• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Týn nad Vltavou

(Zamčená)
10. dubna 2011 
Já dneska nevím,jak mi to vyjde,protože má přijít doktor a přijedou mi rodiče.Tedy snad.Jsem domluvená s Markétou,že Vám když tak napíšu.Mi jsme měli strašnou noc.Celou noc plakala,kvůli prdíkům.Takže od 2 hodin nespíme.Vidíš,že to je v pohodě,ale jistota je jistota.
1. čer 2007 v 07:58  • Odpověz
autor
Přeju dobrý ráno... Už sem to sem psala, ale nějak to tu neni...
1. čer 2007 v 08:51  • Odpověz
autor
Aha... ona jje další strana... :confounded:

Skus jí položit na bok... Skoro na bříško a poplácej po prdýlce, nám to zabíralo... Nebo na zádíčkách cvičit-zvedat- nožičky.ale u toho se Lucík vztekala... na tom boku je to nenásilný... A už sem ti poslala ty fotky... :slight_smile:
1. čer 2007 v 08:55  • Odpověz
autor
Prosím, jak to mam udělat, aby se mi to zobrazovalo od aktuálních ke starym na konci? dik:slight_smile:
1. čer 2007 v 10:16  • Odpověz
To myslím nejde.Objevuje se to od starších a nejnovější příspěvek je na konci.Já zkouším úplně všechno.Někdy jí to pomůže a někdy prostě ne.Masíruju jí bříško,cvičím s nožičkama a pokládám si jí na rameno,abych jí na bříško malinko tlačila.Teď už je hodná a spinká :pensive:.Jo,děkuju za fotečky.Povedli se Ti. :grinning:
1. čer 2007 v 15:42  • Odpověz
Andriss nám na prdíky nejvíc pomáhalo dát ho do polohy tzv. klubíčka jestli znáš. Já ho tak hodně i doma nosím, je to pro něj i pro mě pohodlný. Tady máš tu polohu na obrázku, je to tzv. vyvýšené klubíčko :wink: : http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=288993
1. čer 2007 ve 20:44  • Odpověz
autor
A nebo sou feniklový olejčky přímo na prdíky... Máme zbytek, tak jestli by si chtěla vyzkoušet?
1. čer 2007 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ahuj Markét... Tak to dneska moc na ty motosprinty nevypadá... co? chčije a chčije a chčije........ :angry:
2. čer 2007 v 07:40  • Odpověz
Ahoj, to teda nevypadá... My za chvíli už stejně frčíme k našim! Tak si to taky u vašich užij, pa! :slight_smile:
2. čer 2007 v 11:27  • Odpověz
autor
tak ahuzj... už sem v Písku...
3. čer 2007 v 15:54  • Odpověz
tak ahoj, už jsem taky u našich :grinning: mějte se tam a doufám, že se brzy uvidíme!!!!!!! :slight_smile:
7. čer 2007 v 17:35  • Odpověz
autor
Zdravim Tejn z Písku!!! :slight_smile:
12. čer 2007 v 07:50  • Odpověz
Ahoj ahoj, už jsme zpátky v Tejně! :slight_smile:
12. čer 2007 v 11:51  • Odpověz
Ahoj Terko,škoda,že tady nejsi s námi.Mohla by jsi s námi trajdat po městě.Alespoň by jsme pokecali.Tak si to v tom písku užij a pozdravuj Lucíka. :wink:
14. čer 2007 v 15:02  • Odpověz
autor
Ahuj... Stejská se mi po tejně ... i po váááááááááááááás................ :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ale už se nevrátim... Rozjelo se nějaký těleso a budu mít co dělat aby mě nepřeválcovalo... Držte mi palce at vyjdu s nesedřenejma zádama...!

Mějte se a smějte se... :wink:
17. čer 2007 v 10:30  • Odpověz
autor
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
27. čer 2007 v 08:42  • Odpověz
Halo halo co se stalo :slight_smile: Už se těšíme na pondělí, pořádně poklábosíme :grinning:
28. čer 2007 v 16:01  • Odpověz
Ten Týn nějak utichnul.Copak nikdo není s Týna??? :wink:
23. říj 2007 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: je tu nějaká těhulka nebo čerstvá mamina?Já jsem v 34tt.a čekám chlapečka.
28. led 2008 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj já mám kloučka 4 měsíce,a mám ještě kamarádku,ta čeká v březnu holčičku.Odkud jsi??Můžeš jít s náma někdy ven.
5. únor 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahoj píši to znova, protože nevím jestli jsem ti to poslala dobře.
Myslím, že tě znám od vidění.Bydlím na Hlinkách, když koukám z okna tak vidím zelený panelák a vedle něj žlutooranžový.Bydlela jsem na Malé straně a před rokem jsme koupili s manželem byt tady.Dala jsem si sem pár fotek třeba mě budeš taky znát od vidění.Jestli by Vám to nevadilo, tak bychom mohli jít někdy spolu ven.Měj se.
6. únor 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahoj těhulko, to jsem ráda, že se zas po dlouhý době někdo z Týna ozval :slight_smile: Já sice už čerstvá mamina nejsem, nám je rok a čtvrt, ale zato kámoším s Agentkou :grinning: :grinning: Jinak já tě teda asi od vidění neznám, i když jsem taky z Hlinek...
6. únor 2008 ve 12:22  • Odpověz
PS: dumám, kde by jsi to mohla bydlet, vedle nás je taky zelený panelák, ale my jsme takový "vyblitě" oranžový...
6. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz
Má ten panelák na sobě kostičky?
6. únor 2008 ve 12:25  • Odpověz
Když jdeš od jednoty pořád rovně k lesu tak jsou tam 3paneláky u sebe tak bydlím v tom posledním :slight_smile:
6. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz
Aha, tak to bydlíš tam co donedávna byla nějaká ubytovna či co, že jo? :wink: My jsme úplně na druhý straně, když jdeš od Jednoty k Pramenu :slight_smile:
6. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz
Jojo tam.Vypadá to tu teda šíleně,ale mi jsme celý byt rekonstruovali tak je to dobrý až na ty společné prostory :slight_smile:
6. únor 2008 ve 12:30  • Odpověz
Tak to bydlíš kousek od Agentky viď :slight_smile:
6. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz
Já tě od vidění asi taky neznám
6. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz
jsem taková nenápadná :grinning: my byli právě s Agentkou dopo na procházce, tak mi říkala, že jste si psali, tak jsem byla zvědavá... Já se tady seznámila se dvouma holčinama :slight_smile:
6. únor 2008 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.