• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TV seriál - jak vybrat výbavičku

(Zamčená)
27. dubna 2009 
Jinak Michal zmínil ABC design-no nevím jak dnes,ale před dvěma lety byla moje zkušenost s nimi tato-široký kola-nevejdou se do běžnýho výtahu,těžký a špatně se s nima manipulovalo,odpružení nic moc-teda spíš nic než moc.....Zpracování-vypadalo dobře,zdáli se kvalitní a pěkně ušitý,žádný hrkátka....ale jezdit bych s ním nechtěla(konkrétně se jednalo o Pramy Lux)
6. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Neslo o to, ze mi zkritizoval Roan to vubec ne...jen , ze neni objektivni a na kocarky klasictejsiho typu a trochu levnejsi pise jen ze jsou spatne...Ja nejsem z tech , co na kocarku musi setrit, ale proc vyhazovat 25tisic za teutonii nebo Icoo, kdyz nesplnuji, to co chci ..jen abych mohla ukazat, ze na to mam. Nekoupila bych si taky asi polsky Sojan...a ruzne bezejmene z trziste, ale zase se nemusi kazdy polsky zatracovat...Rada dam za kocarek treba 40tisisc, kdyz bude jako Firkon, bude mit hezke barvy bude kvalitne, ze vydrzi na dve deti a navic bude mit vychytane ty dve chyby , ktere na nem vidim - jen 55 od zeme korba a nema teleskopickou rukovet(manzel by potrebovat jeste vyssi nez 108cm)... Ale bohuzel v tehle dobe se nehledi na zakaznika, rozhoduji vyrobci a moda a diky lidem, kteri se ji bezhlave podrizuji tak se jim to dari.
6. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
U mě to byly výtahy-měřila jsem je a s kolama víc než 64 cm bych se nikam nedostala...Tím se výběr kočárku taky značně zúžil.A samozřejmě se musí vejít do kufru malýho auta :wink: :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak na zahradu bych libertu taky brala jen takovej ohromnej kočár by se do autobusu nebo výtahu nevešel proto ted dělaj takový prcky.já nepsala všechny polský jen tako,dorjan a jim podobný co jsou nízký a těžký jak bejk třeba ten implast bolder vzhledově je pěknej a je to polák.a myslim že ty drahý kočárky maj nejen takovou cenu kvůli třeba kvalitě a širší kombinaci ale taky že se tady a všude rozděluje vrstva obyvatel tak asi těžko například holky typu borhyovka vereška atd budou mít kočáry z polska a to samý holky dělnice(JÁ)kočáry za 30 tisíc
6. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
kurka: jenže někomu se ty kočáry líbí a nemyslím, že by ukazovali, že na to mají, stejně jako kdyby ty sis koupila kočár za 40 tisíc :wink:. já ty přehnaně designové moc nemusím, ale pokud ho někdo chce, prosím, a´t ho má.
6. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
A pro denisku...stejne bychom kupovali nejaky laciny kocar k babicce 200km od nas, takze tam necham sportak od Roanu, kdyz se pro nej rozhodnu a koupim kvalitni jiny....A hlavne vetsina prodejcu nakonec priznala, ze ty kombinace maji stejne vsechny bud dobry sportak nebo hluboky, nikdy ne oboje...tak proc nenabizeji moznost koupit jedno nebo druhe....??? Samozrejme, ze bych chtela krasny , moderni, ale elegantni kocarek typu Mutsy nebo Icoo, aby byl kvalitni a hlavne dobry pro miminko, ale bohuzel takova kombinace pro mimco narozene v cervenci neexistuje...tak jsem jen chtela od Michala radu, ale jak je videt prosazuje jen sve teutoni a poradit neumi
6. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
A co to je za kombinézu?Hodila by se nám na příští rok,to už v kočárku ani ve fusaku nebudem.... :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
je to těžký s těma kočárama já osobně jsem na větvi úplně jelikož není jedinej co se mě líbí fakt opravdově a kdyby stál 8 tisíc nebo 15 tak je to fuk ale hlavně at je spolehlivej jenže prostě jsem asi divná že se mě skoro nic no vlastně dá se říct nic nelíbí nebo nic co se blíží aspon k 90% concord i jané by šly ale ta cena už se mě taky nelíbí to už mě příjde dost ale pro vyšší vrstvu proč ne jinak s kurkou ohledně korbiček souhlasim je to děs no ale pokud nerozjedeš svoji firmu :grinning: na obr kočáry typu liberta pak máš možnost jen mezi tím roanem,bebecarem nebo inglesinou a inglesina už taky nepatří k levnějším třeba roan marita se mě líbí daleko víc než inglesina magnum zkus napsat i nový téma konkrétně na roan a uvidíš určitě ti dost mamin napíše co a jak jsou kazový i značkový kočáry je to individuální všechno dělaj lidi pak už jen záleží jak moc se to kontroluje a jakej se používá materiál jinak lidský pracky makaj at na kočáru za 5tisíc tak za 30tisíc jen prostě je jinak kladen důraz na kvalitu
6. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
no já na ty super moderní kočáry taky nejsem je to složitý i co se týče tej´těhule osobně jsou budoucí maminy kterejm je to vesměs fuk nebo naopak hlavně at vyjede kopec,nechrastí na kostkách,je prostorný,klasický,levný,drahý, houpací,moderní,značkový no je toho moc a jak jsme každá jiná je jasný že pak i tak vybíráme a mame jiný požadavky tím pádem je na trhu nepřeberně množství značek a michal holt radí tak jaký má zkušenosti je jasný že kdyby asi měl obchůdek někde v menším městečku typy jako teutonia,casualplay atd. by se tak neuplatnily on ho má myslim v praze a taky je to znát tam jsou modernější styly než v malým městečku tam taky těžko pojedete do kopce nebo piknik na louce atd.ale zas chrastění koleček na kostkách no to by mě z toho odvezli je lepší si najít nějaký svoje typy pak se třeba optat jak jsou kvalitní víc lidí jak jsou s nima lidi spokojený a pak jít do toho roan je vzhledově pěknej ale jak je na tom funkčně nevim to ti stejně každá mamka řekne něco jinýho vesnická jinej názor městská jinej názor založ nový éma ohledně roanu a pročítej co holky píšou a utvoříš si svůjnázor
6. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jo presne denidko, ja se rozhoduji mezi Roanem, Inglesina Otuttina, Bebecar...ale treba bebecar ma jen 77cm a inglesina treba Vitoria...taky asi jen 76 a to uz od tech kombinaci neni velky rozdil...Ale roan ma 82, coz uz je znat.... no a pak ten Firkon...Ty inglesiny na me maji divne barvy, takze presne jak deniska, zadny neni favorit a zadny nevyhovuje tomu, co chci...
Jo a o Roanu jsem cetla dost, skoro vsude ho prevazne chvali...
6. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
no jo tak třeba nakonec vybereš úplně jinej inglesina má barvy takový nic moc pokud si typ kterej chce mít vidět kočárek a září pěknýma barvama,bebecar má herký pestrý barvy no ten firkon e mě nelíbí a barevně mi příjde až moc kříklavej ale roan zas má spoustu barev ale nic křiklavýho pěkný jen ty pastelový lesklý se mě nelíbí mě se líbí no od roanu je nejhezčí pro mě ten tmavě modrej nebo bílomodrej klasika a pak se mě teda hodně líbí ten hnědej s těma kytkama nebo co to je ten je taky fajn určitě víš fanatik do určitej značky ví vždycky :grinning: a od bebecaru je hezká ta světle zelená a ta modrá světlá s tím bílým a černám a pak ta modrá podobná tyrkysovej nebo jakej a tej tmavší modrej
6. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Mě třeba od koupi kočárku typu Roan, Inglesina apod - odrazuje fakt, že se mi nevejdou do auta. Další věc je to, že na ně nejdou nasadit pořádný autosedačky, no a taky to, že jako sporťák jsou pro naše potřeby nevyhovující. Takže když sečtu cenu nového hlubokého uvedeného typu a nového kloudného sporťáku, tak jsem na ceně Teutonky.

Teutonka vyjde na cca 25 tisíc ale i s autosedačkou.

Jen ještě poznámku - můj muž má téměř 190 cm a Teutonka mu nízká nepřišla, naopak si pochvaloval, jak může dát rukojeť výš a nemusí se ohýbat.

Kamarádka má Firkon F7, je to fakt prostorný kočárek, ale už s půlročním dítětem je to dost namáhavé ho tlačit, ozkoušela jsem si to.

Sportovní sedačky, co se polohují celé, taky nejsou můj ideál.
6. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Michale moc gratuluji k Adámkovi :wink:
6. bře 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
ten můj má 193 a kočík budu využívat hlavně já 162cm takže podle chlapa bych to nehodnotila nějakou tu rukojet tak se lehce na těch pár minut ohne no :grinning: :grinning: :grinning: můj soused vezl kočár všehovšudy 4x 2x při prvním mimču a 2x při druhým a jeho manželka chtěla původně zelenej kočárek no a ten že ani náhodou že ta khaki barva mu připomíná vojnu tak se nechala ukecat na modrej s kostkama deltim sport tak se pak vztekala že jí to vymluvil a že s tím ani pak nejezdil a pár maminek sem taky psalo že jim chlapi řekli že s kytkama nebudou jezdit jak ted docela u určitejch kočárků frčej my máme felicii takže bych tam taky nějakej větší kočár asi nenarvala sama jsem zvědavá co za káru vyberu
6. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
astrane: normální šusťáková, uvnitř zateplená jako klasické pro dospělé.
6. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
kurka mě se taky ze začátku magnum nelíbilo.Chtěla jsem kočárek Mutsi, ale potom jsem zjistila, že má hodně malou krobičku a tak jsem hledala něco většího, kam by se mi malá vešla i v zimně. No a vyhrálo to magnum. Já osobně chtěla na mimčo kočárek na houpacím podvozku. A pak si koupit sportovní kočárek. Mě vůbec nevadí, že mám doma 2 kočárky a že vyjdou cenově jako dražší kombinaci typu Jame. Pro mě bylo na prvním místě pohodlí mimča - tedy dlouhá a prostorná korba na houpacím podvozku a potom sportovní kočárek. Mě osobně se taky moc nelíbí sportovní sedačka na houpacím podvozku. No ale vzhledem k tomu, že magnum mělo nejdelší lůžko, tak jsem šla do tohoto kočárku.
Nechci se dotknut prodejců kočárků, ale vesměs nabízí hlavně ty dražší značky. Stalo se mi to několikrát při výběru kočárku. Možná je to jenom moje špatná zkušenost.
6. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
To víš,chcou prodat to,o čem si myslí,že je to kvalitní-tzn nebudou s tím problémy a to,z čeho mají největší provizi....myslím,že se to nevylučuje,ale spíš doplňuje....
I když i za málo peněz se dá koupit dobrá věc,ale je to větší makačka takovou najít.Nadruhou stranu ne vše co je drahé je i dostatečně kvalitní....jak je možno vidět v různých diskuzích( a podle mě co je přes 10tisíc je už drahé-teď mám na mysli kočárek) a i v těch nejdražších kategoriích jsou problémy...Je fakt,že nějaká drobnost na kočárku za 5 tisíc mi nebude vadit tolik jako na kočárku za 20-tam už bych neodpouštěla žádné nedokonalosti...
7. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj Michala,
četla jsem tuhle diskusi s kámoškou. Ta teď vybírá kočárek pro mimčo. Docela by nás zajímolo, jaký je rozdíl mezi Roanem a Delti Ekonomic. V jednom příspěvku jsi napsal, že roan patří mezi to nejhorší. Přitom kočárky vypadají stejně. Deltima prodáváš a roana né. Mohl by jsi nám prosím objasnit rozdíl mezi těmito dvěma kočárky? Právě mezi těmito dvěma kočárky váhá.
7. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj Michale,

pomalu začínáme vybírat autosedačku pro prcka 9-36 kg. Chtěla jsem se zeptat jaká by byla nejlepší. Chtěli bychom, aby měla ještě pásy a pak jí předělat jen na podsedák :wink:

Gratuluji k Adámkovi :slight_smile:
S porodnicí souhlasím, sama jsem tam dvakrát rodila :slight_smile:
7. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
8. bře 2009 v 00:52 • michal_spuntik
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
8. bře 2009 v 01:33 • michal_spuntik
8. bře 2009 v 01:49 • michal_spuntik
Dobrý den Michale, psala jsem vám do ip, nevěděla jsem o této diskuzi. Můžete mi napsat recenzi my bébé confort hight track,korbičku windoo a sedačku creatisfix.Děkuji Lenka
8. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
Michale s tím Deltimem Ekonomic musím do puntíku souhlasit.Na klasickou kombinaci na houpacím podvozku je těžkej,nejde z něj sundat celý potah-špatně se pere(ale to většina těchto typů) a nezdál se mi nějak zvlášť dobře zpracovaný-ušitý.A ač jsem příznivcem deltimů,tak tento se jim podle mě moc nepovedl.Za přibližně stejné peníze lze pořídit lehčí kočárek stejného typu.
Bohužel o kvalitách a servisu nevím.....ale líbí se mi např.tyto http://www.anicka.cz/shop/showCategory.php?goodCategoryId=91&goodMarkId= jsou podstatně lehčí než Ekonomic...(mám osaháno)
8. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
michale nemam sanci vas porad poradne shlednout,pokazde prijdu pozde a na netu mi to nejde nikde najit a spustit :grinning: nicmene:

budete resit i veci do porodnice pro maminky?pradlo,vlozky a jine veci?myslim,ze i ty jsou potrebne probrat :sunglasses:

byl probiran kocarek Inglesina Vittoria?muj vyvolenec :sunglasses:
8. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
Tou nemůžeš nic pokazit-houpací klasika :slight_smile: Mimochodem se mi taky moc líbí....až na cenu :confounded:
8. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
astrane ,ale ta kvalita ... :sunglasses: ja uz ho mam doma a sehnala sem klasickou madeiru perinku huraaa ja nesnasim ty ruchlozavinovacky v tomto kocarku to nevypada hezky,ale na doma klido :sunglasses:
8. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
8. bře 2009 ve 21:37 • michal_spuntik
8. bře 2009 ve 21:48 • michal_spuntik
ahoj ja uz ho mam doma a sportovni verze se mi ani nelibi ,mam po male chicco ct0.4 a jsem s nema spokojena moc jen dokoupim na ne to drzadlo pac to tam neni :sunglasses: ja jsem rada,ze jsem si vybrala Inglesinu pac jsem zastancem(po nekolika zkusenostech),ze houpaci kocarek je parada :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.