• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uherské Hradiště

(Zamčená)
14. ledna 2011 
Vidím, že řešíte porodnici v UH - tak se musím připojit s názorem!
Rodila jsem 8.12. - a můžu říct, že spokojenější jsem být snad ani nemohla!
Malý šel koncem pánevním, PA se o mě starala celou dobu, držela mě za ruku, stále se ptala, jak se cítím, kontrolovali mě...fakt naprostá spokojenost. Odd. šestinedělí bylo taky super, stále se chodily sestry ptát, zda něco nepotřebuju, z novorozeneckého zda je kojení ok a zda nepotřebuju pomoct. Je to tam čisté, hezké, jídlo nosí až na pokoj, všichni ochotní, já dávám UH porodnici prostě 1*** :dizzy_face:
20. pro 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj dedulko,

gratuluju k synáčkovi,je kouzelný.Mám radost z dalšího kladného názoru,mojí kamarádce taky psali stejné názory na Hradiště tady na Koníkovi a nenechala se.
20. pro 2008 v 10:11  • Odpověz
Přidávám čerstvou zkušenost s hradišťskou porodnicí. Přemýšlela jsem i nad Zlínem, jelikož bydlištěm spadáme pod Zlín, ale vzhledem k tomu, že chodím do UH na gyn., tak jsem se rozhodla pro Hradiště a nemohla jsem udělat líp. Rodila jsem 19. ledna a ve všech ohledech naprostá spokojenost, co se týče vybavení, tak i péče o mě a naši malou. Naprosto skvělá porodní asistentka, doktoři, sestry na šestinedělí i dětské. Moc hezky se o nás starali a byla jsem úplně nejspokojenější mamina.:slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky kokakolo a odkud jsi? Moc gratuluji k miminku a co se vám narodilo a jak se jmenuje?
3. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
Slyšela jsem ted, že té nové je to mnohem lepší...prý lepší úroveň...
3. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky,nevíte jak je to s plaváním miminek v Uherském Hradišti,zajímá mě kdy se přihlásit,a jak to bude když se lázně zavřou kvůli rekonstrukci.
19. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. únor 2009 ve 13:09 • kejrovapetra
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. únor 2009 ve 13:11 • kejrovapetra
klarah1804 • Včera ve 20:44
ahojte maminky čekatelky nebo už maminky, je tu někdo z uh a okolí?

murin • Včera ve 20:46
ahoj klarah, já jsem sice teď už z Otr. ale ještě nedávno jsem bydlela v Uh. Píšu v diskuzi Zlín a okolí II, píšou tam i holky z UH. Nechceš se tam k nám přidat? I se scházíme s dětma v herničkách...
3. bře 2009 v 07:03  • Odpověz
amelie : chodím s Laurkou do plavání k paní Konečne má plavání ve vanách v kasárnách, úplně nově vybavené, protože předtím byla na OP a teď jezdíme do Synotu a nemůžu si to vynachválit, sice je to na lekci 60 Kč dražší než na bazénu, ale rozdíl je tam obrovský, prostředí, teplota vody, vzduchu atd.
3. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj kejrovapetra, kde bydlíš? laurka už má sice skoro 15 měsíců ale klidně pokecáme nebo i zajdem na procházku, sice už běhá jak drak ale ráda se ještě sveze v kočárku
3. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj holky, taky chodím plavat k p. Konečné, ale na bazén. Jsem maximálně spokojená, instruktorky jsou super. Na Synotu to vypadá líp, ale ten bazén bohatě stačí a cenově vyjde líp. Nevím jak to bude s plaváním jak budou rekontruovat.
Amelie: přihlaš se až se ti dítko narodí. p.Konečná je velmi příjemná paní.
3. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
No díky za informace,to mě zajímá,aby jsme náhodou nedopadli tak že nebudeme mít kde plavat.V kurzu pro těhule nám říkala že do jara budem chodit plavat určitě.Tak nevím.Uvidím jak to dopadne,zkusím se informovat nějak v červnu.
3. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
honzinečka: Bydlím 11 km od UH, naší Justýnce už budou dva měsíce, toto letí ...
11. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
teda, to fakt letí...a to je co za vesnici 11km od Zlína?
13. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
amelie, stejně plavání dětí je až od 2 měsíců a to ve vanách do 6 měsíců takže myslím že řešíš předběžně kde plavat a jezdí se i do brodu tam je taky plavání dětí má to paní Slivečková a stojí to taky nějak kolem 1000,- jak na bazéně.
17. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Já jsem se jenom ptala na kontakty a jak to chodí,nikde jsem se neobjednávala,na co taky?Já se budu informovat nejdřív v létě.
18. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
Tak zítra valíme na plavání do Hradiště do van:slight_smile:)
25. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky já jsem z UH my se snažíme o miminko....moc chceme,ale nedaří se :frowning2:
11. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj adunko,taky se nám dlouho nedařilo,pomohli až doktoři
12. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj amelie chodím ted na kliniku ve zlíně byla jsi tam také????
13. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
no mě pomohl můj gynekolog,objednaní jsme byli,ale už jsme to nestihli
14. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
adunko..kamaradky byly ve zline a obe maji mimi.. :grinning:
1. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
maminky, těhulky z UH kde pak to vázne? obnovíme? :wink:
15. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
to netuším,vždycky se najde někdo,kdo sem vlítne a pak jde každá diskuze do háje,ale v diskuzi o porodnici se to rozjelo...:slight_smile:Jinak je 100% na Facebooku:slight_smile:
22. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
amelie001... asi se tam presmeruji nebot tady se to ani nehne :unamused:
23. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem kousek od Uh.Brod :slight_smile: A jsem 13tt :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahoj snažilky, těhulky a maminky :slight_smile: Jsem přímo z UH ze starého Mojmíru, kousíček od Štěpek. Jsme asi v 7 týdnu těhu,
v pondělí se snad dozvíme víc. Chodím tady v UH k MUDr. Píšťkové,je moc hodná a příjemná. Momentálně máme nařízený klidový režim a už mě to začíná lézt na makovičku :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
ahojda děvčata, právě jsem se přihlásila, ráda bych potkala dušičku, co hledá kamarádku na kafčo i na povídání:slight_smile::slight_smile: :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Aho j:slight_smile: Odkud jsi, malakometko ? :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.