• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Týn nad Vltavou

(Zamčená)
10. dubna 2011 
digimyska to víš,že bys mohla. :wink: já tedy teď 14dní musím být doma.Jindra se nějak chystá na svět dřív než by měl.Tak musím ležet,aby se mu dovyvynuli plíce a pak už můžem jít rodit.
To je různé podle toho kolik se nás domluví.
A co ty a těhotenství je ti dobře?
18. únor 2011 v 11:47  • Odpověz
Mno dobře se dá říct, že mi zatím je. Tak tenhle týden jsem začala 9. týden.. teprve.. :slight_smile: ale bývá mi dost těžko. V noci se budím a vzdychám a ráno.. ráno je mi také těžko. není mi zle.. ale nějak tak divně na to nejsem zvyklá :confounded: Navíc jsem unavená, takže i když tady mám práci jak na kostele.. tak se mi nechce a i když už vstanu, tak zase sednu, nic delat. A to jsem teprve na začátku. Nejraději bych někomu uvařila kafe.. a kecala a kecala..xD
22. únor 2011 v 11:09  • Odpověz
digimyska neboj ono to uteče.Mi jsme to nedávno zjistili a za chvilku si pro Jindru jedem. :wink: Tak to je fajn,že ti neni nějak hodně špatně.Já jsem s Ríšou zvracela do 12týdne a s Jindrou do 16týdne.A bylo mi zle celý den bylo to šílené.
Práce počká. :wink:
Odkud pocházíš?
Já už se těším až vyrazím ven.Poctivě ležím,aby byl malej fit, ale už je to šíleně dlouhé.A to mě čeká ležení ještě týden a pak mě už dr.snad nechá hýbat.
23. únor 2011 v 19:01  • Odpověz
:slight_smile: Tak snad bude vše v pořádku. S tím, že mi není zle, jsem to nejspíš pěkně zakřikla. Celý víkend žaludek na vodě.. dneska zatím docela dobré.. ale vím,že i dneska to přijde.. Ještě že chlap měl ve čtvrtek a pátek dovolenou a byl se mnou (on tedy si ji vzal, aby doma něco udělal..předěláváme trochu byt).. ale být sama v těch prvních dnech nevolnosti..uf ufff.. Zítra jdu na kontrolu..uačínám 10tý týden, tak už uvidím prcíka :wink: Těším se. Ty se opatruj!
28. únor 2011 v 11:20  • Odpověz
digimyska tak snad už je ti lépe.Mi jsme také při 1těhotenství předělávali byt.Naštěstí jsme bydleli v menším bytě,tak jsem byla tam a manžel pak ke konci dělal skoro všechno sám.
A co miminko viděli jste krásně?Máš fotečku?
3. bře 2011 v 07:42  • Odpověz
:sweat_smile: az ted jsem si vsimla, ze je tady tejnska diskuze :slight_smile: holky ahoj

@digimyska : snad ti bude uz jen lip, ja prozvracela skoro cele tehu... a ze to pak byl nezvyk neblinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@sykorova66 : teda, ty tady? jo? :grinning: ze mne to neprekvapuje :grinning: :slight_smile:

jinak koukam, ze rekonstrukce v tehu jsou IN :grinning: , my predelali taky skoro celej byt :slight_smile:
3. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj
@ beruskanula. :grinning: :grinning: já jsem tady přez koníka poznala hodně mamin s kterýma se stýkáme. :wink:

Mi jsme předělávali komplet celý byt.Protože,když jsme se stěhovali na Hlinky,tak byl náš panelák několik let opuštěný dřív z toho byli ubytovny a vypadalo to tu šíleně a hlavně strašně špíny.Manžel je projektant,takže se to na tom podepsalo žádná místnost nezůstala,tak jak byla.Udělal ze 4+1 a 4+0. a jsem za to ráda máme alespoň kuchyň s obývákem a vidím na Ríšu
4. bře 2011 v 07:26  • Odpověz
@sykorova66 : tak to je fajn, ze si diky konovi poznala jiny maminky :slight_smile:
ale jaktak koukam, tak sem na diskuzi uz jich moc nechodi, se seznamily :grinning: a smitec
ja jsem pristehovalec-naplavenina :grinning: jak se rika- a par kamaradek, pratel tu nastesti mam :slight_smile:-byvale kolegynky z prace, vsechny jsme ted na rodicaku nebo materske :grinning: :slight_smile:

my chteli taky komplet rekonstrukci, ale pak, jak jsem skoncila ve spitale, tak jsme uz nedelali kuchyn a loznici, ale jadro-to podstatne tady jsme udelali :grinning: :slight_smile:

jj, vim, u vas to driv byly ubytovny....

4. bře 2011 v 07:57  • Odpověz
@ beruskanula jj holky sem už nechodí.Spíš jsou na FB :slight_smile:
Já tu bydlím už skoro 23let.ježiš to vypadá blbě,jak kdybych byla babča :slight_smile:

Kde jsi dělala než jsi šla na mateřskou?

Tak alespoň můžeš obdivovat a hledat inspiraci na další rekonstrukci :wink: .Mi pořád hledáme nějaký baráček,ale buď je to barabizna za hodně peněz a nebo to nemá zahradu.
4. bře 2011 v 08:47  • Odpověz
@sykorova66 : tak babca nejsi, ale dlouho tu uz bydlis :grinning: :slight_smile:

ja jsem delala na mestskym urade na odboru socialnich veci :slight_smile: a ty?

jj, jenze vis jak, ted vic nez nejakou rekonstrukci ziju Florim :dizzy_face: :slight_smile:

a baracek hledate v Tejne nebo i v okoli? :slight_smile: :slight_smile: ja pochazim z moravy, kde jsem od narozeni bydlela ve velkym baracku a jsem rada, ze ted bydlime v byte :grinning: ..uz odmala mne fascinovalo bydlet v byte :grinning:
5. bře 2011 v 10:21  • Odpověz
@ beruskanula jj už jsem tu dlouho :slight_smile: .Já jsem chtěla z Týna,ale manžel tu má práci a nechtěl o tom ani slyšet.
Jé tak to budeš znát Janu štieberovou (Hasilovou :grinning: :grinning:),jak má Emičku.Naše děti jsou skoro stejně staré.Emča je dubnová a mi v březnu.Janča říkala,že teď tam skoro nikdo neni,že všechny mají mateřskou. :slight_smile:
Já jsem dělala v Konice.Chodila jsem na VOŠ do Tábora,ale nechala jsem toho nebavilo mě to.Minulý rok jsem dělala přijímačky na Jihočeskou univerzitu,ale nedostala jsem se,tak snad za rok se tam dostanu.Letos jsem to vynechala než se zaběhnu s 2dětmi.
Jenom v Týně ani jeden z nás nechce na vesnici.Už kvuli dětem.Dojíždění do školy a na kroužky.A ani si to nedovedu představit,že bychom mi bydleli na vesnici :grinning:
5. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz
@sykorova66 : jj, Jancu znam :grinning:

a do budejc ses hlasila na co? :slight_smile:

tak zivot na vesnici taky neni nic pro mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2011 v 19:56  • Odpověz
@ beruskanula Janče už se to také krátí za chvilku už zase do práce.Ty 3roky utekli strašně rychle.

Hlásila jsem se na Sociální pedagogiku,jako Jana.Bylo napsáno,že budou brát 120lidí a na přijímačkách nám řekli,že je nás kolem 400a nemají tolik peněz a berou jich jen 90.Byla jsme tam ještě se 2kamarádka a ani jedna jsme se nedostali :angry:

Já mám babičky na vesnici ráda tam jezdím,ale bydlet tam to si teda vůbec nedovedu představit.
6. bře 2011 v 07:58  • Odpověz
sykorova66 - děkuji. Snad ano. Akorát u doktora mi řekli, že se to u mě nebude počítat podle posledních měsícčků.. ale podle ultrazvuku. Takže místo v 11 týdnu jsem teprve v 9.. ale snad to uteče.. doma je sama nuda. :slight_smile:

beruskanula - mno ani nestras. TO je to posledni co bych chtela prozvracet skoro cele tehotenstvi :slight_smile: A ty jsi na tom jak??

JInak my také koukáme kolem Týna po nějakém "domečku" ..ale spíš tak, že ještě nějaký rok počkáme.. přesně jak říka sykorova66..bud je to barabizna nebo to nema zahradu.. a nebo je to moc drahe :(
7. bře 2011 v 10:38  • Odpověz
@digimyska : ted se mam fajn, uzivam Floriho :dizzy_face:
ad zvraceni.... ja si na to pak nejak zvykla :sweat_smile: :rolling_eyes: , proste to byl muj ritual, mno :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@sykorova66 : ja mam zalusk na specialni pedagogiku :grinning: , socialni je taky dobra-mela jsem ji par semestru :slight_smile:

7. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz
@digimyska a kam chodíš k dr? Proč ti to budou počítat podle ultrazvuku?Já jsem měla Ríšu o 14dní menšího na ultrazvuku než by měl být a pak to všechno dohnal.A Jindra je zase o týden větší.
To mi povídej.Já jsem byla zvyklá na ruch doma a teď,jak jsem byla sama,tak to bylo šílené.Hodiny se strašně vlekli.

S barákama je to tu na prd.A když už je nějaký pěkný na prodej,tak se to rychle rozkřikne a nebo to ani nedávají do realitek a poví si to mezi s sebou.Mi koukáme i na ty pozemky,ale i ty jsou strašně drahé.

@beruskanula jsem zvědavá jeslti si podám přihlášku pak s 2dětma.Manžel také studuje akorát ten jezdí do Brna,tak je to docela záhul.
7. bře 2011 v 19:21  • Odpověz
@sykorova66 Chodím do CB k Tůmovi. Je skvělý. Mno tvrdil mi teď, že i když podle měsíčků, které jsem měla naposledy 26.12. to vychází na 11 týdnů, tak teď je to teprve devátý .. podle ultrazvuku, protože je to moc prcek. A nevychází početí na ten prosinec ale na začátek ledna - prý.. :( Ale tak snad to uteče noo.. :slight_smile:
8. bře 2011 v 15:18  • Odpověz
@digimyska : k Tumovi chodim taky...

ad vypocet terminu... mne taky bral dle utz, pze malej byl mensi... ale pak se zjistilo, ze je porad mensi, ja teda mela problemy s placentou...

a jsi porad doma? :slight_smile: kde presne bydlis? :slight_smile:
kazdej den jezdim na prochajdy :slight_smile:
9. bře 2011 ve 21:59  • Odpověz
@sykorova66 : fiha, Brno je z ruky mno...

soc. pedagogika je vazne dobra :slight_smile:..no uvidis, kdyz prihlasku das, das, kdyz nedas, nedas, nic se nedeje :slight_smile: ne :grinning: :slight_smile:
9. bře 2011 ve 22:00  • Odpověz
Dobré ráno
Včera už jsem byla venku.Nedalo se to vydržet,takhle krásně.Byla jsem teda jen chviličku a dneska jsem se chystala na malou stranu a ono je takhle ošklivě :angry:
Tak se můžem na někdy mluvit a vyrazit na prochajdu.

@digimyska ono se to tak do 20týdne vleče a pak už to půjde rychle. :wink: počkej a 2těhu to ani nepoznáš pořádně,že začlo.Jsem ráda,že jsem si pořádně užila první :slight_smile:

@beruskanula Do Brna nám jezdí každý měsíc na pátek a sobotu.A teĎ když bylo zkouškové,tak jezdil 2x do Týdne.Hlavně teĎ nám tam jede na 1zkoušku za 14dní a pak,jak máme termín tak musí ject na víkend je to povinné.Tak snad porodím,jak slibuji dr.A při nejhorším ho tam někdo podepíše.
10. bře 2011 v 07:17  • Odpověz
@sykorova66 : urcite by ho nekdo mohl podepsat :slight_smile:

:grinning: my se dnes videli live :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz
@beruskanula :grinning: jj viděli jsme si live :grinning: šli jsme si pro Ríšu k babičce.Teď už ho necháváme u babiček co kdyby náhodou jsme zůstali v porodnici.

Tak můžem na příší týden naplánovat prochajdu.Má být hezky a třeba se přidá i @digimyska :wink:
12. bře 2011 v 06:59  • Odpověz
@sykorova66 Ahoj, mno možná i ano.. dejte vědět. Děkuji. :wink:
14. bře 2011 v 11:54  • Odpověz
@digimyska já můžu zítra a nebo ve středu.Pak už něco mám.A nebo až ten další týden.
14. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz
@digimyska ,
@sykorova66 : holky, pokud Misa do pristiho tydne neporodi :grinning: , tak mne by se hodil spis ten pristi tyden :slight_smile:
14. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz
@beruskanula @digimyska jsem také pro příští týden.Zítra jsme už domluvený s holkama. Neděle co jsme měli v plánu se nepovedla,tak teď ještě sobota na Ríši narozeniny a pak už přenáším :grinning: :grinning: takže klidně příští týden
15. bře 2011 v 07:04  • Odpověz
@sykorova66 Také jsem pro příští týden. Odjíždím zítra na tři dny k našim do CB.. tak další týden bude ideální :slight_smile:
15. bře 2011 v 10:21  • Odpověz
@beruskanula @digimyska příští týden můžem vyrazit.Včera na kontrole dr.říkal,že jsme beze změny, tak teĎ už asi budem přenášet
18. bře 2011 v 11:54  • Odpověz
@sykorova66 : aby si nakonec nesla na indukci :sweat_smile: :grinning: ... hlavne, aby ste byli vporadku...

holky, rada s vama nekdy vyrazim, ale ted jsem nejaka nachcipana :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a to fakt dost.. ja doufam, ze pres vikend to vylezim :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak se k vam pridam az ten dalsi tyden.... kazdopadne se na vas tesim :slight_smile:
18. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz
@beruskanula já jsem byla i s Ríšánkem na vyvolání.Teď bych taky raději šla.Takhle mě budou mít pod kontrolou od začátku a jestli bude chvátat Jindrříšek,jako brácha tak,abychom to stihli.

Aničko ať je co nejdřív dobře.

Mi zítra bude trošínku slavit Ríšánka narozeniny a pak bude oslava až po porodu.Pořád jsem měla strach,abych byla na narozeniny doma.A v neděli si jdu pochovat 6týdenní miminko.Konečně jsme se tam vypravili.Pořád byl někdo nemocný buď oni a nebo mi,tak už se moc těším. :slight_smile:
18. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.