• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TV seriál - jak vybrat výbavičku

(Zamčená)
27. dubna 2009 
Yanna, no problém - chci kočár do města i do "terénu" :grinning: Autosedačku chci Maxi Cosi a chci mít možnost nacvaknutí na podvozek :grinning: Navíc Fabie nemá velký kufr. A k tomu další věci typu - možnost mimča ve spor´táku k mámě atd. :grinning: :grinning:
Zatím to fakt vypadá, že budeme muset vysolit prachy za teutonku.

No ještě máme čas.
3. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
jmisa, hmmm... :grinning: Sice nechceš nic nenormálního, ale vypadá do na tu Teutonii nebo možná Hartan? :grinning: (ten má nějaký univerzální adaptéry.. :confused: ) Prohrábni to, třeba učiníš objev. Vajíčko maxi cosi a nově i romer mají konečně "velmi dobrou" bezpečnost. Čas máš, ale letí :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky - máte někdo zkušenosti s kočárem Bugaboo Cameleon?? Nám ho dnes děsně cpala prodavačka v obchodě - chápu, že asi funkčnost super, ale příjde nám hrozně nízká korbička..Manžel s tím vypadá jak s půjčenou hračkou od neteře :sweat_smile: Navíc je takový "holý" a na zimní mimi nevím...jen mě zajímají vaše názory. A co říkáte na Maxi Cosi a Alu Sprint? U Maxi Cosi mě dost nadchlo skládání - jednoduché a do malých rozměrů, to je jednoznačné plus. Máte někdo zkušenosti?
3. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
Mili, mně se nelíbí, že se polohuje celá sportovní sedačka, takže děcko vlastně pořádně neleží.
Maxi cosi - myslíš MURA? Ta je na mě těžká :slight_smile:

Yanna, bohužel Hartan není můj šálek kávy :grinning:

Já mám na všechno něco :grinning:
3. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahojky holky, muzu se zeptat jestli mate nejakou zkusenost s Firkonem quatro? dekuju :slight_smile:
3. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
jmisa: Jojo, myslím MURA...podvozek je těžší, to máš pravdu, ale když pominu to, tak se Ti jeví jako dobrej? A co říkáš na ten Alu Sprint? U toho bugaboo jsem našla taky pár věcí, který by mi nevyhovovaly....ale strašně moc se mi nelíbí :confused: Jaký máš kočárek Ty?
3. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Mili, já zatím rozhoduju, zatím se nejvíc blíží mým požadavkům Teutonia Spirit s ruční brzdou.

Znám holky, co maj MURU a jsou spokojené, ale pokud potřebuješ kočár zvedat i do MHD nebo po schodech, tak na to je to těžké.

Na ten Alu Sprint jsem se musela kouknout, tenhle styl se mi moc nelíbí a taky ta váha není nic moc.
3. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
jmisa: MHD u mě v podstatě nehraje roli, jezdím všude autem. Bydlíme na vesnici, kam jee něco tak 5x denně..takže u nás auto. MURU tam dám v pohodě si myslím...Mám octavku, velký kufr, takže s tím by problém nebyl. Schody nemáme, takže taky neřešíme...Ten kočárek se nám líbil, včetně autosedačky...Manželovi i slušel :wink:

U Alu Sprintu nám akorát přišla malá ta sportovní verze...a přišel mi lehčí než MURA, ale třeba se mi to jen zdálo - mezi tím jsem měla v ruce i x-lander, tak to možná bude tím...
3. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
jmiso, hele, ty jseš jasná s tou teutonií :grinning: maxi cosi sice jde dneska nasadit na čím dál víc kočárů, i levných, ale tam nemůžeš třeba otáčet rukojeť nebo sedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MURA je těžká jak kráva. Tu bych nechtěla už jen proto.

Bugaboo je takový golfosporťák. Není to normální kočárek nebo kombinace (ač jako kombinace vanička/sedačka/autosedačka dneska fungují golfové, sportovní i hluboké kočárky - cvak cvak). Nemám zkušenost, ale ve srovnání s ostatními kočárky vychytávky nula - větrání v boudě, polohování zad v korbě, mezery, límec maličký; sporťáku nejdou polohovat zvlášť záda ani nohy, sklápí se celý, což od urč. věku je jedno. Mně na něm vadí, že je to takové prkno a dítě ve fusaku je tam pak jak larva. Dát se tam musí ve 4 - 6 měsících, když začne ječet, že nevidí a neusne, i když korba není krátká. Vím, že se nemají zvedat záda, dokud dítě nesedí samo, ale na 5 minut trochu přizvednout kvůli usnutí to fakt nevadí. Je to jen takový hadřík na konstrukci. K podvozku... je fajn, že jde změnit směr přecvaknutím sedačky i přehozením rukojeti. Kočárek je lehký a na rovince a v obchoďácích asi bude jezdit fakt pěkně. Píšou, že je do terénu, ale to je blbost. Na občasné výlety vydrží, to jo. Když se přehodí rukojeť a velká kola budou vepředu, tak se sice dá na leccos najet, ale jakmile bude třeba kočár přizvednout o malá odpružená kolečka, tak to dá zabrat. Terén, o jakém mluvím já, to nezvládne. Bugaboo je bugina a na poměry golfek je určitě lepší. Ale je nenormálně drahý. Taky by mi velmi vadila brza na rukojeti. Prý dokáže bolestivě praštit do ruky a hlavně já chci nakopnout brzdu a zabrzdit a né to štelovat nějakou páčkou. Je lehký a skladný. Na ježdění po městě, občasné výlety a do letadla dobrý, lehký, skladný. Vychytávky nic moc. A je to předražený. Krom přehazovací rukojeti a zároveň sedačky není v ničem extra. někomu také vadí, že nesloží s podvozkem i sedačku, ale musí sedačku nejprv sundat.
3. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz
mili, když bydlíš na vesnici, tak nad nějakým bugaboo snad ani neuvažuj. To je zbytečný. Kup si, co chceš, ale radím ti, ať to není těžký a nemá to blbý těžiště. Běž do krámu, obleť i kočárky, který nechceš a přizvedni je na přední kola, pak na zadní a pak si je zkus potěžkat :grinning: Já to takhle udělala v Praze ve všech větších krámech. A i jinší kousky jsem tam s těmi kočárky prováděla :grinning:
3. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz
Yanno, :grinning: :grinning: já vím, zatím si tak taky připadám :grinning:
Já už v Praze oblezla všechny velké kočárkárny, taky s kočárama pojíždím, zvedám na zadní na přední :grinning:
Ldyž jsem tohle prováděla v Kolíně za přítomnosti mojí matky, tak ta nechápala :grinning:
3. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz
jmiso, já najela takových kiláků až hrůza. Na černým mostě 3 krámy, na kobylisích další, dětský ráj na žižkově - teď se přestěhovali ode mě ještě dál, pak taky zličín, průhonice, teď tady do toho michalův špuntík. Akorát u tý Teutonie si přehoď sedačku. Mně to šlo nějak blbě - moc zacvakávacích háčků. Já jen chytím a cvaknu u Magnuma. To by poradil ale spíš Michal, třeba je to o grif. Teda pokud máš vybranou Teutonii s přehazováním. Nevyznám se u nich v těch poddruzích :grinning: Jinak provedení sedačky u teutonie se mi líbí vč. boudy. Ale prachů za to chtějí. O podvozcích moc nevím - jak jsou těžký a jaký maj těžiště. V reálu jsem víc prohlížela jen fun system.
3. únor 2009 ve 22:42  • Odpověz
Yanna, no Dětský ráj je kousek od Libeňského nádraží.

Fun system se mi líbil, ale asi není moc třeba do krčáku apod. Spirit je trojkolka, přehazovat jde sedačka ne rukojeť.
3. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz
Holky díky moc za rady :slight_smile: Co je to ta TEUTONIA?? :wink:
3. únor 2009 ve 23:05  • Odpověz
jo už spirita vidím. Těžiště vypadá, že je dobrý. Sedačka vypadá dobře, pás mezi nožkama se může hodit a kdyby překážel, tak odepneš z madla (takhle to mám u golfů). Nevím jaké má větrání korba a co mají znamenat ty průhledné trojúhelníky na bocích. To už ale hnidopiším. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Plína to případně vyřeší :grinning: Kola vypadají, že "terén" zvládnou. Na trojkolku si zvykneš i při nájezdech na obrubník. Do mého terénu není vhodná žádná trojkolka, jelikož jí nepřizvednu na 2 přední nebo 2 levá či pravá kola, a to kolikrát potřebuju, byť jen náznakem. Vzhledově je pěkná, sporťáček taky vypadá dobře a přehazování sedačky je +, pokud to nejde nějak krkolomně a dobře se to při tom drží, pro případ, kdybys chtěla přehazovat i s dítětem. Nevím, do toho nemůžu kecat. Jen vím, že je přehodit a přehodit :grinning: To spíš michal, ale ten se mě lekl :sweat_smile: A to mám v plánu mu ještě něco říct :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
3. únor 2009 ve 23:08  • Odpověz
Helca.h určitě vyzkouším příští týden,případně se podělím o pocit :slight_smile:

Yanna.o-jé to jezdíš jak my,akorát my přitom ještě většinou po sobě hážem šiškama-to víš,chlapi :wink: Co chvíla trefí i kočár a že teda nejsou moc čistý :angry:
Právě-já trojkolku taky mít nemůžu.Taky často krosím kus cesty po 2 kolech.Věděla jsem přesně co potřebuju a kolik jsem ochotná investovat,takže nakonec byli jen 2 favoriti-Roan Kortina(levnější Marita :wink: ) a deltim travel.Pro kortinu mluvila hlavně konstrukce do X-přijde mi lepší a pro deltim košík.Nakonec rozhodl manžel-prej ten Roan je podobnej tomu,co už jsme měli a že mě zná,tak prý ať zkusím ten druhej,aby pak nemusel poslouchat,že jsem měla dva stejný kočáry :grinning:

Jinak musím souhlasit-ne jen v obchodě povozit,ale zkusit jednou rukou zvednout na zadní :slight_smile:

jmisa-mě se líbí elegance a mistral.jen se divím,že váží stejně jako můj polskej kočár za 6 a přitom by za tu cenu byl 2x a kousek :wink: Já vážně myslela,že je to lehčí...Mají dobrý rozměry a vypadají kvalitně.Tříkolky nejsou zrovna můj ideál,ale když se ti líbí....Proč ne?
3. únor 2009 ve 23:34  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
3. únor 2009 ve 23:38 • michal_spuntik
A v čem budete vozit vašeho potomka vy?
(jestli to teda není nějaký tajemství :wink: )
3. únor 2009 ve 23:44  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
3. únor 2009 ve 23:50 • michal_spuntik
Jen jsem byla zvědavá-no ženská no... :wink:
Vidím,že máte na kočár taky dost specifické požadavky :slight_smile: My zase denně pořádáme ralley-cross Vysočina:slight_smile:(teda skoro)
magnum jsem si taky vybrat nemohla-nevešel se do limitu :unamused: A taky kvůli tomu drátěnýmu koši.
co já toho objezdila a ohmatala,než jem vybrala...No hrůza-jeden měl divný kola,další se špatně zvedal,jinej měl uvnitř divně šrouby,dalšímu se viklala rukojeť už v obchodě-a to ho tam měli jen pár dní!...A těžký to bylo...Někdy je asi dost obtížný dobře poradit a skloubit všechny požadavky,tak aby byli nakupující spokojení....mě to zabralo asi půl roku :grinning:
4. únor 2009 v 00:01  • Odpověz
Michale, se nedivím, že houpacích se moc neprodává, když každému řekneš hned mezi dveřma to co nám :grinning: (to je vtip :wink: )
Napsat, že jako sportovní jsou houpací bez výjimky téměř nepoužitelné, je logicky chyba. Za prvý tady mám jako důkaz fotky s pár příklady :sunglasses: :grinning: , za druhé jsem psala, že s Magnumem jezdím už rok a půl :wink: a za třetí - proč by se s kočárem, který má 4 velká nafukovací kola, dobré těžiště a není těžký, nedalo skoro jezdit? Není jediný důvod. Kdybys to napsal o gofkách, tak to pochopím, i když i s těmi se dá vjet na trávník, jde o to jak :unamused: Když navíc píšu, že s ním jezdím náročným terénem a že bez větších potíží projedu, tak to tak prostě je :wink:

On s jízdou v terénu každý nemá tak bohaté zkušenosti. Kdo ano, tak ví, že každou chvíli kočár přizvedává buď na 2 přední nebo 2 zadní kola nebo na 2 levá či 2 pravá kola. Nějaká odaretovaná kola, kola s jinou roztečí vpředu než vzadu, trojkolka, malá kola, plastová kola - to vše mi je při jízdě v přírodě naprosto k ničemu. Jízda je pak obtížnější, nikoliv snazší. Pokud je navíc špatné těžiště a vysoká váha, tak je to také pěkně blbé. Také je jasné, že ve městě jízda bude taky v pohodě krom nějakého slalomu v obchoďáku.

Netvrdím ale, že houpací kočár je supr sporťák :grinning: To je blbost. Jen to vůbec není tak hrozné jako kolující terorie. S těžším batoletem a naloženým košíkem na nerovnostech je znát, že se podvozek přetěžuje. Pro těžší dítě by byl lepší nehoupací na 4 velkých kolech. A obr terény, co jsem jezdívala, už si dneska nelajznu (ale oppidum mezi ně třeba nepatří) a tam, kde si to lajznu, už nevyvádím takové skopičiny a snažím se kočár víc šetřit. Proto píšu furt, že bych ráda zkusila třeba x-lander s otočnými koly. Je těžší než Magnum, tak chci vědět, co to udělá. Jestli je rozdíl velký, malý nebo zanedbatelný.
Jinak stále tvrdím, že kočár se využije nejvíc cca do 1 roku – procházky s mimčem v kočáru jsou častější a delší.
I tu Teutonii bych zkusila, teď už se pohybuji častěji po městě a na upravených cestách a tyto typy kočárků mi do těchto podmínek přijdou elegantnější (i když Magnum mi velmi pomáhal i v centru prahy). Právě proto to beru z různých úhlů pohledu vzhledem k věku dítěte, jeho váze, různému účelu procházek, znám jízdu v terénu i v narvaném pražském obchoďáku. Já nevím.. já bych prostě chtěla v každém případě Magnuma a k němu nějaký pěkný sporťáček(ale spíš nějaký co lze složit i s podvozkem jak golfáč) pro dobrý pocit :grinning:

Jinak obecně... jedna věc je 4kolka, druhá houpací podvozek. Ten tlumí nerovnosti ve všech 4 bodech. 4kolka se dá ovládat úplně snadno i bez otočných kol, pokud má dobré těžiště a není těžká. To je alfa omega. Zatočí pak malým tlakem na rukojeť bez jakéhokoliv přizvedávání (většina případů). Pokud je třeba zatočit ostře, musí se přizvednout. To stačí malinko, jen překonat první odpor (a pak už si můžu lehounce jezdit třeba jen po zadních kolech, jak kdyby byla otočná i mezi těmi zmíněnými regály, natož to jen otočit do zatáčky :wink:. ) Odpor se překonává snadno s dobrým těžištěm a váhou. Jinak ne. Já viděla spoustu výborně odpružených sportovních podvozků a nebyly ani těžké a měly i dobré těžiště a velká kola. Nic proti nim nemám. Ale není vůbec pravda, že bez otočných kol se sedřu a že s houpacím sporťákem se nehnu. Já si s mým kočárkem jezdila vždy, kam chci a bez problémů. Cestou necestou s volností pohybu bez výrazných omezení. Nic mě nebolelo, nijak jsem se nenamáhala a na upravených cestách se kočár ovládá dobře i s batoletem, natož s kojencem (to jezdí skoro jak prázdný). Problémy vnímám pořádně až s golfáčem, který má několik vlastností horších a je to znát. Vede mezi regály, ve skladnosti a v rychlosti nástupu.

Michale, páni.. jste dobrý!! Ale musí to být krásné.. čekat další miminko :slight_smile: . Upřímně gratuluji! A samozřejmě tady neodpovídej na každou blbost, je to tu děsná slepičárna. A na ty moje romány samozřejmě taky ne. Dneska jsem měla takový volnější den. Psala jsem i nějaké jiné jinam, protože jsem byla nemocná, ale už se zábavou vás všech končím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. únor 2009 v 00:06  • Odpověz
No.. koukám, že jsem to napsala trochu drsně. :zipper_mouth: Ale berte to prosím s nadhledem a lehkostí, já to tak nemyslím. Chrlím to pátý přes devátý. Já nejsem naštvaná, náladu mám veselou :sweat_smile: :grinning: A Teutonie se mi taky líbí, je kvalitní (nějaké s lehčím podvozkem bych se nebránila :grinning: )

Michale, jasně. To potřebuješ něco jiného než Magnuma. Dětský ráj je dobrý. Ale tvůj Špuntík se mi líbí taky a líbí se mi i úvodní slovo na webu (v čem je jiný). Moc dobře napsané :wink:

Mně jen vadí obecný řeči, že s nearetovacíma kolama se nedá jezdit a že houpací podvozek učí miminko na houpání a jinou logiku nemá. Za to ale nemůžeš ty :wink:
4. únor 2009 v 00:15  • Odpověz
bléé, už se těším na dalšího loskutáka, až tam bude o něčem jiném, než o těch posr... kočárech :sweat_smile: já bych chtěla látkovky, nosítka (ergo, manduca a šátek) a věci kolem kojení a UM (lahvičky, sterilizátory, pomůcky ke kojení - odsávačky, alternativní "krmítka", kojící polštáře atp.), ale to už mířím asi trochu mimo :sweat_smile:
4. únor 2009 v 00:23  • Odpověz
Přiznám se,že mě to celkem zajímalo,ale nečekala jsem,že dostanu přímou odpověď.Ale myslím,že mám aspoň představu,co je pro vás důležité.Samozřejmě se nemusíš omlouvat-je to čistě vaše věc.Já jen že tady sedím a trochu se otravuju jak čekám až malej usne abych mohla odejít,tak to prosím berte taky s rezervou :wink:
Ha vypadá to,že už spí,tak taky mizím do hajan...
Yanna-to víš-samý baby :grinning: (teda až na Michala :slight_smile: )
4. únor 2009 v 00:32  • Odpověz
Yanna-v pohodě-já zas kladu blbý otázky-to bude tou pokročilou hodinou :wink:
Po neděli to tady rozjedou prozměnu autosedačky :grinning:
4. únor 2009 v 00:34  • Odpověz
astrane, já včera šla spát v půl druhý. Ještě jsem se vykecávala s příbuzenstvem. Jsem fakt úplně blbá. A pak jsem ještě další hodinu kašlala v posteli. Teď je mi jak po flámu, to mám za to.

Ještě bych chtěla říct, že Michal dle mého názoru umí poradit dobře a objektivně. Doporučí to, co je pro maminku vhodnější, když mu popíše, jak a kde hodlá kočárek používat. A hlavně má přehled o mnoha kočárcích a ví o nich detaily.

Magnum zmiňoval na začátku debaty vcelku pochvalně pro určitou skupinu lidí.
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=84874&vGroupOffset=0&vOffset=30
Později zmínil, v čem je zas lepší sportovní podvozek a proč, což je rada zas pro jinou skupinu lidí a je samozřejmě správná.

Já jen chtěla osvětlit kolující mýty kolem houpacího podvozku a popsat, co je důležité při jízdě terénem a proč je důležitá nízká váha a dobré těžiště a nějaké další vychytávky. Jinak samozřejmě stačí i kvalitně a měkce odpružený podvozek. Měla jsem v ruce pár fakt skvěle odpružených sportovních podvozků. Houpací je to samé jako měkce odpružený kočár ve všech 4 bodech a není v úplně tvrdém kontaktu se zemí, jízda s ním je příjemná. Jinak se mi líbí i několik sportovních kombinací a jejich výhody i nevýhody jsou mi jasné.

K délce korbičky - není sice důvod, aby výrobci u kombinací dělali krátké korby a vložené tašky (krom šetření na materiálu a aby dostáli tvrzení, že jejich sporťák je skutečně od půl roku), nicméně je takových mnoho. Kdyby byly korby delší, tak by nikdo se sporťákem tolik nespěchal (zpravidla jen po směru, moc otevřený, ne úplně do lehu apod.). Dlouhá korba nebo korba přestavitelná na sporťák se hodí, protože tam prostoru je dost. Maminky zásadně přendávají ze dvou důvodů – dítě se nevejde do korbičky a dítě řve, že nevidí a nespí, pokud korbička nemá žádné polohování zad. Ne že by po tom toužily, ale musejí. (vím, že polohovat se nemá, dokud nesedí, ale 5 minut na uspání fakt nevadí).
4. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
No já bych jen řekla ještě svůj názor na to,že korbička 70-75 cm stačí
-Tak 75 stačí,ale 70 je málo.Některý děti jsou větší a třeba moje mělo ve 3 měsících 67 cm,tedy do 70 cm korbičky by se nevešlo asi o 14 dní později vůbec,tedy během 3. měsíce by z ní vyrostlo a to nemluvím o tom,že by tam třeba měl mít ještě fusak!a dávat 3 měsíční dítě do sporťáku asi není to pravé ořechové.Těch 75 by i nám tip top vyšlo-tedy v létě :slight_smile: s fusakem max 5 měsíců-v 6 měl 73 cm.Já jsem tudíž ocenila,že i po vytažení tašky mám stále v podstatě hluboký kočár(perfektně rovný) s možností sezení,což jsme od 7 měsíců také postupně začali využívat-taky řval,že nevidí.a jezdíme v něm denně až do dnes.jen do města už jsme pořídili golfky chicco multiway-v jiných se mladýmu nelíbilo :wink:
4. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
astrane, ty máš ten typ polohovacího kočáru, takže délku taky neřešíš. Já vaničku vytvářím speciálně šitým nánožníkem, ty taškou. V těhle typech kočárků vidím výhodu, ač netvrdím, že se nedá žít se sporťákem od půl roku. Dá. Já mám letní mimi, takže půl roku nám bylo v lednu. Když připočtu fusak, tak 75 cm nic moc. S odřenýma ušima a to záleží ještě na tvaru vaničky. A to polohování zad je vtipná věc, ať už nějaká destička na dně vaničky nebo plné polohování těchto zmiňovaných typů kočárku. Mně řval už v 5 měsících. Snažili jsme se hodně, ale on prostě neusnul a řval a řval, takže z procházky nic nebylo, dokud jsme na pár minut nezačali přizvedávat záda :wink: Usnul hned a spal jak špalek dvě tři hoďky.

5bodové pásy nevyužívám. V kočáru jsem poutala asi 3x, jinak mi nikam nevypadával. V případě nouze jsem jen připla límec k boudě. V golfáčích nepoutám ani náhodou. Opírá se o madlo a ani se moc nevzteká a když jo, tak mi pod madlem nepodjede, protože tam je takový mezinožní pás připnutý kolem toho madla. Kdybych měla gofláč bez madla jen s kšírama bez madla, tak bych se s ním musela dost prát, abych ho rychle zapnula, on by mi vyskakoval, na to já nemám nerva. :sweat_smile:

Jo.. a taky jsem ještě chtěla říct k poruchovost a otravným detailům - Já občas zašilhám po jiných kočárech, ale když si uvědomím, jak snadno se mi ten kočár ovládá, kudy všude projel, že se vejdu i do uzoučkých dveří, na eskalátorech nemám nejmenší problém, že stál podvozek venku na dešti, mrazu, slunci rok a čtvrt a nemá jednu jedinou poruchu, kola se nezasekávají, brzda taky ne, nic necvaká, neviklá.. to je taková pohoda a naprostá volnosti pohybu! Dítě nenadskakovalo jak horská koza. Já si teď totiž omylem klikla na diskuzi o Cortině a přečetla si jednu stránku a stačilo... Já jezdila denně několikrát bahnem kolem náklaďáků, středy vyloženě zaflákané bordelem a kola jela furt stejně v pohodě, brzda taky. Otočnou sedačku mám, takže když chci, tak si jí otočím. Já nevím no.. Všude čtu, že každý je s kočárkem nadmíru spokojený, jen musí sundat ve dveřích kolo, jen se zasekla brzda kvůli bordelu, jen nemá otáčecí sporťák, jen trochu praskla konstrukce nebo potah, jen to s dítětem moc háže, jen mu svítí do očí skrz slídu, fouká na něj skrz mezery, padá brzda, jen je trochu tžší, takže bolí svaly, ale co.., jen větrání a polohování nemá, ale mamince nechybělo :sweat_smile: , při jízdě někudy je problém, ale to nevadí, protože všude je něco... Tohle já vůbec neznám!
4. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
4. únor 2009 ve 14:37 • michal_spuntik
michale, ještě jednou promiň, ber to s rezervou, platí mé příspěvky v 00:15 a 9:23 :wink: :sweat_smile: Už mlčím :zipper_mouth:
4. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.