• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uherské Hradiště

(Zamčená)
14. ledna 2011 
ahoj:slight_smile: jsme z Hradiště, ale jen chvilku, rozkoukávám se tu:slight_smile::slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
A odkud přesně? Já jsem kousíček od Štěpnic :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Bydlíme v Kunovicích, když řeknu kam jsem se přetěhovala, většinou každý zná Hradiště, tak už automaticky říkám Hradiště. Bydlíme tu skoro dva roky, ale stejně zatím moc nebylo času na zábavu, no a ted už je to lepší, už se trošku rozkoukávám:slight_smile: do štěpnic chodíme na yamahu, jestli se nemýlím - do školy za alejí :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
na yamahu??? to neznám:slight_smile: já jsem v UH 3 roky... spíš než málo tak nikoho tady neznám....:( čekáte mimi???? :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
yamaha je hudební kroužek pro mimíšky - teda zjednodušeně řečeno:slight_smile:, mimi nečekáme, mám 8 let a skoro 2 roky chlapečka:slight_smile: vy čekáte, že? koukala jsem :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
jj, my čekáme...naše první dítko :slight_smile:
15. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
To je super:slight_smile::slight_smile: to držím palečky at se mimíšku daří v bříšku:slight_smile::slight_smile: :grinning:
15. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahojte maminky z UH.. já teda bydlím asi 15km od města, ale je to coby kamenem dohodil :slight_smile:
potřebovala bych se zeptat.. kdo máte holčičku a nechal jí nastřelit naušničky u MUDr. Vlachysnkého?? prý prodává i nastřelovací naušničky, ale mám to jen z doslechu, tak bych se chtěla zeptat, jestli je to pravda..

jinak už je parádní počasíčko :slight_smile: jsme pořád venku, a Baru se na vzduchu o moc lip spinká.. :wink:
28. dub 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj no tak to nevím, máme chlapečka, a ten snad naušnice nosit nebude:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky, je tu nějaká maminka z UH, která čeká mimíska a nemá s kým kočárkovat? :slight_smile: My čekáme bejbíka v listopadu :dizzy_face: Ráda se seznámím :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, jedzime k rodičum do uherskeho Hradiste az z Cech. Vetsinou jezdime autem, nyni jednu cestu vlakem. Nechci brat do vlaku golface. Nevite v Hradisti o nakem prodeji starsich golfek za malou cenu nebo pujčovnu:slight_smile:.diky
29. zář 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky, bydlíme kousíček od UH. Prďolu čekáme v dubnu2011. Je tady některá maminka čekatelka, která by chtěla občas zajít na kafíčko a příští rok kočárkovat :slight_smile: ?
6. říj 2010 v 11:26  • Odpověz
@berunda v kurzu zazněla tahle adresa, tak jsem si poznamenala www.pujcovnaprodeti.cz :slight_smile: Snad Ti to pomůže...
7. říj 2010 v 00:19  • Odpověz
Ahoj,holky.Omlouvám se,že Vám sem lezu,jen jsem Vám chtěla říct: Zítra otvírám kavárnu s dětským koutkem v Pardubicích v Pyramidě,v prvním patře(výtah,eskalátory tam jsou) -9*5,5metru,bude hotovej během tohohle týdne,tak kdyby jste měli cestu,jste zvané.Mám už i stránky,zatím bez fotek (dodám),ale prej hezký,říkali holky. www.kavarnaumaminy.cz Těším se.Papa. :slight_smile:
10. říj 2010 v 11:39  • Odpověz
tak my jsme skoru z UH,no jak se to vezme-před stěhováním,z UH směrovák,ale koukáme se pěkně dolů z kopce,teď to máme o kousínek dál
10. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz
Teda tady se to rozjelo...
Dlouho žádná maminka z UH a ted tolik?
17. říj 2010 ve 23:59  • Odpověz
Ahoj děvčata,bydlím kousilínek od Uh.Hradiště,Je tady nějaká maminka čekatelka?
18. pro 2010 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz
@marecek4... jak koukam jsi z Korycan, akorat jsem se z tama odstehovala do Uher. Ostrohu. Jak se vam tam libi?
18. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz
Tak vás všechny zdravím po hodně a hodně dlouhé době. Někde na předních stránkách má příspěvky. Honzík už dovršíl 3 let tak chodí do školky. Za tu dobu co jsem tady psala poslední příspěvek se u nás hodně věcí změnilo. Jedna taková největší změna je že jsem se před rokem rozvedla. Exmanžel neunesl zřejmě starost o Honzíka a jeho zdravní problémy a tak si našel přítelkyni o 9 let mladší a navíc to byla moje kamarádka a žena mého bratrance. Teď momentálně žijeme s přítel a s Honzíkem stále v Tupesích a těšíme se na další mimčo které se má narodit 6.7.2011.
11. led 2011 v 11:02  • Odpověz
@cristll ahojky já bydlím v Tupesích a čekám druhé dítě. TP 6.7.2011. Pokud chceš tak se ozvi. Pa
11. led 2011 v 11:03  • Odpověz
Holky,kde se chystáte rodit, v Hradišti? nebo někde jinde?
14. led 2011 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.