• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ukradené auto

(Zamčená)
14. dubna 2008 
no ale kdo ví jestli to tak nemělo být a nezachránil vám třeba život, teď je člověk nas... ale hlavní je, že jste všichni zdraví :wink:
12. dub 2008 v 15:02  • Odpověz
Atreidas:jo jo přesně jak píšeš třeba to tak mělo být!!!Ale každopádně to nasere no :cry:
12. dub 2008 v 15:03  • Odpověz
no to kuevsky nasere :angry:
12. dub 2008 v 15:04  • Odpověz
autor
Auto je nahraditelné, život ne.. Je to fakt a věřím, že se tomu jednou zasměju... NNo ale chvilku to potrvá.. Jako můžu vám říct, že čím dýl jsem nad tím přemýšlela, tak jsem byla přesvědčená, že jsem nezamkla a možná i nechala dveře dokořán :slight_smile: :slight_smile: Byla jsem úplně rozhozená.... Jako asi jsem to zamkla, vždycky zamykám, máme centrál, ale fakt už pochybuju..
12. dub 2008 v 15:06  • Odpověz
silvietotik - ach, ty oktávky...mi měli stříbrnou combi :frowning2:
12. dub 2008 v 15:08  • Odpověz
Silvi:Už nad tim nepřemýšlej,stejně nic nezjistíš..a i kdyby jsi náhodou nezamkla,tak je to už fuk autí je stejnak už někde v prd... :sweat_smile: ,takže hlavu vzhuru byly to jen plechy!!!!
12. dub 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
No ale pěkný plechy :grinning:
12. dub 2008 v 15:10  • Odpověz
No jo no... :grinning: :sweat_smile:
12. dub 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
Ale jo holky, změníme téma, hlavně že jsou ti naši prckové v pohodě, ať už ti narození nebo ti, co se mají narodit.. :slight_smile:
12. dub 2008 v 15:15  • Odpověz
silvietotik:Naprosto vím, jak ti je, nám takhle ukradli nepojištěné auto před pěti rokama, paradox je ,že týden před nám ho komplet vykradli, když jsme byli mimo Prahu, dorazili jsme domů do Prahy po týdnu,zaparkovali na parkovišti a auto jsme měli plné, protože jsme se vraceli z dovčy, byli jsme hodně unavení a že to nebudeme ani nosit ven, až druhý den ráno, ale pak jsme si to rozmysleli a že radši jo...Druhej den ráno jsme přišli na parkoviště a auto nikde, mně se udělalo zle od žaludku,v tuhle chvíli je jasný, že ti ho policajti prostě neodtáhli, tak jsme tam tak stáli s těma klíčkama, já brečela, pak se jelo na policajty...auto se samozřejmě už nenašlo, strašná bezmoc, strašnej vztek na všechny lidi, na ty šmejdy, co tohle dokážou...Ponaučení jsme si z toho vzali takový, že když jsme si šli kupovat další auto, tak jsme ho měli na pojištovně pojištěné už den předtím, než jsme si ho dovezli domů před barák, fakt jsme si nelajzli ho nechat tam jedinou noc bez pojištění......
12. dub 2008 v 16:50  • Odpověz
Ahojky,tak nám taky ukradli auto,WW transportera,přímo před barákem.Na sídlišti.A to jsme ho den před tím přivezli ze servisu.Dokonce se to po opravě v tomto servisu stalo vícekrát,jak řekla policie.A protože přítel zapoměl ještě navíc v tom autě peněženku,měli k dispozici foto od bankomatu,kde se pokoušeli vybrat peníze.a stejně nic.Oni na to kašlou,my jsme pátrali sami,inzeráty,zmámým jsme to řekli,tak autobazary v okolí a pak taky tam,kde vybírali,to bylo asi 80km od nás.A tam prý řádí geng,co jde přímo po těchto autech.Stejně auto není a taky ho stále splácíme.Taky nebylo pojištěné.
Brečela jsem,ale co se dá dělat,jsou horší věci v životě a když se mi stane něco ošklivého,tak si toto vždy řeknu.hlanvě že se nikomu nic nestalo a jsme zdraví.
Ted nám stojí před barákem auta 2 a ještě ted když se v noci probudím,jdu se podívat z okna.Je to rok a něco,co se nám to stalo.
12. dub 2008 v 17:19  • Odpověz
pikusa - s tím díváním z okna, tos mi připomněla, co se stalo kamarádovi. Zaparkoval ráno před barákem kde pracuje a nějak v poledne šel jeho kolega kolem okna (ve 2. patře) a jen tak zběžně vykoukl ven a nevěřil vlastním očím - povídá tomu mýmu kamarádovi - hele máš někoho v autě, jsou otevřený dveře a koukaj tam nějaký nohy. Kámoš vylítl ven - a v autě mu seděla nějaká holka a montila rádio :confused: , tak on na ní - co tady děláš!? - a ona úplně v klidu vylezla a říká mu - ježišmarjá, promiňte, to je trapný, to je fakt trapný.......a odešla. On byl z toho tak v šoku, že se nezmohl vůbec na nic :sweat_smile:
12. dub 2008 v 17:59  • Odpověz
Takže ono je to těžký - když uvidíš, že máte někoho v autě, tak než přijedou policajti, tak je fuč a možná i s autem. Takže nezbývá než mu rozbít hubu, nebo já nevím :sweat_smile:
12. dub 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
Shoj Pikuso,
tak to tě také lituji.. Je to hrozný pocit.. Kolik jste na autě dlužili? My ho také hledáme všude možně, na autobazarech, prostě cokoliv.. Spíš se musíme spoléhat na chybu zlodějů, ale ty už jsou tak vychcaní, že to není ani možné..
12. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz
A presne z toho duvodu bych uz nikdy nesla do Fabie nebo Octavie. VW je neco podobneho...

My kdyz meli kdysi Oktavku, tak kam jsme ji postavili, tam na ni neco zmizelo...
12. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz
silvietotik - jestli to byla krádež na zakázku, tak ho hledáte marně, ty to mají perfektně zorganizované :unamused: :frowning2: , i kdybyste ho třeba v bazaru viděli, tak už bude mít jinou značku :unamused: . Šance by byla, kdyby to byl nějakej týpek, co se prostě chtěl jen projet, ale ten si myslím, že by auto nekrad takhle narychlo, když to pro něj bylo poměrně riskantní, si myslím :confounded:
12. dub 2008 ve 23:53  • Odpověz
autor
Že to mají dobře zorganizované, to je mi jasné.. Ale ta náhoda, že já opravdu s tím autem jedu vyjímečně.. Manželovi stojí každý den u práce na parkovišti a tam nic.. No snad i ty vychytralí zlodějíčkové mohou udělat chybu,ne? :slight_smile: Manžel si včera četl na internetu, že za loňský půlrok /od ledna do června/ se ztratilo 9,5 tisíce aut, z toho policajti odhalili 1500 aut :frowning2:
13. dub 2008 v 09:01  • Odpověz
Holky,tak naše auto bylo určitě na objednávku,dokonce nám policajti řekli,že va VW se specializují,že je chtějí.
Jo a jen tak mimochodem,před barákem mi stojí-----jo stojí,byla jsem se podívat :wink: Octavia.Ale už jsem domluvená s kamarádem,že mi udělá ten čudlík :wink: co se sním vypne celý oběh a nepujde nasrartovat.No aspon něco.
Silvi,odpověd máš v IP.
13. dub 2008 v 11:56  • Odpověz
silvietotik nezoufej a věř!!

v červnu v 2006 jsem si koupila auto v jednom bazaru-renault megane,měla jsem ho na leasing splátky sice vyšší ale jak jsem za ně byla ráda potom co se stalo
v listopadu nebo tak nějak mi volala má nej.kamarádka at si auto nechám pojistit proti krádeži,volala protože její renault megane byl ten den ukradený,já jsem nic neudělala a říkala že se mi to přeci nemůže stát!!!
v lednu roku 2007 jsem mi stala ta sama věc.bydleli jsme s přítelem v podnájmu šel do práce vrátil se jestli jsem auto nepřeparkovala já řekla ne tak začal kolotoč všeho dění-volání zda ho neodtáhli a pak zjištění že bylo prostě ukradeno na tu bezmocnost nezapomenu byla jsem za to auto ráda a bylo to naše jediné auto!!psychicky jsem se zhroutila a plakala a plakala.chování pánů policajtů raději ani říkat nebudu :angry: :frowning2:
druhý den jsem začala vyřizvat všechny věci jako nahlášení krádeže na pojištovnu atd.nejhorší bylo že jsem nevěděla zda to auto budu splácet dále naštěstí ne zbývalo doplatit 10 procent z ceny která byla dlužná což bylo asi 9 tis. a pak pro mě splýtky měli skončit.stalo se tak v úterý,kdy nějaký pitomci chtěli ublížit někomu jinému
období které jsem prožívala bylo děsné no a v sobotu takhle ležím bylo půl 9 večer a volali policajti že se auto našlo v Praze jsme z kladna,ani nevíte jak jsem byla štastná ale bála se v jakém stavu auto bude.
zkrátím to auto v pořádku,jen vybrané drahé repráky a cda řídící jednotlka která byla s dalšíma dvěma u mě v kufru,dodnes nějak nevím jakým způsobem se našlo muím ale říct že auta se opravdu hledají a snaží se
protože jinak by to auto nemohli najít,ale takémusím říct že zlodějíčci byli amatéři a neměli to promyšlené,díky bohu!!auto mám bydlím ted jinde kde mám auto v garáži,leasing jsem zrušila možná chyba a vzala si půjku u banky menší splátky,protože si říkám že podruhé se to stát snad nemůže.
kamarádce auto nenašli.

určitě vždy auto pojistěte,jiná ochrana asi nemá cenu oni si poradí se vším parchanti :angry:

držím palečky aby se našlo vím není to jednoduché ale zase jsme si říkala je to jen auto věc která se dá nahradit
hodně sil hlavně manželovi přítel to nesl také těžce a vlastně mě i opustil :frowning2:
13. dub 2008 ve 12:45  • Odpověz
murynko: On Tě opustil kvůli auta? :unamused:
13. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz
silvie: Bavila jsem se s manželem a říkal, že pokud jste měli Octavii s lepším motorem, tak takové auta skutečně jsou na zakázku, protože je jich třeba málo a moc se neprodávaj. Ale hlavně se kradou Octavie na náhradní díly, mrkněte, kolik jich jezdí a každou chvíli je třeba něco vyměnit. :frowning2: Je mi to líto, že Tě to trápí, ale rozumím... :pensive:
13. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz
Jinak jsem chtěla ještě říct, že jak jsem tu psala o tom, že mi na felicii poškodili ty zámky... Když bráchovi tu felicii vykradli, tak do zámku při opravě nechal vložit nerezový plíšek, díky kterému se mi tenkrát do auta nedostali. Kdyby to tam nebylo, věřím, že jsou naši dneska bez auta. :unamused:
13. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
Ilucinko, věř mi, že i když nám všichni tvrdí, že už to auto neuvidíme, tak já osobně stále ve skrytu doufám... A jestli to bylo na zakázku, potom nechápu, jak si za takovou chvíli mě dokázali všimnout. Že to třeba manželovi neukradli v práci... Kde stojí každý den.. i po večerech, protože manžel pracuje na ranní a odpolední směnu.. A já tím autem byla snad 2x, po třetí to ukradli.. Každopádně už víme, že se určitě necháme pojistit... a ještě existuje zabezpečení přes mobilní telefon, stojí to kolem 15 - 18 tis., kdokoliv se do auta bude dobývat, vám přijde na telefon sms, že se něco děje.. Kdyby nedej bože s tím někdo odjel, tak si pošlete sms přes lokaci a vám přijdou nějaké souřadnice /taky tomu nerozumím:slight_smile:)/ a podle těch policajti to auto prostě najdou... Dneska mi to ukazoval švagr, protože jsem mu samozřejmě nevěřila a přišla mu sms v jakém městě to auto stojí a přesné souřadnice.. Tak si tak říkám, kdybychom měli těch 18 tis., tak jsme teď nemuseli být chudí o 150 tis..
13. dub 2008 ve 23:20  • Odpověz
Nám taky jednou ukradli auto. Mazdu 626. Už je to pár let, ale nikdy mě to nepřestane štvát. Zvlášť když jsme pak v nějakém časáku viděli přehled ukradených aut za ten rok a mazda typu, co jsme měli my, se ten rok v ČR ukradla ve dvou případech :sweat_smile: Jedna byla ta naše no :grinning: Pojištěna nebyla :pensive: Dodnes když jedu kolem toho místa, koukám už tak nějak ze zvyku, jestli tam nestojí a jestli jsme ji jenom nepřehlídli :grinning:
13. dub 2008 ve 23:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mě jí ukradli v Hořovicích, kam jsem do té doby jezdila docela ráda nakupovat.. Zítra tam jedu na kurz angličtiny a mám z toho fakt bolení v břiše... A taky přesně pojedu okolo parkoviště, kde mi ji ukradli.. Bohužel musím souhlasit s Neeve, že už se toho hnusného pocitu taky nezbavím.. Holky není lepší jezdit v nějaké plechovce.. Předtím jsme měli favorita, nenastříkaného, nic moc, ale motorově fachal, no a nikdo si ho ani nevšiml :slight_smile:
13. dub 2008 ve 23:35  • Odpověz
Silvi ten pocit je hnus. A máš pravdu - jezdit plechovkou, tak je to v klidu. No pár takových lidí je... co mají doma na dvoře káru, ale většinu odjezdí nějakou obyč ojetinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně od té doby mám pocit, že než to znovu zažít, raději platit pojištění proti krádeži... Ale donutila jsem k pojištění manžu až nedávno... :angry: A už to chce zase rušit! Źe prý je to vyhazování peněz! Že prý auta jako naše se zase tak moc často nekradou! No já nevím teda... :angry: Asi mu to jednou nestačilo... Si jako neumím představit co by jsme dělali, kdyby nám ho někdo znovu ukradl, teď když máme malou... A ke všemu to auto využívá k práci...
13. dub 2008 ve 23:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Neeve a co teď máte za značku? Je fakt, že to pojištění je většinou asi fakt vyhazování peněz, protože pojišťovny ví, že ty auta se prostě kradou, když si tam půjdu pojistit Favorita, tak nebude problém, ale za oktávu taky můžu dát 12000,- ročně... Je to těžké, člověk si chce něco lepšího pořídit a vlastně pořád jen platí a platí.. Já jen doufám, že se manžel probere a už to chtít nebude.. Jenže znáte chlapy, oni mají prostě jiné myšlení.. Dneska jsme jeli od tchyně, tak už i na téma ukradené auto vtipkoval, abych na to nemyslela, hlavně že jsme zdraví a tak.. Ale ve skrytu duše si stejně myslím, že se hlavně upnul k vidině, že si koupí ještě lepší..
13. dub 2008 ve 23:48  • Odpověz
Nissan... víc psát nebudu nebo si to tady někdo přečte a ukradne nám ho na zakázku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ne, nic mega extra to není... Prostě normální rodinné autíčko. Mrzelo by to ale v každém případě :frowning2:
Vtipkovali jsme na to téma už mnohokrát, ale stejně to v tobě tak nějak zůstane jako křivda... Lepší je si ty lidi, co to ukradli ani nepředstavovat, odosobnit se, prostě myslet na to, že auto bylo ukradeno a hotovo. Jak si začneš představovat jak si s tím někdo namastil kapsu, nebo jak někomu stojí na dvoře, jak si gratuluje atd... tak s Tebou bude akorát strašně cloumat vztek :angry:
A je to fakt - hlavně, že jste zdraví :slight_smile:
13. dub 2008 ve 23:53  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.