• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Týn nad Vltavou

(Zamčená)
10. dubna 2011 
@sykorova66 : :sweat_smile: :grinning: hele, to znam...ja jeste, kdyz jsem lezela na riziku-kdyz jsem tam byla na vyvolavacku, tak nez mi dali tabletu, jsem furt litala po schodech...vzdycky jsem sestrickam nahlasila, ze mne najdou na schodech, kdyby neco chtely :grinning: :sweat_smile: a ono prd, taky mi nepomahalo nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jee, dalsi dve miminka v Tejne :slight_smile: a Jindrisek se porad schovava u maminky v brisku...to vis, je mu tam fajn :slight_smile:

taky se na stredu tesime, tak snad zitra bude ocko bez reakce :slight_smile: .....
28. bře 2011 v 10:06  • Odpověz
@beruskanula mě u Ríši také nic nepomohlo :angry: :frowning2:

říkám si včera v noci se narodil jeden chlapeček (Samuel) a dneska ráno druhý (Matěj) a zítra)(nebo dneska v noci) by se mohl narodit 3 Jindřich :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zvládněte očkování bez teplotky.Budem na Floriánka myslet :slight_smile:
28. bře 2011 v 16:22  • Odpověz
@sykorova66 : tak to na vas moc myslim, aby se Jindrisek narodil jako treti :slight_smile: :sunglasses:

diky s tim ockem...doufam, ze budem bez reakce :slight_smile: a ve stredu se uvidime :sunglasses: :slight_smile:

my dnes byli u kamosky a uzili jsme si to :slight_smile:
28. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz
@digimyska @beruskanula platí holky zítřek?

Dneska bylo nádherně už se moc těším na víkend až budem užívat krásného počasí :slight_smile: u nás porod zatím nehrozí,tak alespoň užíváme sluníčko
29. bře 2011 v 19:21  • Odpověz
@sykorova66 : Miso, doufam, ze zitrek plati, verim, ze bude Flo bez reakce....

jj, dnes bylo luxusne :slight_smile:
29. bře 2011 v 19:52  • Odpověz
@sykorova66 Ahoj, no od rana běhám na wc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad to odpoledne bude ok. Napiš prosím v kolik a kde.. a snad tam dorazím.. :slight_smile: ráda bych. Počasí je luxusní.
30. bře 2011 v 09:32  • Odpověz
@digimyska tak snad ti bude lépe do odpoledne.Vzduch ti také pomůže uvidíš,jak se budeš cítit. Domlouvali jsme se na 3hod.u Oli.Protože Floriánek je tak zvyklí kuli svačince a spaní.Mi půjdem ven dříve Ríšu bych doma neudržela.Ten ej zvyklí chodit ven kolem půl2-2hod.

30. bře 2011 v 10:08  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: už jsem zase musela dávat příspěvek několikrát pořád se mi ten kůň seká
30. bře 2011 v 10:10  • Odpověz
@sykorova66 A kde to je u Oli?? :slight_smile: mno, já budu mít kdyz tak psa, ktery nevydrzi na místě.. takový kříženec bígla a jezevčíka. Tak se asi poznáme.
30. bře 2011 v 10:43  • Odpověz
@digimyska já budu mít dítě,které také nevydrží na místě :grinning: :grinning: U Oli je před Jednotou to papírnictví na rohu
30. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz
@sykorova66 Dobře.. :slight_smile: když tam ve tři nebudu, tak nedorazím.. teď jsem zase seděla nad mísou .. grrrr... tak snad uvidíme.
30. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz
@sykorova66 : jsem to ale...chtela jsem Tobe a Risankovi podekovat za prijemnou prochajdu a moc doufam, ze si Te v porodce uz nechaj :grinning: :grinning:

@digimyska : jak ti je dneska? urco se uvidime priste :slight_smile: , to uz snad Misa bude tlacit kocarek :grinning: :slight_smile:
31. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz
@beruskanula mi také děkujem za fajn prochajdu s tebou a Floriánkem :slight_smile: .Určitě to brzy zopakujem. :wink: V porodnici si mě nenechali :angry: i přez ten můj veliký pohyb.Prý je to připravené a myslí si,že o víkendu porodíme,tak jsem zvědavá.
No já doufám,že už příště to bude s kočárkem

@digimyska snad už je ti dneska lépe.
31. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz
@beruskanula holky děkuji, lépe mi je.. bylo mi už potom také lépe, ale volali z CB, že dorazily šaty, tak jsem je jela vyzkoušet..protože jsem pořád byla strašně nervozní, jaké budou, jeslti takové, jaké chci :slight_smile:

@sykorova66 Tak držím všechny palečky ať to jde rychle a dobře to dopadne!!! A těšíms e na miminko. :sweat_smile:
1. dub 2011 v 09:01  • Odpověz
@digimyska ahoj tak co šatičky jsou takové,jaké chceš,aby byli? Mi jsme pořád 2v1 :frowning2:
3. dub 2011 v 07:25  • Odpověz
@sykorova66 Ahoj, jsou skvělé! Chtějí jen malou úpravu, takže super! :wink: Jakto že jste pořád ještě pospolu?? :fearful: Tenhle víkend tedy ještě pořád ne??
3. dub 2011 v 11:40  • Odpověz
@digimyska tak to je dobře,že se ti líbí
Jindříšek se narodil 4.4.2011 ve 4.12 měl 3580g a 52cm
8. dub 2011 ve 21:38  • Odpověz
@sykorova66 Jéééé tak to s mužem moc gratulujeme!!! To je krásný chlapec!! :slight_smile:
9. dub 2011 v 09:39  • Odpověz
@digimyska děkuji.Chodíš na Facebook?Tam mám fotky malého
10. dub 2011 v 08:00  • Odpověz
@sykorova66 Chodim.. :slight_smile: Svatková Martina. Mám tam takovou kreslenou postavičku s myškou ve vlasech :slight_smile: :wink: tak se ráda podívám.
10. dub 2011 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.