• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Týn nad Vltavou

(Zamčená)
10. dubna 2011 
No právě manželovi se nelíbí Táborská nemocnice,jak je to tam vše straré.Já chodím k doktorovi v Táboře jmenuje se Kolář a ten je výborný a taky má občas službu v nemocnici tak bych ho měla možná u porodu
6. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz
Jo ten byl fajn, taky jeden z těch, který mě rodili :slight_smile:
6. únor 2008 ve 13:12  • Odpověz
No to se mi taky nelíbí ty návštěvy v ČB a v Táboře za tebou můžou kdykoliv.Taky se říká, že v ČB jsou na tom šestinedělí nepříjemný
6. únor 2008 ve 13:13  • Odpověz
On právě vše skvěle vysvetlí a je moc příjemný :slight_smile:
6. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz
Nějak se mi tu seká net zase to zlobí :angry:
6. únor 2008 ve 13:15  • Odpověz
Proč jsi rodila tak daleko?To se ti nejvíc líbila porodnice v Krumlově?
6. únor 2008 ve 13:16  • Odpověz
tak zkus ten Tábor.Budějce jsou proslulý nepříjemným personálem
6. únor 2008 ve 13:16  • Odpověz
No právě ten personál ten mě štve nejvíc.Já jsem teĎ měla mamku na ženské v Táboře a byli tam strašně moc ochotný a mohli jsme tam přijít kdy jsme chtěli.A když jsme se ptali na její zdravotní stav a na výsledky operace tak nám vše vysvětlili.
6. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz
mám tam rodinu,a Krumlov je vyhlášenej,skvělý sestry jak na gyndě tak na dětským,fakt super.Až na toho doktora,vše luxusní
6. únor 2008 ve 13:18  • Odpověz
Jo taky jsem to slyšela, ale to se najde asi v každý nemocnici něco... Za mnou byl manžel v porodnici každý den a mohl tam přijít kdykoli (kromě vizity), takže to bylo super. V Budějovicích ale zase jsou asi líp zařízený, kdyby se něco stalo s miminkem, je to tam asi i nověji zařízený.
6. únor 2008 ve 13:19  • Odpověz
Aha tak to jo
6. únor 2008 ve 13:20  • Odpověz
To si taky myslím,že vždy můžeš na nějakého vola narazit.
6. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz
to je všude
6. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz
6. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz
To třeba moje mamka chodila na gyndu do Veselí a doktorka jí léčila půl roku na cystu na vaječníku a pak se jí udělalo špatně tak jí taťka odvezl do nemocnice do Tábora a tam jí řekli,že má miom na děloze a že přijela jen tak tak.A to chodila léta k té doktorce
6. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz
už to všichni flákaj,dostávaj víc peněz,tak to neřeší
6. únor 2008 ve 13:29  • Odpověz
Holky musím končit.Slíbila jsem mamce,že tam ve 2přijdu tak než se připravím, abych to stihla.Měj te se zítra se tu když tak ukážu pa
6. únor 2008 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj,třeba se potkáme,pak jdem na prochajdu.
6. únor 2008 ve 13:32  • Odpověz
Třeba mi půjdem taky na prochajdu.Mamka je po operaci tak obejdme pomalu Hlinky
6. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz
tak at se šetří.
6. únor 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jojo ono nám to moc rychle nepůjde.Já se taky tak pomalu valím :grinning: tak už musím papa
6. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj Tejňačky! Ani nikdo nenapíše, děs a hrůza! :wink:
7. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky.TAk nejspíš vyhrál ten Tábor :slight_smile: .Četla jsem o tom hodně chválu na netu.
8. únor 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahoj, tak to je paráda, snad tam budeš spokojená jako já :slight_smile: To víš, neni to nic moc luxus, je to tam takový starší zařízení, ale myslim, že ti to bude úplně jedno, budeš mít stejně oči jen pro miminko :slight_smile:
8. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj jsi tu ještě? :slight_smile:
8. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz
Já jsem si právě na netu našla nějakou stránku kde maminy psali,že Tábor byl výborný :slight_smile: .A byla tam samá chvála a já to viděla i teď, co byla moje mamka v nemocnici, tak to bylo skvělé.A na ČB strašně nadávali tam napsalo fakt pár mamin co si to chválili.Tak to mě dost odradilo.
A manžel řekl,že je mu to jedno ať rodím tam kde mi to bude příjemnější. :slight_smile:
Tak až to na mě přijde tak berem směr Tábor.Hlavně tam mám svého doktrora tak snad mě bude rodit. :slight_smile:
8. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz
Já jsem si tam před porodem zavolala, že tam chci rodit, a oni říkali, že mám přijet sepsat porodopis, prohlídla jsem ti tam porodní sál atd., tak jsem aspoň věděla do čehu jdu. Tak si tam radši taky zajeď, abys pak nemusela v bolestech vyplňovat nějaký blbiny.
8. únor 2008 v 18:05  • Odpověz
Ahoj, ten porodopis mám už vyplněný dostala jsem ho od své Duly.Musím se teda domluvit s doktorem až půjdu na kontrolu.A byl s tebou manžel u porodu?Na netu jsem četla, že neposkytují epidurál je to pravda?
9. únor 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem objednaná do Táborské nemocnice.Musím tam zejct sepsat s nimi ty papíry,tak jsem na to zvědavá. :slight_smile: Manžel se teĎ bavil s jedním tatínkem jeho žena rodila první v ČB a druhé mimčo v Táboře,tak říkal,že ten Tábor je 100x lepší. Je rád,že budem rodit v Táboře. :slight_smile:
12. únor 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahoj, tak doufám, že se ti tam bude líbit... Manžel se mnou byl u porodu cca od 7 od rána a rodili jsme v 19.07 večer. Epidurál nevim, o tom jsem neuvažovala, tak se jich tam zkus zeptat. Je lepší, když si to tam prohlídneš a budeš pak vědět do čeho jdeš. Těšíš se? Tak někdy můžeš s náma zajít na tu prochajdu... Napíšu ti do IP číslo ICQ jestli ho máš, tam se většinou po obědě domlouváme v kolik půjdem.
12. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.