky :wink:
Jinak můj dotaz - dělají se nějaké postýlky, kde jde bočnice stáhnout tak, aby dítě leželo jakoby vedle mě v posteli, ale ve své postýlce? aby tou jednou stranou nebylo bráněno mě k němu :grinning: jsme koukala, ale fakt toho v reportáži moc není, nedá se to stihnout no:frowning2: Navíc Adéla má občas nějakou otázku mimo, kterou jí musíš zodpovědět :grinning:
3. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
ta bočnice se dá oddělat úplně.Nevím jestli to platí i u nových postýlek,ale u mé staré to jde... :wink:
3. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
Kadwind - já mám stahovací bočnici u mé postele. Než jsem sundali rošt dolů tak to šlo - měla jsem ji staženou a malá byla vedle mě, jen jsem natáhla ruku. To bylo supr. Teď ji mám staženou jen v noci. Malá už se přetáčí a tak ji raději zvadám, když u ní nejsem.
4. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
astrane, já právě slyšela, že u těch starých to šlo, ale dneska jsme koukala kde se dá, v dětským obchůdku, v ikee a přijde mi, že to nikde nejde :confounded:
4. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
katwind-V Ikea mají postýlky kde jde ta bočnice sundat uplně.
4. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
pajlin jo? prosímtě, nevíš která to je?? pošli link, prosím...já to tam zkoumala anenašla jsem:frowning2:
4. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
katwind-najdi si www.ikea.cz,dětské postýlky.Jde to skoro u všech.
4. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
pajlin, jsi zlato, díky!!
4. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
No jo,ale my máme tu bočnici stahovací,takže když je dítě větší a nechá se dole,dělá takovej rantl proti vypadnutí :slight_smile: A vydělat se dá-jezdí to v té drážce pomocí takových špuntíků a uprostřed je otvor,kterým se dá vysunout jeden-když se trefíte a po posunutí ještě víc dolů i druhej-stejným způsobem,ale opačně se montuze dohromady-smontuje se a pak teprve vsune ta bočnice.Ale to bude Michal,vědět,zda to u nových funguje stejně :wink: ....
4. bře 2009 v 16:39  • Odpověz
4. bře 2009 ve 22:42 • michal_spuntik
michale, krásná zpráva, gratuluju a přeji Adámkovi i celé rodině dlouhý a šťastný život! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Děkuji za tip na porodnici, protože já tohle o personálu v Podolí říct nemůžu ani náhodou. Bohužel. Snad to zas nikdo nesmaže, jelikož chci ještě říct k postýlce, že navrtat to fakt není problém, tutíž je zbytečné řešit, kolik má rošt poloh, taky jsme si to přizpůsobili.
4. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz
4. bře 2009 ve 23:21 • michal_spuntik
Ahoj Michale,
veliká gratulace k Adámkovi, ať Vám roste, je zdravý a moc nezlobí :wink:
5. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj Michale, obrovská gratulace celé rodině k narození Adámka :dizzy_face:
5. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Blahopreju k Adamkovi a preju vsem hodne zdravi... :slight_smile:
5. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
já mám pocit,že dneska se to kolem těch dětí všechno moc řeší a rozpitvává do detailů,které by leckoho ani nenapadly....tak jestli to nebude tím.... :wink: :slight_smile:
Jinak se u některých diskusí taky bavím :wink: (a mnohdy i nechápu :confused: )
A blahopřejem k miminku-hlavně ať je zdravej....to ostatní pak přijde samo... :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Michale, taky se přidávám ke gratulaci, ať je Adámek zdravej a dělá Vám jen samou radost... :slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj Michale, moc gratuluji k Adamkovi :slight_smile:
Chtela jsem se zeptat nebo-li spise poprosit o radu ohledne kocarku. Vim, ze nyni mas krasnejsi "starosti" nez na odpovidani dotazu ze stran maminek. My cekame "prcka" na konci kvetna. Mame "zalusk" na Mutsy kočarek. Muzu se Te prosim zeptat na tvuj nazor na nej? A z tech levnejsich variant - Maxim XL , Cruiser, V-cross - ktery by jsi doporucil co do kvality.. dekuji :slight_smile:
Preji ti hezky den, Vendula
5. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.