• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ukradené auto

(Zamčená)
14. dubna 2008 
jabber.... já myslel, že do Polska :grinning: ale je to vlastně kousek
12. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz
silvie: Jinak my máme doma Renault Megane a jezdila jsem den co den do Ostravy do práce, po Ostravě, protože jsem dělala makléřku. Za celou dobu se mého auta nikdo nedotkl. Během té doby muselo auto do opravny, tak jsem si půjčila rodičů felicii. Byla jsem v kaceláři dopoledne, přijdu k autu a zámek vypáčený. A parkovala jsem na tom samém místě, kde s Meganem. :unamused:
12. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
kitty - no nedělám, fakt :slight_smile: to musela bejt teda situace...
No neřešili to nijak, protože stejně neměl jak dokázat, že je (bylo) jeho. A i kdyby měl u sebe nějakou náhodou od něj papíry, tak pochybuju, že by to ukrajinskou policii zajímalo - ty jsou totiž neuvěřitelní :confused: :grinning: . Potkali ho prý někde u pumpy. Šel za tím klukem co ho měl, že je to jeho auto, ten se mu vysmál a odjel. Tak se jen s nostalgií díval :sweat_smile:
12. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz
jabber: No, pak nezbývá než si ho ukrást zpátky :grinning:
12. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz
nobody - do Polska se asi vozí taky, ale to množství co jezdilo na Ukrajině....to bylo do očí bijící :sweat_smile: - a jako fakt většinou krásný a drahý auta . Anebo je to tím, že v Polsku aspoň přehlásí značky :grinning:
12. dub 2008 ve 12:25  • Odpověz
llucinka - :grinning: :grinning: :grinning:
VW je taky hodně žádaný, to je fakt, bráchovi z něj ukradli airbagy. Pak mu v servisu řekli, že se z véwéček kradou ve velkým, protože jsou drahý. Jinak se mu z auta neztratilo nic, ani rádio.
12. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz
jabber: No, tak to jsem ještě neslyšela, airbagy :confused: My jsme uvažovali, že koupíme Opel Vectra, za celý měsíc, co jsme po nich koukali, jsme na silnici nepotkali ani jedno :grinning:
12. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
llucinka.... tak naše mamča to tam nechává denně, teda jako když jde na nákup, přeci to nepotáhne s sebou.... já teda nevím ale my to takhle děláme, necháme to v kufru a hotovka
12. dub 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
No koukám, všude je opravdu něco.. Manžel si myslí, že když si koupí podobné a ještě lepší, tak se tím jakoby zahojí, ale já prostě nebudu celý život cpát peníze pořád do nějakého auta.. Kdyby bylo po mým, tak si koupím nějaké za 30 - 50 tis., a budu ráda, že jsem ráda, ale znáte chlapy... Jenže nenadělám nic.. Snad jen že se manžel umoudří a nebudeme pospíchat hned na jiné a drahé.. V pondělí se chystám do Hořovic vypovědět povinné ručení... Autobusem :slight_smile:)
12. dub 2008 ve 12:33  • Odpověz
maji: Jednu dobu jsme s manželem vozili dva notebooky a NIKDY jsme je nenechali v autě, to se s tím radši budu vláčet. :wink:
12. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
Chápu, já bych to tam taky nenechala ale naše mamka je jiná... podle ní má noťase každý tak proč by jí ho někdo kradl :fearful: :zipper_mouth:
12. dub 2008 ve 12:36  • Odpověz
Vsadím se že kdyby si ukadli toho noťase tak si to nebude vadit jako ty palačinky :grinning: A mě by za tu kabelku určitě vynadala :grinning:
12. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
Maji: Tak tvoje mamka je asi číslo :wink: Ale obdivuju fakt lidi, co nad tím mávnou rukou, že když nejde o život, tak jde o h...o :wink: NEní těm lidem líp.. Ale zase se musíme uklidňovat tím, že mám opravdu zdravé dítě.. Teď v týdnu zase zemřel tříletý chlapeček na meningokoka... My máme taky tříletého.. A kdybych přijela do motola kde jsou malé nemocné děti, tak by si to asi se mnou každý rodič rád vymněnil.. Tímhle se uklidňuju, protože je to fakt jenom věc, která se dá časem nahradit..
12. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz
Je to fakt, když nejde o život tak nejde o nic.
Ale! Když nám auto zmizelo, tak jsem si řekla, že se bez něj obejdem, že peníze nejsou všechno, ale měla jsem hrozný pocit životní nejistoty a bezmoci. Že někdo zasáhl do našeho života a ovlivňuje ho hnusným způsobem. A že vlastně v jakoukoli dobu se může stát zase něco špatného a já budu moct jen přihlížet :frowning2: .
12. dub 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
Berynko a přeše tě l ten pocit? Já mám totiž přesně to samé.. V televizi se nemůžu dívat na pořady typu Občanské judo, Na vlastní oči a tak.. Na politiky a pollicajty už vůbec ne a dlouho mě nikdo nedostane do Hořovic, abych tam jela jentak nakoupit.. Prostě je mi hrozně úzko z toho, co se kolem děje..
12. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz
silvie .. ber to s nadhledem
takových lidí je mnoho
12. dub 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
Ročně se prý u nás ukradne 12 tis. aut... To je síla, co? Beru to s nadhledem, ale zrovna u nás v okolí jsme jedniní :sweat_smile:
12. dub 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
Taky si říkám, že je lepší fakt nemít nic.. Taky se vám nic neztratí.. Když si člověk něco za své peníze pořídí, tka pořád jenom platí a platí a platí.... Daně a podobné nesmysly...
12. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak se přidávám, před měsícem nám uradli auto před obchoďákem...ještě jsme ale platili mi: blokace karet, odcicení dokladů.... :confounded: :rolling_eyes:
A policie? Těm to je jedno.
Akorát si teď říkám, jak mě manžel poveze do porodnice, asi si zaplatíme taxi... :rolling_eyes:
12. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz
autor
Ahojky Lollaj, takže jste tam měli doklady? Já jsem tam naštěstí nic tak cenného neměla.. Ale víte co měl manžel v kufru? To je pro něj další rána.. On je vášnivý rybář a měl tam kompletně vybavenou rybářskou tašku, s veškerými pruty / v lednu si kupoval nové, jeden za 1600,- + nové navijáky, jeden za 700,-/ rybářskou povolenku, podběráky, prostě vše.... To je další jeho rána, já tam teda měla autosedačku /sedák/ a malého starší boty.. A ještě tam měl ode mě novou voňavku Bruno Banani, navonil se s ní asi 2x Takže manžel je z toho na větvi taky hlavně kvůli těm prutům.... Což si asi dovedete představit, jestli máte doma něco podobného..
12. dub 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
Chci všem, co mi sem napsali, poděkovat... Je mi líp a vím, že s tím hlavně už stejně nic neudělám.. Musela by to být sakra náhoda, kdyby ho našli.. A kdyby přece jen jste zahlédli pěknou červenou oktávu, tak mi písněte :wink: Jinak díky moc holky..
12. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz
ahoj silvik, moooc mě to mrzí :frowning2: a já sama bych řvala do aleluja, nám autí "jenom" vykradli, byla jsem z toho nas.... co nám tam má kdo lézt, ale nakonec jsem to brala jako menší zlo, že ho taky mohli ukrást
budu držet palečky, aby se autí našlo :wink:
12. dub 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
Atreides, díky moc.. Ani nevíš, co bych za to dala, kdyby ho "jen" vykradli... :frowning2:
12. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz
já vím, je to velká nespravedlnost a člověk by toho zloděje nejraději uškrtil
12. dub 2008 ve 14:56  • Odpověz
Tak tohle je smutné,ale dnes boužel běžné.. :frowning2:
Našim ukradli auto asi tak před 15 lety byl to golf dovezený s německa,tak tenkrát jich moc nebylo asi cca po 2 měsících se našel..a ty dotyční co ho ukradli měli smůlu měli v autě občanky,takže to měli asi spočítané.
Najeli snim jen spoustu km a jinak mu nic nebylo.
Ale myslím,že kdyby se to stalo dnseka auto už nikdo nenajde :grinning:
12. dub 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
'Myslím si, že bych asi byla schopna ho zabít.............. :angry:
12. dub 2008 v 15:00  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.