• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Týn nad Vltavou

(Zamčená)
10. dubna 2011 
@beruskanula @digimyska Ahoj holky,tak na kdy to vidíte? Nebo to necháme na dýl?
21. bře 2011 v 08:47  • Odpověz
@sykorova66 : Ahoj Miso, mne je uz lip, dnes teda budu jeste doma, ale zitra bych chtela po dlouhe dobe s Florim zase vyrazit ven....musim si zase zvyknout na ten vzdousek :grinning: ... tak co treba ve stredu nebo ctvrtek? :slight_smile:

co oslavicka? urco s epovedla :slight_smile:.. a jak se citis? :slight_smile:
21. bře 2011 v 08:53  • Odpověz
@beruskanula : Ahoj Aničko,tak to je dobře,že je ti lépe :slight_smile: U nás by šla středa,ale ještě dám vědět.Máme dopoledne šikulky a tento týden ještě nejsme nějak s holkama domluvený, tak můžem.Ve čtvrtek jedu do porodnice.

oslavička byla jen maličká jen mi a Ríša.Pak bude velká i s dortem a návštěvou po porodu.Já se cítím výborně až na ten pupek před sebou :grinning: včera jsem umyla okna,vytřela podlahu byli jsme si pochovat miminko a na prochajdě a nic.Ani poslíčci nepřišli :frowning2:

Já už se dneska těším ven zase je tam krásně. :slight_smile: Dopoledne jdem s taťkou a Ríšou k zápisu do školky a pak se rozhodnem jestli ho tam dát nebo ne.
21. bře 2011 v 09:22  • Odpověz
@sykorova66 : no lip mi je a ja doufam, ze mi bude jeste lip :slight_smile:

:grinning: pupek si uzivej :grinning: za chvili nebude :grinning:
tak akcni? to znam, ja taky pred terminem gruntovala, chodila po schodehc, dlouhy prochazky a nic :sweat_smile: :grinning:, tak snad te to nechytne na nasi spolecne prochajde :sweat_smile: :grinning: :slight_smile:

je,, zapis, na Hlinky? svara tam jde s malou dnes pry taky
21. bře 2011 v 11:17  • Odpověz
@beruskanula určitě se mi bude po něm stýskat.U Ríši se mi také stýskalo pořád jsem si ze začátku šahala na břicho a nic tam nebylo :grinning:

Já už zkoušela i víno a nic.Ríšu jsme také vyháněli vším možným a držel se.říkala jsem si,když už jsem, tak dobře otevřená,tak to půjde samo a ono nic. :frowning2:

On je dneska a zítra zápis tady na Hlinkách a do přihlášky jen vyplňuješ kam chceš aby šlo díte do školky,ale letos berou pár dětiček.Mi jsme to šli jen zkusit ještě nejsem přesvědčená,aby šel do školky.Chcci si ho užít.Ale kdybych si to během roku rozmyslela,tak ředitelka bude přihlížet k tomu jestli jsme byli u zápisu.Všichni kamarádi právě půjdou do školky a Ríša zůstane nejspíš doma.
21. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz
@sykorova66 : hele to znam, ja taky po porodu, kdyz jsem uz byla na sestinedeli a cekala na malyho, tak rikam, zvladli jsme to Florianku a pohladila jsem si prazdny bricho :grinning: :slight_smile:

takze to teda nechame na pristi tyden, ju? :slight_smile:

:grinning: ja jdu po svacince s malym konecne po dlouhe dobe zase ven, tak se tesim jak mala :grinning: :slight_smile: , potrebuju vyvetrat a uvidim, jak mi bude:slight_smile: , snad ten cerstvej vzduch ustojim :grinning: :sweat_smile: :grinning:
22. bře 2011 v 08:41  • Odpověz
@beruskanula klidně na příští týden.Mi jdem dneska odpoledne na písek.Včera jsme tam také byli a Ríša byl pak ,jak čuně. :slight_smile:

Viděla jsem tě z dálky.šla jsem s Ríšou po place a ty jsi šla kolem hřiště byli jsme v Alpine koupit vestičku.

22. bře 2011 v 10:17  • Odpověz
@sykorova66 : tak priste na mne houkni :grinning: :slight_smile:
ja te nevidela...

je tam krasne :slight_smile:

my odpo razime zase-bud s kamoskou anebo s tatkem :sunglasses: :slight_smile:

aspon si vyhral:slight_smile:

jo, uz davno jsem ti chtela pisnout, ze mate moc pekny jmena... Richard a Jindrich :slight_smile: ...takovy pekne kralovsky :slight_smile:
22. bře 2011 v 11:32  • Odpověz
@beruskanula ty jsi byla docela daleko a já jsem se otočila a viděla tě. :slight_smile:

No jéjé to si vyhrál.Od 1hod.jsme byli na First bike s kamarádem celou dobu ujížděl a neposlechl :angry: a pak jsme byli na hřišti a přišli domů v půl6.byla jsem hotová

děkujeme vybírali jsme,aby k sobě šli.Kdyby jsme dali Richard a Jan nebo Tomáš, tak by to moc nešlo.Holku jsme měli Viktorii :slight_smile: taky královské :grinning: A u Ríši jsme měli Anna,ale tu dal teď švára,tak jsme museli vymyslet jiné a stejně máme kluka :slight_smile: Jaké jste měli pro holčičku vy?

22. bře 2011 v 11:41  • Odpověz
@beruskanula My jsme včera sli přes hřiště a byla tam spousta maminek.. a jedna s takovým velikým bříškem v bílém kabátku.. nebyla to sykorova66? :confused:

A Richard a Jindrich jsou opravdu krásná jména.. my jestli to bude chlapec, tak jsme 100pro pro Jindřicha také.. :slight_smile:
22. bře 2011 v 11:43  • Odpověz
@sykorova66 : :grinning: opravdu kralovska rodina :slight_smile:

tak treba treti uz bude princezna :slight_smile:

no nase jmeno pro holcicku..my od zacatku vedeli, ze to bude clapecek :grinning:hned jak jsem otehu :slight_smile:.... hodne se mne libi na holcicku Johana :slight_smile:, ale nakonec jsme v uzsim vyberu meli Anastázii a Amélii :slight_smile:....Jarek chtel, aby holka byla po mne, coz ja nechtela, tze kompromis..jmeno od A :sunglasses: :grinning: :slight_smile:

JJ, MAS PRAVDU, CLOVEK MUSI VYBIRAT TAK, ABY SE TO K SOBE HODILO :slight_smile:
a vy jste vybrali fakt supracky :slight_smile: a halvne si myslim, ze Richardu a Jindrisku v Tejne moc neni :slight_smile:
my uz taky vymyslime jemno pro druhyho kloucka :grinning: :slight_smile:

@digimyska : mozna byla :slight_smile: ,se zeptej primo ji :slight_smile:
22. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz
@digimyska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem nepřehlédnutelná s pupkem co?Nosím mamky bundu,protože nic nezapnu :frowning2: Myslela jsem si,že jsi to ty podle té profilové fotky,tak to jsme se dneska museli potkat u lesa.Ríša jel na kole a ty jsi byla s příteleme nebo manželem a měli jste pejska :slight_smile: Jsi také mlaďoučká maminka :slight_smile:

@beruskanula: Aničko 3mimčo jsme chtěli,ale těhu s Jindrou nás vyléčilo,tak třeba až za hodně dlouho až budou klucí velký :slight_smile:
Amélii jsem také strašně chtěla,ale manžel pořád říkal Amálka análka a pak jsem měla horkou favoritku Deboru,ale to zase říkal Deborka debilka.Tak jméno pro holku jsme nechala úplně na něm.

Mi když jsme měli Ríšu,tak jsme žádného neznala a teď vím o 2.Jindřicha zatím žáného neznám,tak jsem zvědavá :slight_smile:

děkujeme za pochvalu jmén
22. bře 2011 v 18:42  • Odpověz
@sykorova66 : s tema jmenama... chlapum se nekdy nezavdecis :grinning: :grinning: :grinning:

jeste k pristimu tydnu... nemuzu v pondeli a v utery, kdy jdem do poradny a na ocko, tak snad budem bez reakce :slight_smile:

dnes bylo tak krasne

:slight_smile: :wink:
22. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz
@beruskanula jojo s chlapama je práce :slight_smile: ,proto já mám 3 :grinning:,abych se nenudila :slight_smile:
Ať máte očkování bez reakcí. :slight_smile: Ríšánek měl pokaždé teploty kromě prevenaru a klíšťovky.

já dám vědět ještě zítra,kdy by se nám to hodilo.Mi středa nebo čtvrtek pojedem na kontrolu a monitor.Pondělí a úterý máme volné :slight_smile:A nebo můžem nějaké dopoledne. :wink:

@digimyska a kdy by se to hodilo tobě?
23. bře 2011 v 06:32  • Odpověz
@sykorova66 Mno, tak to jsem asi byla já.. ale šla s námi ještě jedna maminka s kočárkem (já ještě maminka nejsem, jen budoucí za půl roku). My zatím máme jen toho psa a já bříško. Já ještě nevím, jestli tady v pondělí budu. V úterý jdu k doktorovi, to budu celý den v CB. A manžel to bude za mměsíc a půl, zatím jen přítel :grinning:
Jestli jsi to byla ty, tak máš krásné bříško :slight_smile: závidím, už bych také chtěla takové.
23. bře 2011 v 09:13  • Odpověz
@digimyska :slight_smile: tak jsme se viděli :slight_smile: počkej ten půlrok uteče,jako voda
Jé tak to je pěkný,že tě čeká svatba,tak to ti těhu utíká ještě rychleji ne?.A kde to budete mít?Já bych se vdávala hned znova :slight_smile:
Děkuji já už se těším až se budu moc pořádně hýbat.Hlavně je těžký běhat za Ríšou s pupkem.
23. bře 2011 v 10:19  • Odpověz
@beruskanula , @digimyska Tak se předběžně domluvíme na středu?
Jak ti to vyhovuje Aničko odpoledne podle spaní malého?Ríša mi už nechodí spát,tak nám je to jedno.Mi chodíme většinou ven kolem půl2-2hod.,ale nám je to jedno v kolilk půjdem.

23. bře 2011 v 10:22  • Odpověz
@digimyska : jee, svatba... nas taky letos ceka :slight_smile:

@sykorova66 : Miso, ven odpoledne chodim po treti... malej se kolm treti napapka a pak razime :sunglasses: :slight_smile:
super, tak predbezn epocitam se stredou :slight_smile:

23. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz
@beruskanula kdy máte v plánu svatbičku vy?

Ok ve středu s tím budem počítat.Půjdem ven dřív a pak se k vám přidáme :slight_smile:
23. bře 2011 v 16:27  • Odpověz
@sykorova66 : my mame termin 29.cervence :slight_smile:

:slight_smile: se stredou pocitam a uz se tesim :slight_smile: , snad bude tak pekne jako dnes :slight_smile:
23. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz
@beruskanula já jsem se vdávala 20.07.2007 datum vybíral manžel,prý aby se mu to dobře pamatovalo :grinning: a kde to budete mít?

Holky svatbičky si moooc užijte. :wink:

Také se moc těšíme :slight_smile: .Snad dorazíme už mě 2den dost trápí poslíčci,tak pořád čekám,kdy se to pořádně rozjede.
24. bře 2011 v 06:45  • Odpověz
@sykorova66 : no ja si zrovna rikala, abychom to nemuseli púresunout apak nejeli uz se dvema kocarkama :dizzy_face: :slight_smile:

mame to na Hluboke :slight_smile: ... my meli mit svatbu uz v loni- 28.5.2010, ale krz moji hospitalizaci jsme svatbu prelozili a tak si budu brat chlapi dva :dizzy_face: :slight_smile:

moc preji, aby se ti to uz rozjelo, a ty si mela Jindriska v naruci :slight_smile: :wink:
24. bře 2011 v 07:15  • Odpověz
@beruskanula tak zatím to vypadá,že ve středu dorazíme.u nás žádná změna od minule.Prý víc tlačí hlavičkou a na monitoru byli vidět stahy,ale nebylo to k tomu,aby si mě tam nechali.Tak zas za týden.A to mě pořád strašili a teď se nic nemění :frowning2: Sestřička říkala,že si máme udělat hezký večer s manželem (už jsme také zkoušeli a nic) a prý,jak teď bude změna počasí,tak to pomůže :slight_smile:

Já jsem se vdávala čerstvá těhulka.V pondělí nám to dr.potvrdil a v pátek jsme měli svatbu :slight_smile: a pak jsem začla zvracet.tak jsem byla ráda,že jsem si svatbu užila :slight_smile: Alespoň si jí užijete společně :wink: .Strašně se mi líbí,když jsou dětičky na svatbách za ženichy a nevěsty.

24. bře 2011 v 19:06  • Odpověz
My máme svatbu 30.4. na čarodějnice (Také aby se to dobře pamatovalo) a v CB v kostele u nemocnice. Začínám být drobet nervozní, zvlášt po dnešním prozvraceném celém dni. :confounded: Ale prý to po třetim měsíci konči, tak snad už to bude brzy ok. :wink:

Jinak tedy také počítám se středou a vzala bych s sebou možná ještě jednu maminku s kočárkem, pokud by to nevadilo :slight_smile:

24. bře 2011 v 19:58  • Odpověz
@sykorova66 : jj, taky rikam, ze si ji apson uzijeme vsichni :slight_smile:

teda... tak Jindrisek je v tomhletom taky jako Flori... mne hrozil predcasnej a nakonec jsme sla na vyvolavajdu....

a fiiha...to jste meli rychle svatbu :slight_smile:

@digimyska : nbeu nervozni..preji, aby nevolnosti ustaly :slight_smile:

a s dalsi maminou nemam problem :slight_smile: :wink:

my dnes byly s kamoskou venku...fakt krasne bylo :slight_smile: :wink:
24. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz
@digimyska svatby v kostele se mi moc líbí,ale já nejsem pokřtěná,tak jsme jí neměli.Mi jsme měli svatbu na Vysokém Hrádku u Temelína na tom ostrůvku.A pak už tam po nás bylo plno svateb.
Alespoň jsem si nechala pokřtít Ríšu a teď ještě budem křtít Jindru
Neboj nevolnosti brzy ustanou a svatbu si užiješ :slight_smile:

také nemám problém s další maminkou

@beruskanula o ruku mě manžel požádál na podzim a v létě jsme se brali a před svatbou jsme se začli snažit o miminko a Rišulka se povedl hned na první pokus,tak to bylo velké překvapení před svatbou :slight_smile:

Dneska bylo nádherně ještě zítra má být a na víkend se to má opět zkazit :frowning2: :angry:
24. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz
@sykorova66 : :slight_smile: jj, dnes bylo luxusne :slight_smile:
no prave, o vikendu, kdyz mame chlapi doma, se ma ochladit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

holky, a kde ze si dame scuka? :grinning: :slight_smile:

a Miso, ty si vem hlavne nabitej mobil :grinning: , kdyby to na tebe prislo :slight_smile: , ja si ho pro jistotu taky nabiju :grinning:
24. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz
@beruskanula sejít bychom se mohli u Oli co?Jsme všechny z Hlinek.Nebo jinde nám je to jedno.Mi už budem venku jen někam dorazíme za vámi do 3hod.bych ho doma neudržela.

Aničko neboj mám ho nabitý hlídám si to.Manžel dělá ve městě,tak na Hlinkách je za chvilku :wink:

Dneska bude zase krásně už se těším ven.Včera jsem si to moc neužila.Z Tábora jsme se vrátili až po půl 4.Tak jsme byli chvilku u babičky na zahradě a chvilku dopoledne co jsme tam vezli Ríšu.
25. bře 2011 v 06:49  • Odpověz
@sykorova66 : jj, Ola mne taky napadla :slight_smile:

taky se dnes zase tesim na prochajdy :slight_smile: a doufam, ze i o vikendu bude hezky a ze se predpovedi nenaplni a my bychom mohli s tatkem nekam vyrazit...

25. bře 2011 v 07:10  • Odpověz
@beruskanula myslím,že ve středu mít ani nabitý tel.nemusíš.O víkendu jsem vytřela celý byt po 4 s hadříkem v ruce,skákala po schodech v 7patráku 2x nahoru a dolu.v nemocnici mi řekli,že mi pomůže sex a změna počasí a já jsem pořád 2v1.
Včera v noci a dneska ráno porodili 2maminy z Týna a náš Jindra se pořád drží.

Na středu se těšíme má být i krásné počasí.
28. bře 2011 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.